W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-06, 11:03   #1
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25

W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo


Dzień dobry. Długo podczytywałam wątki pań starających się o potomstwo, jednak żaden z dotychczasowych nie jest miejscem dla mnie z powodu swej gasnącej aktualności. Moje dni płodne rozpoczynają się na początku sierpnia, także pozwoliłam sobie założyć nowy wątek z wyprzedzeniem, który będzie najbardziej aktualny. Zapraszam szanowne panie do dyskusji. Na początek pozwolę sobie powiedzieć coś o sobie. Mam 25 lat i z mężem planujemy rozpocząć starania o potomstwo w sierpniu. Nie orientuję się ile czasu zajmie nam to działanie, jednak z przeczytanych postów wnioskuję, iż nie jest to prozaicznie proste. Zastanawiam się z czego wynikają niepowodzenia innych pań. Być może nie orientują się w sprawach płodności swej i partnera. Dalszą dyskusję podejmę z paniami, które zdecydują się przyłączyć do konwersacji. Serdecznie zapraszam.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 13:09   #2
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

A czy nie można się podłączyć po prostu do innego wątku zbiorowego, a nie tworzyć kolejne i to jeszcze ze sporym wyprzedzeniem? Zaraz powstaną wątki o staraniu się w określonym miesiącu w roku 2015 Jest wiele wątków o planowaniu nie związanych z żadnym miesiącem.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 14:25   #3
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
A czy nie można się podłączyć po prostu do innego wątku zbiorowego, a nie tworzyć kolejne i to jeszcze ze sporym wyprzedzeniem? Zaraz powstaną wątki o staraniu się w określonym miesiącu w roku 2015 Jest wiele wątków o planowaniu nie związanych z żadnym miesiącem.
Oczywiście, że można się przyłączyć do obecnych wątków, aczkolwiek już pisałam, iż nie widzę swej osoby prowadzącej w nich konwersację. Starania o potomstwo rozpoczynamy z małżonkiem dopiero w sierpniu także uważam, że istniejące wątki są dla mnie niewłaściwe. A czy regulamin tegoż forum zabrania zakładania wątków z wyprzedzeniem? Jeżeli tak proszę wskazać mi odpowiedni jego punkt. Nie rozumiem dlaczego pani wypowiada swe uwagi w tym miejscu skoro nie zamierza się dołączyć do dyskusji. Jeżeli bardzo przeszkadza pani mój wątek to przepraszam, ale mam takie samo prawo do jego zakładania, jak pani.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:04   #4
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Popieram bianeczkę i zapraszam na czerwcowy lub lipcowy, bo takowe już istnieją. Ja też jeszcze się nie staram, bo zamierzamy w sierpniu wystartować, też na początku miesiąca. A udzielam się tam. Po co zaśmiecać aż tak forum
marao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:20   #5
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość
Popieram bianeczkę i zapraszam na czerwcowy lub lipcowy, bo takowe już istnieją. Ja też jeszcze się nie staram, bo zamierzamy w sierpniu wystartować, też na początku miesiąca. A udzielam się tam. Po co zaśmiecać aż tak forum
Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość
Cześć
Przeczytałam Was całe od deski do deski i bardzo Was polubiłam. My jeszcze nie zaczeliśmy starań. Planujemy dopiero od lipca, a raczej od końca czerwca, bo wtedy zacznie się kolejny cykl. We wtorek idę do gina się przebadać i zrobić wszystkie potrzebne badania i jeżeli będzie w porządku to zaczniemy w wyżej wymienionym terminie. Wiem, że troche nie pasuję do wątku, bo majową staraczką nie jestem i już nie będę, ale będę sobie Was dalej podczytywać, bo fajnie gadulicie Wszystkim zafasolkowanym gratuluję a za staraczki trzymam mocno kciuki
Link do pani posta: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1107 Nie rozumiem z jakiego powodu pani mówi nieprawdę. Czy tak trudno zapamiętać, co się mówiło na jednym wątku i powtórzyć to samo na drugim?
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:56   #6
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Tez się zastanawiam co to za jakaś nowa tendencja do miesięcznych wątków staraczkowych, a jak się nie uda to co? Kolejny z innym tytulem
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 18:22   #7
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Długo podczytywałam wątki pań starających się o potomstwo, jednak żaden z dotychczasowych nie jest miejscem dla mnie z powodu swej gasnącej aktualności(..) Być może nie orientują się w sprawach płodności swej i partnera. Dalszą dyskusję podejmę z paniami, które zdecydują się przyłączyć do konwersacji. Serdecznie zapraszam.


