Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 17:41   #1801
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Akurat nieprawda u mnie po dwóch zabiegach efekty są bardzo zadowalające.
Ja nie mówię, że efektów nie ma - włoski powypadały. Ale normalnie muszę golić pachy, po prostu czasem jest mniej włosów. Moim zdaniem po to robi się te zabiegi, żeby nie trzeba było sięgać po maszynkę, a takiego efektu jeszcze nie osiągnęłam

Natomiast widzę tu zdecydowaną różnicę w porównaniu z łydkami, na które miałam 3 zabiegi laserem diodowym Quantel Derma. Łydki mam prawie nieruszone (no gdzieniegdzie łyse miejsca, jak się przyjrzę). Nie wiem, czy to wina lasera, ale na 100% miałam za małą moc (nie wiem niestety ile, bo pani mi nie chciała powiedzieć ani zwiększyć). A mam jasną skórę i dość ciemne włoski. Szkoda

Edytowane przez zlooosnica89
Czas edycji: 2013-07-20 o 17:43
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 17:54   #1802
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że efektów nie ma - włoski powypadały. Ale normalnie muszę golić pachy, po prostu czasem jest mniej włosów. Moim zdaniem po to robi się te zabiegi, żeby nie trzeba było sięgać po maszynkę, a takiego efektu jeszcze nie osiągnęłam

Natomiast widzę tu zdecydowaną różnicę w porównaniu z łydkami, na które miałam 3 zabiegi laserem diodowym Quantel Derma. Łydki mam prawie nieruszone (no gdzieniegdzie łyse miejsca, jak się przyjrzę). Nie wiem, czy to wina lasera, ale na 100% miałam za małą moc (nie wiem niestety ile, bo pani mi nie chciała powiedzieć ani zwiększyć). A mam jasną skórę i dość ciemne włoski. Szkoda
...
spokojnie,taki efekt to osiągniesz po kilku<np 6 zabiegach chociaż to zależy od indywidualnych cech fizjologicznych> nie uprzedzają Was kosmetyczki jak wygląda i przebiega cały cykl naswietlań ?????
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:00   #1803
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

u mnie pod pachami ostatnio wyrosło sporo włosów, minęło prawie 9 tyg od drugiego zabiegu
tak naprawdę ciężko ocenić ile ich ubyło, po prostu zapomina sie ile ich było pierwotnie najlepiej widać różnicę na bikini po zostawionym paseczku piknie to wygląda heheeheh choć jeszcze wiele razy przede mną by wszystko wytępić

jest jak mówi Darko1 - trzeba sie przygotować na minimum 5 zabiegów
są szczęściary którym wystarcza 3 razy, ale moim zdaniem na efekt końcowy trzeba długo poczekać
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:19   #1804
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
nie uprzedzają Was kosmetyczki jak wygląda i przebiega cały cykl naswietlań ?????
Zazwyczaj optymistycznie mówią, że 3 wystarczą, chociaż wiadomo, że to za mało. Ale miałam nadzieję, że po tych 3 zabiegach będzie widać zdecydowaną różnicę. Myślę, że ma znaczenie, że - tak jak mówi Bettina_ - zapomina się, ile było na początku Tylko marzenie o 'idealnej' gładkości jest silne
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:21   #1805
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Zazwyczaj optymistycznie mówią, że 3 wystarczą, chociaż wiadomo, że to za mało. Ale miałam nadzieję, że po tych 3 zabiegach będzie widać zdecydowaną różnicę. Myślę, że ma znaczenie, że - tak jak mówi Bettina_ - zapomina się, ile było na początku Tylko marzenie o 'idealnej' gładkości jest silne
...
haha..one nie są optymistkami,tylko poprostu nie chcą zniechęcać i tracić klientki wiadomo,że 3 nie wystarcza w żadnym razie
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 20:59   #1806
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wiem, chociaż mnie osobiście bardziej zniechęca opowiadanie bzdur niż większa ilość potrzebnych zabiegów . A już jak słyszę, że zabiegi powinnam powtarzać co 4-6 tyg, to uciekam jak najdalej. Wiadomo, że salon musi zarabiać, ale to już kompletne naciąganie klientów.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 21:41   #1807
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez zlooosnica89 Pokaż wiadomość
Ja nie mówię, że efektów nie ma - włoski powypadały. Ale normalnie muszę golić pachy, po prostu czasem jest mniej włosów. Moim zdaniem po to robi się te zabiegi, żeby nie trzeba było sięgać po maszynkę, a takiego efektu jeszcze nie osiągnęłam
(
U mnie od czasu drugiej sesji ( a mija 8 tygodni własnie) pachy goliłam zaledwie 2 razy.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-20, 22:28   #1808
zlooosnica89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 281
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja je robiłam chyba 2 lata temu Kiedyś na pewno zrobię serię zabiegów, na razie szkoda mi kasy. Dlatego bardzo żałuję, że u mnie nie ma fajnych ofert z grouponów.
zlooosnica89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 10:21   #1809
vvishyou
Raczkowanie
 
