chora relacja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-22, 18:38   #1
martinca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2

chora relacja


Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
martinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:40   #2
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
Skończyć, po prostu. Koniec i już.
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:51   #3
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
Jak Ci odpowiada bycie pogotowiem seksualnym to to ciągnij.

Jak nie potrafisz rozgraniczyć seksu od miłości zerwij.

Polecam drugą opcje bo go kochasz, a seksem miłości nie zdobędziesz. Jak skończyć? Po prostu, powiedzieć koniec i zacząć się szanować.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:54   #4
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 24 990
Dot.: chora relacja

Powiedziec mu: 'to koniec'. Wyjsc i zajac sie swoim zyciem. To nie jest trudne.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 18:56   #5
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
Takie układy, według mnie, nigdy nie prowadzą do niczego dobrego. Podałaś bardzo mało szczegółów, właściwie to nie podałaś ich wcale, więc mogę się tylko domyślać, że był to taki "związek" bez zobowiązań, a Ty się zakochałaś, zaangażowałaś. Nie warto tego ciągnąć, nie marnuj życia na takie "związki". Pewnie jesteś młoda, skończ to i ułóż sobie życie, szkoda czasu na takie coś.
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:02   #6
martinca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: chora relacja

mam 21 lat i to nie był typowy 'seks z kumplem'. nigdy nie bylismy razem, najpeirw była moja miłość, potem długo długo nic, a potem seks.
'skończyć i zacząć się szanować'- nie jestem dumna z tego co robie, ale czy naprawde uważacie że seks z kimś kogo bardzo kochasz nawet w takiej chorej sytuacji to 'nieszanowanie sie'?
martinca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:06   #7
Dezyderataa
Raczkowanie
 
Avatar Dezyderataa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 102
GG do Dezyderataa
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
mam 21 lat i to nie był typowy 'seks z kumplem'. nigdy nie bylismy razem, najpeirw była moja miłość, potem długo długo nic, a potem seks.
'skończyć i zacząć się szanować'- nie jestem dumna z tego co robie, ale czy naprawde uważacie że seks z kimś kogo bardzo kochasz nawet w takiej chorej sytuacji to 'nieszanowanie sie'?
Ja tak uważam, znudzisz mu sie i znajdzie sobie nową do sexu a ciebie bedzie mial głęboko w dupie, a wtedy bedziesz czula sie jak szmata wiec nie lepiej bys ty zakonczyla ten chory układ?
Dezyderataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 19:23   #8
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
mam 21 lat i to nie był typowy 'seks z kumplem'. nigdy nie bylismy razem, najpeirw była moja miłość, potem długo długo nic, a potem seks.
'skończyć i zacząć się szanować'- nie jestem dumna z tego co robie, ale czy naprawde uważacie że seks z kimś kogo bardzo kochasz nawet w takiej chorej sytuacji to 'nieszanowanie sie'?
Mówiąc wprost uprawienie seksu z kimś po to by wyżebrać namiastkę uczucia, jest dla mnie nieszanowaniem się.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 19:33   #9
Malinka Wola
Rozeznanie
 
Avatar Malinka Wola
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 533
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
mam 21 lat i to nie był typowy 'seks z kumplem'. nigdy nie bylismy razem, najpeirw była moja miłość, potem długo długo nic, a potem seks.
'skończyć i zacząć się szanować'- nie jestem dumna z tego co robie, ale czy naprawde uważacie że seks z kimś kogo bardzo kochasz nawet w takiej chorej sytuacji to 'nieszanowanie sie'?
Tak, dla mnie jest to nieszanowanie się, dlatego, że on Ciebie nie kocha. Ty go kochasz, ale on do Ciebie nic nie czuje, nie robi z Tobą tego z miłości, ale dlatego, że ma okazję...
Malinka Wola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 20:11   #10
aga24zuzia
Rozeznanie
 
Avatar aga24zuzia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Santa Domingo
Wiadomości: 971
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Mówiąc wprost uprawienie seksu z kimś po to by wyżebrać namiastkę uczucia, jest dla mnie nieszanowaniem się.

