Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-11-05, 19:37   #3781
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

A jakie są ceny tych kremów skin79 w rossmanie? Gdzie one leżą? Bo nigdzie ich nie widzialam...
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 12:45   #3782
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Czy ktoras z Was używa steamcream? (przepraszam jeśli bylo pisane,korzystam z apki i nie dziala mi wyszukiwanie :/)
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 13:50   #3783
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
A jakie są ceny tych kremów skin79 w rossmanie? Gdzie one leżą? Bo nigdzie ich nie widzialam...
99,99 zł. Nie ma ich we wszystkich rossmanach. Leżą przy kremach do pielęgnacji cery.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-10, 15:25   #3784
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziękuję
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 14:32   #3785
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, czy któraś z Was używa Ohui miracle moisture cleansing cream?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-26, 14:41   #3786
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używa Ohui miracle moisture cleansing cream?


Ja, w próbkach
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-29, 16:33   #3787
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Dziewczyny, potrzebuję jakiegoś koreańskiego nawilżacza, najlepiej w formie kremo-żelu (czyli tego ich bardzo gęstego żelu).
Od razu mówię, że zależy mi, żeby to był bardzo mocno nawilżający produkt
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-01, 12:28   #3788
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, potrzebuję jakiegoś koreańskiego nawilżacza, najlepiej w formie kremo-żelu (czyli tego ich bardzo gęstego żelu).
Od razu mówię, że zależy mi, żeby to był bardzo mocno nawilżający produkt
Może słynna Water Sleeping Mask Laneige KLIK. Ma dość sporo nawilżaczy w składzie, chociaż to akurat zbyt pochopne oceniać po tym kryterium działanie kosmetyku.

Mnie ogólnie pielęgnacja warstwowa służy, chociaż stosuję ją dość dowolnie. Tę maskę Laneige akurat często. Tylko że u mnie najważniejsza jest eliminacja wysuszających czynników czyli kosmetyków z alkoholem, kwasów, zbyt mocnego mycia, mechanicznych podrażnień. Jeśli któreś z nich się pojawia, to nie ma takiego kosmetyku na świecie, który byłby w stanie naprawić skutki jego działania.

Zamówiłam sobie na ebayu trzy kremy pod oczy w próbkach: Flawless Regenerating s:um37, Jinyul The History of Whoo, Signia Eye Treatment Hera. Czekałam ponad miesiąc na wysyłkę, a teraz będę czekać następny aż to dojdzie

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-12-03 o 12:08
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-01, 19:54   #3789
Kleotka
Zadomowienie
 
Avatar Kleotka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 273
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Podziękowała

Najpierw próbowałabym w próbkach, bo samo w sobie kosztuje sporo jak na początek. Ostatnio moja twarz to jeden wielki sucharek, ciągnie mnie cały czas, już nie wiem co z nią robić.

Używam od miesiąca ten krem pod oczy z su:m37, lubię go bardzo
Kleotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 09:52   #3790
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Kleotka Pokaż wiadomość
Podziękowała

Najpierw próbowałabym w próbkach, bo samo w sobie kosztuje sporo jak na początek. Ostatnio moja twarz to jeden wielki sucharek, ciągnie mnie cały czas, już nie wiem co z nią robić.

Używam od miesiąca ten krem pod oczy z su:m37, lubię go bardzo
Zdecydowanie najpierw próbki, to dość duży krem. Dla mnie to zresztą w ogóle jest krem, raczej lekki, ale ciągle krem i to rozdrabnianie się na sleeping packi itp to jest tworzenie bytów ponad potrzeby.
Na moje wymagania jest Laneige ciut za lepki, ale jak uważam, żeby nałożyć mało, to nie odczuwam tego bardzo.

Moja paczuszka z kremami pod oczy jednak przyszła błyskawicznie, chyba jako zadośćuczynienie za tak długie czekanie na wysyłkę. Dodatkowo dostałam jeszcze próbki Water-full Sleeping Pack su:m37, Cell-Bio Cream Hera, Brightening Gel The History of Whoo. Męczące jest dla mnie wyciskanie tych kremideł z saszetek i zastanawiam się, czy sobie ich nie wycisnąć do pudełeczek, zwłaszcza że to łącznie 90 saszetek.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2016-12-02 o 09:53
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 12:37   #3791
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Może słynna Water Sleeping Mask Laneige KLIK. Ma dość sporo nawilżaczy w składzie, chociaż to akurat zbyt pochopne oceniać po tym kryterium działanie kosmetyku.

