Aqua Slim - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2009-08-19, 14:17   #151
kisia204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Aqua Slim

Zaczynam dzis pierwszy dzien z Aqua Slim,smakuje mi tak sobie ale mam nadzieje ze bedzie ok.Pozdrawiam wszystkich
kisia204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 19:40   #152
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Aqua Slim

A ja zauważyłam że nie rzucam się tak po tym na jedzenie, mniej czuję głód. A dziwne bo mam wieeelki stres przed egzaminami i nie podjadam nic, od ciastek mnie wręcz odrzuciło, a po cieście z kremem było niedobrze ...
To chyba dobre efekty działania
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 01:53   #153
Paula-S
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Terra
Wiadomości: 66
Cool Dot.: Aqua Slim

Witajcie

Po przeczytaniu komentarzy na forum, głównie tych mówiących, że AS zmniejsza ochotę na słodycze, zakupiłam na próbę 4 saszetki. Niestety, o 3 za wiele.

Dla mnie ten specyfik to zwykłe naciąganie. Dlaczego?

W składzie zawiera cukry i stężone słodziki, więc po wypiciu 1,5 litra słodkiego, chyba nikomu nie bedzie się chciało objadać dodatkową porcją słodyczy.
Wiele osób pisze, że straciło na wadze, ale po pierwsze, 1,5 litra wody dziennie oczyszcza organizm, bez względu czy jest tam AS czy nie, po drugie wiele osób ćwiczy i ogranicza jedzenie, dodatkowo pijąc ten specyfik, a pisze, że pije AS i działa... tylko, że nie pijąc tego a ćwicząc i ograniczając jedzenie też schudniemy, na bank !
Poza tym podstawowy skład: L-karnityna, garcinia cambogia, chrom - są w każdym, nawet w najtańszych produktach na odchydzanie, gdzie w dodatku działanie tej pierwszej nie jest udowodnione, podobno może pomóc tylko niektórym przy intensywnym wysiłku fizycznym. Tak więc co jak co, ale to napewno nie żadna rewolucja w odchudzaniu, tylko kolejny produkt wykreowany dobrą reklamą z dużym nakładem finansowym.

Tak czy inaczej, jeśli komuś pasuje, niech pije. Ale dla najlepszego efetku polecam do 1 litra wody wcisnąć chociaż 1,5 cytryny, do tego pić 2 szklanki zielonej cherbatki dziennie i mamy 1,5 litra zdrowego (w przeciwieństwie do AS) spalaczo-oczyszczacza w dodatku z witaminami dla urody i przeciwutleniaczami !

No ale to tylko moja opinia .

Pozdrawiam.
Paula-S jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 08:12   #154
Athea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Question Dot.: Aqua Slim

Witam, kupiłam AS na allegro bo nie mogłam tego dostać w żadnej aptece i zastanawiam się czy jest jakas mozliwosc, ze saszetki, ktore dostalam nie sa oryginalne? dodam, ze za jedna saszetke placilam 1 zł i byla to najnizsza cena na allegro. Zastanawiajace jest dla mnie tez samo opakowanie tego specyfiku- saszetki nie sa w blekitnych opakowaniach tak jak pokazane jest na pudelku lecz w srebrnych.Dostalam je luzem. No i jeszcze do tego ta konsystencja...Preparat jest gęsty i mętny. Termin ważnosci na saszetce jest ponoc do 2010 ale ja mam watpliwosci co do tego ze jest to oryginalny produkt jak i do samej jego daty waznosci. Smak jest lekko slodki. No i jeszcze, pomimo tego, ze preparat najlepiej zuzyc w ciagu 12h od momentu przygotowania to w moim przypadku jak butelka z woda i AS posiedzi dluzej jak 5 h to nie da sie juz tego wypic bo strasznie smierdzi. Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec... Zuzylam juz 8 saszetek mimo wszystko ale nie wiem czy pic to dalej bo nie chcialabym sie tym zatruc... bylabym wdzieczna za jakas odpowiedz. Napiszcie jak wygladaja wasze saszetki czy sa srebrne czy blekitne no i jaka konsystencje ma ten preparat. Pozdrawiam.
Athea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:09   #155
Klepsydra88
Zakorzenienie
 
