Pytania i porady fryzjerskie - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-02-22, 14:37   #811
aneeetka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene, a jaki polecasz rozjasniacz do tych k±pieli, mo¿e byæ sklepowy czy lepiej jaki¶ profesjonalny? Te np, które wymieni³a¶. Do nich trzeba dokupiæ wodê utlenionê, jaki % najlepiej? Dziêkujê za pomoc
aneeetka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 16:49   #812
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A farba w piance jest taka jak zwyk³a farba? W sensie takim, ¿e d³ugo bardzo trzyma kolor na w³osach i pó¼niej trzeba farbowaæ odrosty, by siê nie odró¿nia³y od reszty.

Mi g³ównie chodzi o to by farbowaæ w³osy na kolor który bym chcia³a mieæ i zobaczyæ czy taki w ogóle do mnie pasuje i czy siê w nim dobrze czuje. Wiêc wola³abym by sp³uka³ siê po tygodniu lub 2, po czym bym zdecydowa³a czy u¿yæ farby.

Wstawienie swojego zdjêcia co¶ da by¶cie pomog³y mi w doborze koloru czy to inny w±tek na to jest?
Kori_Yoitama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 17:04   #813
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez nikita700 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje
A jakis przyklad farby z per³± mogê prosic?
Farby per³owe to te, które w numeracji maj± 2 po kropce. Przyk³ady- Joanna szlachetna per³a, Loreal 10.21 (ale ta akurat jest za jasna), Majirel 8.2. albo joanna be¿owy blond, je¶li po k±pieli kolor wyjdzie w miarê jasny.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 17:12   #814
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej Dziewczyny mam w³osy farbowane na ciemny blond. My¶licie, ¿e farba super rozja¶niaj±ca zmieni³a by mi troche kolor, czy lepiej siê za to nie braæ, bo wyjdzie bure-rude nie-wiadomo-co?
Zilka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 17:52   #815
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 047
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, w jednym z w±tków pyta³am co zrobic by zej¶c z rudawego na z³oty blond, ale dosta³am od znajomej Wellaton 10/0, czy mogê go u¿yc dla lekkiego rozja¶nienia? Stanie siê co¶ zlego?
Chcê tylko obni¿yc wodê z 9 na 6.
Misseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 18:58   #816
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej,
Jutro bêdê mia³a k³adzion± farbê Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobraæ kolor ¿eby by³ podobny do tego który teraz mam. Przegl±dam paletê i podoba mi siê chyba 4.13.
Zale¿y mi ¿ebym mog³a pó¼niej kupiæ sobie inn± farbê która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcê farbowaæ sama w domu.

Teraz mam na w³osach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny z³oty ciemny br±z.
Je¶li jutro na³o¿ê farbê 4.13 Schwarzkopf Igora to jak± kupiæ farbê ¿eby za miesi±c pokry³a odrosty? Czy t± moj± star± Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie bêdzie brzydki? Odrosty bêdê chcia³a farbowaæ w domu, wiêc nie kupiê tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym w³osy mi rosn± strasznie szybko i czêsto musia³abym do fryzjera lataæ.

1) Jaka jest inna farba zbli¿ona do tego koloru?
2) Czy mogê u¿yæ mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie bêdzie efektu "innego koloru odrostu" je¶li zastosujê na odrost inn± farbê ni¿ t± Igora któr± jutro bêdê farbowana?

