Wypadające włosy cz. V - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-15, 19:34   #1171
alxndra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cześć, piszę z problemem oczywistym- tragiczne wypadanie włosów, na chwilę obecną 200-300 dziennie. Moja historia przedstawia się następująco: przeszłam zaburzenia odżywiania, w trakcie których włosy nie wypadały w ogóle. W momencie rozpoczęcia leczenia, tj. połowa grudnia, zaczęły się znacząco przerzedzać. Około Świąt intensywnie gorączkowałam, co prawdopodobnie stanowiło bodziec do wypadania. W połowie stycznia zrobiłam badania- hormony, żelazo, tarczyca, wszystko jak najbardziej w normie, dokładnie pośrodku przedziału. Dermatolog polecił czerwone mięso ze względu na obecność dwóch aminokwasów niewystępujących w innych pokarmach, do czego się zastosowałam. Jestem na diecie raczej wysokobiałkowej- mięso białe i czerwone, nabiał, fasolka, do tego spore ilości pieczywa, nasiona, ryż dziki, nabiał, owoce, pieczarki (bogate w witaminy B) i bardzo dużo wody. Również od połowy stycznia codziennie piję Gelacet, początkowo przyjmowałam witaminy, teraz jednak od 2 tygodni przyjmuję Merz Spezial w połączeniu właśnie z tymi saszetkami. Ilość wypadających włosów zwiększa się i zwiększa, tworząc mi ogromny kompleks- mam 16 lat, nie ukrywajmy, jak ogromny to stres i uczucie wstydu z kłębkami włosów na grzebieniu, w zlewie, na płaszczu, na swetrze...
Jeśli chodzi o pielęgnację, używam jedynie szamponu Pharmaceris i odżywki b/z Biovax do włosów wypadających z biotyną. Nie farbuję, utrzymuję je względnie krótkie.

Moje pytanie brzmi, kiedy mogę spodziewać się jakiejś poprawy? Lekarze mnie uspokajają i każą czekać, ale ja już nie wytrzymuję. Pomożecie mi?

Edytowane przez alxndra
Czas edycji: 2014-02-15 o 19:39
alxndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 19:36   #1172
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 146
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dzięki za odpowiedź kremlovskaya tak myślę, że się skuszę na ten seboradin men, tym bardziej, że na moje wypadanie mogą mieć wpływ androgeny
Siempretalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:34   #1173
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez alxndra Pokaż wiadomość
Moje pytanie brzmi, kiedy mogę spodziewać się jakiejś poprawy? Lekarze mnie uspokajają i każą czekać, ale ja już nie wytrzymuję. Pomożecie mi?
Nie ma innej rady niż czekanie. Włosy lecą dopiero dwa miesiące, robisz coś dopiero od miesiąca. Efekty zazwyczaj pojawiają się po 3. Dobrze, że zrobiłaś badania. Teraz tylko spokój może cię uratować. Zapewniam cię, że mnie też wypadało tyle włosów dziennie, przez dużo dłuższy czas, a jeszcze trochę zostało.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-15, 21:58   #1174
alxndra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 13
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dzięki za miłe słowa każde jest na wagę złota, naprawdę...
alxndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 13:17   #1175
princess_megi
Raczkowanie
 
Avatar princess_megi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 71
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Siempretalia Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź kremlovskaya tak myślę, że się skuszę na ten seboradin men, tym bardziej, że na moje wypadanie mogą mieć wpływ androgeny
Seboradin bardzo pomaga Również polecam
__________________
77 > 76 >80 > 79 > 78 > 77> 76 > 75

