Powiększanie piersi - dr Kasprzyk - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-26, 13:54   #31
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Hej 2 sweet.
Anatomki to bezpieczne propozycje doktora, a okragłe to moje, na które tez mógl przystac. Ze względu na asymetrie duzą asymetrię zdecydowałam się jednak na anatomiczne i jestem zadowolona.
Teraz dochodzę do siebie i czekam, kiedy ustapi ten ucisk z klatki piersiowej. Ale jestem przeszczęśliwa, ze już wszystko za mną. I z cała pewnością uważam że dokonałam dobrego wyboru lekarza.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

aha 2 sweet trzymam za ciebie kciuki, bo za kilka dni twoja kolej. buziaki.

Ja za anatomki płaciłam 15000.
__________________
25.03.2010 dr Kasprzyk
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 08:29   #32
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez chacha100 Pokaż wiadomość
A ile dr bierze za powiekszenie piersi? Chodzi mi o rozdział cen... Mysle o anatomach... Jesli ktos powieksza okraglymi to tez niech napisze
Nie wiem ile dr Kasprzyk liczy za zabieg, ale jeśli będziesz miała anatomy to one zawsze są droższe od okrągłych (u każdego lekarza) - o ok. 3 tys. (w zależności od firmy implantów).
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:13   #33
2sweet
Rozeznanie
 
Avatar 2sweet
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 988
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez kasiafurgal Pokaż wiadomość
Hej 2 sweet.
Anatomki to bezpieczne propozycje doktora, a okragłe to moje, na które tez mógl przystac. Ze względu na asymetrie duzą asymetrię zdecydowałam się jednak na anatomiczne i jestem zadowolona.
Teraz dochodzę do siebie i czekam, kiedy ustapi ten ucisk z klatki piersiowej. Ale jestem przeszczęśliwa, ze już wszystko za mną. I z cała pewnością uważam że dokonałam dobrego wyboru lekarza.

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

aha 2 sweet trzymam za ciebie kciuki, bo za kilka dni twoja kolej. buziaki.

Ja za anatomki płaciłam 15000.

a ja nie zdazylam pokibicowac!! super ze juz jestes po gratulacje! jak sie czujesz??
najwazniejsze ze jestes przeszczesliwa! i jesli efekt sie podoba no to ok! ja we wtorek przekonam sie jakie to uczucie
__________________
Szamanka od 30 marca 2010
Depilacja laserem Soprano XL BLU od 04.04.2015
2sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 09:54   #34
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cześć Dziewczyny... Szczególnie uśmiecham się do kasiafurgal , ja jestem po konsultacjach u dr Kasprzyka a termin mam na 19 kwietnia. Czytając forum widzę, że muszę jeszcze ponegocjować rozmiar, ale sam dr bardzo miły człowiek. Napisz proszę na jakie Ty się zdecydowałaś finalnie i jak się czujesz z każdym dniem, może masz dla mnie jeszcze jakieś inne rady Serdecznie gratuluję wszystkim po i nie będę ukrywała, że zazdroszczę...
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:46   #35
kasiafurgal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 13
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Yoki123 najważniejszy jest odpoczynek przed samym zabiegiem i pozytywne nastawienie. dzień przed spotkałam się z Panią Magdą, która mnie jeszcze bardziej utwierdziła w wyborze, dała mi również tabletkę nasenną, żebym mogła się wyspać a nie przesiedzieć całą noc na rozmyślaniach jak to będzie.
Ja zdecydowałam się na doktora praktycznie od razu, wiec już przy ustaleniu konsultacji poprosiłam o termin operacji i nie zawracałam sobie głowy dalszymi poszukiwaniami. Przestałam również w którymś momencie czytać fora, bo nie chciałam sobie już mieszać w głowie różnymi opiniami i wątpliwościami.
dzień w którym miałam zabieg zaczął się od rozmowy z anestezjologiem. potem poszliśmy na sale zabiegową i tam zrobiono mi wkucie i podano znieczulenie... i następną rzecz jaką pamiętam to moment kiedy mnie wybudzano. Noc spędziłam w klinice, czułam się nieźle, jedynie miałam problem ze złapaniem oddechu pełna piersią. Opieka w klinice jest bardzo miła i panuje bardzo przyjazna atmosfera.
następnego dnia po spotkaniu z doktorem mogłam już pójść do pensjonatu obok gdzie się zatrzymałam.
Ból jest do zniesienia, ketonal pomaga. lepiej jest siedzieć i ruszać się. Najgorszy ból odczuwam po nocy, kiedy muszę wstać i ponownie rozruszać mięśnie.
No i dzisiejszej nocy pojawil się problem, bo tak mnie zaczęło drapać w gardle, że kilka razy wstawałam w nocy, żeby pozbyć się tego uczucia i nie zacząć kaszleć, bo to uczucie jakby miało mi rozerwać klatkę piersiowa.
Dziś już trzeci dzień od zabiegu i teraz czuje, że będzie coraz lepiej każdego dnia. Łatwiej się ruszać, wstawać i oddychać.
Jeśli chodzi o doktora, to myslę że jest profesjonalista i jak najbardziej można się oddać w jego ręce. Porozmawiaj o swoich oczekiwaniach, na pewno doradzi ci to co najlepsze dla Ciebie. Ja po przemyśleniu wszystkich za i przeciw, zdecydowałam się na anatomy 325 mx i 290 mx, które zaproponował mi doktor. I są śliczne...
__________________
25.03.2010 dr Kasprzyk
kasiafurgal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:37   #36
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