Proszê o pomoc bo nie wiem czy farbowaæ jutro tymi Schwarzkopf Igora.
lakowkaliliowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 19:31   #817
Szamanka666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam!
Chcia³abym fryzur± zakryæ trochê mankamenty mojej twarzy. Ma ona (chyba) do¶æ prostok±tny kszta³t. Szeroka ¿uchwa, puco³owate policzki. Bojê siê oddaæ w rêce fryzjerki, bo kiedy ostatnio da³am jej woln± rêkê w nadziei, ¿e sama co¶ fajnego dobierze to wysz³o... wolê nawet nie mówiæ jakie gniazdo z w³osów . Najlepiej gdybym nie musia³a ich bardzo ¶cinaæ, a pokombinowaæ co¶ z kosmykami przy twarzy i z grzywk±. Aby by³o ³atwiej wszystko zobrazowaæ dam link do mojego zdjêcia, jako¶æ mo¿e nie jest jaka¶ fenomenalna ale aktualnie lepszego aparatu nie mam. Z góry dziêkujê za sugestie. Mo¿e jeszcze jakby jakie¶ zdjêcia która¶ z Was podrzuci³a, wtedy od razu poka¿ê fryzjerce o co mi chodzi. Kiedy jednej czy drugiej wyt³umaczê s³ownie to one i tak tn± na odwrót .
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...89356354_n.jpg
Szamanka666 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-02-22, 19:59   #818
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Chcia³abym fryzur± zakryæ trochê mankamenty mojej twarzy. Ma ona (chyba) do¶æ prostok±tny kszta³t. Szeroka ¿uchwa, puco³owate policzki. Bojê siê oddaæ w rêce fryzjerki, bo kiedy ostatnio da³am jej woln± rêkê w nadziei, ¿e sama co¶ fajnego dobierze to wysz³o... wolê nawet nie mówiæ jakie gniazdo z w³osów . Najlepiej gdybym nie musia³a ich bardzo ¶cinaæ, a pokombinowaæ co¶ z kosmykami przy twarzy i z grzywk±. Aby by³o ³atwiej wszystko zobrazowaæ dam link do mojego zdjêcia, jako¶æ mo¿e nie jest jaka¶ fenomenalna ale aktualnie lepszego aparatu nie mam. Z góry dziêkujê za sugestie. Mo¿e jeszcze jakby jakie¶ zdjêcia która¶ z Was podrzuci³a, wtedy od razu poka¿ê fryzjerce o co mi chodzi. Kiedy jednej czy drugiej wyt³umaczê s³ownie to one i tak tn± na odwrót .
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/t1/1796502_1471669669720980_ 689356354_n.jpg
Rany... chcia³abym tak piêknie wygl±daæ Wg mnie nie masz nic strasznego na g³owie. Mam taki sam kszta³t twarzy, ale urodziwa nie jestem Taka fryzura jak± masz super Ci pasuje i do tego d³ugie w³osy sprawiaj± ¿e taki kszta³t twarzy jest trochê wyci±gniêty. Ja nie mogê tak ³adnie podkrêcaæ swoich w³osów bo moje prostuj± siê po godzinie lub 2. a jak jest wilgotno na dworze to wystarczy 30 min i s± proste. Pianki i lakiery nic nie pomagaj±
Kori_Yoitama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 20:02   #819
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dlaczego nikt nie chce mi odpisaæ Mam na prawdê spory dylemat z t± farb±. Je¶li jutro bêdê pofarbowana Royal Igora i nie dobiorê podobnej farby po koloryzacji to bêdê mia³a 2-kolorowe w³osy Proszê o pomoc specjalistów
lakowkaliliowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 22:50   #820
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aneeetka Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene, a jaki polecasz rozjasniacz do tych k±pieli, mo¿e byæ sklepowy czy lepiej jaki¶ profesjonalny? Te np, które wymieni³a¶. Do nich trzeba dokupiæ wodê utlenionê, jaki % najlepiej? Dziêkujê za pomoc
je¶li rozja¶niacz sklepowy to wziê³abym Palette me1 lub Garnier- one wodê ju¿ maj±, tylko szampon dodajesz.
ja jednak wolê profeskê i wtedy kupujê 9%

---------- Dopisano o 23:45 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka¿ wiadomo¶æ
A farba w piance jest taka jak zwyk³a farba? W sensie takim, ¿e d³ugo bardzo trzyma kolor na w³osach i pó¼niej trzeba farbowaæ odrosty, by siê nie odró¿nia³y od reszty.

Mi g³ównie chodzi o to by farbowaæ w³osy na kolor który bym chcia³a mieæ i zobaczyæ czy taki w ogóle do mnie pasuje i czy siê w nim dobrze czuje. Wiêc wola³abym by sp³uka³ siê po tygodniu lub 2, po czym bym zdecydowa³a czy u¿yæ farby.

Wstawienie swojego zdjêcia co¶ da by¶cie pomog³y mi w doborze koloru czy to inny w±tek na to jest?
pewnie, dodaj
co do pianek- trwa³o¶æ taka sama jak u farby. je¶li chcesz sprawdziæ kolor- wybierz szampon na 24 mycia lub szamponetkê.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Zilka Poka¿ wiadomo¶æ
hej Dziewczyny mam w³osy farbowane na ciemny blond. My¶licie, ¿e farba super rozja¶niaj±ca zmieni³a by mi troche kolor, czy lepiej siê za to nie braæ, bo wyjdzie bure-rude nie-wiadomo-co?
rozja¶ni kolor. na pewn pojawi siê z³oty refleks. czy rudo¶æ- zale¿y od tego jaki blond masz.