No ale subtelna prowokacja Naprawde myślisz, że tym zdaniem nas sprowokujesz???
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 08:20   #8
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Jak byś przeczytała dalej to byś wiedziała, dlaczego nastąpiła zmiana planów

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Link do pani posta: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1107 Nie rozumiem z jakiego powodu pani mówi nieprawdę. Czy tak trudno zapamiętać, co się mówiło na jednym wątku i powtórzyć to samo na drugim?
marao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 08:21   #9
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez kaskaderka Pokaż wiadomość
No ale subtelna prowokacja Naprawde myślisz, że tym zdaniem nas sprowokujesz???
Przepraszam panią bardzo, ale moje cele są znacznie ambitniejsze niż prowokowanie innych. Proszę nie negować mojego stwierdzenia iż wiele kobiet nie potrafi jednoznacznie określić momentu owulacji. Chyba panie szukają taniej sensacji wypowiadając się negatywnie na temat założonego przeze mnie wątku i próbują podwyższyć sobie poczucie własnej wartości krytykując me stwierdzenie. Nie myślcie sobie panie, że wasze słowa sprawiły mi przykrość, gdyż na co dzień obcuję z ludźmi podobnego pokroju i wiem, czego się mogę po nich spodziewać. A moje odpowiedzi nie ukazują się od razu, ponieważ najpierw musi je zaakceptować moderator tegoż forum. Zachwyca mnie ich zaangażowanie i zachowywanie środków ostrożności, tak by niniejsze forum nie stało się polem do popisów złośliwych osób mających problemy z osobowością a jak się również okazuje i z pamięcią. A co do zaproszenia pań do inteligentnej konwersacji, to je ponawiam.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 08:37   #10
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość
Jak byś przeczytała dalej to byś wiedziała, dlaczego nastąpiła zmiana planów
Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość
Hej. A ja zostałam zmuszona do odczekania jeszcze miesiąc, gdyż w związku z alergią jaką mam na trawy i zboża używam kropelek, których lepiej nie stosować będąc w ciąży i starając się o nią. A katar mam tak okropny, że nie daje rady bez nich. Więc poczekam do następnego cyklu. Dzisiaj akurat przyszła @. Ale będę Was tu wspierać czerwcowe staraczki i trzymać za Was kciukaskihttps://static.wizaz.pl/forum/images/smilies/smile.gif
Powyższy post pisała pani na wątku czerwcowym. Wystarczą proste obliczenia + 1 miesiąc = lipiec, więc dlaczego pani uważa, że zaczyna starania w sierpniu?
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 09:34   #11
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Dzień dobry. Długo podczytywałam wątki pań starających się o potomstwo, jednak żaden z dotychczasowych nie jest miejscem dla mnie z powodu swej gasnącej aktualności. Moje dni płodne rozpoczynają się na początku sierpnia, także pozwoliłam sobie założyć nowy wątek z wyprzedzeniem, który będzie najbardziej aktualny. Zapraszam szanowne panie do dyskusji. Na początek pozwolę sobie powiedzieć coś o sobie. Mam 25 lat i z mężem planujemy rozpocząć starania o potomstwo w sierpniu. Nie orientuję się ile czasu zajmie nam to działanie, jednak z przeczytanych postów wnioskuję, iż nie jest to prozaicznie proste. Zastanawiam się z czego wynikają niepowodzenia innych pań. Być może nie orientują się w sprawach płodności swej i partnera. Dalszą dyskusję podejmę z paniami, które zdecydują się przyłączyć do konwersacji. Serdecznie zapraszam.
A myślisz, że orientacja w sprawach płodności swojej i partnera wystarczy. Widać, że to Ty mało wiesz na temat starań chyba. No ale skoro dopiero zaczynasz za miesiąc to skąd masz wiedzieć.

