Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-19, 18:30   #31
kootek
Raczkowanie
 
Avatar kootek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Biorąc 3 i 4 opakowanie Rigevidonu zauważyłam straszne bóle piersi i miałam wrażenie powiększenia. Teraz zaczełam brać inne tabletki i jak na razie nie mam ewektów ubocznych.
kootek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 20:42   #32
truskaweczka05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 33
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

ja jestem juz po 5 tabletce(Harmonet) i tylko dwa razy bylo mi nie dobrze i to rano...ale juz jest okimam nadzieje ze tak zostanienoi troszke humorek mi sie zmienia... oby to przeszlo
truskaweczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 10:58   #33
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Odświeżam wątek

Ja wzięłam już 11 tabletek Stedirilu 30 i dzisiaj musiałam zwolnić się z pracy Od rana boli mnie głowa (i to bardzo..), mam nudności i jest mi zimno, chociaż pogoda jest ładna i ciepła.. Mam nadzieję, że to nie będzie trwało długo.. Bo chyba nie wytrzymam tych skutków :/
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 11:29   #34
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek

Ja wzięłam już 11 tabletek Stedirilu 30 i dzisiaj musiałam zwolnić się z pracy Od rana boli mnie głowa (i to bardzo..), mam nudności i jest mi zimno, chociaż pogoda jest ładna i ciepła.. Mam nadzieję, że to nie będzie trwało długo.. Bo chyba nie wytrzymam tych skutków :/
a jestes pewna ze to od tabletek?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:00   #35
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a jestes pewna ze to od tabletek?

Tak się mi wydaję.. Do tej pory czułam się świetnie, tylko piersi mnie bolały.. Ale dzisiaj to tragedia Od rana ból głowy i mdłości.. Czytałam, że to mogą być właśnie skutki tabletek..
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 12:48   #36
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

O rany, kobitki nie straszcie mnie tymi skutkami ubocznymi niedługo zacznę brać Microgynon 21 i jestem przerażona tymi skutkami. Choć wiem, że wcale nie muszą wystąpić lub być takie straszne. Ja jednak wolę się liczyć z najgorszym i okropnie się ich boję. Wiele dziewczyn pisało mi już tu na wizażu, żebym się aż tak nie bała, ale to jest silniejsze ode mnie!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:50   #37
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Ja wzięłam już 11 tabletek Stedirilu 30 i dzisiaj musiałam zwolnić się z pracy Od rana boli mnie głowa (i to bardzo..), mam nudności i jest mi zimno, chociaż pogoda jest ładna i ciepła.. Mam nadzieję, że to nie będzie trwało długo.. Bo chyba nie wytrzymam tych skutków :/
Jak myślicie: to mogą być skutki uboczne po tabletkach?? Nawet jeśli nastąpiły po wzięciu 11 tabletek?? Wcześniej czułam się świetnie.. Tylko piersi zaczęły mnie boleć.. Ale tak poza tym to ok..
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-02, 15:55   #38
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

czemu lekarze przepisuje jeszcze steridille mycrygony diane itp? te tabletki to bomby hormonow! dziewczyny proscie ginekologow o tabletki nowszych generacji! fakt są droższe ale na zdrowiu sie nie oszczedza! ja bralam tabletki 2 lata (cilest ) i nie mialam zadnych skutkow ubocznych. wiec nie wiem co wy tu wyliczacie po ilu tab co sie zaczelo. wiadomo ze poczatkowo organizm musi sie przyzwyczaic.
dopiero PO odstawieniu mialam skutki uboczne ale to tez efekt przyzywyczajania sie organizmu do pozbycia sie hormonow.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 15:59   #39
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 461
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Czyli wg Ciebie to mogą być skutki uboczne od dużej ilości hormonów?? Lekarka przepisała mi je sama, nic jej nie mówiłam o tabletkach (byłam w innym mieście i poszłam po tabletke PO).. Może te objawy za jakiś czas znikną, jak organizm się przyzwyczai..
bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:12   #40
Malwens
Raczkowanie
 
Avatar Malwens
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 46
GG do Malwens
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Ja przez ostatnie dwa lata brania Harmonetu nie mialam zadnych skutkow ubocznych az do ostatniej soboty kiedy pojawilo sie lekkie plamienie i niestety jest tak nadal. A ostatnia tabletke powinnam wziac w ten piatek wiec lekko sie niepokoje, a najgorsze jest to ze nawet do ekarza za bardzo isc nie moge bo do lekarza chodze w PL a aktualnie jestem w UK az do grudnia
Malwens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 16:44   #41
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

Cytat:
Napisane przez bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb Pokaż wiadomość
Czyli wg Ciebie to mogą być skutki uboczne od dużej ilości hormonów?? Lekarka przepisała mi je sama, nic jej nie mówiłam o tabletkach (byłam w innym mieście i poszłam po tabletke PO).. Może te objawy za jakiś czas znikną, jak organizm się przyzwyczai..
Mnie moja lekarz też przepisała sama tabletki. Jedynie co mnie zastanowiło to to, że jak je wyjęłam z opakowania, aby je po prostu sobie obejrzeć to zrobiłam oczy bo one są dość duże i pomyślałam czy przypadkiem ta ich wielkość nie świadczy o dużej zawartości hormonów. Widziałam już kilka rodzajów tabletek anty to były naprawdę maleńkie. O rany!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-03, 10:02   #42
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Kiedy moga wystapic pierwsze skutki uboczne podczas brania tabletek anty..?

zawartosc hormonow nie zalezy od wielkosci tabletki tabletki nowszych generacji sa malutkie ładnie zapakowane lepiej przyswajalne przez mlody organizm i maja oprocz wad ( bo waady maja wszystkie) rowniez zalety ( na cere, na wage ( ja schudlam 3 kg majac niedowagi 2 kg, na bezbolesne miesiaczkowanie) to ze sa tabletki gorsze i lepsze swiadczy przede wszystkim ich cena - stediril kosztuje u mnie 8 zł, diane 10 zł - kiedy za Cilest placilam 25zł, Yasmin- 35zł. widac roznice? widac.

nie chce nikogo straszyc mam wiele kolezanek ktore biorą tanie tabeltki kilka lat i na nic sie nie skarżą. ale dziewicznyny jesli macie mlody zdrowy organizm warto poczytac co sie bierze.


a odp. na wasze pytanie kiedy skutki uboczne to zalecam poczekanie i barnie tab - poczatkowe bolesci nudnosci zmiany anstrojow to nie sa juz TE skutki uboczne tylko zwyka ingerencja hormonow w organizm... z czasem ebdzie lepiej
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.