Avatar vvishyou
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Witajcie,
Przy LightSheer ile zazwyczaj potrzebnych jest zabiegów?
vvishyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 16:56   #1810
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez vvishyou Pokaż wiadomość
Witajcie,
Przy LightSheer ile zazwyczaj potrzebnych jest zabiegów?
Wątek ma aż 61 stron - na pewno znajdziesz odpowiedź na to jakże rzadkie pytanie.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 20:35   #1811
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

skąda sie biorą takie rozbieżności w ilości zabiegów i zalecanymi odstępami ???

otworzył się u mnie na osiedlu gabinet z LS - nowiuśkim prosto z Hameryki
firmy Lumenis
i właściciel pokazywał mi takie badania (teoretycznie poparte badaniami naukowymi ;-) ) na których opiera się producent, zalecając moc, ilość zabiegów czy częstość ich wykonywania

stąd wzięło się, że wystarczą 3 zabiegi jeśli się je zrobi co 5 tygodni
zwiększając przerwę automatycznie wzrasta ilość zabiegów

no tak się powadziłam z tym chłopem/ właścicielem
ja swoje a on swoje, wierzył w to czego sie dowiedział, jak robił certyfikat za 3 tysiące z firmy Lumenis
pokazywał mi wszystko, na udowodnienie swoich teorii fakt faktem wszystko było sygnowane znakiem firmowym więc wierzę, że prawdziwe... ja chciałam dobrze, pomóc, wytłumaczyć, skłonić do zweryfikowania tych danych ale ten ślepo w to co tam miał napiasne tym sposobem stracił 3 klientki


Tak, że weźcie poprawkę na kosmetyczki opowiadające bajeczki skoro sam producent zaleca takie bzdury i pewnie podpłaca badania

Ważne, że mamy tu siebie i nawzajem zdajemy sobie relację !
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-22, 23:34   #1812
Skrzacik3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość

Ważne, że mamy tu siebie i nawzajem zdajemy sobie relację !
Właśnie dzięki Wam zdecydowałam się na LS. Sądzę, że inne dziewczyny, które tu zaglądały miały tak samo i po dylemacie, i niepewności... ;-)
Skrzacik3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 12:30   #1813
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Skrzacik3 Pokaż wiadomość
Właśnie dzięki Wam zdecydowałam się na LS. Sądzę, że inne dziewczyny, które tu zaglądały miały tak samo i po dylemacie, i niepewności... ;-)
Ja gdyby nie te watek , to tez bym sie dała naciąć na IPL'a z grupona bo kiedys dla mnie laser znaczyl laser...i fajnie, ze tu trafilam
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 10:06   #1814
kellunia_1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

ok, to niech mi ktoś powie, czy znalazł taniej laser niż ja? za 160 zł za nogi? tzn to jest jedna wizyzta, a musze mieć ich pięć. Pisze tu o laserze Light Sheer Duet. Gdzie chodzicie i ile to was kosztuje?
kellunia_1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 19:08   #1815
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wróciłam dzisiaj z trzeciej sesji lasera tym razem miałam na bikini 39, a pachy max. czyli 40 i przeżyłam bez zadnych zimnych okładów
Jednak jestem nieco wkurzona, bo trafiła mi się inna Pani niż dotychczas i była mało dokładna, ze musiałam ją pilnowac i wręcz zmuszac do poprawek Generalnie Dziewczyna to jakby się bała zrobić głebokie bikini, ze niby krzywdę mi zrobi.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 12:15   #1816
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cori też byłam wczoraj pachy i bikini to i to 38
dostałam za darmo znieczulenie maścia na bikini gratis podobno mocniejsza niż emla, i przeżyłam i nawet nie było tak tragicznie uffffffff
wargi w strupach reszta w porządku