Mnie ogólnie pielęgnacja warstwowa służy, chociaż stosuję ją dość dowolnie. Tę maskę Laneige akurat często. Tylko że u mnie najważniejsza jest eliminacja wysuszających czynników czyli kosmetyków z alkoholem, kwasów, zbyt mocnego mycia, mechanicznych podrażnień. Jeśli któreś z nich się pojawia, to nie ma takiego kosmetyku na świecie, który byłby w stanie naprawić skutki jego działania.

Zamówiłam sobie na ebayu trzy kremy pod oczy w próbkach: Flawless Regenerating s:um37, Jinyul The History of Whoo, Signia Eye Treatment Hera. Czekałam ponad miesiąc na wysyłkę, a teraz będę czekać następny aż to dojdzie
co to za opieszały sprzedawca?
nawet Chińczycy mi szybciej wysyłali jakieś gadżety
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-02, 12:42   #3792
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
co to za opieszały sprzedawca?
nawet Chińczycy mi szybciej wysyłali jakieś gadżety
Makozzang KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-02, 13:09   #3793
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Makozzang KLIK.

kiedyś u niego raz kupiłam ale aż tyle nie czekałam choć z tego co kojarzę to dłużej niż np. od topinkgirl.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-12, 18:19   #3794
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wiem, że to bardziej wątek dotyczący kosmetyków do twarzy, ale jeśli któraś z was zastanawia się nad zakupem L'ador Perfect Hair Fill Up to absolutnie odradzam!!! Właśnie jestem po użyciu - zapach ładny, ale trzymałam tylko 15 minut a mam taką alergię na uszach, jakiej w życiu nie widziałam Nigdy mnie żadna farba do włosów nie uczuliła, więc nie spodziewałam się tego. Jeśli chodzi o fenomenalne efekty to teraz mam wysuszone włosy, szorstkie w dotyku i bez połysku. Dodam, że przed zakupem przeczytałam wiele opinii i wszystkie były pozytywne. Dobrze, że użyłam tego paskudztwa tylko na końcówki, więc skóra głowy uratowana. Mam nadzieję, że do jutra mi przejdzie.

haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-16, 08:40   #3795
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Wzięło mnie na azjatycką pielęgnację więc witam się

I mam od razu kilka pytań:
- czy można gdzieś kupić próbki SU:M37 D-Purifying? Widzę tylko wielkie butle
- używała któraś na bruzdy n-w kremu Sulwhasoo Microdeep Filling Cośtam? Działa, nie działa?
- czy Innisfree Soybean Energy Essence robi coś?

Jeszcze tak się zastanawiam czy moja pielęgnacja ma sens, bo niby sugeruję się ichniejszymi krokami, ale używam głównie polskich produktów. Np. jako lotion/esencję/? mam potrójny żel hialuronowy, jako tonik hydrolat z zielonej herbaty, jako serum LIQ CC, do mycia olejek Babydream i Ziaję Manuka, filtr Vichy bo bardzo go lubię...
Z konkretów mam lub będę mieć płatki Petitfee, maseczki Innisfree, planuję też potestować Sidmool EGF i Secret of Red Cośtam, SU:M37 Flawless, peeling Secret Key i kilka kremów do twarzy Sulwhasoo i SU:M37.
Także taka ściamniana ta moja "azjatycka" pielęgnacja. Radzicie jednak rozejrzeć się w przyszłości za typowo azjatyckimi produktami?
__________________


Edytowane przez Redhaired Witch
Czas edycji: 2016-12-17 o 17:48
Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 16:43   #3796
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Wzięło mnie na azjatycką pielęgnację więc witam się

I mam od razu kilka pytań:
- czy można gdzieś kupić próbki SU:M37 D-Purifying? Widzę tylko wielkie butle
Rzeczywiście na ebayu nie ma, a jeszcze latem można było przebierać w próbkach.