faktycznie masz racje ze to wyzebranie namiastki uczucia....ale co do nieszanowania sie to sie nie zgodze
autorka jest zakochana zauroczona,omamiona..to nie jest nieszanowanie sie a raczej zaślepienie ta miloscia
nieszanowanie sie kojarzy mi sie predzej z zaspakajaniem przypadkowo poznanych facetow
autorko-no niestety ten sex raczej do niczego dobrego cie nie zaprowadzi-chyba jedynie do wiekszej depresji gdy on sobie znajdzie dziewczyne i powie ze miedzy wami koniec
__________________
Dokąd idziesz mój aniele?
czy tam bedzie lepiej ci?
zostan tutaj zostan ze mną,
pomóż mi.
aga24zuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 20:52   #11
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
mam 21 lat i to nie był typowy 'seks z kumplem'. nigdy nie bylismy razem, najpeirw była moja miłość, potem długo długo nic, a potem seks.
'skończyć i zacząć się szanować'- nie jestem dumna z tego co robie, ale czy naprawde uważacie że seks z kimś kogo bardzo kochasz nawet w takiej chorej sytuacji to 'nieszanowanie sie'?
postawić znak równości między Twoją sytuacją a "nieszanowaniem się" to wg mnie nieuprawnione uproszczenie kogoś, kto musi sobie tłumaczyć świat na czerń i biel i nie dostrzega miliona stanów pośrednich... ani życie, ani nasze emocje - nie są takie proste i dające się wtłoczyć w schemat, wbrew pozorom w takim związku może być znacznie więcej szacunku niż w niejednym małżeństwie

ale jedno jest pewne, jeśli ktoś straci na tej sytuacji to Ty - niezależnie od tego, czy będziesz to ciągnąć czy z tym skończysz, będziesz cierpiała: żyjąc ze świadomością nieodwzajemnionego uczucia, czy też zrywając i przeżywając swoiste rozstanie... wg mnie szansa na to, że kumpel się zakocha jest raczej nikła
ale decyzja musi być Twoja - trzymaj się
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 21:20   #12
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez aga24zuzia Pokaż wiadomość
faktycznie masz racje ze to wyzebranie namiastki uczucia....ale co do nieszanowania sie to sie nie zgodze
autorka jest zakochana zauroczona,omamiona..to nie jest nieszanowanie sie a raczej zaślepienie ta miloscia
nieszanowanie sie kojarzy mi sie predzej z zaspakajaniem przypadkowo poznanych facetow
autorko-no niestety ten sex raczej do niczego dobrego cie nie zaprowadzi-chyba jedynie do wiekszej depresji gdy on sobie znajdzie dziewczyne i powie ze miedzy wami koniec

Ja też nie sądzę, żeby się dziewczyna nie szanowała. Jest zakochana, takie uroki miłości. No a poza tym również (jak i on) czerpie przyjemność z seksu. Przecież my kobiety też mamy potrzeby. Ale oczywiście jeśli ktoś na tym ucierpi to niestety Ona, bo jest zakochana, a chłopak prawdopodobnie tylko i wyłącznie czerpie przyjemność.

Droga Autorko, ja na Twoim miejscu poważnie porozmawiałabym z tym kolegą. Zapytała co właściwie planuje, co dla niego znaczy ta znajomość. Zawsze lepiej wiedzieć na czym się stoi. Pozdrawiam cieplutko i życzę powodzenia.

Co do zaznaczonego na czerwono- też tak myślałam, dopóki nie zaczęłam oglądać "Seksu w wielkim mieście" i nie poznałam postaci Samanthy Jones. Wtedy właśnie doszłam do wniosku, że nie szanowanie się zaczyna się wtedy, kiedy dziewczyna czuje się źle z tym co robi i jak... no jak szmata. A póki czuje się z tym dobrze i uważa, że wszystko jest okej, to po prostu robi co lubi.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:25   #13
Bialy Kotek
Wtajemniczenie
 
Avatar Bialy Kotek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 520
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
mam 21 lat i to nie był typowy 'seks z kumplem'. nigdy nie bylismy razem, najpeirw była moja miłość, potem długo długo nic, a potem seks.
'skończyć i zacząć się szanować'- nie jestem dumna z tego co robie, ale czy naprawde uważacie że seks z kimś kogo bardzo kochasz nawet w takiej chorej sytuacji to 'nieszanowanie sie'?
tak ,wg mnie to nie szanowanie się.
skończyć.
__________________
doprawdy żyję bardzo


Codziennie plecak pełen całkiem nowych wzruszeń
Bialy Kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 21:31   #14
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: chora relacja

a mnie tak do głowy przyszła off topowa refleksja: co to za głupie sformułowanie "nie szanować się" - to, czy ktoś czuje szacunek do samego siebie czy nie, wie tylko ta właśnie osoba, ktoś stojący obok nie może tego stwierdzić, czy nie jest tak?
wiec twierdzenie o kimś, że "się nie szanuje" jest raczej wyrazem własnej (i tylko własnej) dezaprobaty dla postępowania danej osoby...
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:00   #15
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: chora relacja

.

