Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 22:32   #61
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Czyja to buzianna w awatarze ?
Nie wiem co to buzianna szczerze mówiąc A to...Aaaaa... Wkurzający mnie towarek zwinięty Lubemu z kompa
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 06:24   #62
nikaa2
Wtajemniczenie
 
Avatar nikaa2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pczno
Wiadomości: 2 315
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Witajcie, dawno mnie tutaj nie było... a tutaj prosze jaka miła niespodzianka już trzecia częśc

mi włosy urosły ostatnio po Seboradinie z czarną rzepą lotionie wcieranym w "skalp" (zaczerpnięte od bodajże Jolie ) i wyłykałam 2op. Capivit Piękne włosy

p.s. fajnie było Was poczytac, a teraz zmykam do pracy buziaczki
nikaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 08:19   #63
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Kurcze i ja się tak po cichu czaje na ten Nisim fast, ale boje się po pierwsze wysuszenia o którym się naczytałam, a po drugie mam włosy ufarbowane Castingiem, a podobno Nisim na włosy farbowane nie działa...Może jakiś inny szampon przyśpieszający porost???
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 14:11   #64
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 548
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Tulipanna
Ty masz ładne włosy, a moje no niby coś rosną, dbam o nie, ale układają mi się nijako, aż kusi, żeby wyprostować, żeby były takie gładkie, ale wiem, jakie będą tego skutki..a do tego ostatnio zaczęły mi się końcówki rozdwajać i są bardziej suche..już nie wiem czego mam używać na nie

a jak patrze na dziewczyny, które codziennie prostują włosy , a nie wyglądają na bardzo bardzo zniszczone eh..ale moich mi szkoda...
CzerwonyKolczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 17:12   #65
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Zmieniłam trochę swoją pielęgnacje ze względu na okres grzewczy
Na jakiś czas zakolegowałam sie z dimethicone ( odżywka Zaja ,ale tylko na końce)
Powróciłam również do maski Mil Mil Professional z masłem Karité ,teraz sprawdza się lepiej niż Kallos Latte
Oczywiście mycie odżywka pozostanie,co parę myć szampon Bebi
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:19   #66
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Zmieniłam trochę swoją pielęgnacje ze względu na okres grzewczy
Na jakiś czas zakolegowałam sie z dimethicone ( odżywka Zaja ,ale tylko na końce)
Powróciłam również do maski Mil Mil Professional z masłem Karité ,teraz sprawdza się lepiej niż Kallos Latte
Oczywiście mycie odżywka pozostanie,co parę myć szampon Bebi
Ja skręciłam kaloryfer i ubieram się cieplej, ale jednak włosy są suche. Teraz po powrocie nakładam na nie olej i tak trwam aż do mycia. Nawilżam, nawilżam, nawilżam...Gdybym nie zobaczyła tego na własne oczy nie podejrzewałabym, że można nawalić na włosy tyle kosmetyków i ich nie obciążyć.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 18:40   #67
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Ja skręciłam kaloryfer i ubieram się cieplej, ale jednak włosy są suche. Teraz po powrocie nakładam na nie olej i tak trwam aż do mycia. Nawilżam, nawilżam, nawilżam...Gdybym nie zobaczyła tego na własne oczy nie podejrzewałabym, że można nawalić na włosy tyle kosmetyków i ich nie obciążyć.
Niestety ze względu na synka nie mogę pozakręcać grzejników ,no i u mnie jeszcze dochodzi palenie w piecu ( mieszkam w domku i mamy centralne ogrzewanie) więc dodatkowo włosy sie kurzą i wysuszaja.
Też nakładam oleje i inne specyfiki ,może jeszcze znajdę jakąś odżywke do włosów bez silikonów i nie do spłukiwania.Narazie ta z Zaji mi odpowiada i chyba włosy się nie pogniewaja na mnie Byle do wiosny
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 20:03   #68
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Niestety ze względu na synka nie mogę pozakręcać grzejników ,no i u mnie jeszcze dochodzi palenie w piecu ( mieszkam w domku i mamy centralne ogrzewanie) więc dodatkowo włosy sie kurzą i wysuszaja.
Też nakładam oleje i inne specyfiki ,może jeszcze znajdę jakąś odżywke do włosów bez silikonów i nie do spłukiwania.Narazie ta z Zaji mi odpowiada i chyba włosy się nie pogniewaja na mnie Byle do wiosny