Grupa wsparcia dla osób na diecie/poście
https://www.facebook.com/groups/290127541648831//
Strona o diecie i zdrowym odżywianiu
https://www.facebook.com/Healthy-Pro...9417682702351/
princess_megi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:43   #1176
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Czy włosy mogą wypadać przez gronkowca złocistego ? Z wymazów wyszło mi, że mam go bardzo dużo m.in. na skórze (w organiźmie niestety też).
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 14:53   #1177
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Yin Pokaż wiadomość
Czy włosy mogą wypadać przez gronkowca złocistego ? Z wymazów wyszło mi, że mam go bardzo dużo m.in. na skórze (w organiźmie niestety też).
Ja miałam i mi włosy wtedy nie wypadały.
Z organizmu wyleczyłam się czosnkiem codziennie jadłam, bez żadnych lekarzy antybiotyków etc:
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2014-03-04 o 14:54
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-04, 18:08   #1178
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ja miałam i mi włosy wtedy nie wypadały.
Z organizmu wyleczyłam się czosnkiem codziennie jadłam, bez żadnych lekarzy antybiotyków etc:
Jak u Ciebie z włosami? Kojarzę Cię z heroicznej walki. Lepiej chociaż troszeczkę?

Używałaś może mydła sesa do włosów? Ja kupiłam, podobno rewelacyjnie pomaga, niektózy twierdzą nawet że w łysieniu o podłożu hormonalnym. Dużo nie kosztuje, może warto wypróbować? Trzymam kciuki za Twoją walkę;* Sama przez łysienie przechodziłam (telogen) i to było piekło...
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 22:26   #1179
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Unperfect Pokaż wiadomość
Używałaś może mydła sesa do włosów? Ja kupiłam, podobno rewelacyjnie pomaga, niektózy twierdzą nawet że w łysieniu o podłożu hormonalnym.
Przypomniałaś mi, żebym odświeżyła swoją kostkę. Używałam jakiś czas temu, efektów spektakularnych nie pamiętam, pewnie za krótko stosowała, ale bardzo drażniło mnie takie... mhm... wysuszenie włosów na długości, były takie tępe, trzeszczące.

Ja zafundowała sobie biokap.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-05, 11:41   #1180
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Przychodzę z małą aktualizacją nt. moich włosów - może ktoś skorzysta z moich doświadczeń. W każdym razie, jakiś czas temu pisałam o kozieradce, działała dobrze, jednak okresowo włosy wypadały mocniej - i nadal są dni, że leci ich więcej, jednak zdecydowanie nie tyle, ile na początku. Mam też całkiem sporo baby hair, zapewne właśnie po kozieradce.

Aktualnie walczę z wypadaniem przyjmując spirulinę, która swoją drogą ma podły smak i zapach rosołu na głowie to nic w porównaniu z uczuciem picia wody z brudnego akwarium Niemniej, ma dużo żelaza, a u mnie jest z tym żelazem problem. Aktualnie problem mam też z witaminą B2 - zajady, potwornie suche usta, z których zdzieram sobie hobbistycznie skórki Tu jednak pomaga Tisane i maść Chlorchinaldin H - taka porada dla niedoczynnych, które mają podobny problem. Polecam!

Wracając do włosów, aktualnie walczę za pomocą soków warzywnych - najczęściej wyciskam z sałaty rzymskiej, szpinaku, marchewki, jabłka, selera naciowego, czasami dorzucam paprykę i co tam jeszcze znajdę w lodówce. Mam wrażenie, że to działa, dodatkowo mam więcej energii.

Zdaję sobie sprawę, że winą za wypadanie mogę obarczyć samą siebie i moje samowolne odstawienie Euthyroxu. Odkąd schudłam 7 kg, nie mam zamiaru do niego wracać i desperacko poszukuję naturalnych metod walki z moją tarczycą. Być może to głupota, ale posłuchałam swojego organizmu, który na hormony reagował m.in. potwornym zatrzymywaniem wody.

Podsumowując, polecam soki warzywne, spirulinę, Revalid i szampon Babuszki Agafii
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 10:34   #1181
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Witam wszystkie Panie,

przeczytałem kilka ostatnich stron wątku i jak wszędzie w internecie każdy poleca co innego.