Edytowane przez patbar
Czas edycji: 2011-08-21 o 12:51
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:36   #16
Lakhi
Zadomowienie
 
Avatar Lakhi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 395
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a mnie tak do głowy przyszła off topowa refleksja: co to za głupie sformułowanie "nie szanować się" - to, czy ktoś czuje szacunek do samego siebie czy nie, wie tylko ta właśnie osoba, ktoś stojący obok nie może tego stwierdzić, czy nie jest tak?
wiec twierdzenie o kimś, że "się nie szanuje" jest raczej wyrazem własnej (i tylko własnej) dezaprobaty dla postępowania danej osoby...

Toż to moja wiadomość przekazana inaczej.
__________________
Staram się!

Lakhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:42   #17
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez patbar Pokaż wiadomość
Wiesz ona jest teraz w nim zakochana, wiec moze nie przychodza jej takie mysli do glowy. Ale mysle, ze kiedys to nastapi.
myślę o tym w innych kategoriach - nie twierdzę, że sytuacja jest super, komfortowa i fajna, ale nie bardzo widzę podstawy do tego żeby przesądzać o szacunku bądź jego braku
postarajmy się nie posługiwać stereotypowymi sytuacjami, np.: panienka i koleś, zalani w trupa w klubie zamykają się w toalecie i ona mu daje, bo jest w nim zadurzona, a on bierze, tylko dlatego, że dostał a następnego dnia wśród kumpli przechwala się i nazywa ją wywłoką
załóżmy, że jest tak: on ją autentycznie lubi, ale nie kocha, ona czuje coś więcej, pod wpływem chwili, jakiegoś impulsu wylądowali w łóżku - zdarza się - tylko kobieta zawsze to zinterpretuje inaczej niż facet, jemu było fajnie, ale dalej może ją lubić, ale nie kochać, a ona czuje coraz większe przywiązanie... (a to w pewnej mierze wynik biologii a nie wyłącznie intelektualnej kalkulacji)
i nie przesadzajmy też z tekstami o "seksualnym pogotowiu" - przecież my też mamy swoje potrzeby, nie służymy tylko zaspokajaniu potrzeb mężczyzn (tylko, że mamy trochę bardziej "zryte berety" bo się bardziej przywiązujemy po seksie do kogoś )

i tak mi się wydaje, że nawet jeśli się wykaraska z tej sytuacji, znajdzie sobie fajnego, kochającego ja faceta, to niekoniecznie wspomnienia będą budziły w niej obrzydzenie czy brak szacunku - takie jest moje zdanie, w każdym razie umiem sobie to w ten sposób wyobrazić
__________________



Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2009-08-22 o 22:44
ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:03   #18
patbar
Zadomowienie
 
Avatar patbar
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 228
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
myślę o tym w innych kategoriach - nie twierdzę, że sytuacja jest super, komfortowa i fajna, ale nie bardzo widzę podstawy do tego żeby przesądzać o szacunku bądź jego braku
postarajmy się nie posługiwać stereotypowymi sytuacjami, np.: panienka i koleś, zalani w trupa w klubie zamykają się w toalecie i ona mu daje, bo jest w nim zadurzona, a on bierze, tylko dlatego, że dostał a następnego dnia wśród kumpli przechwala się i nazywa ją wywłoką
załóżmy, że jest tak: on ją autentycznie lubi, ale nie kocha, ona czuje coś więcej, pod wpływem chwili, jakiegoś impulsu wylądowali w łóżku - zdarza się - tylko kobieta zawsze to zinterpretuje inaczej niż facet, jemu było fajnie, ale dalej może ją lubić, ale nie kochać, a ona czuje coraz większe przywiązanie... (a to w pewnej mierze wynik biologii a nie wyłącznie intelektualnej kalkulacji)
i nie przesadzajmy też z tekstami o "seksualnym pogotowiu" - przecież my też mamy swoje potrzeby, nie służymy tylko zaspokajaniu potrzeb mężczyzn (tylko, że mamy trochę bardziej "zryte berety" bo się bardziej przywiązujemy po seksie do kogoś )

i tak mi się wydaje, że nawet jeśli się wykaraska z tej sytuacji, znajdzie sobie fajnego, kochającego ja faceta, to niekoniecznie wspomnienia będą budziły w niej obrzydzenie czy brak szacunku - takie jest moje zdanie, w każdym razie umiem sobie to w ten sposób wyobrazić


Mam nadzieje, ze tak bedzie
patbar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 23:03   #19
Ptysio5
Zakorzenienie
 