Przetrwamy A zimy przy piecu - pozazdrościć
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 18:44   #69
vinga9669
Raczkowanie
 
Avatar vinga9669
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 222
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

tulipanna, postanowiłam - za Twoją namową - odstawić prostownicę. I szczerze powiedziawszy to zauważyłam, ze tak naprawdę moje włosy już jej nie potrzebują. To był dla mnie prawdziwy szok. Teraz, jeżeli chce je troszkę wygładzić to używam olejku kokosowego i jestem zadowolona. Jeszcze tylko muszę podciąć końcówki, bo nie wyglądają zbyt ciekawie i nadal zamierzam intensywnie je pielęgnować. Marzą mi się włosy do pasa...
vinga9669 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 19:54   #70
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez vinga9669 Pokaż wiadomość
tulipanna, postanowiłam - za Twoją namową - odstawić prostownicę. I szczerze powiedziawszy to zauważyłam, ze tak naprawdę moje włosy już jej nie potrzebują. To był dla mnie prawdziwy szok. Teraz, jeżeli chce je troszkę wygładzić to używam olejku kokosowego i jestem zadowolona. Jeszcze tylko muszę podciąć końcówki, bo nie wyglądają zbyt ciekawie i nadal zamierzam intensywnie je pielęgnować. Marzą mi się włosy do pasa...

Zrewanżuj im się teraz za ten okres prostowania, a na pewno bez problemu dociągną do pasa. Powodzenia!
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-16, 20:46   #71
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

proszę o poradę, pytałam już o to - jaki olejek na koncówki nadaje się do zmywania woda lub metoda OMO , a jednoczesnie nie bedzie przyciemnial wlosow, próbowalam kokosoweg, ale mam wrazenie ze się nie zmył!
aven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-17, 08:48   #72
Chocolate20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

witam wszystkie włosomaniaczki...tak was podczytuje i podzytuje ze przeczytałam już pare watków i wreszcie sie jakimś cudem zalogowałam
Mój TZ juz uważa że zwariowałam na punkcie intentetu i wizazu...Wciągnęła rownież i mnie mania zdrowych włosów...wiec chetnie z wami powalcze...
Chocolate20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 09:51   #73
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
proszę o poradę, pytałam już o to - jaki olejek na koncówki nadaje się do zmywania woda lub metoda OMO , a jednoczesnie nie bedzie przyciemnial wlosow, próbowalam kokosoweg, ale mam wrazenie ze się nie zmył!
Obstawiałabym jeszcze próbę ze słodkimi migdałami [do kupienia w aptece] - też jest podobno dośc lekki.
Natomiast co do zmywania - zaopatrz się w odżywkę z cocobetaine, spróbuj zmieszać porcję takowej z odrobiną wody i spienić, powinno pomóc.

Cytat:
Napisane przez Chocolate20 Pokaż wiadomość
witam wszystkie włosomaniaczki...tak was podczytuje i podzytuje ze przeczytałam już pare watków i wreszcie sie jakimś cudem zalogowałam
Mój TZ juz uważa że zwariowałam na punkcie intentetu i wizazu...Wciągnęła rownież i mnie mania zdrowych włosów...wiec chetnie z wami powalcze...
Cześć Koko19
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...


Edytowane przez 'Estelle'
Czas edycji: 2008-11-17 o 09:52
'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:12   #74
blonndee
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: sopot
Wiadomości: 2 583
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

padlam...
__________________
-Sometimes I think you talk just to make sounds.
-Well, sometimes I do...
blonndee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 12:40   #75
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Chocolate20 Pokaż wiadomość
witam wszystkie włosomaniaczki...tak was podczytuje i podzytuje ze przeczytałam już pare watków i wreszcie sie jakimś cudem zalogowałam
Mój TZ juz uważa że zwariowałam na punkcie intentetu i wizazu...Wciągnęła rownież i mnie mania zdrowych włosów...wiec chetnie z wami powalcze...
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:13   #76
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Obstawiałabym jeszcze próbę ze słodkimi migdałami [do kupienia w aptece] - też jest podobno dośc lekki.
Natomiast co do zmywania - zaopatrz się w odżywkę z cocobetaine, spróbuj zmieszać porcję takowej z odrobiną wody i spienić, powinno pomóc.