Jestem mężczyzną w wieku 23 lat, od listopada zaczeły wypadać mi włosy, wszyscy mówią bym się tym nie przejmował, lecz wczesniej nigdy nie wypadł mi ani jeden włosek, obecnie gdy siedzę np. nad zeszytem potrafi ich wypaść 2-3, gdy pociagnę również kilka zostaje mi w palcach.

Z ważniejszych informacji to to, że biore Revalid już od kilku miesięcy i sam nie wiem czy zauważyłem różnicę, bo tych włosów aż tak dużo mi nie wypada.

Odżywiam się zdrowo z racji tego, że prowadzę aktywny tryb życia, codzienne treningi.

Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale w październiku miałem zabieg plastyczny (wycinanie gruczołów), oraz przeszedłem przed i po zabiegu na dietę białkową... potem jakoś po miesiącu zauważyłem wypadanie włosów i do dziś dnia nie mogę tego powstrzymać, a nie ukrywam, że wczeniej miałem bardzo mocne włosy, ale rzadkie. W rodzinie ojciec ma włosy, dziadkowi wypadły bardzo późno, od storny mamy wszyscy mają włosy, brat również więc skłonności genetycznych bym się tu nie doszukiwał...

Włosy mam średnie, nie lubie krótkich i nie lubie długich

Liczę na Waszą pomoc, bo zauważyłem, że jednak mimo tego że mam rzadkie włosy są one coraz rzadsze....

Witaminy i minerały łykam, revalid, dodatkowo sporo warzyw i mies.

Edytowane przez P4TRYK
Czas edycji: 2014-03-06 o 10:35
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-06, 11:35   #1182
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez P4TRYK Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie,

przeczytałem kilka ostatnich stron wątku i jak wszędzie w internecie każdy poleca co innego.

Jestem mężczyzną w wieku 23 lat, od listopada zaczeły wypadać mi włosy, wszyscy mówią bym się tym nie przejmował, lecz wczesniej nigdy nie wypadł mi ani jeden włosek, obecnie gdy siedzę np. nad zeszytem potrafi ich wypaść 2-3, gdy pociagnę również kilka zostaje mi w palcach.

Z ważniejszych informacji to to, że biore Revalid już od kilku miesięcy i sam nie wiem czy zauważyłem różnicę, bo tych włosów aż tak dużo mi nie wypada.

Odżywiam się zdrowo z racji tego, że prowadzę aktywny tryb życia, codzienne treningi.

Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale w październiku miałem zabieg plastyczny (wycinanie gruczołów), oraz przeszedłem przed i po zabiegu na dietę białkową... potem jakoś po miesiącu zauważyłem wypadanie włosów i do dziś dnia nie mogę tego powstrzymać, a nie ukrywam, że wczeniej miałem bardzo mocne włosy, ale rzadkie. W rodzinie ojciec ma włosy, dziadkowi wypadły bardzo późno, od storny mamy wszyscy mają włosy, brat również więc skłonności genetycznych bym się tu nie doszukiwał...

Włosy mam średnie, nie lubie krótkich i nie lubie długich

Liczę na Waszą pomoc, bo zauważyłem, że jednak mimo tego że mam rzadkie włosy są one coraz rzadsze....

Witaminy i minerały łykam, revalid, dodatkowo sporo warzyw i mies.
Ja bym poleciła zrobić sobie badanie krwi, może jakieś badanie hormonów? Z "babskich" metod polecam właśnie kozieradkę na skórę głowy - u mnie sporo baby hair odrosło po niej.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 11:37   #1183
P4TRYK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Wypadające włosy cz. V