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, w jednym z w±tków pyta³am co zrobic by zej¶c z rudawego na z³oty blond, ale dosta³am od znajomej Wellaton 10/0, czy mogê go u¿yc dla lekkiego rozja¶nienia? Stanie siê co¶ zlego?
Chcê tylko obni¿yc wodê z 9 na 6.
10 ma szansê Ci poja¶niæ w³oski tylko na oxy 9%

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,
Jutro bêdê mia³a k³adzion± farbê Schwarzkopf Igora, jednak nie wiem jak dobraæ kolor ¿eby by³ podobny do tego który teraz mam. Przegl±dam paletê i podoba mi siê chyba 4.13.
Zale¿y mi ¿ebym mog³a pó¼niej kupiæ sobie inn± farbê która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcê farbowaæ sama w domu.

Teraz mam na w³osach Garnier Nutrise ultra color 3.03 naturalny z³oty ciemny br±z.
Je¶li jutro na³o¿ê farbê 4.13 Schwarzkopf Igora to jak± kupiæ farbê ¿eby za miesi±c pokry³a odrosty? Czy t± moj± star± Garnier Nutrise ultra color 3.03? Czy efekt nie bêdzie brzydki? Odrosty bêdê chcia³a farbowaæ w domu, wiêc nie kupiê tej Schwarzkopf Igora bo jest profesjonalna, poza tym w³osy mi rosn± strasznie szybko i czêsto musia³abym do fryzjera lataæ.

1) Jaka jest inna farba zbli¿ona do tego koloru?
2) Czy mogê u¿yæ mojej starej Garnier Nutrise ultra color 3.03?
3) Czy nie bêdzie efektu "innego koloru odrostu" je¶li zastosujê na odrost inn± farbê ni¿ t± Igora któr± jutro bêdê farbowana?

Proszê o pomoc bo nie wiem czy farbowaæ jutro tymi Schwarzkopf Igora.
mo¿esz zawsze zamówiæ Igorê przez Internet- jest sporo sklepów i hurtowni, które j± maj±. 3.03 wyjdzie Ci ciemniej- ca³e w³osy wyjd± ciemniej, nie tylko odrosty. tak¿e ró¿nicy nie bêdzie, ale w³oski nie bêd± na pewno tego koloru co przedtem.

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam!
Chcia³abym fryzur± zakryæ trochê mankamenty mojej twarzy. Ma ona (chyba) do¶æ prostok±tny kszta³t. Szeroka ¿uchwa, puco³owate policzki. Bojê siê oddaæ w rêce fryzjerki, bo kiedy ostatnio da³am jej woln± rêkê w nadziei, ¿e sama co¶ fajnego dobierze to wysz³o... wolê nawet nie mówiæ jakie gniazdo z w³osów . Najlepiej gdybym nie musia³a ich bardzo ¶cinaæ, a pokombinowaæ co¶ z kosmykami przy twarzy i z grzywk±. Aby by³o ³atwiej wszystko zobrazowaæ dam link do mojego zdjêcia, jako¶æ mo¿e nie jest jaka¶ fenomenalna ale aktualnie lepszego aparatu nie mam. Z góry dziêkujê za sugestie. Mo¿e jeszcze jakby jakie¶ zdjêcia która¶ z Was podrzuci³a, wtedy od razu poka¿ê fryzjerce o co mi chodzi. Kiedy jednej czy drugiej wyt³umaczê s³ownie to one i tak tn± na odwrót .
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/...89356354_n.jpg
masz przepiêkne d³ugie w³osy i ja bym z nimi osobi¶cie nic nie robi³a mo¿e ewentualnie lekkie pazurki od 'lekko za ramiona' do po³owy twarzy
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-22, 23:05   #821
lakowkaliliowa
Raczkowanie
 
Avatar lakowkaliliowa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej, dziêki za odpowied¼, sêk w tym ¿e jutro bêdê mia³a na³o¿one u fryzjera na ca³o¶æ Schwarzkopf Igora w 4.13. Zale¿y mi ¿ebym mog³a pó¼niej kupiæ sobie inn± farbê która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcê farbowaæ sama w domu. Ale ju¿ nie t± farb± Igora, bo musia³abym sama dobraæ ten utleniacz a nie znam siê na tym. Wiêc chcê kupiæ pó¼niej normaln± farbê w sklepie która bêdzie podobna do tego 4.13. Czy kto¶ kojarzy tak± farbê jakie¶ firmy 4.13 ¿eby by³a podobna do Schwarzkopf Igora w 4.13? Nie chcê pofarbowaæ odrostów innym kolorem bo mi wyjd± dwukolorowe w³osy. Ratuuunku ;(

Edytowane przez lakowkaliliowa
Czas edycji: 2014-02-22 o 23:11
lakowkaliliowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 00:12   #822
Malgorzat1
Przyczajenie
 
Avatar Malgorzat1
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 4
Inna farba na odrost ni¿ wcze¶niej na ca³e w³osy?