kasiafurgal bardzo dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedź . Ja z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej jestem przerażona. Największe wątpliwości mam co do tego rozmiaru, dr na konsulacji wyliczył mi 250, po rozmowie telefonicznej kiedy powiedziałm, że chyba mało zawyżył do 270, tylko ja bym chciała takie pełne C, a mam bardzo małą wyjściówkę i dlatego myślę o 325. Co Wy o tym myślicie? Pomóżcie bo zwariować można
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 15:59   #37
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Hej, Kasiufurgal, jak się czujesz? Jak efekty, możesz juz coś powiedzieć??? Trochę się tu cicho zrobiło, ale mam nadzieję, że u Ciebie wszystko ok Pozdrawiam cieplutko
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 16:14   #38
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Hej dziewczyny, ja miałam powiększaniie piersi u Kasprzyka w 2007 roku. Pojechałam do niego po tym jak zobaczyłam piersi mojej koleżanki którą też operował, prześliczne. Efekt mnie zaskoczył i to bardzo, bo wcześniej nie myślałąm że piersi z implantami mogą tak ładnie i "prawdziwie" wyglądać. Nie mam z nimi żadnego problemu do tej pory, są piękne. Sam lekarz to bardzo dobry specjalista i troskliwy sympatyczny człowiek, podobnie jak wszycy pracownicy kliniki. Jestem bardzo zadowolona. Teraz myślę o botoksie albo czymś podobnym u niego.
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 17:23   #39
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cześć, bardzo dziekuję, że napisałaś, bo to utwierdsza w decyzji... Ja się strasznie cieszę na zbliżająvy się termin, ale jednocześnie bardzo boję... W piętek byłam już na wymaganych badaniach, teraz czekam na wyniki i też mam obawę żeby wyszły dobrze, bo normalnie jestem oznaką zdrowia, a od piętku chodzę zasmarkana, no ale...
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:10   #40
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Ja pojechałam do niego widząc inną osobę którą operował więc nie miałam wątpliwości. Poza tym jak byłam na kontrolach to poznałm inne dziewczyny i nawet sobie pokazywałyśmy nawzajem nasze piersi. Też się bałam ale naprawdę nie ma czego. Acha, jeszcze jedno, ja mam implanty 325 i noszę teraz stanik E, ale Kasprzyk mówił że u każdego dobiera się inaczej i że gdybym była na przykład szczupljsza i niższa to by wyszły o wiele większe z tych samych implantów, więc myślę że trzeba zaufać że lekarz wie najlepiej co robi. Ja się na tym nie znam, nawet powiedziałam przed operacją że obojętnie mi jakiego rozmiaru implanty mi da byle by piersi były takie jak chcę i są
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:15   #41
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

A ajką miałaś wyjściówkę. Bo ja mam malutką, 172 cm i ważę niecałe 60 kg, a chciałabym mieć C
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-03, 18:21   #42
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

170 cm wzrostu, 56 kilo i miałam małe B nie obwisłe.
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 18:51   #43
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

to mnie trochę pocieszyłaś, myślę, że porozmawiam jeszcze na temat rozmiaru z dr, jesteśmy umówieni na tel. Powiedz jeszcze jak to wygląda po, czy on też zakłada dreny? czy nosi się na staniku sportowym jakiś pas jeszcze? Jak długo dochodziłąś do siebie?
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:16   #44
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Ja drenów nie miałam, nosiłam taki specjalny pas od góry na staniku ale chyba nie każdy musi. Doszłam do siebie szybko, nawet nie bolało mnie jakoś bardzo, najgorzej było na początku ze wstawaniem ale raczej krotko.
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 21:56   #45
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Witam
Ja również miałam zabiegu doktora KAsprzyka
25 lutego 2010