A jakie dokładnie hormony robić?
P4TRYK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 12:49   #1184
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez P4TRYK Pokaż wiadomość
A jakie dokładnie hormony robić?
Myślę, że na początek generalnie TSH, czyli sprawdzić, czy z tarczycą wszystko w porządku plus testosteron. Najlepiej jak dopytasz lekarza swojego co i jak. Badanie TSH bez skierowania to koszt rzędu 20 zł, z tego co pamiętam.
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-07, 22:50   #1185
spira
Raczkowanie
 
Avatar spira
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 75
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Dziewczyny mi włosy wypadały zawsze ale jakoś na przestrzeni ostatniego pół roku (stosowałam olej rycynowy, siemię lniane i olejek łopianowy) mam dużo nowych baby hair i mniej włosów wypadało. DO CZASU ostatnio wykąpałam się w wannie i kiedy spuściłam wodę wanna była prawie cała pokryta włosami... Czy możliwe jest że włosy wypadają np "na wiosnę" ?
__________________
63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58- 57 - 56 - 55
spira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 08:36   #1186
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez spira Pokaż wiadomość
Czy możliwe jest że włosy wypadają np "na wiosnę" ?
Jasne, przecież to najzupełniej normalne. U większości osób włosy lecą mniej lub bardziej w okresach tzw. przesileń, szczególnie po zimie.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-08, 12:07   #1187
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez spira Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi włosy wypadały zawsze ale jakoś na przestrzeni ostatniego pół roku (stosowałam olej rycynowy, siemię lniane i olejek łopianowy) mam dużo nowych baby hair i mniej włosów wypadało. DO CZASU ostatnio wykąpałam się w wannie i kiedy spuściłam wodę wanna była prawie cała pokryta włosami... Czy możliwe jest że włosy wypadają np "na wiosnę" ?
Mi zawsze w takiej sytuacji pomaga zestaw witamin, centrum albo falwit
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 12:14   #1188
s_pinka
Raczkowanie
 
Avatar s_pinka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: p-ń
Wiadomości: 222
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Witam się po rocznej przerwie ;p.
Znowu mi wypadły włosy, znowu w tym samym miejscu i znowu mam zakola ;(.
Ponieważ do tej pory nic dziwnego u mnie nie wykryto. Żadnych zmian hormonalnych, zaczynam przypuszczać, że to może być przesilenie wiosenne albo taka uroda odziedziczona po tatusiu i dziadziusiu i ich ojcach i dziadkach (oglądając zdjęcia mam wrażenie, że wszyscy faceci z mojej rodziny od strony mamy i taty mieli zakola)

Choć jest jedna rzecz na horyzoncie - gluten. W przyszłym tygodniu mam zamiar wybrać się do lekarza i poprosić o skierowanie na badanie. Jakiś czas temu przeszłam na dietę oczyszczająco odchudzającą i wykluczyłam z diety gluten i cukier. Każda próba powrotu do normalnego jedzenia kończy się dolegliwościami w stylu ból brzucha, wzdęcia itp.
Dla zainteresowanych http://www.hsr.com.pl/lysienie_celiakia.html

Tydzień temu zaczęłam stosować "Kurację przeciwko wypadaniu włosów" z Yves Rocher. Pierwszy raz miałam styczność z tym produktem. Na razie trudno mi potwierdzić skuteczność tego serum. Nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza i nie powoduje nadmiernego przetłuszczania. Nie używam go na całej głowie tylko na przedniej części i jedna ampułka starcza mi na bardzo długo. Jedyne co to zastanawiam się czy otwarta ampułka nie straci na wartości i nie zepsuje się.
Używaliście tego kiedyś?
s_pinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 11:07   #1189
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Taka tu ostatnio cisza... To chyba dobrze

A mnie niestety znowu włosy się sypią. Dokładnie rok od ostatniego razu, na szczęście póki co nie aż tak intensywnie, jak poprzednio, ale muszę zacząć działać.
Na początek wcierka z kozieradki i tymianku, ale zastanawiam się nad suplami do tego.
Co lepsze - vitapil czy revalid? A może jakaś cudowna nowość się pojawiła?
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 15:05   #1190
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez luiza_laura Pokaż wiadomość
Taka tu ostatnio cisza... To chyba dobrze

