czy grzywka będzie pasowac...? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-30, 21:31   #1
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64

czy grzywka będzie pasowac...?


Witam
mam dylemat z grzywką czy obciąć grzywkę na prosto lecz boję sie ryzykować, nie mam pojęcia jak będę wyglądać i czy będzie mi pasować. Po umyciu włosów, bez suszenia, tylko zostawiam mokre i rano sie kręcą mocno ale nie przy głowie, tylko od połowy. A kiedy wysusze, rozczesze troche, a na drugi dzien nie kreca sie az tak i się puszą co nieco. Często prostuje włosy i jest ok, zajmuje mi z 20min.
Dzisiaj tak sie przyjrzałam, stwierdziłam, że mam wysokie czoło i grzywka może by mi pasowała...
Oto moja twarz xd


Proszę, doradźcie mi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20130130_154620-1h.jpg (16,0 KB, 275 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20130130_153035.jpg (91,6 KB, 328 załadowań)
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 21:58   #2
aam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 1 370
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Cytat:
Napisane przez happycardcore Pokaż wiadomość
Witam
mam dylemat z grzywką czy obciąć grzywkę na prosto lecz boję sie ryzykować, nie mam pojęcia jak będę wyglądać i czy będzie mi pasować. Po umyciu włosów, bez suszenia, tylko zostawiam mokre i rano sie kręcą mocno ale nie przy głowie, tylko od połowy. A kiedy wysusze, rozczesze troche, a na drugi dzien nie kreca sie az tak i się puszą co nieco. Często prostuje włosy i jest ok, zajmuje mi z 20min.
Dzisiaj tak sie przyjrzałam, stwierdziłam, że mam wysokie czoło i grzywka może by mi pasowała...
Oto moja twarz xd


Proszę, doradźcie mi
Moim zdaniem grzywka jest dobrym pomysłem, tylko często krótkie włosy się zaczynają bardziej kręcić, więc tak może być i u Ciebie. Ale skoro prostujesz włosy czasami to prostowanie grzywki chyba nie będzie problemem A jak jednak efekt Ci się nie spodoba to szybko zapuścisz - możesz spróbować na bok zaczesać i już będzie inaczej
aam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:06   #3
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

No właśnie, dlatego zapuszczam włosy i nie będę już cieniować a przez to kręcą mi się włosy. Ciężko mi siebie wyobrazić w prostej grzywce xd z 4-5 lat temu miałam grzywkę na bok, za bardzo mi nie pasowało, miałam wtedy inną buzię, tzn trochę papuśną i za bardzo nie wydłużająca się niż jak teraz ; p
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 22:51   #4
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Prostowanie samej grzywki to kilka minut...miałam taką fryzurkę i to była moja ulubiona. Ale chciałam troche dać im odpocząć od prostownicy i ścięłam na krótko. Jestem zadowolona ale to już nie to samo...a teraz się zbieram żeby zapuścić. No i ściełam pod wpływem impulsu a teraz mi szkoda. Grzywko wróć!
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:49   #5
SzaWa
Przyczajenie
 
Avatar SzaWa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Myślę, że w prostej grzywce będzie Ci super A jeśli boisz się ściąć to może na razie zetnij grzywkę na bok? Teraz masz pociągłą buzię i będzie pasować doskonale
SzaWa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 12:16   #6
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Czyli na początek grzywka na bok i mniej wiecej będzie widać jak będę wyglądać w prostej... no okej jeszcze sie zastanowie, bo przeważnie często w rozpuszczonych włosach i część włosów zakładam za uchem, ale tylko po jednej stronie, przedziałek jest z boku.. bo przeszkadzają i zasłaniają oko xd chyba musze stosować lakiery itp zeby nie leciało na twarz i przez to zakładam za ucho :P chcę mieć długie włosy, ogólnie wszystkie kosmki włosów do samej długości z przedziałkiem na bok... chyba zaczne stosować lakiery ale niestety szybciej sie przetluszczaja. Ehh jak to kobiety, nie wiedzą co zrobić, zawsze zmieniają decyzje xd
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:24   #7
antekborok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

kobieta zmienną jest, skąd ja to znam pierwsze co mi się rzuciło w oczy gdy popatrzyłam na twoje zdjęcie to oczy przepiękne i pociągła twarz. zrobiłam parę symulacji z grzywką, bez, i inny kolor
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ';;;;.jpg (76,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1358047932_0icblg_600.jpg (57,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hhhhhh.jpg (69,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg iiijioj.jpg (88,4 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jhhh.jpg (85,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lplplpl.jpg (102,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nknkjkk.jpg (89,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nmnmnm.jpg (74,1 KB, 27 załadowań)
antekborok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 15:26   #8
antekborok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