Wkładki Mcghan TRF 325 okrągłe
Moja wyjściówka to B
Efekt Małe E
Tyle technicznych wiadomości

Po zabiegu w klinice doktora nie masz sie czego obawiać
Doktor dokładnie konsultuje z Tobą Twoje oczekiwanie jest przy tym rzeczowy, konsekwentny (choc czasem da sie troszkę utargować)
Faktem znanym na forach jest iz doktor jest zwolennikiem proporcjonalnych piersi Dobór wkładek na podstawie programu jest tylko częścią decyzji o wyborze wielkości wkładek. Niebagatelną przesłanka jest tu doświadczenie doktora, który operował wiele pacjetek.
Ja sama znam ich osobiście 5 wiec nie tak mało. I kazda ma takie samo zdanie o doktorze jak ja. Czyli jest zadowolona z efektu.
Jęsli chcesz moge podesłać Ci aby uwiarygodnic swoja opinie
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 17:47   #46
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Bardzo dziękuję za informacje, jest to dla mnie tym bardziej ważne, że za 2 dni mam op. Okropnie jestem zdenerwowana, chociaż z drugiej strony nie mogę się już doczekać!!! Nie boję się chyba tak samego zabiegu, jak efektu, żebym była zadowolona - żeby spełniło się moje marzenie i wszystko było ok - to już tylko pełne 2 dni...
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 21:25   #47
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Yoki głowa do góry
Porozmawiaj jeszcze z doktorem napisz o swoich oczekiwaniach
Masz moje słowo że atmosfera, która panuje w klinice odejmie Ci połowę stresów
Jeśli masz jakieś pytania to pisz śmiało
Sama jedziesz na zbieg ?
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 06:57   #48
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Nie jadę z mężem, niestety będzie musiał uciekać w trakcie op. do pracy, ale wróci mam nadzieję zaraz po zabiegu i chwilkę ze mną posiedzi. Później tak czy inaczej będzie musiał uciekac do naszych 2 dziewczynek Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś dziewczyna po op. nie lubię być sama :-( a we dwie zawsze raźniej... Sam dr zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, dlatego się na niego zdecydowałam. Pytasz jakie mam oczekiwania, tylko albo aż pełne C przy bardzo małej wyjściówce. Wiesz już raz zdecydowalam się na powiększenie macrolanem i potwornie się zawiodłam- wyniosło mnie to finansowo tyle co żelki, a efekt od początku był bardzo mizerny, a niecałe 1,5 roku później nie było go już wcale. Dlatego tak bardzo się boję jeszcze po tych wszystkich postach o tym, że dr lubi małe piersi, żebym znowu nie wtopiła, bo tego już bym chyba nie przezyła...
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 18:01   #49
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Yoki123 Pokaż wiadomość
Nie jadę z mężem, niestety będzie musiał uciekać w trakcie op. do pracy, ale wróci mam nadzieję zaraz po zabiegu i chwilkę ze mną posiedzi. Później tak czy inaczej będzie musiał uciekac do naszych 2 dziewczynek Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś dziewczyna po op. nie lubię być sama :-( a we dwie zawsze raźniej... Sam dr zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie, dlatego się na niego zdecydowałam. Pytasz jakie mam oczekiwania, tylko albo aż pełne C przy bardzo małej wyjściówce. Wiesz już raz zdecydowalam się na powiększenie macrolanem i potwornie się zawiodłam- wyniosło mnie to finansowo tyle co żelki, a efekt od początku był bardzo mizerny, a niecałe 1,5 roku później nie było go już wcale. Dlatego tak bardzo się boję jeszcze po tych wszystkich postach o tym, że dr lubi małe piersi, żebym znowu nie wtopiła, bo tego już bym chyba nie przezyła...
Heh ja tez nie chciałam zostać sama
NA początku miałam zostać na noc ale po operacji sie rozmysliłam
Kiedy moja grupa wsparcia zaczeła sie zbierac to postanowiłam ze jade z nimi
Smiac mi sie chce jak sobie to przypomne
Tak mi sie chciało jesc mieso (po operacji jadłam tylko serki i herbatniki) ze pojechałabym na koniec swiata
Skonczyło sie na najblizszym kebabie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoki123 Pokaż wiadomość
Nie jadę z mężem, niestety będzie musiał uciekać w trakcie op. do pracy, ale wróci mam nadzieję zaraz po zabiegu i chwilkę ze mną posiedzi. Później tak czy inaczej będzie musiał uciekac do naszych 2 dziewczynek Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś dziewczyna po op. nie lubię być sama :-( a we dwie zawsze raźniej
Jak nikogo nie bedzie to daj znać Mam poniedziałek wolny
Jesli chcesz to wpande i poznam kolejna szcześliwą posiadaczke żelków
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 18:36   #50
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Heh ja tez nie chciałam zostać sama
NA początku miałam zostać na noc ale po operacji sie rozmysliłam
Kiedy moja grupa wsparcia zaczeła sie zbierac to postanowiłam ze jade z nimi
Smiac mi sie chce jak sobie to przypomne
Tak mi sie chciało jesc mieso (po operacji jadłam tylko serki i herbatniki) ze pojechałabym na koniec swiata
Skonczyło sie na najblizszym kebabie