A mnie niestety znowu włosy się sypią. Dokładnie rok od ostatniego razu, na szczęście póki co nie aż tak intensywnie, jak poprzednio, ale muszę zacząć działać.
Na początek wcierka z kozieradki i tymianku, ale zastanawiam się nad suplami do tego.
Co lepsze - vitapil czy revalid? A może jakaś cudowna nowość się pojawiła?
Biore revalid już 4 miesiąc w ilościach 2 -3 tabletki dziennie i nie widzę efektów.
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:37   #1191
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Chyba się powtórzę, bo wydaje mi się, że już wspominałam o tym specyfiku, ale spróbujcie mydła sesa. Włosy właściwie po nim nie wypadają, a kosztuje mało. Myślę, że warto powtórzyc ten post, bo może uratuje czyjąś czuprynę
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 07:11   #1192
luiza_laura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 76
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Unperfect, a możesz napisać dokładnie jak tego mydła używać?
luiza_laura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 12:41   #1193
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ja robię tak, że myję włosy szamponem, suszę ręcznikiem, namydlam włosy, robię pianę i zostawiam na godzinę.
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 16:27   #1194
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Jakie masz włosy?
Ja kupiłam mydełko, ale prawie go nie używałam, bo potwornie wysuszało. Jeszcze skórę głowy, to pół biedy, ale włosy miałam po jego użyciu straszne - tępe, szorstkie, przyklepane.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 18:38   #1195
cvbdsgfdkdssasw
Zadomowienie
 
Avatar cvbdsgfdkdssasw
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 038
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Olka, a zmywasz je szamponem? Trzeba je zmyć szamponem bo włosy będą matowe
__________________
AnnPerfect
cvbdsgfdkdssasw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 11:19   #1196
Yin
Rozeznanie
 
Avatar Yin
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa/Katowice
Wiadomości: 639
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Wygrana!
Włosy co prawda wypadają, ale tylko w ilości max. 10-15 (po myciu), w ciągu dnia max. 5.

Prawdopodobnie to mi pomogło:
- szampon z Timotei
- 3x dziennie Revalid
- 3x dziennie suplementacja cynkiem
- częste rozczesywanie włosów
- mycie włosów co 2 dni

Prawdopodobnie bo nie wiem czy winne jest to, że ponownie zaczęłam jeść. Pojawił się baby hair.

I co - zauważyłam, że ilość włosów się zmniejszyła wizualnie lekko, ale na czubku głowy zwiększyła się taka jakby kreska bez włosów (przedziałek?) o grubości prawie palca.
Yin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-30, 16:41   #1197
Harika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 226
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Mi włosy ostatnio lecą na potęgę. Trwa to już miesiąc. Zawsze miałam z tym problem, ale w listopadzie wpadłam we włosomaniactwo i włosy całkowicie przestały wypadać.
Przez zimę był spokój, ale teraz nawrót :/ Chce mi się płakać, bo udało mi się wyhodować gęste włosy, ale już nie ma 1/3. Najgorzej jest podczas mycia Już nie mam pomysłu co robić. Zaczęłam pić witaminy, chcę znów wrócić do wcierki z Czarnej Rzepy, bo wydaje mi się, że ostatnio właśnie ona mi pomogła. Pielęgnacji włosów nie zmieniłam. Kupiłam kozieradkę, gdyby nie jej zapach, wcierałabym i dwa razy dziennie, ale myję włosy co dwa dni i ciężko chodzić z takim rosołem do pracy...
Idę też w tygodniu zrobić badania krwi. Jestem załamana

Wiem, że to może być wypadanie związane z przesileniem wiosennym, ale żeby aż tak?? Widzę gołym okiem, że włosów jest znacznie mniej, boję się, że zostaną mi piórka ;(

Jakie witaminy/minerały polecacie??