Avatar Ptysio5
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 545
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
postawić znak równości między Twoją sytuacją a "nieszanowaniem się" to wg mnie nieuprawnione uproszczenie kogoś, kto musi sobie tłumaczyć świat na czerń i biel i nie dostrzega miliona stanów pośrednich... ani życie, ani nasze emocje - nie są takie proste i dające się wtłoczyć w schemat
dokładnie tak.
Ale też zgodzę się, że to Ty autorko będziesz cierpieć w tej sytuacji (niestety..)
I najlepiej byłoby to skończyć, zanim jak juz pisały Dziewczyny - znudzisz mu się i zostawi Cię na lodzie...

Ale łatwo się radzi, patrząc z dystansu, tatomiast emocje nas zaślepiają
I wiem, że trudno jest się wyrzec złudzeń i marzeń, że może jednak...
Ptysio5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-22, 23:47   #20
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
Nabrac dystansu, czerpac z tego przyjemnosc ale przy tym byc otwarta na nowe znajomosci i nie zamykac sie na innych...I w koncu poznac kogos, kto bedzie Cie kochal.
Trudne, ale wykonalne.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:16   #21
oluniunka
Raczkowanie
 
Avatar oluniunka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 251
Dot.: chora relacja

Zdecydowanie skończ z tym facetem, bo Ty się tylko bardziej zaangażujesz, a on będzie to wykorzystywał. Będzie z Tobą tylko dlatego, bo dajesz mu przyjemność wypływającą z seksu nie z miłości. Skąd wiesz, że takich dziewczyn jak Ty (dla seksu) nie ma kilku? Może mówi Tobie, że ma tylko Ciebie dla przyjemności, ale nie wiesz naprawdę jak jest, bo gdy nie kocha może kłamać bardziej niz ten, który miłością daży.
oluniunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 09:58   #22
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: chora relacja

Zalezy czy masz do siebie szacune-jeśli tak to chyba wypadałoby z tym skończyć
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 11:45   #23
Dorothy1987
Raczkowanie
 
Avatar Dorothy1987
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 253
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Ja też nie sądzę, żeby się dziewczyna nie szanowała. Jest zakochana, takie uroki miłości. No a poza tym również (jak i on) czerpie przyjemność z seksu. Przecież my kobiety też mamy potrzeby. Ale oczywiście jeśli ktoś na tym ucierpi to niestety Ona, bo jest zakochana, a chłopak prawdopodobnie tylko i wyłącznie czerpie przyjemność.

Rób jak uważasz tylko żebyś "PO" nie poczuła się wykorzystana. Jeśli uważasz, że fajnie życ chwilą to ok, ale pamiętaj jakie mogą byc konsekwencje. Skoro on Cię nie kocha, a więc może bez problemu zostawic Cię, a Ty zakochana w nim będziesz to wszystko przezywac i walic głową w ścianę "jaka ja głupia byłam", "dałam się wykorzystac"
Więc zastanów się.
__________________
Żyj tak, jakby ten dzień był ostatnim w Twoim życiu...
Dorothy1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 12:22   #24
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 631
Dot.: chora relacja

Jezeli go zostawi teraz to tez bedzie to przezywac...Uwazam, ze lepiej poczekac do momentu, gdy poznasz kogos odpowiedniego dla Ciebie. Wtedy po rozstaniu z tym facetem nie bedziesz sie czula samotna. Ale oczywiscie powinnas tez nabrac dystansu do sytuacji i nie angazowac sie mocniej.
d357993fb563d96255a580a524765665475ea94f_5ff3ac0237767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 16:26   #25
przytulanka87
Zadomowienie
 
Avatar przytulanka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 171
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
Jak Ci odpowiada bycie pogotowiem seksualnym to to ciągnij.

Jak nie potrafisz rozgraniczyć seksu od miłości zerwij.

Polecam drugą opcje bo go kochasz, a seksem miłości nie zdobędziesz. Jak skończyć? Po prostu, powiedzieć koniec i zacząć się szanować.