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Jeszcze tak się zastanawiam czy moja pielęgnacja ma sens, bo niby sugeruję się ichniejszymi krokami, ale używam głównie polskich produktów. Np. jako lotion/esencję/? mam potrójny żel hialuronowy, jako tonik hydrolat z zielonej herbaty, jako serum LIQ CC, do mycia olejek Babydream i Ziaję Manuka, filtr Vichy bo bardzo go lubię...
Z konkretów mam lub będę mieć płatki Petitfee, maseczki Innisfree, planuję też potestować Sidmool EGF i Secret of Red Cośtam, SU:M37 Flawless, peeling Secret Key i kilka kremów do twarzy Sulwhasoo i SU:M37.
Także taka ściamniana ta moja "azjatycka" pielęgnacja. Radzicie jednak rozejrzeć się w przyszłości za typowo azjatyckimi produktami?
Z perspektywy osoby z mieszaną/tłustą cerą powiem, że warto. Ja w kosmetykach szukam przede wszystkim lekkich formuł, a w naszej europejskiej kosmetyce nie ma ich za wiele. wśród azjatyckich mam po prostu większy wybór. Chociaż niektóre moje kosmetyki są "nasze" i nie widzę potrzeby ich wymieniać. Mam tu na myśli głównie płyny micelarne (Bioderma forever), wody termalne (Uriage i Caudalie) oraz niektóre toniki. Kremów unikam, tak samo z naszego rynku jak i azjatyckiego. Jak zmęczę herbaciany A-True, to więcej żadnego nie kupię.

Poza tym urzekły mnie liquidy myjace, a tego u nas brakuje.


Czy ktoś miał do czynienia z marką Tosowoong, zwłaszcza serią Dr Troubex?
Czy warto inwestować w Bentona? Niby droga nie jest ta marka, ale nie wiem, jak to z przydatnością po otwarciu po tej aferze sprzed 2 lat. Nie znoszę musieć czegoś zużywać w miesiąc czy dwa, bo potem się zepsuje.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 17:37   #3797
anumbrella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 41
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cześć. Czy mogłybyście mi doradzić jaki krem bb w wersji azjatyckiej odpowiada odcieniowi Revlon Colorstay Ivory ( jest to podkład idealny do mojej cery). Czyli najjaśniejszy i wpadający w róż?
Mam skórę normalną, niezbyt wymagającą
anumbrella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 17:38   #3798
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Rzeczywiście na ebayu nie ma, a jeszcze latem można było przebierać w próbkach.

Kremów unikam, tak samo z naszego rynku jak i azjatyckiego. Jak zmęczę herbaciany A-True, to więcej żadnego nie kupię.
1. szkoda Myślałam, że jest jakieś inne magiczne źródełko.
2. też nie przepadam za kremami, do tej pory używałam "na siłę" mezo kremu z Bielendy, ale już czas na coś konkretnego przeciwzmarszczkowego...

Możecie polecić jakiś azjatycki lotion (czy tam esencję) jako zamiennik zwykłego kwasu hialuronowego? Chodzi mi o dużą zawartość HA.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-18, 18:35   #3799
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Możecie polecić jakiś azjatycki lotion (czy tam esencję) jako zamiennik zwykłego kwasu hialuronowego? Chodzi mi o dużą zawartość HA.
Elizavecca Milky Piggy Hyaluronic Acid 100% Serum, ale nie znam składu. Swoją drogą mam na liście życzeń serum z Galactomyces Elizavecca, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Wydaje mi się to mało wartościową marką dla nastolatek
Puonic Hyaluronic Acid Serum. Skład KLIK.
Mizon ma też takie serum.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-18, 19:46   #3800
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Elizavecca Milky Piggy Hyaluronic Acid 100% Serum, ale nie znam składu. Swoją drogą mam na liście życzeń serum z Galactomyces Elizavecca, ale jakoś nie mogę się zdecydować. Wydaje mi się to mało wartościową marką dla nastolatek
Puonic Hyaluronic Acid Serum. Skład KLIK.
Mizon ma też takie serum.
Dzięki! Pierwsze ma nieciekawą cenę, poczytam sobie recenzje pozostałych
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-22, 22:46   #3801
em_pe_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 13
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Rzeczywiście na ebayu nie ma, a jeszcze latem można było przebierać w próbkach.