Cześć Koko19
dziękuje
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 15:28   #77
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Chocolate20 Pokaż wiadomość
witam wszystkie włosomaniaczki...tak was podczytuje i podzytuje ze przeczytałam już pare watków i wreszcie sie jakimś cudem zalogowałam
Mój TZ juz uważa że zwariowałam na punkcie intentetu i wizazu...Wciągnęła rownież i mnie mania zdrowych włosów...wiec chetnie z wami powalcze...
Zdecydowanie - zalogowanie się tu graniczy w przypadku niektórych z cudem
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 17:34   #78
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Zdecydowanie - zalogowanie się tu graniczy w przypadku niektórych z cudem
No i chciałam napisać też, że już nie powalczy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-17, 22:23   #79
iwa2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 181
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

z prostownicami to róznie bywa, jeden fryzjer mówi, że niszczy,... drugi, że moze troche, ale trzeba uzywac specjalnych kosmetyków przed prostowanie..., ogólnie to co włączone pod prąd i rwie sie do włosów, to na dłuzsza mete zdrowe raczej nie jest, ale przeciez we wszystkim mozna znależć umiar. I nie sprawdza się tu maksyma " co nie zabija to wzmacnia" hihi!
iwa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 09:26   #80
Dori1981
Raczkowanie
 
Avatar Dori1981
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 484
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Dziewczyny chyba się uzależniłam od kosmetyków do włosów

Wczesniej kupowałam szampon odżywke i maske z jednej serii ( oczywiście wcale nie rewelacyjnej jak sie potem okazało) i
dopiero jak się to kończyło kupowałam następne.
Najgorsze jest to że ciągle czegoś potrzebuje i coś bym jeszcze kupiła ,życia mi zabraknie żeby to wsztstko zużyć
Niedługo drzwi do łazienki się nie domkną,no ale wszystko jest mi niezbędnie potrzebne
Wkońcu zostane wywalona z domu z tymi kosmetykami ( bo bez nich się nie dam wywalić)
Dori1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 10:09   #81
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba się uzależniłam od kosmetyków do włosów

Wczesniej kupowałam szampon odżywke i maske z jednej serii ( oczywiście wcale nie rewelacyjnej jak sie potem okazało) i
dopiero jak się to kończyło kupowałam następne.
Najgorsze jest to że ciągle czegoś potrzebuje i coś bym jeszcze kupiła ,życia mi zabraknie żeby to wsztstko zużyć
Niedługo drzwi do łazienki się nie domkną,no ale wszystko jest mi niezbędnie potrzebne
Wkońcu zostane wywalona z domu z tymi kosmetykami ( bo bez nich się nie dam wywalić)
no ja właśnie też tak mam jak wczoraj zrobiłam zakupy (WAX, Seboradin, nafta, serum na końcówki), to wszystko upchnęłam w łazience tak, żeby tż nie widział, bo on nie rozumie, po co mi to wszystko
ostatnio miałam cały wykład na temat oliwy z oliwek. mianowicie jest droga i DO JEDZENIA, więc czemu robię sobie z niej maseczki na włosy.
żeby nie było zbytniego offtopu, wczoraj po raz pierwszy wypróbowałam ten słynny Henna Treatment WAX, ładnie się zmył, mam strasznie miękkie włosy (o co u mnie trudno), a na efekt ewentualnego wzmocnienia włosów i szybszego przyrostu to muszę jeszcze trochę poczekać.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 11:12   #82
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Dziewczyny chyba się uzależniłam od kosmetyków do włosów