Po za tym regulamin zabrania tworzenia coraz to nowych bezsensownych wątków powodujących zaśmiecenie forum.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-07, 11:35   #12
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
A myślisz, że orientacja w sprawach płodności swojej i partnera wystarczy. Widać, że to Ty mało wiesz na temat starań chyba. No ale skoro dopiero zaczynasz za miesiąc to skąd masz wiedzieć.

Po za tym regulamin zabrania tworzenia coraz to nowych bezsensownych wątków powodujących zaśmiecenie forum.
Widocznie zdaniem moderatorów mój post nie jest zaśmiecaniem, gdyż przeszedł on ich akceptację, zanim został opublikowany, także jak pani widzi, nie pani zdanie jest najistotniejsze na tym forum. Uważam, że zaśmieca, to teraz pani, umieszczając post, który niczego nie wnosi do konwersacji i mija się zupełnie z tematem wątku.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 11:54   #13
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

To czy post zaśmieca forum czy nie okazuje się dopiero w trakcie jego trwania a nie przed publikacją. To po pierwsze. Po drugie ja nawiązałam do Twojej wypowiedzi, więc wątpię czy to jest zaśmiecanie wątku.
Ale skoro Ty jesteś najmądrzejsza to co ja się będę spierać.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest

Edytowane przez mezaga
Czas edycji: 2011-07-07 o 12:15 Powód: literówka
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 12:02   #14
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
To czy post zaśmieca forum czy nie okazuje się dopiero w trakcie jego trwania a nie przed publikacją. To po pierwsze. Po drugie ja nawiązałam do Twojej wypowiedzi, więc wątpię czy to jest zaśmiecanie.
Ale skoro Ty jesteś najmądrzejsza to co ja się będę spierać.
No właśnie się zastanawiam, dlaczego się pani spiera. Czy ja wchodzę na pani wątki i próbuję popsuć im reputację? Nie. A dlaczego? Ponieważ mam swój honor i nie pozwalam sobie na zniżanie swej osoby. Wszystkie nasze wypowiedzi świadczą o naszym takcie i inteligencji. Skoro rzeczywiście uznaje pani mą wyższość intelektu od pani, to z jakiego powodu zabrała pani głos?
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:01   #15
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Tez się zastanawiam co to za jakaś nowa tendencja do miesięcznych wątków staraczkowych, a jak się nie uda to co? Kolejny z innym tytulem
To sie robi troche meczace i irytujace... rzeczywiscie zaraz bedzie milion watkow o staraniach ''w sierpniu, wrzesniu, itd''


Autorko watku, moim zdaniem nie znajdziesz miejsca na tym forum, traktujac wszystkich z gory i kierujac sie do nich per pani to raz, a dwa naprawde jest juz wiele watkow i niestety powoduje to zasmiecanie forum, bo nowa osoba i tak nie wie gdzie sie podziac i sama zyczna zakladac nowe watki zamiast podczepic sie do ktorego z juz istniejacych- tam wbrew pozorom nikt nie gryzie

Wiec zamiast robic z wizazu smietnik zadajcie sobie troche trudu by podczytac watki juz istniejace i tam sie wdrozyc - nikt kto trafi na watek przy jego setnej stronie nie bedzie umial sie wgryzc nie czytajac nawet kilku stron wstecz
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:27   #16
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Oczywiście, że można się przyłączyć do obecnych wątków, aczkolwiek już pisałam, iż nie widzę swej osoby prowadzącej w nich konwersację. Starania o potomstwo rozpoczynamy z małżonkiem dopiero w sierpniu także uważam, że istniejące wątki są dla mnie niewłaściwe. A czy regulamin tegoż forum zabrania zakładania wątków z wyprzedzeniem? Jeżeli tak proszę wskazać mi odpowiedni jego punkt. Nie rozumiem dlaczego pani wypowiada swe uwagi w tym miejscu skoro nie zamierza się dołączyć do dyskusji. Jeżeli bardzo przeszkadza pani mój wątek to przepraszam, ale mam takie samo prawo do jego zakładania, jak pani.
A niby czym one się róznią od tego tutaj? Czy będzie w nich mowa o czymkolwiek innym? Jedyne co się zmieni to nazwa miesiaca NIC poza tym. Proszę przeczytać regulamin ze zrozumieniem. Skoro używa pani wyszukanych słówek, to powinna mieć pani opanowaną tę technikę. Nie wolno dublować wątków, to jest zaśmiecanie forum. Nie widzę powodów dla których nie mogłaby się pani przyłączyć do innego wątku, ŻADNYCH!

