Po studiach - nauki o rodzinie ( szczecinskie i inne) i poszukiwanie roboty..... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-03, 11:09   #1
myiabi
Raczkowanie
 
Avatar myiabi
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 249

Po studiach - nauki o rodzinie ( szczecinskie i inne) i poszukiwanie roboty.....


Hej


Właśnie skończyłam studia mgr na kierunku Nauki o Rodzinie, ale jako uzupelniajace dwuletnie, wczesniej robilam pedagogike pracy socjalnej.
Czy ktoś z Was również skończył takowy kierunek?
Gdzie szukacie pracy?
Macie pewność, że te kwalifikacje, które posiadacie wystarczą Waszemu pracodawcy,m aby was przyjąć?
Na ulotkach dużo było napisane, ale ja się chwilami zastanwiam czy np, mozemy pracowac po tym tez w hospicjum czy warto zanosic tam cv.. i jak ogolnei szukacie pracy,w zawodzie czy bierzecie cokowliek jest??? Rejestrowalyscie sie, czy szukacie na wlasna reke...? Wchodzicie i zostawiacie cv czy was chca czy nie czy tylko tam gdzie szuakja ? co moze byc ciezkie ;p

Jestem troche zagubina poki co.
Moze jeszcze ktos sie orientuje w kwestii ubepiczenia, czy jezeli skonczylam studia i jeszcze nie zbaralam papierów ( co zamierzam zrobic jakos w pazdzierniku, to do tego moentu bede miala status studentki? Bo mam tez legitymacje ;P i jakos mi nei spieszno kazda ulga się przyda

Pozdrawiam i licze na wasze odpowiedzi.
__________________


'Niech każda chwila uświadamia↵Ci jak wspaniałą Istotą jesteś.
'

myiabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:06   #2
kasiarzynaa
Zakorzenienie
 
Avatar kasiarzynaa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 852
Dot.: Po studiach - nauki o rodzinie ( szczecinskie i inne) i poszukiwanie roboty....

dopóki masz ważna legitymacje to również przysługują Ci ulgi.
__________________


Butomaniaczka
kasiarzynaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 14:39   #3
Martika_
Rozeznanie
 
Avatar Martika_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: domciu;)
Wiadomości: 797
Dot.: Po studiach - nauki o rodzinie ( szczecinskie i inne) i poszukiwanie roboty....

Niczym nie ryzykujesz zanosząc CV do hospicjum, najwyżej Cię nie zechcą Moim zdaniem próbuj wszędzie, gdzie tylko możesz, niekoniecznie z ogłoszenia. Zanoś CV osobiście (chyba, że odpowiadasz na ogłoszenie, w którym jest napisane, żeby wysyłać mailem), pytaj gdzie się da Powodzenia
Martika_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:04.