a najlepsze że w trakcie coś o promocji mówię a babka do mnie że była ale do połowy lipca, aaaaaaaaaaaa to mówię że w takim razie tylko pachy
kurcze w mailu wcześniej lekarz mi pisał że do końca lipca ta promocja

ale w końcu poszła babka do lekarza/właściciela i dostałam jeszcze tylko dla mnie 50 %

szkoda bo jeszcze chciałyśmy iść z mamą na całe nogi
muszę szukać znowu nowego miejsca gdzieś na początek października
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:30   #1817
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Cori też byłam wczoraj pachy i bikini to i to 38
dostałam za darmo znieczulenie maścia na bikini gratis podobno mocniejsza niż emla, i przeżyłam i nawet nie było tak tragicznie uffffffff
wargi w strupach reszta w porządku

a najlepsze że w trakcie coś o promocji mówię a babka do mnie że była ale do połowy lipca, aaaaaaaaaaaa to mówię że w takim razie tylko pachy
kurcze w mailu wcześniej lekarz mi pisał że do końca lipca ta promocja

ale w końcu poszła babka do lekarza/właściciela i dostałam jeszcze tylko dla mnie 50 %

szkoda bo jeszcze chciałyśmy iść z mamą na całe nogi
muszę szukać znowu nowego miejsca gdzieś na początek października
A Ty chciałaś znieczulenie? Ja nie chciałam nawet kompresu, powiedziałam, że bedę twarda
Tez mam wargi pokombinowane, ale nie w strupach, tylko w takich brazowosinych podbiciach - poparzenia, strupy beda potem pewno
Reszta tez w porzadku, no tu i ówdzie kropki ze strupków. Gdzienigdzie nawet strupków i podraznienia nie ma. A jeszcze śmieszniej mam pod pachami - pod prawą nawet nie widac, ze było laserowane, a pod lewą mnóstwo strupków i troche poparzenia. Ponoc lewa strona ciała jest wrażliwsza i coś w tym chyba jest a co jeszcze śmieszniejsze, to to, iż jak robiła prawą to bolało, a lewą nic, a ze skutkami odwrotnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2013-07-25 o 16:32
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 16:36   #1818
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

[QUOTE=Bettina_;41950002]Cori też byłam wczoraj pachy i bikini to i to 38
dostałam za darmo znieczulenie maścia na bikini gratis podobno mocniejsza niż emla, i przeżyłam i nawet nie było tak tragicznie uffffffff
wargi w strupach reszta w porządku
....
ajj..szkoda,że nie pamiętasz/nie znasz/ nie zapytałas o nazwę tej maści
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 20:37   #1819
Bettina_
Wtajemniczenie
 
Avatar Bettina_
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Darko1 babeczka tylko wspomniała, że ma większe niż emla stężenie ..... i tu nie pamiętam czego
pół godziny leżałam z tym
ale tak naprawdę nie wiem czy pomogła maść czy to że mam mniej juz włosków i po prostu tak nie bolałol

Cori te placki to są najpierw bąble które szybko zmieniaja się w takie ciemne plamy potem robią sie z tego strupki
aktualnie jeden boli mnie jak cho....ra
babka się majtła i szczeliła mi za wargą, na śluzówce ałaaaaaaaa jak to piecze

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A Ty chciałaś znieczulenie? Ja nie chciałam nawet kompresu, powiedziałam, że bedę twarda
nie chciałam bo ostatnio ta emla chyba niewiele pomogła i nie miałam więcej kasy przy sobie, ale babka mówi zrobimy dokładnie więc lepiej ze znieczuleniem .... i całe bikini mi wysmarowała