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Po za tym regulamin zabrania tworzenia coraz to nowych bezsensownych wątków powodujących zaśmiecenie forum.

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Widocznie zdaniem moderatorów mój post nie jest zaśmiecaniem, gdyż przeszedł on ich akceptację, zanim został opublikowany, także jak pani widzi, nie pani zdanie jest najistotniejsze na tym forum. Uważam, że zaśmieca, to teraz pani, umieszczając post, który niczego nie wnosi do konwersacji i mija się zupełnie z tematem wątku.
Wszystkie wiadomości są generowane automatycznie. Czy na prawdę pani uważa, że w ciągu 2 sekund (tyle trwa pojawienie się wpisanej wiadomości) jakiś moderator przeczyta pani wiadomość i ją zaakceptuje lub nie (a nie tylko pani tu pisze)
Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
No właśnie się zastanawiam, dlaczego się pani spiera. Czy ja wchodzę na pani wątki i próbuję popsuć im reputację? Nie. A dlaczego? Ponieważ mam swój honor i nie pozwalam sobie na zniżanie swej osoby. Wszystkie nasze wypowiedzi świadczą o naszym takcie i inteligencji. Skoro rzeczywiście uznaje pani mą wyższość intelektu od pani, to z jakiego powodu zabrała pani głos?
No właśnie, a sama pani śledzi każdą wypowiedź, która się tu pojawi i na nią odpowiada To lekko powiedziawszy zaprzeczanie samej sobie Poza tym, tu nie ma czegoś takiego jak "mój wątek" można go sobie założyć i być jego założycielką. NIC poza tym. Skoro twierdzi pani, że ma prawo zakładać bezsensowne wątki, to my mamy święte prawo do krytykowania każdego zachowania, któro nam się nie podoba.

A tak na marginesie, jako osoba nowa (o czym świadczy NIEWIELKA ilość wypowiedzi bo aż 7 postów) radziłabym posłuchać osób, które bywają tu trochę częściej i dłużej. Skoro nikt pani nie poparł, to chyba coś w tym jest. Trochę pokory. Poza tym, wątkowi się reputacji nie da zepsuć, co najwyżej sobie

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Mam nadzieję, że moderator skłoni się ku zamknięciu tego wątku, bo już nic dobrego z niego nie wyniknie.

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

To tak samo jak na Ginekologii, jest podpięty główny wątek "czy jestem w ciaży" ale jak grzyby po deszczu powstają nowe z takim samym zapytaniem (pomijam fakt wysokiego poziomu wypowiedzi typu "uprawiałam sex 2 dni temu, chłopak we mnie nie doszedł, boli mnie brzuch i mam mdłości, czy jestem w ciaży" ) no litości! Wystarczy wejśćna wątek zbiorowy. Schemat tego typu pytań pojawia się na każdej stronie. Nie trzeba pisać nowej wiadomości, żeby odszukać odpowiedź.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:26   #17
kaskaderka
Rozeznanie
 
