gabinet kosmetyczny -- LUBLIN - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 19:41   #121
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

A ja mogę polecić Studio Urody MB, co prawda jest ono w Świdnik-ale z Lublina nie jest daleko . Są ultradźwięki, mikrodermobrazja, analiza skóry- przy każdym zabiegu a co najważniejsze- nie wysokie ceny .
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 12:18   #122
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Lovemee Pokaż wiadomość
A ja mogę polecić Studio Urody MB, co prawda jest ono w Świdnik-ale z Lublina nie jest daleko . Są ultradźwięki, mikrodermobrazja, analiza skóry- przy każdym zabiegu a co najważniejsze- nie wysokie ceny .
Możesz podać stronę www lub adres do nich?
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 20:34   #123
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Proszę, podaje stronke
http://www.studiourodymb.pl/
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 14:55   #124
Denira
Rozeznanie
 
Avatar Denira
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 831
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Jaki salon polecacie na depilację woskiem?
Byłam niedawno pierwszy raz na szmaragdowej "Naturalne piękno", ale jakoś średnio jestem zadowolona i teraz chciałabym iść w inne miejsce..
Wiecie coś o "studio urody" na wyżynnej 16 albo "el lamis" na zana 41??

Edytowane przez Denira
Czas edycji: 2012-08-11 o 14:56
Denira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 21:56   #125
Lovemee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovemee
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin.
Wiadomości: 2 055
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ja polecam Studio Urody MB, z tym że to w Świdniku :<. Ale byłam i jestem zadowolona z efektów.
__________________
Lovemee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 21:06   #126
secret window
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Dziewczyny ja szczerze odradzam Planetę piękna i urody, mają zawsze mnóstwo ofert na gruponie i sama się skusiłam na paznokcie hybrydowe. Po pierwszym zabiegu byłam nawet zadowolona, hybryda została położona szybko i trzymała się 2 i pół tygodnia. Niestety kolejne dwa razy były coraz gorsze, i robiły mi ją już inne panie. Za drugim razem młoda pani kosmetyczka przycięła mi opuszek do krwi na dwóch palcach, okej zdarza się pani przeprosiła i reszta zabiegu przebiegła w miarę sprawnie. Za każdym razem kiedy kładłam hybrydę pytałam o stan moich paznokci i czy powinnam zrobić sobie przerwę przed następnym zabiegiem. Panie mówiły, iż absolutnie nic złego się nie dzieje. Przy 3 wizycie, nagle okazało się, że paznokcie są w tak złym stanie, że hybryda nawet sią nie utrzyma, bo ściąganie jej w tym salonie polega tylko i wyłącznie na piłowaniu paznokcia mega szorstkim i inwazyjnym pilnikiem, który po 3 wizytach sprawił, że z normalnej zdrowej płytki została cienka błonka. Najgorsze jest to, że do pracy tam są zatrudniane chyba jakieś praktykantki bo na pierwszy rzut oka widać,że większość z nich nie umie się posługiwać narzędziami. Co chwila wypada im pilnik z ręki, i pewnie stąd te skaleczenia:| Warto zwrócić uwagę na nieprofesjonalizm pań kosmetyczek, które kolejno zwalały winę za źle zrobioną hybrydę na swoje nielubiane koleżanki, typu"robiła te paznokcie pani M.? A to się nie dziwie, że jest źle" . Straszne jest to, że poleciłam po 1 zabiegu ten salon mojej koleżance i siostrze. A one po hybrydzie miały tak pozalewane skórki i krzywo opiłowane paznokcie, że to jakaś parodia. Wątpliwą przyjemność odwiedzin w tym salonie trwała od kwietnia do czerwca tego roku.

Edytowane przez secret window
Czas edycji: 2012-09-20 o 08:45
secret window jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:30   #127
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

dobrze wiedzieć
manicure hybrydowy to przecież zabieg przeznaczony do paznokci naturalnych i nie powinien ich uszkadzać
ale to prawda że hybryda na słabych paznokciach nie chce sie trzymać
przed nakładaniem tego żelu płytkę powinno sie matowić bloczkiem polerskim,a nie żadnymi najdelikatniejszym pilnikami, to pierwszy sygnał ze ejst coś nie tak
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 08:57   #128
secret window
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Iwon8558 Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć
manicure hybrydowy to przecież zabieg przeznaczony do paznokci naturalnych i nie powinien ich uszkadzać
ale to prawda że hybryda na słabych paznokciach nie chce sie trzymać
przed nakładaniem tego żelu płytkę powinno sie matowić bloczkiem polerskim,a nie żadnymi najdelikatniejszym pilnikami, to pierwszy sygnał ze ejst coś nie tak
Ja z natury paznokcie mam mocne i twarde, bezproblemowe, a hybrydę założyłam żeby sprawdzić ją przed wakacyjnymi wyjazdami i podobał mi się efekt lśniących i zadbanych paznokci. Przez wakacje po zdjęciu ich stan był tragiczny! Nie z samego faktu ich osłabienia, ale tego jak zostały opiłowane, po prostu na paznokciach mam dziury, wgłębienia, rowki, na kciuku chyba uszkodzoną macierz bo paznokieć brzydko odrasta i się łamie. Ja rozumiem, że płytkę się matowi przed nałożeniem żelu, ale to co zrobiła pani kosmetyczka z tym pilnikiem, a raczej papierem ściernym to przesada. 3 różne panie zajmowały się moimi paznokciami i skutecznie zraziły mnie do wizyt w tym salonie, a i do wszelkiego typu manikiuru. Nie wypowiadam się do jakości innych zabiegów na ciało itp. bo ich nie próbowałam, ale jakoś już nie mam ochoty
secret window jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 14:00   #129
bas11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