Z perspektywy osoby z mieszaną/tłustą cerą powiem, że warto. Ja w kosmetykach szukam przede wszystkim lekkich formuł, a w naszej europejskiej kosmetyce nie ma ich za wiele. wśród azjatyckich mam po prostu większy wybór. Chociaż niektóre moje kosmetyki są "nasze" i nie widzę potrzeby ich wymieniać. Mam tu na myśli głównie płyny micelarne (Bioderma forever), wody termalne (Uriage i Caudalie) oraz niektóre toniki. Kremów unikam, tak samo z naszego rynku jak i azjatyckiego. Jak zmęczę herbaciany A-True, to więcej żadnego nie kupię.

Poza tym urzekły mnie liquidy myjace, a tego u nas brakuje.


Czy ktoś miał do czynienia z marką Tosowoong, zwłaszcza serią Dr Troubex?
Czy warto inwestować w Bentona? Niby droga nie jest ta marka, ale nie wiem, jak to z przydatnością po otwarciu po tej aferze sprzed 2 lat. Nie znoszę musieć czegoś zużywać w miesiąc czy dwa, bo potem się zepsuje.
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Zaczelam sie interesowac koreanska pielegnacja odkad przeczytalam ksiazke sekrety urody koreanek. Jestem na etapie szukania odpowiednich kosmetykow do cery mieszanej/tlustej. Polecicie mi cos? Nie pytam o konkrety, bo aktualnie potrzebuje wszystkiego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
em_pe_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 08:29   #3802
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez em_pe_ Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. Zaczelam sie interesowac koreanska pielegnacja odkad przeczytalam ksiazke sekrety urody koreanek. Jestem na etapie szukania odpowiednich kosmetykow do cery mieszanej/tlustej. Polecicie mi cos? Nie pytam o konkrety, bo aktualnie potrzebuje wszystkiego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Swanicoco tonery żelowe.
Toner Skin Watchers Pore Control.
Liquidy myjące.
Seria Fresh do tłustej cery Innisfree Green Tea: serum i esencja, bo krem choć żelowy jest ciut lepki.
Filtry Kose i Biore, ale zdecydowanie nie o tej porze roku.

Nie polecam tłustym cerom Water-Full Aqua Sleeping Pack su:m37. Dostałam dwie próbki ostatnio i mam problem, żeby jedną zużyć. To dość ciężki krem, przetłuszcza i okropnie się po nim świecę.

Czekam na Bentona, Aloe Propolis Gel i Fermentation Essence.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 10:15   #3803
anialox
Raczkowanie
 
Avatar anialox
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 100
Czy krem bb można nakładać zimą na mróz

Czy mogę wyjść na zewnątrz kiedy trzyma mróz z nałożonym kremem bb i tylko tyle. Czy lepiej stosować inny makijaż. Proszę o poradę nie mam doświadczenia w makijażu.
Słyszałam, że może skóra popękać ale nie wiem na ile to prawda. Zima jak są mrozy nie stosuję kremu na dzień tak dla ostrożności a nie wiem jak się to ma do kremu bb.
anialox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 11:08   #3804
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Czy krem bb można nakładać zimą na mróz

Cytat:
Napisane przez anialox Pokaż wiadomość
Czy mogę wyjść na zewnątrz kiedy trzyma mróz z nałożonym kremem bb i tylko tyle. Czy lepiej stosować inny makijaż. Proszę o poradę nie mam doświadczenia w makijażu.
Słyszałam, że może skóra popękać ale nie wiem na ile to prawda. Zima jak są mrozy nie stosuję kremu na dzień tak dla ostrożności a nie wiem jak się to ma do kremu bb.
Jak możesz nie stosować kremu lub oleju przed wyjściem na mróz? chcesz się nabawić naczynek? A bardziej ku meritum-im więcej warstw tym lepsza ochrona, więc do -10 moja pielęgnacja się nie zmienia /czyli nawilżajaco warstwami, poniżej -10 jednak wyciągam mój najtłustszy krem i niestety te na parafinie lepiej zabezpieczają jak jest -20 i mniej...Oprcz tego bb lub podkład i sypki puder. Odmroziłam sobie kiedyś palce u stóp w specyficznych okolicznościach więc na twarz chucham i dmucham
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 11:12   #3805
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Filtry Kose i Biore, ale zdecydowanie nie o tej porze roku.
Czemu?
BTW masz może porównanie azjatyckich filtrów do Vichy Ideal Soleil tego matującego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy-spf-50.html Póki co jest moim ideałem, matuje, natłuszcza bez lepkości, leciutko rozjaśnia bez smug czyli działa niczym podkład, i ciężko mi wyobrazić sobie jeszcze lepszy filtr
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 11:16   #3806
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czemu?
BTW masz może porównanie azjatyckich filtrów do Vichy Ideal Soleil tego matującego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy-spf-50.html Póki co jest moim ideałem, matuje, natłuszcza bez lepkości, leciutko rozjaśnia bez smug czyli działa niczym podkład, i ciężko mi wyobrazić sobie jeszcze lepszy filtr
Ojoj, Vichy to świecący tłuścioch w porównaniu do niektórych azjatyckich filtrów, nawet taniego Medibeau