Avatar kaskaderka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 908
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Dzień dobry(...) Zapraszam szanowne panie do dyskusji(...) Zastanawiam się z czego wynikają niepowodzenia innych pań. Być może nie orientują się w sprawach płodności swej i partnera.
Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Przepraszam panią bardzo, ale moje cele są znacznie ambitniejsze niż prowokowanie innych. Proszę nie negować mojego stwierdzenia iż wiele kobiet nie potrafi jednoznacznie określić momentu owulacji. Chyba (...) A co do zaproszenia pań do inteligentnej konwersacji, to je ponawiam.
Normalnie się ubawiłam i choć pewnie mi to zostanie skrupulatnie wytknięte to czuję się w obowiązku odpowiedzieć:
Wielmożna pani .... naprawde nie wiedziałam, że panowie przechodzą owulację.. faktycznie nie orientujemy się w tej sprawie
Kurcze chyba wiec nie jestem na tyle inteligentna, żeby brać udział w konwersacji na pani wątku więc z przykrością nie skorzystam z pani zaproszenia

z poważaniem

wizażanka
__________________
Konto nieaktywne-wtajemniczeni wiedzą

kaskaderka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:29   #18
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Bianeczka
Masz rację z tworzeniem nowych wątków, ale nie powinniśmy nagabywać tej dziewczyny bo równie dobrze moglibyśmy ochrzanić wątek majowy (gdzie ja cały czas na nim siedzę), czerwcowy (rozumiem że został założony bo nie każdy czuł się dobrze na majowym) i lipcowy (gdzie ten uważam za bezsensownie utworzony bo czerwcowy nie jest nawet w połowie zapełniony-ale to tylko moje zdanie).
Tak jak emigra napisała że można by przeczytać kilka postów wstecz aby móc się wdrożyć w temat danego wątku niż tworzyć nowe bezsensowne
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 05:10   #19
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;28009061]
Bianeczka
Masz rację z tworzeniem nowych wątków, ale nie powinniśmy nagabywać tej dziewczyny bo równie dobrze moglibyśmy ochrzanić wątek majowy (gdzie ja cały czas na nim siedzę), czerwcowy (rozumiem że został założony bo nie każdy czuł się dobrze na majowym) i lipcowy (gdzie ten uważam za bezsensownie utworzony bo czerwcowy nie jest nawet w połowie zapełniony-ale to tylko moje zdanie).
Tak jak emigra napisała że można by przeczytać kilka postów wstecz aby móc się wdrożyć w temat danego wątku niż tworzyć nowe bezsensowne[/QUOTE]

Ale majowy to co innego, bo byl powiedzmy pierwszy z ''miesiecznych'' ... czerwcowy tez co innego bo wiadomo dlaczego zalozony, no ale lipcowy i sierpniowy uwazam osobiscie za bezsens, wiec nie bede sie wypowiadac - niech moderator zrobi co uwaza a jak nie to niech ktos tu pisze jak jeszcze ma ochote
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-08, 07:35   #20
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Żebym nie przeczytala tytułu wątku to bym pomyslala ze to wątek Ojczyzna -Polszczyzna
Autorko tak oficjalne pisanie raczej nikogo nie zacheci bo troche "sztywny" ten wątek sie wydaje. Moze gdybys zaprosila dziewczyny na pogaduchy a nie do inteligentnej konwersacji to ktos by sie zdecydowal dolaczyc
Mimo wszystko zycze powodzenia w staraniach
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:11   #21
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
To sie robi troche meczace i irytujace... rzeczywiscie zaraz bedzie milion watkow o staraniach ''w sierpniu, wrzesniu, itd''


Autorko watku, moim zdaniem nie znajdziesz miejsca na tym forum, traktujac wszystkich z gory i kierujac sie do nich per pani to raz, a dwa naprawde jest juz wiele watkow i niestety powoduje to zasmiecanie forum, bo nowa osoba i tak nie wie gdzie sie podziac i sama zyczna zakladac nowe watki zamiast podczepic sie do ktorego z juz istniejacych- tam wbrew pozorom nikt nie gryzie