Wczesniej kupowałam szampon odżywke i maske z jednej serii ( oczywiście wcale nie rewelacyjnej jak sie potem okazało) i
dopiero jak się to kończyło kupowałam następne.
Najgorsze jest to że ciągle czegoś potrzebuje i coś bym jeszcze kupiła ,życia mi zabraknie żeby to wsztstko zużyć
Niedługo drzwi do łazienki się nie domkną,no ale wszystko jest mi niezbędnie potrzebne
Wkońcu zostane wywalona z domu z tymi kosmetykami ( bo bez nich się nie dam wywalić)
Jestem w identycznej sytuacji
Kiedyś - szampon, odzywka - i po sprawie, a teraz...
Wszystko chciałabym mieć, wypróbować, jak widzę jakiś fajny składzik to od razu zaczyna się buszowanie po necie, co by kosmetyk zakupić ... bo potem może przestaną produkować albo już nie będzie takiej okazji cenowej
Najśmieszniejsze jest jednak to, że to TŻ był niejako inicjatorem zwiększenia dbałości o włosy i generalnie nawet nie ma nic przeciwko tej armii kosmetyków czekającej na swoją kolej do zużycia, ale... i tak mi jest trochę wstyd, że tyle tego mam
Nakładam już i tak masakrycznie dużą ilość maski bądź odżywki na włosy, ale mimo tego wciąż wolno mi kosmetyki ubywają, bo nie mam potrzeby częstego mycia. A w kolejce coraz więcej rzeczy do kupienia i przetestowania...
[To się wam wyżaliłam ]
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:49   #83
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Estelle, Jolie, a możę wrzucicie zdjęcia swoich kolekcji szamponowo - odzywkowo - maseczkowych na wątek z naszymi kolekcjami?
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 21:21   #84
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Estelle, Jolie, a możę wrzucicie zdjęcia swoich kolekcji szamponowo - odzywkowo - maseczkowych na wątek z naszymi kolekcjami?
A wiesz, że ta myśl kiełkowała mi swego czasu w głowie
Ból polega na tym, że nakupiłam tych różności i poupychałam po szafach i szafkach, bo w danym przedziale czasu i tak używam tylko jednego, z góry upatrzonego kosmetyku pełniącego odpowiednią funkcję.
Ale może zmobilizuję się w najbliższym czasie i wrzucę fotkę - zapasów kosmetycznych
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:28   #85
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

mówiąc o olejku ze słodkich migdałach miałyście na myśli olejek eteryczny?
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:32   #86
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Chocolate20 Pokaż wiadomość
witam wszystkie włosomaniaczki...tak was podczytuje i podzytuje ze przeczytałam już pare watków i wreszcie sie jakimś cudem zalogowałam
Mój TZ juz uważa że zwariowałam na punkcie intentetu i wizazu...Wciągnęła rownież i mnie mania zdrowych włosów...wiec chetnie z wami powalcze...
Kochana, wróciłaś ! Tęskniłyśmy ( )

Cytat:
Napisane przez Dori1981 Pokaż wiadomość
Wkońcu zostane wywalona z domu z tymi kosmetykami ( bo bez nich się nie dam wywalić)


Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
mówiąc o olejku ze słodkich migdałach miałyście na myśli olejek eteryczny?
Nie, taki normalny olej. Olej olejowy.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 08:41   #87
Jolie2601
Zakorzenienie
 
Avatar Jolie2601
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 408
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Estelle, Jolie, a możę wrzucicie zdjęcia swoich kolekcji szamponowo - odzywkowo - maseczkowych na wątek z naszymi kolekcjami?
aż tak dużo tego nie mam- ostatnimi czasy jest nawet dość minimalistycznie
__________________
Sacred is the gift that they
have without knowing
Serenity is knowing it's safe
from destruction of time

"Sacred Serenity" Death
Jolie2601 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:16   #88
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

eh to ja też się wyżale
Mam tyle kosmetyków do włosów ze zapominam ze to już mam lub jeszcze to mam
Ciągle coś chce kupić i zastanawiam się kiedy bede musiała iść do pracy na nocną zmiane by na to zarobić. A jak ide po coś do sklepu...jeżu jak ja muszę ze sobą walczyć by nie wyjść z czymś do włosów Ciągłe pomysły na wcierki i wszelkie tuningi specyfików do włosów...
I ta walka wewnętrzna...skącz najpierw to co już masz....nie kupuj nowego....

Ale czytając Was nie czuje się "dziwna"
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:06   #89
carlo_rossi
Rozeznanie
 
Avatar carlo_rossi
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 678
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

Cytat:
Napisane przez doruś Pokaż wiadomość
eh to ja też się wyżale
Mam tyle kosmetyków do włosów ze zapominam ze to już mam lub jeszcze to mam
Ciągle coś chce kupić i zastanawiam się kiedy bede musiała iść do pracy na nocną zmiane by na to zarobić. A jak ide po coś do sklepu...jeżu jak ja muszę ze sobą walczyć by nie wyjść z czymś do włosów Ciągłe pomysły na wcierki i wszelkie tuningi specyfików do włosów...
I ta walka wewnętrzna...skącz najpierw to co już masz....nie kupuj nowego....