,mmmm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nmnn.jpg (76,5 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAakeover.jpg (82,4 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ.jpg (89,0 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-mak.jpg (82,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-makeover.jpg (79,2 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TAAZ-over.jpg (76,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Z-makeover.jpg (91,0 KB, 19 załadowań)
antekborok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 21:25   #9
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Dzięki za poświęcenie czasu z fryzurami jeszcze przemyślę co do grzywki, kiedyś chciałam rozjaśnić włosy, ale szkoda kasy i włosów ; p
co do oczu, nie podobają mi się zbytnio bo na jednym oku, opada powieka, a na drugim jest w miarę ok, nie mogę normalnie zrobić kresek, bo jedno oko wydaje się większe od drugiego... ale jesli chodzi o kolor oczu, podobaja mi sie

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Szczerze, jakoś nie jestem przekonana do grzywki.. chyba dlatego jestem przyzwyczajona bez grzywki.
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 14:11   #10
antekborok
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 25
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

e tam czasu dużo się ma jak choróbsko się mnie przyczepiło:mad :
a co do tej grzywki ładnie wyglądasz w grzywce jaki bez.
A co do oczów to nie masz się czym martwić, w ogóle niezauważyłam, że masz opadnięte powieki, wręcz przeciwnie pomyślałam sobie ,, Jakie duże , piękne oczy"": love:prawdę mówiąc mam ten sam problem co do opadniętych powiek tylko są bardziej opadnięte, lecz noszę grzywkę i to jakoś zakrywa tą wadę. Sądzę, że spokojnie możesz robić te kreski, bo tego naprawdę u cieibie nie widać, na zdjęciach ze mną wyglądam jak jakaś ćpunka, a na twoim zdjęciu nie widzę opadniętych powiek
__________________
Aniatek
antekborok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 09:13   #11
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Nic nie zmieniaj, jesteś piękna *.*. Jak podkreślasz brwi ?
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 14:19   #12
katharina89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 7
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Ja tam nie widzę, żebyś musiała cokolwiek zmieniać
Sama kilka razy skusiłam się na grzywkę, a później zapuszczałam. Obecnie moja grzywka odrasta po ostatnich eksperymentach...jest już do ust i nie zamierzam jej znowu ciąć...narazie
katharina89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 14:41   #13
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

antekborok: zależy jak będę się czuła, jak czuję się bardzo zmęczona, to widać że jedna powieka jest opadnięta.. dziwne, ale tak jest ;P nie zawsze zależy od samopoczucia. Staram się o tym nie myśleć, ważne, że się podobam swojemu narzeczonemu

chocolate_monster: jak podkreślam brwi? otóż to zabawne bo zamiast henną, to nakładam cieniem do oczu (ciemny brąz) ciągnę po prostu pędzelkiem cienkim, żeby było naturalnie zamiast henną. Ja aż taka piękna nie jestem xd mam kompleksy, nos mi sie nie podoba, jest troche spiczasty, garbaty, oczy nierówne xd no ale cóż jestem jaka jestem.

katharina89: hmm to jednak narazie dam sobie spokój z grzywką chcę mieć włosy aż do połowy pleców nawet i dłuższe, bez cieniowania, bo mi sie nieciekawie kręcą włosy i puszą przez to. Kiedyś miałam piękne włosy, a ja głupia poszłam do fryzjera i się dałam ściąć z 30cm (?)wyprostowała mi i koniec.. zniszczyly się byłam w gimnazjum wtedy.
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 19:33   #14
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

nie obcinaj grzywki - masz bardzo ładną twarz - szkoda ją zasłaniać
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 20:47   #15
lenaa2
Przyczajenie
 
Avatar lenaa2
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Moim zdaniem opcja z grzywką jest dobra, ale ładnie tez by Ci bylo w troszke jasniejszych wlosach moze jakis jasny brąz czy cos w tym stylu
lenaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 21:35   #16
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

lenaa2: hmm może rzeczywiście to dobry pomysł, żeby mieć jaśniejsze włosy, tylko nie wiem czy ten kolor by mi pasował http://zszywka.pl/p/lekko-wpadajacy-w-rudy-782289.html bardziej taki co ma na końcówkach, albo jasny złoty brąz, hmmm?
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 11:29   #17
lenaa2
Przyczajenie
 
Avatar lenaa2
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Śliczny kolor Troche jasniejsze wloski przyciemnią twoją jasną skórę wyda się troszke cieplejsza
lenaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 15:59   #18
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Tylko martwie sie o te odrosty, bo bede musiala farbowac co jakis czas i sie w koncu zniszcza.., na zdjeciu widac naturalne odrosty a od polowy wlosow sa farbowane ale tego nie widac na zdjeciu. No ale kedys sie wybiore do fryzjera i pogadam.
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 17:52   #19
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Wiecie co, pobawiłam się w pewnym programie na necie i zastanawiam sie nad tym kolorem, ale raczej zaszaleje w wakacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hyguyg.jpg (23,1 KB, 65 załadowań)
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 18:09   #20
lenaa2
Przyczajenie
 