Avatar Klepsydra88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13 347
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Athea Pokaż wiadomość
Witam, kupiłam AS na allegro bo nie mogłam tego dostać w żadnej aptece i zastanawiam się czy jest jakas mozliwosc, ze saszetki, ktore dostalam nie sa oryginalne? dodam, ze za jedna saszetke placilam 1 zł i byla to najnizsza cena na allegro. Zastanawiajace jest dla mnie tez samo opakowanie tego specyfiku- saszetki nie sa w blekitnych opakowaniach tak jak pokazane jest na pudelku lecz w srebrnych.Dostalam je luzem. No i jeszcze do tego ta konsystencja...Preparat jest gęsty i mętny. Termin ważnosci na saszetce jest ponoc do 2010 ale ja mam watpliwosci co do tego ze jest to oryginalny produkt jak i do samej jego daty waznosci. Smak jest lekko slodki. No i jeszcze, pomimo tego, ze preparat najlepiej zuzyc w ciagu 12h od momentu przygotowania to w moim przypadku jak butelka z woda i AS posiedzi dluzej jak 5 h to nie da sie juz tego wypic bo strasznie smierdzi. Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec... Zuzylam juz 8 saszetek mimo wszystko ale nie wiem czy pic to dalej bo nie chcialabym sie tym zatruc... bylabym wdzieczna za jakas odpowiedz. Napiszcie jak wygladaja wasze saszetki czy sa srebrne czy blekitne no i jaka konsystencje ma ten preparat. Pozdrawiam.
moja kupiona w aptece jest blekitna i konsystencja jest gęsta smaku praktycznie nie czuje.
dzis mój 4 dzień z AS i musze powiedzieć, że brzuch zrobił się bardziej płaski, nie czuję się tak ociężale..
__________________
Klepsydra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 09:46   #156
JuSsStyS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Aqua Slim

Witam dziś wreszcie po długim oczekiwaniu ... przyszło mi aqua slim z allegro i tak sie zastanawiam czy rzeczywiscie przyszło mi to co powinno Mianowicie srebrne saszetki a w nich taki metny gesty płyn kolor taki nijaki bym powiedziała :/ Woda smaku nie ma jakiegos szczególnie innego być może niewyczuwam bo jest gazowana (to jest moje utrapienie nielubie niegazowanej wody :/) Chciałam sie upewnic ze to to a nie jakas podróba ... bo cóz po tym jak "zapomnieli nadać paczki" straciłam zaufanie
A jeśli chodzi o efekty... troche poczytałam i czesto powtarza sie jedno ze po kuracji traci sie tylko 1,5 kg?
JuSsStyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 12:26   #157
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Ja też kupiłam AS na allegro bo taniej niż w aptece. Wliczając przesyłkę za saszetkę wychodzi około1,20 zł. Tylko co z tego skoro od półtora tygodnia czekam na przesyłkę priorytetem? A teraz jak przeczytałam co napisała Athea to wogóle nie wiem czy jeszcze mam ochotę na tą kurację :/
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 13:08   #158
diffuser
Przyczajenie
 
Avatar diffuser
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 8
Lightbulb Dot.: Aqua Slim

Dziewczyny, tak przeglądam Wasze posty i szczerze- sporo informacji o które pytacie, znajduje się po prostu na stronie internetowej aqua slim: www.aquaslim.pl.

Np. pytania o stosowanie z antykoncepcją:

Stosuję środki antykoncepcyjne - czy mogę stosować Aqua Slim?
Aqua Slim nie posiada właściwości przeczyszczających, co zazwyczaj zmienia wchłanianie leków z przewodu pokarmowego. Tym samym Aqua Slim nie wpływa na skuteczność równocześnie przyjmowanych środków antykoncepcyjnych.

Jest też info o występowanie 2 rodzajów saszetek, srebrnych i niebieskich. Warto zajrzeć, można tam też zamówić.