aaa ta maść podobno tylko dla lekarzy
Bettina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-26, 20:41   #1820
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja czuję b.dużą róznice po emli,tylko trzymam godzinkę pod kompresem.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 21:29   #1821
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Bettina_ Pokaż wiadomość
Cori te placki to są najpierw bąble które szybko zmieniaja się w takie ciemne plamy potem robią sie z tego strupki
aktualnie jeden boli mnie jak cho....ra
babka się majtła i szczeliła mi za wargą, na śluzówce ałaaaaaaaa jak to piecze
Bettina nie bo nie mialam, ani nie mam zadnych bąbli, tylko cały czas brazowe placki i bolace. Powoli wysychają, ale coś czuję ze będa sie goić dłuzej niz zwykle strupy i poparzenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:12   #1822
joana2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja jestem po trzech zabiegach duetem i efekt jest świetny, zostały mi tylko jakieś niedobitki także jeszcze jeden zabieg i będzie ok. Zabiegi miałam wykonane w Estetice na Sławkowskiej.

http://www.estetica.pl/pl,depilacja_laserowa,page.html
joana2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-27, 13:16   #1823
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez joana2013 Pokaż wiadomość
Ja jestem po trzech zabiegach duetem i efekt jest świetny, zostały mi tylko jakieś niedobitki także jeszcze jeden zabieg i będzie ok. Zabiegi miałam wykonane w Estetice na Sławkowskiej.

http://www.estetica.pl/pl,depilacja_laserowa,page.html
Tylko czekac teraz az dostaniesz bana
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 15:20   #1824
mtb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cześć

facetów chyba za dużo tutaj nie ma, ale postanowiłem napisać
Mam dość włosów, dlatego bardzo chcę się ich pobyć :/ chodzi mi o depilację pleców, nie ma tego jakoś bardzo dużo, głównie ramiona i tam z tyłu oraz takie dwa placki pod łopatkami.

Mam ciemną karnację zwłaszcza latem zimą jestem znacznie jaśniejszy. Włosy też mam praktycznie czarne, dlatego laser powinien je wyłapać.

Może mi ktoś wszystko o tym opowiedzieć? jaki laser itd. Jaka skuteczność i gdzie najlepiej i najtaniej można znaleźć salon w Poznaniu.

Pozdrawiam
mtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 16:30   #1825
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej wszystkim . Jestem po pierwszym zabiegu depilacji i z niedowierzaniem patrzę jak wyglądam. Nie sądziłam że już po pierwszym zabiegu widać efekty. Tyle lat było to moja zmora ,dzień w dzień golarka,podrażnienia .... hmm czekam na następny zabieg.
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:03   #1826
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mia77 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim . Jestem po pierwszym zabiegu depilacji i z niedowierzaniem patrzę jak wyglądam. Nie sądziłam że już po pierwszym zabiegu widać efekty. Tyle lat było to moja zmora ,dzień w dzień golarka,podrażnienia .... hmm czekam na następny zabieg.
Ja tez z niedowierzaniem patrzyłam po pierwszym zabiegu na efekty, zła byłam na siebie, ze tyle zwlekałam z pójściem na laser
Po następnych będzie jeszcze lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:18   #1827
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Poczekaj do jesieni lub zimy , im jaśniejsza karnacja i ciemny włos -lepszy efekt. Ja teraz zdecydowałam się w środku lata ale moje nogi nie widziały słońca od początku lata i efekt jest już właśnie po pierwszym zabiegu

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja tez z niedowierzaniem patrzyłam po pierwszym zabiegu na efekty, zła byłam na siebie, ze tyle zwlekałam z pójściem na laser
Po następnych będzie jeszcze lepiej
Kiedy robiłaś depilację Corii? latem ?
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:34   #1828
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Mia77 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Kiedy robiłaś depilację Corii? latem ?
Zaczęłam w marcu i robię dalej.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:49   #1829
Mia77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Zaczęłam w marcu i robię dalej.
Ja jestem dwa tygodnie po zabiegu , nogi mam bladziutkie a dziś wypróbowałam super samoopalacz na dekolt i ramiona i daje efekt naturalnej opalenizny, tylko waham się z tym samoopalaczem na nogi po depilacji .
Mia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:48   #1830
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Ja chcę poddać się depilacji laserowej właśnie zimą, czytałam, że to najlepszy czas.
Interesuje mnie pełne, głębokie bikini . Znalazłam na stronie gabinetu z mojego miasta cennik, są tam dwa podpunkty - bikini oraz bikini głębokie z linią stringów. Co mam przez to rozumieć?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.