proszę o pomoc, gynalgin - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-02, 13:17   #1
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101

proszę o pomoc, gynalgin


Witam,
Niecały miesiąc temu byłam u ginekologa ponieważ mam nieregularne miesiaczki. Pani doktor przepisała mi orgametril , który miał za zadanie wywołać misiączkę ponieważ cykl trwał już ponad 40 dni . Tak też się stało. Po 9 dniach dostałam miesiaczki. Kolejnym zaleceniem Pani doktor było po miesiaczce używanie Gynalginu ... i tu rodzi się problem. Wczoraj pierwszy raz zaaplikowałam go na noc i dziś dostałam krawienia. Podbrzusze mnie okrutnie boli. Niestety nie mogę dodzwonić się do mojego lekarza i nie wiem co mam zrobić. Czy zaaplikować dziś wieczorem kolejną tabletke?
W ogole nie rozumiem dlaczego takie skutki uboczne wywołała u mnie ta tabletka ?
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:19   #2
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: proszę o pomoc, gynalgin

Składnikiem Gynalginu jest metrnidazol, to dość silny lek. Po nim mogą się dziać różne dziwne rzeczy. Ja np. mialam okropną reakcję alergiczną, radZilabym odstawić lek.
__________________
Instagram
BLOG


morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 12:47   #3
ekscentryczna
Zakorzenienie
 
Avatar ekscentryczna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 101
Dot.: proszę o pomoc, gynalgin

No właśnie odstawiłam bo to jest naprawde niepokojące... Tylko zastanawiam się kiedy przestanę mieć ten krwotok... W zasadzie to miesiączka kolejna ;/
__________________
jest mnóstwo ludzi na świecie, którzy powiedzą Ci, że nie możesz . a ty musisz po prostu odwrócić się i powiedzieć: 'no to patrz..!!



ekscentryczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 09:59   #4
thecla
Raczkowanie
 
Avatar thecla
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 320
Dot.: proszę o pomoc, gynalgin

Hej,

U mnie naturalny cykl trwa ok 32 dni, a jak ma "stresa"/są wakację to nawet dłużej i powiem szczerze, że nie przyszło mi nigdy do głowy wywoływać miesiączkę. Gynalgin brałam i nie miałam takiej sytuacji żeby coś się złego działo, ale to indywidualna sprawa i dobrze że odstawiłaś
__________________
Kochaj i rób co chcesz. (św. Augustyn)


thecla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.