Ja sama piję ledwo od wczoraj, ale wydaje mi się że w porównaniu z tabletkami, to ma to o tyle dobry wpływ, że woda na pewno ma pozytywne działanie, a to nas 'zmusza' do wypicia jej w większych ilościach. Ja mam dosyć słomiany zapał, do ćwiczeń również. Zobaczymy, może coś pomoże .
diffuser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 15:20   #159
Aluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Aqua Slim

no wiec dzis jest 11 dzien i na wadze jest mniej okolo 4,5 kg...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Althea.... moja woda z AS nie smierdzi nawet po 12 godzinach...
Aluszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 16:02   #160
micra85
Raczkowanie
 
Avatar micra85
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 292
GG do micra85
Dot.: Aqua Slim

moja woda tez nie smierdzi.
i coś z tą pocztą chyba nie tak, obijają się bo ja też juz dlugo (ponad tydzień) czekam na AS z allegro dopóki nie przyjdzie to musze kupowac saszetki na sztuki w aptece za 1,60zł :/
__________________
60kg.. 59.. 58..57..56... 55,,, 54.. 53 ..52.. 51.. 50.. 49. .48kg

BMI 22 - jest OK
micra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-20, 17:51   #161
renata2r
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 84
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Athea Pokaż wiadomość
Witam, kupiłam AS na allegro bo nie mogłam tego dostać w żadnej aptece i zastanawiam się czy jest jakas mozliwosc, ze saszetki, ktore dostalam nie sa oryginalne? dodam, ze za jedna saszetke placilam 1 zł i byla to najnizsza cena na allegro. Zastanawiajace jest dla mnie tez samo opakowanie tego specyfiku- saszetki nie sa w blekitnych opakowaniach tak jak pokazane jest na pudelku lecz w srebrnych.Dostalam je luzem. No i jeszcze do tego ta konsystencja...Preparat jest gęsty i mętny. Termin ważnosci na saszetce jest ponoc do 2010 ale ja mam watpliwosci co do tego ze jest to oryginalny produkt jak i do samej jego daty waznosci. Smak jest lekko slodki. No i jeszcze, pomimo tego, ze preparat najlepiej zuzyc w ciagu 12h od momentu przygotowania to w moim przypadku jak butelka z woda i AS posiedzi dluzej jak 5 h to nie da sie juz tego wypic bo strasznie smierdzi. Nie wiem co mam o tym wszystkim myslec... Zuzylam juz 8 saszetek mimo wszystko ale nie wiem czy pic to dalej bo nie chcialabym sie tym zatruc... bylabym wdzieczna za jakas odpowiedz. Napiszcie jak wygladaja wasze saszetki czy sa srebrne czy blekitne no i jaka konsystencje ma ten preparat. Pozdrawiam.
Witaj! Nie sądzę, żeby to była jakaś podróba. Ja za pierwszym razem kupiłam na allegro i miałam takie jak w reklamie czyli błękitne, a woda po tym robiła się żółtawa i było słodkie. Za drugim razem kupiłam w aptece i były to szaro-srebrne saszetki, woda po nich nie robi się taka żółta jest raczej przeźroczysta, a w smaku słodki z nutką kwasku. Któraś z wizażanek pisała, że na stronie producenta jest informacja o dwóch różnych opakowaniach. A co do smaku po pewnym czasie to moja nie zmienia smaku z upływem dnia, ale stoi w cieniu i chłodzie, jeśli trzymasz np w słońcu to przy takim upale jak dziś wszystko możliwe.
renata2r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 09:31   #162
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Aqua Slim

Powiedzcie mi można kupić Aqua Slim w Drogerii Naturze, albo Rossmanie? Nie wiecie czy ten specyfik jest dostępny w obecnej ofercie i czy można go kupić tam na sztuki?
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:51   #163
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Aqua Slim