za reklamę na Wizazu to się płaci

Edytowane przez misianka
Czas edycji: 2012-11-09 o 17:39
bas11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 15:05   #130
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez bas11 Pokaż wiadomość
Hej Lublinianki Z problemem trądziku zmagałam się kilka lat, ostatnio trafiłam do salonu na Narutowicza, Laser Cosmetic Salon. Gdzie Pani kosmetolog praktycznie w 100% wyleczyła moją twarz i przebarwienia po bliznach.
A za reklamę na Wizazu to się płaci
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 08:10   #131
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Czy którakolwiek z Was może polecić jakiś salon? Czy ta dyskusja sprawdza się tylko do ANTYrekalmy ??

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 22:36
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-25, 16:15   #132
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Ati_ME Pokaż wiadomość
Tak, tak.... opluwać to można wszystkie gabinety bezkarnie. A jeśli ktoś napisze cokolwiek pozytywnego o jakimś gabinecie to zaraz jest posądzony o krypto reklamę. Czy którakolwiek z Was może polecić jakiś salon? Czy ta dyskusja sprawdza się tylko do ANTYrekalmy ??
Nikt nikogo nie opluwa tylko, jak ktoś zakłada konto tylko po to żeby pochwalić czyjś salon, no to sorry, ale skojarzenie nasuwa się samo....
Przeszukaj sobie wątek, dziewczyny polecają różne salony.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 07:50   #133
Tasha S
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 7
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Faktycznie BAS1 trochę przesadziła ;] wracając do wątku to lakiery hybrydowe faktycznie osłabiają paznokcie. U niektórych Pań lakier szybciej niszczy paznokcie a u innych nie widać zmian nawet po ponad roku. W takim wypadku trzeba jak najszybciej odstawić hybrydę i zająć się odbudową płytki. Teoretycznie można zastosować manicure japoński, choć tu są różne opinie o jego skutkach. Najlepiej ograniczyć się do dobrej odżywki na paznokcie. U nas w salonie mamy np. Peggy Sage i naprawdę się sprawdza - mam nadzieje, że nikt tego nie odbierze jako promocje mojego salony :p ani odżywki (raczej powszechnie dostępna) ...
Tasha S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 23:34   #134
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Nikt nikogo nie opluwa tylko, jak ktoś zakłada konto tylko po to żeby pochwalić czyjś salon, no to sorry, ale skojarzenie nasuwa się samo....
Przeszukaj sobie wątek, dziewczyny polecają różne salony.
1. Ilość postów o niczym nie świadczy
2. To że ktoś zakłada konto po to tylko aby reklamować jakiś salon to nie jest to zabronione. Inteligentne osoby będą widziały, że to tylko reklam.
3. Po przeszukaniu wątku stwierdzam, że sprowadza się on tylko do tego do jakich salonów NIE CHODZIĆ a nie do tego które polecacie.
4. Opnie osób na forum zawsze traktuje z przymrużeniem oka bo nie zawsze są obiektywne bo wiem co znaczy "marketing szeptany"
5. Sama znam co najmniej 2 osoby które mają na Wizażu założone konto z "ODPOWIEDNIĄ ILOŚCIĄ POSTÓW" i które pracują "w branży" czytaj są kosmetyczkami lub fryzjerkami a oficjalnie występują jako zwykłe klientki tzn. okłamują pozostałe forumowiczki udając laiczki. A w zależności od tego w którym aktualnie pracują salonie to akurat "polecają go z czystym sumieniem"... a jak przestają w nim pracować to pisze, żeby tam nie iść, że syf i malaria.
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 08:17   #135
gosiawow
Raczkowanie
 