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------



Jak nikogo nie bedzie to daj znać Mam poniedziałek wolny
Jesli chcesz to wpande i poznam kolejna szcześliwą posiadaczke żelków
Super, to może napisz nr tel. na priva i jak tylko będę w stanie to zadzwonie Dzięki
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:00   #51
koniczyna_clover
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 10
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cieszę się że nie dałąm się namówić na lekturę for przed operacją na co mnie namawiano, bo pewnie też zaczęłąbym się niepotrzebnie bać o rozmiar, a tak to zaufałam panu doktorowi i nie zawiodłam się. Jeżeli D albo E to małe piersi jak tu niektórzy twierdzą to nie wiem jakie są duze w takim razie. Jeżeli już wybrałaś lekarza to ufaj mu i wszystko będzie dobrze. Życzę powodzenia!
koniczyna_clover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 19:42   #52
agniesia49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 29
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez koniczyna_clover Pokaż wiadomość
Cieszę się że nie dałąm się namówić na lekturę for przed operacją na co mnie namawiano, bo pewnie też zaczęłąbym się niepotrzebnie bać o rozmiar, a tak to zaufałam panu doktorowi i nie zawiodłam się. Jeżeli D albo E to małe piersi jak tu niektórzy twierdzą to nie wiem jakie są duze w takim razie. Jeżeli już wybrałaś lekarza to ufaj mu i wszystko będzie dobrze. Życzę powodzenia!
Koniczynka witaj
i witam wszystkie dziewczyny też oczywiście

chciałam zapytać, bo bardzo jestem ciekawa jak dawno temu robiłaś operację? Mniemam, że u dr. Kasprzyka.. Bardzo zastanawiam się nad tym właśnie lekarzem, ale wiadomo, że jak każda przed - boi sie i bardzo chce wybrac tego właściwego
masz rację, że fora są pomocne w pewnym stopniu, bo można się wygadać i uzyskać wsparcie przed tym ważnym dla nas dniem, ale mętlik w głowie też potrafi zrobić ten czy inny... który lepszy będzie dla mnie... gdzie powinnam iść... najlepiej do kilku, bo jest porównanie, ale co z tego wyniknie... czy i tak uzyskamy 100% przekonania... ????
Pomóż mi proszę, bo mam kompletny mętlik w głowie, choć bardzo jestem zdecydowana, że chcę...
Jak to było u Ciebie?? Jak wybrałas lekarza??
Pozdrawiam mocno
__________________
... marzenia są po to, by marzyć, życie - by je realizować
agniesia49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:06   #53
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez agniesia49 Pokaż wiadomość
Koniczynka witaj
i witam wszystkie dziewczyny też oczywiście