Ale czytając Was nie czuje się "dziwna"
Czesty problem włosomaniaczek, zapasów gora a i tak wielka chec na co nowego.
Pochwale sie (a co ) dostałam na mikołajki (sic!) prezent maske i odzywke z the body shop maska brazil nut costam, a odzywka to miodowa. Siedze wlasnie z maska na głowie i czuje jak nawilza moje włoski...ale jeden feler- mocno pachnie. Mam nadzieje ze jest dobra bo potrzebuje teraz czegos hipernawilzajacego a szkoda zeby mikołaj wydal kase w błoto.
__________________
# Per aspera ad astra #
carlo_rossi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:49   #90
olunek
Zadomowienie
 
Avatar olunek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 169
GG do olunek
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy :) -część III

witajcie kochane.
czytam was juz od dluzszego czasu i korzystam z waszego doswiadczenia. ostatnio moja glupota wziela gore no i chcialam wrocic do swojego naturalnego kolorku wiec rozjasnialam , przyciemnialam ze 3 razy( i to wszystko w iagu 2-3 dni)no i wrocilam do punktu wyjscia bo w ciemnych czuje sie najlepiej a przez ta moja tepote to tylko zniszczylam sobie straszliwie wloski. no i jestem wsciekla na siebie strasznie.wiec zabralam sie ostro za odnowe moich wlosow i zakupilam dzis suuuuuuuper maske do wlosow z farouka chi organics - jest boska !!!!!!!!!! polecam !!!!!!!!!!! wlosy po niej sa niezwykle nawilzone a nie musze chyba mowic jakie siano mialam hmm siano a od spodu ciagnely sie jak guma. a teraz blyszcza , pachna niesamowicie olejkiem geraniowym i czyms jeszcze ale doprowadza mnie ten zapach do obledu.sa miekkie i sie nie placza. jak tylko zuzyje swoje szampony zakupie pewnie calutki zestawik: szampon, odzywke, jedwab, maske. maska ma jedna wade jest droga 30zl za 50ml ale musialam ja kupic i juz zbieram na wieksza pojemnosc.
tyle znalazlam o niej na str farouka . sklad moge wpisac jutro bo jest bardzo niewyraznie nadrukowany i potrzebuje duuuuuzo dziennego swiatla bo inaczej oslepne.

Odżywcza Oliwkowa Kuracja Regenerująca nie zawiera parabenu.
Zawiera organiczne olejki eteryczne z certyfikatem jakości, naturalne oleje i specjalny zestaw regenerujący.
Odbudowuje suche i zniszczone, osłabione trwałą ondulacją lub farbowaniem włosy.
Kuracja rekonstruuje, odnawia i odpowiednio nawilża włosy, które po jej zastosowaniu nabierają miękkości i świetlistego blasku.
Stosowanie: po umyciu szamponem nanieś sporą ilość Oliwkowej Kuracji Regenerującej i rozprowadzić równomiernie na włosach. Zostawić na ok.3 minuty, po czym spłukać. Dla zwiększenia intensywności zabiegu, zostawić maskę na włosach przez ok. 15 minut. Można ogrzewać włosy suszarką lub zawinąć w gorący ręcznik. Spłukać.

Linia Odżywcza Terapia Oliwkowa charakteryzuje się czystym zapachem, który zawiera olejek z palczatki cytrynowej.
Mieszanka organicznych olejków składa się z bazylii, rumianku, geranium, palczatki cytrynowej, majeranku i mięty pieprzowej.
Mieszanka naturalnych ekstraktów zawiera pokrzywę, tymianek, rzeżuchę i kozieradkę.
Naturalny organiczny olej zawiera czystą oliwę z oliwek pochodzących z naturalnych plantacji oraz ziarno czarnego kminku i działający przeciwzapalnie olejek tamanu.
Wyciąg z liści drzewa oliwnego, naturalna substancja przeciwutleniająca i antybakteryjna, zawiera 10% oleuropeiny, potężnej substancji fitoodżywczej.
__________________
cierpliwość to geniusz ...


DOKĄDKOLWIEK PÓJDE, PONIOSĘ ZE SOBĄ TWÓJ PIERWSZY KRZYK....
paula darcy

dukan
68......67.....65..... .63....61.....58.....57:l ove:.....55
olunek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.