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 11:19   #3807
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Ojoj, Vichy to świecący tłuścioch w porównaniu do niektórych azjatyckich filtrów, nawet taniego Medibeau
Toś mnie zaskoczyła bo na mnie jest satynowy i aksamitny Tym bardziej muszę przetestować azjatyckie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:06   #3808
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czemu?
BTW masz może porównanie azjatyckich filtrów do Vichy Ideal Soleil tego matującego? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...zy-spf-50.html Póki co jest moim ideałem, matuje, natłuszcza bez lepkości, leciutko rozjaśnia bez smug czyli działa niczym podkład, i ciężko mi wyobrazić sobie jeszcze lepszy filtr
Bo są koszmarnie naalkoholizowane. Używałam Kose i Biore od kwietnia codziennie i pod koniec lata cera miała dość, reagowała histerycznie na mycie, piekła, czerwieniła się po byle czym, brodę miałam tak ściągniętą, że aż się na niej porobiły pionowe zmarszczki z wysuszenia. Po odstawieniu sytuacja się unormowała w ciągu 2 tygodni, a nic więcej w pielęgnacji nie zmieniałam.
To co się nadaje na parne, japońskie lato, niekoniecznie będzie się nadawać na europejską zimę.

Chętnie porównam Capital Soleil do Kose i Biore. Różnica jest jak niebo i ziemia. Vichy to biały, włażący w pory, smużący się tłuszcz, który z trudem zużyłam chodząc na spacery do lasu, gdzie mogłam straszyć tylko zające. Przez parę dni dzielnie używałam go do pracy, aż wreszcie ktoś zatroskany spytał czy jestem chora, bo bardzo źle wyglądam.
Europejskie filtry to jest w ogóle porażka, jedynie emulsję Lirene i Pharmacerisa hydrolipidowego jestem w stanie nosić.
Azjatyckie to jest zupełnie inny komfort noszenia, zupełnie inna konsystencja, inne wchłanianie. Te filtry są po prostu niewidoczne na skórze. Oczywiście nie wszystkie, bo Ettusais oraz jedna Anessa to raczej przypominają te nasze koszmarki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:18   #3809
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Chimay, dzięki za porównanie
Czyli w zasadzie nie wiadomo co brać, żeby było lepsze, ale nie wysuszało? Chciałabym wypróbować jakiś azjatycki cud, który nada się do długofalowego stosowania... i nie kosztuje majątku.
Z innej beczki - jakie liquidy myjące masz na myśli?

A tymczasem leci do mnie drobne zamówienie
- Laneige White Plus Renew Original Essence
- oliwkowa pianka Etude House (dobrana żeby mieć darmową wysyłkę, mam nadzieję, że będzie coś warta)
- maseczki Innisfree Pomegranate i Rose
- po 20 próbek SU:M37 Secret Repair Concentrate i Sulwhasoo Timetreasure Renovating Serum
Jak kasa wejdzie na PP to klikam jeszcze:
- Innisfree Soybean Energy Essence
- peeling Secret Key Lemon

I potem odwyk.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-23, 12:20   #3810
201705240954
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 834
Dot.: Kremy BB i kosmetyki azjatyckie cz. V

Właśnie dumam nad esencją. Polecicie cos?
Miałam hada labo, missha i najgorszą na świecie SK II
Skóra bezproblemowa normalna dojrzała wypielęgnowana

Edytowane przez 201705240954
Czas edycji: 2016-12-23 o 12:23
201705240954 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-30 10:18:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:45.