Podpisuję się pod tym
Skończ to jak najszybciej!!!!!
__________________
19.07.2007 Razem
28.12. 2011 Narzeczeni


18.08.2012 - 15.00


Bloguję sobie
http://agadidesign.blogspot.com/

Zajrzyj też proszę tutaj
https://www.facebook.com/agaczesze



przytulanka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 20:28   #26
1989Tasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 12
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?
to może uchwycę ten watek z drugiej strony czy sadzisz, ze ten chłopak szanuje ciebie?? dziewczyno weź się w garść i żyj normalnie, a nie z kimś kto ciebie nadzwyczajnie wykorzystuje...
1989Tasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:49   #27
Fatalistka87
Raczkowanie
 
Avatar Fatalistka87
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 31
Dot.: chora relacja

Im dłużej ta chora relacja (trafnie to nazwałaś...) będzie trwała, tym bardziej będziesz finałowo cierpieć. Bo koniec i tak nastąpi. Niestety nie zapowiada się na to, by nagle "cudownie" się zakochał w kimś, kto od początku odkrywa przed nim nie duszę, lecz ciało...


W ogóle próbował Cię choć odrobinę poznać? Interesuje go Twoja osoba, przeżycia? Zadaje Ci jakiekolwiek pytania? Czy raczej to wszystko opiera się wyłącznie na seksie i - po wiadomej czynności - każde idzie w swoją stronę?
__________________
"Gdyby człowiek nie stawiał sobie poprzeczki coraz wyżej, nigdy by jej nie przeskoczył..."

170cm
61-60-59-58-57-56-55
Fatalistka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 22:01   #28
makkejlo
Raczkowanie
 
Avatar makkejlo
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 36
GG do makkejlo
Dot.: chora relacja

Cytat:
Napisane przez martinca Pokaż wiadomość
Ja go kocham on mnie nie i uprawiamy seks. Skonczyć(tylko jak?!)? Życ chwilą?

Wiem w jak ciężkiej jesteś sytuacji i moim zdaniem ta decyzja należy tylko i wyłącznie do Ciebie. Pewnie ciężko ci jest to skończyć, skoro go kochasz.
Ja byłam w identycznej sytuacji z moim obecnym TŻetem.
Miała być przygoda na jedną noc, ale ja wpadłam po uszy.
Najpierw zauroczenie... potem zakochanie, aż w końcu powiedziałam mu "Kocham Cię".
Na początku było ciężko, bo nic kompletnie do mnie nie czuł. Mało tego. Miał zranione serce po ostatniej dziewczynie, którą bardzo kochał. Przez nią miał tak zwany "rok zaliczeniowy".
No ale nie będę Ci tu opowiadać.
Toksyczny związek trwał gdzieś dwa miesiące, aż w końcu wyznał mi, że mnie kocha, ale boi się miłości, bo ma stracha, że znowu ktoś go tak zrani, jak jego była.
Wszystko się dobrze skończyło. Chociaż w sumie moge powiedziec, ze to dopiero początek ;-)

Także możesz poczekać na rozwoj wydarzeń, chociaż najlepsza w tym wypadku jest rozmowa. Zapytać się go, co tak naprawde czuje.
Może Cie nie kocha, ale nie jesteś mu obojętna i poprostu chłopak potrzebuje czasu.
Albo poprostu to zwykły ruchacz, którego interesuje jedynie zaspokojenie swoich potrzeb -_- Mam nadzieje, że nie trafiłaś na takiego typa.
__________________
the dreams in which I'm dying
are the best I've ever had
makkejlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 02:28   #29
florentynka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 26
Dot.: chora relacja

nie czytalam wszystkich wypowiedzi, bo kilka pierwszych mnie zaskoczylo i troche zirytowalo.
gdzie Wy widzicie nieszanowanie sie martinci? dziewczyna oddaje sie facetowi, bo go kocha i pragnie.. czy milosc zawsze musi przyjsc na trzy cztery? skoro oboje daza do zblizenia, to musi byc miedzy nimi jakas chemia. uczucie moze przyjsc pozniej. moze ale nie musi.
moim zdaniem rob to, co Ci serce podpowiada. skoro sie pytasz na forum, to pewnie masz jakies watpliwosci.. no ale to moja jedyna rada..
przez poltora roku sypialam z facetem i to ja bylam ta zakochana strona, a on nie. z czasem okazalo sie, ze oboje nie mozemy bez siebie zyc. bez siebie nie bez seksu, ktory zbliwa niewatpliwie i wybaczcie, ale baaardzo czesto przychodzi duzo wczesniej niz milosc..
florentynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 07:30   #30
boangelina
Rozeznanie
 
Avatar boangelina
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: ślązaczka-śpiewaczka
Wiadomości: 641
Dot.: chora relacja

Zgadzam sie z powyzszym- czasem jednak, uzywając okreslenia 'wyzebrac troche uczucia' można nabrac do kogos szacunku- kobiety dojrzewaja do sexu przez milosc, a męzczyzni- do milosci przez sex.
boangelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:22.