Dodam, że ostatnio przez 2 miesiące piłam skrzypokrzywę, włosy rosły na niej jak szalone, ale i tak zaczęły wypadać, więc odstawiłam.

Edytowane przez Harika
Czas edycji: 2014-03-30 o 16:44
Harika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-31, 20:41   #1198
mari9090
Raczkowanie
 
Avatar mari9090
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Ogródeczek
Wiadomości: 366
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cytat:
Napisane przez Harika Pokaż wiadomość
Mi włosy ostatnio lecą na potęgę. Trwa to już miesiąc. Zawsze miałam z tym problem, ale w listopadzie wpadłam we włosomaniactwo i włosy całkowicie przestały wypadać.
Przez zimę był spokój, ale teraz nawrót :/ Chce mi się płakać, bo udało mi się wyhodować gęste włosy, ale już nie ma 1/3. Najgorzej jest podczas mycia Już nie mam pomysłu co robić. Zaczęłam pić witaminy, chcę znów wrócić do wcierki z Czarnej Rzepy, bo wydaje mi się, że ostatnio właśnie ona mi pomogła. Pielęgnacji włosów nie zmieniłam. Kupiłam kozieradkę, gdyby nie jej zapach, wcierałabym i dwa razy dziennie, ale myję włosy co dwa dni i ciężko chodzić z takim rosołem do pracy...
Idę też w tygodniu zrobić badania krwi. Jestem załamana

Wiem, że to może być wypadanie związane z przesileniem wiosennym, ale żeby aż tak?? Widzę gołym okiem, że włosów jest znacznie mniej, boję się, że zostaną mi piórka ;(

Jakie witaminy/minerały polecacie??

Dodam, że ostatnio przez 2 miesiące piłam skrzypokrzywę, włosy rosły na niej jak szalone, ale i tak zaczęły wypadać, więc odstawiłam.
Ja polecam ha-pantoten optimum+ odpowiednia dieta..ostatnio bardzo często jem warzywa zwłaszcza rzodkiewke/ sałatę, jogurty naturalne.. i chyba moje włosy to lubią..też wypadają...ale już nie an taką potęgę..
mari9090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-10, 13:55   #1199
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Ale dawno mnie tu nie było Łooooo Witam ponownie

Dziewczyny brała któraś z Was, albo może słyszała o suplemencie SOLGAR na włosy, skórę i paznokcie? Z opinii na necie wynika, że jest super, ale tych opinii też nie jest za dużo, bo suplement nie dość że mało znany to jeszcze drogi (intensywna kuracja 2tabl dziennie to koszt aż 65zł za miesiąc!)

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Ahh no i ja uporałam się z wypadaniem dzięki kozieradce, drożdżom (piję je już prawie 3 m-ce) i zmianie szamponu na Familijny (pokrzywowy i rzepowy) albo rzepowy z Evy (od razu dodam że Familijne, zwłaszcza pokrzywowy, jest dużo łagodniejszy od tego dość popularnego z Evy )

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

Jeszcze Olej z korzenia łopianu z NAMI jest cudny na wypadanie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 18:27   #1200
anjaa94
Raczkowanie
 
Avatar anjaa94
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 223
Dot.: Wypadające włosy cz. V

Cześć dziewczyny! mam do Was pytanko czy , któraś używała może suplementów Biosilica i Gold vit A+E ?

Obecnie posiadam włosy za zapięcie od stanika pewnie coś ok 50 cm mam okres ,że jest w miarę ok ,wypadają ,ale nie jest ich tak dużo ,a czasami dosłownie zbieram kłębki włosów z podłogi Niedługo będę testować suplementy Biosilica i Gold , dlatego chciałam się coś więcej dowiedzieć o ich działaniu , czy faktycznie pomagają
anjaa94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-20 13:09:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:12.