Avatar lenaa2
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

A co myslisz o ombre mozesz od polowy wlosow rozjasnic w u góry miec swoje i nie martwic sie o nie Wiem ze wielu dziewczynom ten sposob farbowania sie nie podoba ale mi np bardzo Tu są te nowe farby do ombre Masz dlugie wlosy moze to u Ciebie fajnie wyglądac http://www.moda.net.pl/obrazki/2012/...ombre-wild.jpg
lenaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:26   #21
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Ombre jest okej chciałam kiedys zrobic, ale moj TŻ stwierdził że to wieśniackie, a teraz mowi "rob jak chcesz" brzmial jakby jednak nie mial nic przeciwko xd powiedzial ze jak ja jemu sie nie spodobam to, bede musiala znow sie zafarbowac xd zalezy mi na tym zebym ja jemu sie podobala, oczywiscie nadal tak jest ale chce cos w sobie zmienic jesli chodzi o ombre to jaki kolor by pasowal?
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 09:32   #22
lenaa2
Przyczajenie
 
Avatar lenaa2
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Wiadomo kazda z nas chce sie podobac swojemu mezczyznie Ładnie zrbione ombre nie jest 'wieśniacke' wrecz przeciwnie np cos takiego http://zosia5.samosia.pl/c2e2de7bbad...ir%20Color.jpg

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

A jak chodzi o kolor który by Ci pasowal, to moim zdaniem np. http://princessofmoon.home.pl/ALLEGR...ny_braz_12.jpg
lenaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:09   #23
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Dzięki za radę, jesteś wielka Poważnie myślę żeby tak zrobić
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 20:10   #24
lenaa2
Przyczajenie
 
Avatar lenaa2
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 29
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Jak sie zdecydujesz to dodaj zdjecie
lenaa2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:17   #25
MirandaS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 15
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

ten jasny brąz super. też myślę, że będzie Ci pasował koniecznie daj znać, czy się zdecydowałaś!
MirandaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:19   #26
happycardcore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 64
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Dziewczyny z przykroscia musze powiedziec ze jednak nie farbowalam ( tylko scielam koncowki, zeby odzywic wlosy, bo TŻ nie chcial, moja mama tez, ehh wiec dalam spokoj narazie. Mysla ze bede nieciekawie wygladala. TŻ stwierdzil, że ładniej tak wyglądam, a ja mowie ze dlatego sie tak przyzwyczail.
happycardcore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 13:15   #27
czarna0709
Raczkowanie
 
Avatar czarna0709
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 80
Dot.: czy grzywka będzie pasowac...?

Powiem Ci tak... mam dosłownie taki sam problem jak ty.... włosy mi się kręcą od połowy głowy, miałam bardzo lokowane te włosy, też myślałam nad grzywką na prosto bo zawsze miałam na bok. I ściełam ją, potem żałowałam ciężlo było mi ja prostować ponieważ po jakimś czasie i tak się puszyła nawet jeśli używałam wszelkich preparatów, po jakimś czasie po prostowaniu dziwnie mi odstawały włosy od tej grzywki i wogóle dużo osób mi mówiło że wyglądam w niej strasznie poważnie. Kiedyś także obciełam włosy na całkiem kródko... też tego żałowałam wyśle ci kilka zdjęć jak to wyglądało... Aha i ja także mam bardzo wysokie czoło.
1.Zdjecie moich włosów kręconych
2.Zdjęcie jak ściełam włosy na kródko
3. Grzywka ścięta na prosto
4. Włosy teraźniejsze

Moim zdaniem pasowała by ci grzywka na bok, kolor włosów mogłabyś troche rozjaśnić ale nie za bardzo coś wpadające w troche ciemnijeszy brąz, możesz je rozjaśnić delikatnymi pasemkami coś koloru miedzianego, rudego?

Ostatnio poszłam do fryzjera i scioł mi tak włosy że aktualnie teraz praktycznie wogóle mi się nie kręcą, troszeczke mi je pocieniował i trzeba pamietać aby wlosy krecone ścinać odpowiednimy do tego nożyczkami on mi je skrócił zwykłą maszynką do golenia włosów, a potem cieniował delikatnie nożyczkami i być może z tego powodu teraz praktycznie mi się nie kręcą i nie musze ich tak martretować prostownicą, musisz poprostu dobrać odpowieniego fryzjera.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja moje kecone włosy.jpg (31,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3839.jpg (57,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF3837.jpg (78,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a4.jpg (35,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a7fgfhgfh.jpg (66,2 KB, 31 załadowań)
czarna0709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:30.