chciałam zapytać, bo bardzo jestem ciekawa jak dawno temu robiłaś operację? Mniemam, że u dr. Kasprzyka.. Bardzo zastanawiam się nad tym właśnie lekarzem, ale wiadomo, że jak każda przed - boi sie i bardzo chce wybrac tego właściwego
masz rację, że fora są pomocne w pewnym stopniu, bo można się wygadać i uzyskać wsparcie przed tym ważnym dla nas dniem, ale mętlik w głowie też potrafi zrobić ten czy inny... który lepszy będzie dla mnie... gdzie powinnam iść... najlepiej do kilku, bo jest porównanie, ale co z tego wyniknie... czy i tak uzyskamy 100% przekonania... ????
Pomóż mi proszę, bo mam kompletny mętlik w głowie, choć bardzo jestem zdecydowana, że chcę...
Jak to było u Ciebie?? Jak wybrałas lekarza??
Pozdrawiam mocno
Ja przed swoim zabiegiem tez miałam mętlik robiłam do zabiegu 3 podejscia
Własnie fora wprowadzily duzo znaków zapytania (choc i wiele dały)
Ja najbardziej kierowałam sie opiniami byłych pacjentek które udokumentowały swoje zabiegi zdjęciami
Miałam też okazję przed zabiegiem zobaczyc efekty pracy doktoa na zywo u innych pacjentek
Co zdecydowało o moim wyborze

A jest jeszcze jedna rzecz , która w przypadku doktora mnie przekonała
Mianowice jak widac na wczesniejszych zdjeciach miałam dość dużą wyjściówke
A doktor po pierwszej konsultacji odradzał mi zabieg
Poprosił mnie o przemyslenie sprawy - co dowodzi ze zalezało mu na moim dobru a nie na zakontraktowaniu kolejnej pacjentki

Zabieg miałam 25.02.2010
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 20:42   #54
agniesia49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 29
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Ja przed swoim zabiegiem tez miałam mętlik robiłam do zabiegu 3 podejscia
Własnie fora wprowadzily duzo znaków zapytania (choc i wiele dały)
Ja najbardziej kierowałam sie opiniami byłych pacjentek które udokumentowały swoje zabiegi zdjęciami
Miałam też okazję przed zabiegiem zobaczyc efekty pracy doktoa na zywo u innych pacjentek
Co zdecydowało o moim wyborze

A jest jeszcze jedna rzecz , która w przypadku doktora mnie przekonała
Mianowice jak widac na wczesniejszych zdjeciach miałam dość dużą wyjściówke
A doktor po pierwszej konsultacji odradzał mi zabieg
Poprosił mnie o przemyslenie sprawy - co dowodzi ze zalezało mu na moim dobru a nie na zakontraktowaniu kolejnej pacjentki

Zabieg miałam 25.02.2010
Dziękuję Loreza
ehh.. no to wiesz najlepiej jaki mętlik mam w głowie... bardzo gratuluję, że już jesteś po i kibicuję Ci, abys była jeszcze bardziej zadowolona niż jestes teraz piersi przeciez układają się jeszcze długi czas po samym zabiegu, więc w naszych oczach potrafią się zmieniać z dnia na dzień.
Przeglądałam galerię dr i bardzo mi się podobają Jego dzieła, ale nie ma reguły jak wyjdzie dany przypadek, bo każdy jest inny przecież, no i stąd ta obawa...
Oczywiście, że fora sa pomocne, ale to my musimy zdecydować któremu lekarzowi oddać swoje oczekiwania w ręce... i do końca (pomimo, ze juz zdecydujemy) jest niepewność jak wyjdzie...
Ja nie mam mozliwości zobaczyć prac dr na żywo, tylko galeria na Jego stronie... ale i tak bardzo mi się podobają
ehh... to niezdecydowanie...
__________________
... marzenia są po to, by marzyć, życie - by je realizować
agniesia49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 07:40   #55
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Yoki123 czekamy z niecierpliwością na twoją wiadomość po operacji
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:14   #56
Yoki123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 47
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez lorenza84 Pokaż wiadomość
Yoki123 czekamy z niecierpliwością na twoją wiadomość po operacji
Słońce Ty moje, bardzo Ci dziękuje za wszystko, za ciepłe słowa przed, za towarzystwo i rozmowę Jestem już w domku, na szczęście obyło się bez wymiotów, chociaż rano zemdliło mnie strasznie, ale zjadłam śniadanko i już było ok. Ale boli masakrycznie. Leże już w swoim łóżeczku i wtedy jest w mairę, ale jak wstanę i chodzę to strasznie cisnie na klatę, takie głupie uczucie ucisku, ciągnięcia, sama nie wiem jak to nazwać, ale żle nie jest, nawet nie brałam nic przeciwbólowego. Wiem, że z dnia na dzień będzie lepiej. Już nie moę się doczekać kiedy je pooglądam, dr powiedział, że ewentualny szybki prysznic jutro, ale na razie nie widzę możliwości ściągnięcia stanika, bo tak boli, że nie moge sobie wyobrazić ponownego założenia Mam nadzieję, że chociaż troche w efekcie końcowym będą podobne do Twoich
Yoki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:41   #57
trelek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 887
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez Yoki123 Pokaż wiadomość
SAle boli masakrycznie. Leże już w swoim łóżeczku i wtedy jest w mairę, ale jak wstanę i chodzę to strasznie cisnie na klatę, takie głupie uczucie ucisku, ciągnięcia, sama nie wiem jak to nazwać, ale żle nie jest, nawet nie brałam nic przeciwbólowego.
Jeżeli mogę coś doradzić, to dobrze jest brać coś p/bólowego systematycznie w pierwszych dniach po operacji. To naprawdę pomaga, bo ból nie ma kiedy się rozbujać Dobrze jest też nie leżeć dużo w łóżku, ale posiedzieć, pospacerować (w miarę możliwości) po domu. Mi to bardzo pomagało, leżenie mi nie służyło, bo potem czułam się fatalnie. Każdy kolejny dzień będzie łatwiejszy i niedługo będziesz mogła w pełni się cieszyć
__________________
"W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym."
Oscar Wilde