Avatar gosiawow
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 95
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Ati_ME Pokaż wiadomość
1. Ilość postów o niczym nie świadczy
2. To że ktoś zakłada konto po to tylko aby reklamować jakiś salon to nie jest to zabronione. Inteligentne osoby będą widziały, że to tylko reklam.
3. Po przeszukaniu wątku stwierdzam, że sprowadza się on tylko do tego do jakich salonów NIE CHODZIĆ a nie do tego które polecacie.
4. Opnie osób na forum zawsze traktuje z przymrużeniem oka bo nie zawsze są obiektywne bo wiem co znaczy "marketing szeptany"
5. Sama znam co najmniej 2 osoby które mają na Wizażu założone konto z "ODPOWIEDNIĄ ILOŚCIĄ POSTÓW" i które pracują "w branży" czytaj są kosmetyczkami lub fryzjerkami a oficjalnie występują jako zwykłe klientki tzn. okłamują pozostałe forumowiczki udając laiczki. A w zależności od tego w którym aktualnie pracują salonie to akurat "polecają go z czystym sumieniem"... a jak przestają w nim pracować to pisze, żeby tam nie iść, że syf i malaria.

Oczywiście na forum mogą być osoby, które niestety ale podszywają się pod zadowolone klientki czy odwrotnie. Nie mogę wypowiedzieć na temat salonów kosmetycznych, czy moje osobiste odczucia są zgodne z opiniami na forum ( chociaż wiadomo też, ze ktoś moze byc zadowolony a inna osoba może byc zawiedziona) ale jeśli chodzi np o salony fryzjerskie to nie zauwazyłam zeby zachwalano te złe, predzej czy pozniej przekonałabym sie o tym, ponieważ czesto posiłkuje się rokomendacjami z wizazu.
I to prawda, ze ilośc postów wcale nie musi być wyznacznikiem wiarygodności. Ja np na bieżaco czytam nowe opinie i jestem zarejestrowana juz od dawna, a postów mam niewiele.
Tak czy inaczej wierzę, ze są tu uczciwe osoby i piszą prawdziwe opinie na temat usług.

A nawiązując już do samego tematu- salonów kosmetycznych, to całkiem niedawno byłam w Akademii Piękna na mikrodermabrazji i polecam z czystym sumieniem, mam porównanie z innymi salonami, na które tez nie mogę narzekać, no chyba, ze na jakieś pierdoły, ale ten salon jest w tym momencie na górze mojego rankingu
gosiawow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 16:44   #136
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez carrolla84 Pokaż wiadomość
ZASTRZEGAM!!!! Nie jest to UKRYTA REKLAMA SALONU!!! ;-) Mogę polecic salon xyz. Salon jest nowy, wiec cały wystrój jest świeży, czysty. Obsługa na prawde miła. No i zabiegi są fajne. Duża oferta. Ja osobiście robiłam sobie depilacje laserem. Po pierwszym razie już widziałam efekt- włosy wolniej odrastały. Polecam
Dwa posty i oba na temat jednego salonu, nie to na pewno nie jest reklama
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.

Edytowane przez NaturalWomen
Czas edycji: 2012-11-09 o 18:10
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-09, 17:38   #137
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Ati_ME Pokaż wiadomość
... To że ktoś zakłada konto po to tylko aby reklamować jakiś salon to nie jest to zabronione. Inteligentne osoby będą widziały, że to tylko reklam.
....
taaak? ...
to zapraszam do lektury Regulaminu
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-10, 10:01   #138
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
taaak? ...
to zapraszam do lektury Regulaminu
Chyba nie umiesz czytać ze zrozumieniem : "2. To że ktoś zakłada konto po to tylko aby reklamować jakiś salon to nie jest to zabronione. Inteligentne osoby będą widziały, że to tylko reklama"

I po co to bicie piany ??

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Anty reklama też jest zabroniona ?

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2012-11-11 o 13:51
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:19   #139
Smyczka 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 7
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cześć dziewczyny, jestem tutaj nowa ale mam nadzieje, ze nie pogonicie Mam pytanie odnośnie trwałego tuszowania rzes. Robiła to już któraś? Warto? Chciałabym ułatwić sobie troche życie ale nie moge nosic sztucznych rzes. Polecicie jakiś gabinet w Lublinie?
Smyczka 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 13:27   #140
beatkacakala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubelskieⓣⓜ
Wiadomości: 103
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Hej. Była któraś na hennie rzęs w Lublinie? Polecicie jakiś salon? Czytałam tu o hennie na brwi w Dermaksie a jak henna na rzęsy w tym salonie?
__________________
beatkacakala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 19:24   #141
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez beatkacakala Pokaż wiadomość
Hej. Była któraś na hennie rzęs w Lublinie? Polecicie jakiś salon? Czytałam tu o hennie na brwi w Dermaksie a jak henna na rzęsy w tym salonie?
Jeśli piszesz o Dermaksie Na Hempla, to ja mogę polecić. Brwi miałam zrobione bardzo ładnie i naturalnie, rzęsy też O.K. Jaj dla mnie to brwi jest trudniej zrobić dobrze, jeśli chodzi o rzęsy to po prostu nie chcę wyjść z salonu jak panda.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 18:29   #142
beatkacakala
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubelskieⓣⓜ
Wiadomości: 103
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez NaturalWomen Pokaż wiadomość
Jeśli piszesz o Dermaksie Na Hempla, to ja mogę polecić. Brwi miałam zrobione bardzo ładnie i naturalnie, rzęsy też O.K. Jaj dla mnie to brwi jest trudniej zrobić dobrze, jeśli chodzi o rzęsy to po prostu nie chcę wyjść z salonu jak panda.
A to jest w bloku chyba to tam się wchodzi z tyłu czy z przodu budynku?
__________________
beatkacakala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-17, 20:49   #143
NaturalWomen
Rozeznanie
 