Czy mo¿na k³a¶æ inn± farbê na odrost ni¿ stosowa³o siê wcze¶niej na ca³e w³osy? Pytam gdy¿ farbowa³am miesi±c temu jak±¶ farb± od Syosa, jednak nie znam numeru, chcê teraz kupiæ farbê z Loreala, wydaje mi siê ¿e to bêdzie 9.13, ale g³owy nie dam. Bêdzie widaæ ró¿nicê kiedy odrost przejdzie dalej? Co mam teraz pocz±æ?
Malgorzat1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 08:38   #823
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 769
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

No to jaki kolor do mnie by pasowa³. Ja osobi¶cie my¶lê o ciemniejszym br±zie, jakim¶ burgundzie, lub bronzie z po³yskiem rudawym lub miedzianym
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_0733.jpg (97,8 KB, 23 za³adowañ)
Kori_Yoitama jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 09:21   #824
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 047
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Moje biedne w³osy dobrze my¶lê ze muszê po³o¿yæ od razu na d³ugo¶æ a nie najpierw odrost?
Misseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 11:13   #825
nikita700
Wtajemniczenie
 
Avatar nikita700
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 2 503
GG do nikita700
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Farby per³owe to te, które w numeracji maj± 2 po kropce. Przyk³ady- Joanna szlachetna per³a, Loreal 10.21 (ale ta akurat jest za jasna), Majirel 8.2. albo joanna be¿owy blond, je¶li po k±pieli kolor wyjdzie w miarê jasny.

Dzieki serdeczne za podpowiedz
nikita700 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 17:18   #826
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, dziêki za odpowied¼, sêk w tym ¿e jutro bêdê mia³a na³o¿one u fryzjera na ca³o¶æ Schwarzkopf Igora w 4.13. Zale¿y mi ¿ebym mog³a pó¼niej kupiæ sobie inn± farbê która da bardzo podobny kolor, bo odrosty chcê farbowaæ sama w domu. Ale ju¿ nie t± farb± Igora, bo musia³abym sama dobraæ ten utleniacz a nie znam siê na tym. Wiêc chcê kupiæ pó¼niej normaln± farbê w sklepie która bêdzie podobna do tego 4.13. Czy kto¶ kojarzy tak± farbê jakie¶ firmy 4.13 ¿eby by³a podobna do Schwarzkopf Igora w 4.13? Nie chcê pofarbowaæ odrostów innym kolorem bo mi wyjd± dwukolorowe w³osy. Ratuuunku ;(
Odpisa³am Ci we wiadomo¶ci znajdziesz zbli¿on± farbê.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Malgorzat1 Poka¿ wiadomo¶æ
Czy mo¿na k³a¶æ inn± farbê na odrost ni¿ stosowa³o siê wcze¶niej na ca³e w³osy? Pytam gdy¿ farbowa³am miesi±c temu jak±¶ farb± od Syosa, jednak nie znam numeru, chcê teraz kupiæ farbê z Loreala, wydaje mi siê ¿e to bêdzie 9.13, ale g³owy nie dam. Bêdzie widaæ ró¿nicê kiedy odrost przejdzie dalej? Co mam teraz pocz±æ?
mo¿na, je¶li farba ma identyczny kolor. ewentualnie mo¿na po³o¿yæ na odrost na normalny czas i na ostatnie 5-10 minut przeci±gn±æ farb± po ca³o¶ci, czyli zrobiæ malaks.