Wiec zamiast robic z wizazu smietnik zadajcie sobie troche trudu by podczytac watki juz istniejace i tam sie wdrozyc - nikt kto trafi na watek przy jego setnej stronie nie bedzie umial sie wgryzc nie czytajac nawet kilku stron wstecz
Widocznie szanownym paniom podoba się założony przeze mnie wątek skoro się tak aktywnie w nim udzielacie. Nie życzę sobie by zwracano mi uwagę. Jeżeli uważają panie, że łamię regulamin proszę zgłosić ten fakt do moderatora. Jeżeli on zdecyduje się zamknąć mój wątek, zrozumiem to i zaakceptuję. Ja biorę pod uwagę wyłącznie zdanie wysoko postawionych osób. Uważacie panie mą wysoką kulturę osobistą za sztywniactwo? Jeżeli lubicie obracać się w pospolitym towarzystwie zachęcam do powrotu na własne wątki.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:12   #22
marao
Zadomowienie
 
Avatar marao
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 569
GG do marao
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo



Skończmy już tą słowną przepychankę, co? Bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Chciałaś mieć sierpniowy wątek, okay. Życze wszystkim starającym się w sierpniu powodzenia i Tobie też.

A następnym razem proponuje nie atakować ludzi i nie posądzać ich o mówienie nieprawdy. Albo dokładnie sobie tego typu słowa przemyśleć

Edytowane przez marao
Czas edycji: 2011-07-08 o 09:16
marao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:19   #23
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez marao Pokaż wiadomość


Skończmy już tą słowną przepychankę, co? Bo to nie o to w tym wszystkim chodzi. Chciałaś mieć sierpniowy wątek, okay. Życze wszystkim starającym się w sierpniu powodzenia i Tobie też.

A następnym razem proponuje nie atakować ludzi i nie posądzać ich o mówienie nieprawdy. Albo dokładnie sobie tego typu słowa przemyśleć
A czy nie lepiej było zająć już na początku takie stanowisko? Dodam również, że nie zrażają mnie negatywne oceny pań mojego wątku. Gdybym była osobą mściwą również wątki pań bym oceniła podobnie, jednak nie dam paniom tej satysfakcji.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:40   #24
melabn
Wtajemniczenie
 