moje 360cc
trelek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 18:10   #58
lorenza84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Cytat:
Napisane przez trelek_ Pokaż wiadomość
Jeżeli mogę coś doradzić, to dobrze jest brać coś p/bólowego systematycznie w pierwszych dniach po operacji. To naprawdę pomaga, bo ból nie ma kiedy się rozbujać Dobrze jest też nie leżeć dużo w łóżku, ale posiedzieć, pospacerować (w miarę możliwości) po domu. Mi to bardzo pomagało, leżenie mi nie służyło, bo potem czułam się fatalnie. Każdy kolejny dzień będzie łatwiejszy i niedługo będziesz mogła w pełni się cieszyć
Zgadzam sie w 100 % lepiej brać tabletki zapobiegawczo wtedy faktycznie ból nie ma jak sie rozwinąć.
Jak masz Tramal to pamiętaj o jedzenie przed bo na czczo źle się czujesz mozesz byc Ci niedobrze i moze4sz miec zawroty głowy.
No i z chodzeniem tez sie zgadzam. Nawet po nocy było mi ciężko wstać
A w dzień jak wstawałm zrobić hebratkę czy cos to mieśniej nie zastają sie i moze przez to jest odczucie mniejszego bólu

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoki123 Pokaż wiadomość
Słońce Ty moje, bardzo Ci dziękuje za wszystko, za ciepłe słowa przed, za towarzystwo i rozmowę Jestem już w domku, na szczęście obyło się bez wymiotów, chociaż rano zemdliło mnie strasznie, ale zjadłam śniadanko i już było ok. Ale boli masakrycznie. Leże już w swoim łóżeczku i wtedy jest w mairę, ale jak wstanę i chodzę to strasznie cisnie na klatę, takie głupie uczucie ucisku, ciągnięcia, sama nie wiem jak to nazwać, ale żle nie jest, nawet nie brałam nic przeciwbólowego. Wiem, że z dnia na dzień będzie lepiej. Już nie moę się doczekać kiedy je pooglądam, dr powiedział, że ewentualny szybki prysznic jutro, ale na razie nie widzę możliwości ściągnięcia stanika, bo tak boli, że nie moge sobie wyobrazić ponownego założenia Mam nadzieję, że chociaż troche w efekcie końcowym będą podobne do Twoich
Nie ma za co
Mnie tez bolało i ciagneło ale na szczęscie tylko dwa dni a pózniej bardzo znośnie.
Twoje bedą jeszcze ładniejsze
lorenza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 14:34   #59
jagodziana10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 2
Dot.: Powiększanie piersi - dr Kasprzyk

Hej dziewczyny ! Od dluzszego czasu nie robie nic innego tylko biusty ogladam, fora czytam i Mysle ! Powoli decyduje sie na dr Kasprzyka ale brakuje mi kropki nad i. Ta krooka bylyby zdjecia biustu dziewczyn ktore juz sa po operacji. Czy moglabym liczyc na Wasze wsparcie ? Obiecuje zdjecia usunac, nie rozpowszechniac itd. Chcialabym tylko zobaczyc dzielo doktora ale nie tylko na jego stronie. Moj email jagoda-987@wp.pl cgetnie tez porozmawiam przez tel albo massenger jesli tylko ktos zechce podzielic sie swoja historia. Z gory dzieki **
jagodziana10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-31 15:34:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.