---------- Dopisano o 18:15 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Misseczka Poka¿ wiadomo¶æ
Moje biedne w³osy dobrze my¶lê ze muszê po³o¿yæ od razu na d³ugo¶æ a nie najpierw odrost?
odrost jest ciemniejszy? najpierw na odrost.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:15 ----------

Cytat:
Napisane przez nikita700 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki serdeczne za podpowiedz
nie ma sprawy

---------- Dopisano o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 18:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Poka¿ wiadomo¶æ
No to jaki kolor do mnie by pasowa³. Ja osobi¶cie my¶lê o ciemniejszym br±zie, jakim¶ burgundzie, lub bronzie z po³yskiem rudawym lub miedzianym
my¶lê, ¿e karmelowy br±z lub rudy br±z to super pomys³
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 17:19   #827
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 047
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

No niby jestem blondyn± z natury ale jako¶ odrost jest mega ciemny. Ufff , dziêki, to od¿y³am bo nie wiem czy moje w³osy by z tego wysz³y
Misseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 17:24   #828
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

nie ma sprawy dziewi±tka nie jest a¿ taka z³a, je¶li siê za d³ugo niczego z ni± nie trzyma. szóstka niestety nie rozja¶nia. do farb z poziomu 10 zazwyczaj nawet 12 dodaj±.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-23, 20:01   #829
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 1 047
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

No w³a¶nie mam okropnie cienkie i ³amliwe w³osy, podatne na wypadanie, wiêc siê bojê, ze 9 zrobi z nich gumê. Stosowa³am g³ównie profki na 6stce, Wellaton z rozcieñczonym, Syossy i Feriê, a to wszystko raczej na szóstkach, wiêc bedzie mój pierwszy raz. Mo¿e postaram siê potrzymac krócej, zale¿y mi na poja¶nieniu max 2 tony.
Mo¿e odbiegaj±c nieco od tematu, widzê, ¿e masz wiedzê, orientujesz siê w jakiej¶ naprawdê mocno nawil¿aj±cej masce lub od¿ywce? Mo¿e byc i prze³adowania silikonami i olejami. Z kwc ¶rednio mi to idzie, Latte ani Alterra ani Karite nie robi± mi cudów.
Misseczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-24, 08:39   #830
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene mam pytanie do Ciebie, a co sadzisz gdybym zamiast tej kapieli rozjasniajacej kupila dekoloryzator z firmy ELGOn (wiele osob poleca ) i ze niby on calkowicie sciaga kolor i powracaja nasze naturalne wloski...gdzies tam to wyczytalam i brzmi fajnie :P moze wtedy bez rozjasniania mi lepiej chwyci farba na naturalnych, farbowalam dosc dawno , ale jedak to farowanie bylo wiec... ale wlosy mam dosc dlugie bo do polowy plecow i ponoc bym musiala 3 takie dekoloryzatory uzyc, troche drogo mi wyjdzie... hmm
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 15:49   #831
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam, nie bardzo wiedzia³am, gdzie pój¶æ z tym pytaniem

czy mam szanse zej¶æ z tego do br±zu, tylko przy pomocy farb? na dekolor mnie nie staæ :|
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1030446.jpg (16,5 KB, 7 za³adowañ)
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 16:22   #832
Katina0806
Przyczajenie
 
Avatar Katina0806
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Witam. Chcê przefarbowaæ w³osy z jasnego blondu na blond w rudym odcieniu. Mo¿e kto¶ poradziæ mi jakiej farby u¿yæ aby dostaæ taki efekt?
W za³±czniku jest zdjêcie z moimi w³osami i kolor jaki chcê osi±gn±æ.
Tylko nie chcê aby wyszed³ mi mocny rudy..
Proszê o poradê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN1630.jpg (54,4 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg lekko-rudy-blond-hm-.jpg (53,3 KB, 19 za³adowañ)

Edytowane przez Katina0806
Czas edycji: 2014-02-24 o 16:25 Powód: nie dodane za³±czniki
Katina0806 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 18:29   #833
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Poka¿ wiadomo¶æ
SceneQueene mam pytanie do Ciebie, a co sadzisz gdybym zamiast tej kapieli rozjasniajacej kupila dekoloryzator z firmy ELGOn (wiele osob poleca ) i ze niby on calkowicie sciaga kolor i powracaja nasze naturalne wloski...gdzies tam to wyczytalam i brzmi fajnie :P moze wtedy bez rozjasniania mi lepiej chwyci farba na naturalnych, farbowalam dosc dawno , ale jedak to farowanie bylo wiec... ale wlosy mam dosc dlugie bo do polowy plecow i ponoc bym musiala 3 takie dekoloryzatory uzyc, troche drogo mi wyjdzie... hmm
dekoloryzacja dzia³a na w³osy ciemne (g³ównie) i p³ucze sztuczny pigment. wiele deko robi³am i wiele widzia³am, wiele radzi³am w³oski zazwyczaj s± jasnobr±zowe lub rudawe po. trzeba je jednak zabezpieczyæ przed ciemnieniem- p³ukanka z octu albo jasna blond farba zaraz po zabiegu, coby zakwasiæ, bo znam przypadki, ¿e dziewczyny robi³y deko, k³ad³y siê spaæ i rano mia³y znowu ciemne w³osy.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Ingran Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, nie bardzo wiedzia³am, gdzie pój¶æ z tym pytaniem

czy mam szanse zej¶æ z tego do br±zu, tylko przy pomocy farb? na dekolor mnie nie staæ :|
nie masz, chyba, ¿e bêdziesz katowaæ w³osy kilkoma farbami rozja¶niaj±cymi