Avatar NaturalWomen
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: przeważnie ze swojego pokoju:)
Wiadomości: 1 001
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Cytat:
Napisane przez beatkacakala Pokaż wiadomość
A to jest w bloku chyba to tam się wchodzi z tyłu czy z przodu budynku?
Z ulicy widać okna (oplakatowane z monitoringiem), obok jest brama z domofonem. Jak wejdziesz na podwórko to skręcasz w lewo i kierujesz się do klatki gdzie też jest domofon (przynajmniej był jak ostatnio byłam). Trochę zagmatwane to wejście i z ulicy, ot tak, to chyba nikt tam nie wchodzi.
__________________
"to, co uderza w Nas ma też swoją drugą twarz/ jak noc, która po to jest, by słońce mogło wschodzić"
N.K.
NaturalWomen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 19:05   #144
enjoye
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 26
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Hej, czy mozecie polecic jakas fajna kosmetyczke, ktora dobrze robi pedicure? Chodzi przede wszystkim o zrogowacialy naskorek na stopach. A moze macie jakis ulubiony salon na lsm z przystepnymi cenami?
enjoye jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-25, 07:47   #145
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

ja polecam moja Pania od pedicuru jest dokładna i w miare szybka, przechodziłam za nia po kilku salon i w zależności od tego jakie miała narzedzia,zawsze robiła to dobrze, obecnie pracuje w salonie WENA na sapiehy,to jest obok biedronki
pójde tam jeszcze na rzęsy do innej Pani i zobacz jak robi
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 13:17   #146
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Ja polecam Wenę na sapiehy

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 22:37
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-28, 19:02   #147
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

to zależy na kogo trafiłaś, bo ja byłam w tym salonie i obsługiwała mnie podobno sama właścicielka,nie byłam zadowolona,widać że babka bez pojęcia,gadke ma ale brak umiejętności
tam sie często ludzie zmieniają,wiem bo mieszkam blisko politechniki i mam tam blisko,ale wole dalej pojechać niż mieć na miejscu ale byle jak,chłopak mnie namówił,bo chodził tam sie obcinać,była kiedyś taka blondynka,ale byłam u niej tylko raz bo pracowała krótko,ale każdemu pasuje co innego
jesli chodzi o sterylizacje,to w salonie gdzie chodze właścicielka oddaje narzędzia do sterylizacji do jakiegoś zakładu stomatologicznego,bo pytałam,tez zwracam uwage na czystośc i boje sie coś złapac,tyle sie słyszy o grzybicach,blee
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 12:22   #148
Ati_ME
Raczkowanie
 
Avatar Ati_ME
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska Wschodnia
Wiadomości: 30
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

dziwnie piszesz... raz polecasz WENE na ul. Sapiehy raz od radzisz tak samo jak kilka innych salonów...
dziwnie to piszesz... wygląda to tak jakbyś miała większą wiedzę na temat kosmetyki.... niż nam tu wszystkim próbujesz tu wmówić

A kiedy tam byłaś na tym pedicurze ?

Edytowane przez Ati_ME
Czas edycji: 2013-11-24 o 22:40
Ati_ME jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 11:28   #149
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

Gdzie polecacie udać się na manicure tradycyjny i regulację brwi ?
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-02, 17:39   #150
Iwon8558
Raczkowanie
 
Avatar Iwon8558
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 101
Dot.: gabinet kosmetyczny -- LUBLIN

oj nie pamiętam dokładnie,ale dobrych parę miesięcy temu,nie wróciłam tam więcej,byłam tam na różnych drobnych rzeczach i się zraziłam, na hennie,regulacji,manicurz e,ale nikt nie zadbał o to żebym chciała wrócić i poziom usług mi nie zadowolił,nie lubie byc obsługiwana byle jak
Iwon8558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 10:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.