Avatar melabn
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
Widocznie szanownym paniom podoba się założony przeze mnie wątek skoro się tak aktywnie w nim udzielacie. Nie życzę sobie by zwracano mi uwagę. Jeżeli uważają panie, że łamię regulamin proszę zgłosić ten fakt do moderatora. Jeżeli on zdecyduje się zamknąć mój wątek, zrozumiem to i zaakceptuję. Ja biorę pod uwagę wyłącznie zdanie wysoko postawionych osób. Uważacie panie mą wysoką kulturę osobistą za sztywniactwo? Jeżeli lubicie obracać się w pospolitym towarzystwie zachęcam do powrotu na własne wątki.
Szanowna Pani
Zwracam się z gorącą prośbą o nie nazywanie naszego towarzystwa pospolitym, gdyż kala to Pani wysoką kulturę osobistą. Nie mniej jednak jako osoba postawiona trochę niżej od tych wysoko postawionych mogę się mylić.
Mam nadzieje, że wątek zapełni się niebawem od postów dorównujących Pani IQ . Jednak mając do czynienia z ludźmi naszego pokroju na co dzień myślę ,że podoła Pani zadaniu konwersacji z kimś kto nie dorównuje intelektem Szanownej Pani.
Z Poważaniem
melabn
melabn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:40   #25
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;28009061]
Bianeczka
Masz rację z tworzeniem nowych wątków, ale nie powinniśmy nagabywać tej dziewczyny bo równie dobrze moglibyśmy ochrzanić wątek majowy (gdzie ja cały czas na nim siedzę), czerwcowy (rozumiem że został założony bo nie każdy czuł się dobrze na majowym) i lipcowy (gdzie ten uważam za bezsensownie utworzony bo czerwcowy nie jest nawet w połowie zapełniony-ale to tylko moje zdanie).
Tak jak emigra napisała że można by przeczytać kilka postów wstecz aby móc się wdrożyć w temat danego wątku niż tworzyć nowe bezsensowne[/QUOTE]Chyba "nagabywać tej PANI "
Nikt by jej nie nagabywał, gdyby wzięła do siebie to co piszą inne wizażanki, które co by nie było, troszkę dłuzej się tu udzielają. Naszym celem nie jest atak czy obrażanie, ale pilnowanie porządku, bo dla osób, które stale się tu udzielają, taki wątki są kłopotliwe. Ktoś napisze parę postów i zniknie a wątek pozostanie Jestem prawie pewna, że jak się zacznie sierpień to powstanie nowy wątek sierpniowy Rozumiem tworzenie wątków "miesięcznych" np jak dziewczyny mają rodzić w danym miesiacu (co i tak zawsze robią dla 2 miesięcy), lub gdy dziewczyny biorą ślub w określonym miesiącu, ale to są wątki długoterminowe, aktualne co roku i mają ogrom części.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:44   #26
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez melabn Pokaż wiadomość
Szanowna Pani
Zwracam się z gorącą prośbą o nie nazywanie naszego towarzystwa pospolitym, gdyż kala to Pani wysoką kulturę osobistą. Nie mniej jednak jako osoba postawiona trochę niżej od tych wysoko postawionych mogę się mylić.
Mam nadzieje, że wątek zapełni się niebawem od postów dorównujących Pani IQ . Jednak mając do czynienia z ludźmi naszego pokroju na co dzień myślę ,że podoła Pani zadaniu konwersacji z kimś kto nie dorównuje intelektem Szanownej Pani.
Z Poważaniem
melabn
A ja zwracam się z uprzejmą prośbą o nienazywanie założonego przeze mnie wątku śmieciem. Nie twierdzę, że panie nie dorównują mej osobie intelektem, aczkolwiek kulturą osobistą owszem. Wtargnęłyście panie na nie swój teren i rozpoczęłyście awanturę, a wystarczyło wejść i się grzecznie przywitać i ewentualnie dopiero wtedy napisać swoje spostrzeżenia.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:52   #27
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez wielmozna Pokaż wiadomość
A ja zwracam się z uprzejmą prośbą o nienazywanie założonego przeze mnie wątku śmieciem. Nie twierdzę, że panie nie dorównują mej osobie intelektem, aczkolwiek kulturą osobistą owszem. Wtargnęłyście panie na nie swój teren i rozpoczęłyście awanturę, a wystarczyło wejść i się grzecznie przywitać i ewentualnie dopiero wtedy napisać swoje spostrzeżenia.
No nie wytrzymam.
Na nie swój teren????. A przepraszam, ogrodziłaś sobie ten wątek? ON NIE JEST TWÓJ. Ty go tylko założyłaś - co wcale nie jest równoznaczne z prawami do własności tego wątku. Każdy ma prawo do wypowiadania się w nim.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 09:55   #28
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
No nie wytrzymam.
Na nie swój teren????. A przepraszam, ogrodziłaś sobie ten wątek? ON NIE JEST TWÓJ. Ty go tylko założyłaś - co wcale nie jest równoznaczne z prawami do własności tego wątku. Każdy ma prawo do wypowiadania się w nim.
Zgadzam się, że każdy ma prawo do wypowiadania się w niniejszym wątku. Skoro tu szanowne panie uważają, iż należy odpowiadać zgodnie z tematyką wątku, to dlaczego same tego nie robią?
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:09   #29
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Jak Ci napisałam nawiązanie do Twojego posta pierwszego na temat starań o ciąże to się oburzyłaś.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 10:14   #30
wielmozna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 25
Dot.: W miesiącu sierpniu roku 2011 staramy się o potomstwo

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Jak Ci napisałam nawiązanie do Twojego posta pierwszego na temat starań o ciąże to się oburzyłaś.
Jeśli o to pani chodzi to wiedza na temat własnej płodności bardzo pomaga w określeniu momentu owulacji, jednak nie twierdzę, iż to jest jedyną przyczyną niepowodzeń. Zważywszy na panie, które wypowiadały się w tym wątku, śmiem rozważać, iż mogą to być problemy spowodowane blokadą psychiczną, która może być efektem niepełnej dojrzałości emocjonalnej lub przykrymi przeżyciami doświadczonymi w dzieciństwie.
wielmozna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:36.