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Katina0806 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Chcê przefarbowaæ w³osy z jasnego blondu na blond w rudym odcieniu. Mo¿e kto¶ poradziæ mi jakiej farby u¿yæ aby dostaæ taki efekt?
W za³±czniku jest zdjêcie z moimi w³osami i kolor jaki chcê osi±gn±æ.
Tylko nie chcê aby wyszed³ mi mocny rudy..
Proszê o poradê
wymieszaj pó³ farby blond z po³ow± rudej na oxy 9%
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-24, 21:02   #834
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomo¶ci: 9 232
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
dekoloryzacja dzia³a na w³osy ciemne (g³ównie) i p³ucze sztuczny pigment. wiele deko robi³am i wiele widzia³am, wiele radzi³am w³oski zazwyczaj s± jasnobr±zowe lub rudawe po. trzeba je jednak zabezpieczyæ przed ciemnieniem- p³ukanka z octu albo jasna blond farba zaraz po zabiegu, coby zakwasiæ, bo znam przypadki, ¿e dziewczyny robi³y deko, k³ad³y siê spaæ i rano mia³y znowu ciemne w³osy.

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------



nie masz, chyba, ¿e bêdziesz katowaæ w³osy kilkoma farbami rozja¶niaj±cymi

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------



wymieszaj pó³ farby blond z po³ow± rudej na oxy 9%
Dziêkujê za odpowied¼
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-25, 07:02   #835
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

ok czyli szkoda kasy
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-25, 13:07   #836
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

SceneQueene kupilam rozjasniacz z garniera 131 mrozny bezowy blond (to do tej kapieli rozjasniajacej) i mam uzyc pol czy moze jednak caly bo ja mam dluugie wlosy , siegaja do polowy plecow z gory dziekuje za odpowiedzi i sorki ze cie tak mecze ale planuje zrobic ta kapiel jutro/pojutrze wiec nie chce miec watpliwosci
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-25, 22:46   #837
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 422
GG do Yoko99
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Hej dziewczyny. Chcia³abym nieco bardziej rozja¶niæ w³osy. Mam do¶æ ciemny odrost w kolorze mysiego br±zu Pani w sklepie poradzi³a mi zastosowanie superrozja¶niaj±cego odcienia farby cromatone montibello nr 1001 (popielaty blond) (do tej pory stosowa³am 9.1 i 10.2). Co zrobiæ, ¿eby po tym superrozja¶niaj±cym odcieniu nie wysz³y rude w³osy? Jak d³ugo trzymaæ farbê i jakiej wody u¿yæ - pani poleca³a 12% i widzê na forum, ¿e takie s± praktyki, ale mimo to trochê siê bojê

Z góry dziêkujê za ka¿d± odpowied¼
Yoko99 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-26, 07:28   #838
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

zrobilam ta kapiel rozjasniajaca wlosy... i co? zero efektu... hmmm wydaje mi sie ze pol rozjasniacza to za malo poprostu na moje wlosy, siegaja za lopatki, musialam dac wiecej szamponu do mieszanki bo inaczej by mi nie wystarczylo, no i sie nie pienilo wiec podwoilam ilosc szamponu..chyba ze ten rozjasniacz jest za slaby hmm
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-26, 11:46   #839
Caroliinee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

A jakiego rozja¶niacza u¿y³a¶ ? i z ilu procentow± wod± ?
Caroliinee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-02-27, 07:43   #840
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomo¶ci: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

to z garniera 131 mrozny blond czy cos takiego, ten byl najjasniejszy w sklepie nastepnym razem pojde do rossmana tam wiekszy wybor ale tez i wyzsze ceny :/ troche daleko mam do tego rossmana ale jakos sobie poradze :p myslalam ze ta farba da rade bo pisalo na niej ze to krem rozjasniajacy 4tony a ja sie nie znam na tym
shiza91xx jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:59.