Witam.
To mój trzeci dzień z AS, kupuję w aptece na sztuki po 1,95 zł. Saszetki srebrne, wypróbowałam ze zwykłą wodą mineralną, dwa dni zmuszałam się do picia- niestety ten słodkawy smak jest dla mnie nie do przeskoczenia... Dziś zmieszałam z wodą truskawkową, smak jest super, więc wypicie nie będzie męczarnią, ale zastanawiam się, czy to ma sens, bo razem z butelką wody pochłaniam dodatkowe 366 kcal...
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:00   #164
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez ivoncja Pokaż wiadomość
Witam.
To mój trzeci dzień z AS, kupuję w aptece na sztuki po 1,95 zł. Saszetki srebrne, wypróbowałam ze zwykłą wodą mineralną, dwa dni zmuszałam się do picia- niestety ten słodkawy smak jest dla mnie nie do przeskoczenia... Dziś zmieszałam z wodą truskawkową, smak jest super, więc wypicie nie będzie męczarnią, ale zastanawiam się, czy to ma sens, bo razem z butelką wody pochłaniam dodatkowe 366 kcal...
Sama sobie odpowiedziałaś chyba na pytanie ...
Spróbuj z gazowaną wodą mineralną, miałam takie samo odczucie po 2 dniach i zmieniłam na gazowaną i ten smak się gubi.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 10:02   #165
paula600324
Zakorzenienie
 
Avatar paula600324
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 5 389
Dot.: Aqua Slim

Saszetka AS za 1 zł na allegro? ;p
Chyba wiem od której pani kupowałyście
Zaczęła zbierać negi za opóźnienia w dostawie...
Sama niestety a może stety po przeczytaniu waszych spostrzeżeń nie zdążyłam zakupić po tak promocyjnej cenie...

Ale to nie jest najważniejsze co chciałam napisać

Otóż gdy NIE trzymałam AS schowanych w szafce tylko na wierzchu, w niezbyt słonecznym miejscu w pokoju ale jednak na wierzchu, to butelka po 12 h z tą substancją zaczynała śmierdzieć :/ Konsystencja była mętna, na dodatek po kilku h coś mi tam pływało w tym
Gdy zaczełam trzymać zamknięte w szafce wszystko było ok z tym napojem.
Więc sądzę, że saszetki były źle przechowywane ...
Ale to tylko moje spostrzeżenia.

Edytowane przez paula600324
Czas edycji: 2009-08-21 o 10:04
paula600324 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:34   #166
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Aqua Slim

Na opakowaniu pisze, że należy wypić do 12h od sporządzenia !
Skoro jak leżą w ciepłym i coś się z nimi dzieje, to ciekawa jestem co z moich wczoraj nabytych 3 będzie, bo zapomniałam w bagażniku w samochodzie, takie malutkie i mi wyleciało z głowy
Puki co zrobiłam i jest zdatne do spożycia.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 11:54   #167
ivoncja
Raczkowanie
 
Avatar ivoncja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 312
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Sama sobie odpowiedziałaś chyba na pytanie ...
Spróbuj z gazowaną wodą mineralną, miałam takie samo odczucie po 2 dniach i zmieniłam na gazowaną i ten smak się gubi.
Dzięki, spróbuję z gazowaną.
ivoncja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:38   #168
squalo
Raczkowanie
 
Avatar squalo
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 48
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi można kupić Aqua Slim w Drogerii Naturze, albo Rossmanie? Nie wiecie czy ten specyfik jest dostępny w obecnej ofercie i czy można go kupić tam na sztuki?
Podobno można w Naturze, ale jak pytałam u mnie (mamy 2 w mieście), to nie dostali w ogóle. Spróbuj u siebie, może będzie.
squalo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:40   #169
donia56
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Aqua Slim

To jest mój 3 dzień z AS. Jem normalnie (jak zawsze). Przed chwilą weszłam na wagę a tam 0,6kg mniej. Powoli widać postępy
donia56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-21, 13:24   #170
Monika070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Aluszka Pokaż wiadomość
no wiec dzis jest 11 dzien i na wadze jest mniej okolo 4,5 kg...

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

Althea.... moja woda z AS nie smierdzi nawet po 12 godzinach...
Jak ty to zrobiłaś? ja rówież pije już 11 dni AS i może kilo ubyło, oczywiście dietka jest.

HELP!!!!

Edytowane przez Monika070
Czas edycji: 2009-08-21 o 13:33
Monika070 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 13:51   #171
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez Monika070 Pokaż wiadomość
Jak ty to zrobiłaś? ja rówież pije już 11 dni AS i może kilo ubyło, oczywiście dietka jest.
Szybkość spadku wagi to sprawa indywidualna, lepsze są wolniejsze spadki (tak mówią).
Jak masz dobrze dobraną zdrową dietę to powoli również Ci się uda, ważne że coś drgnęło to dobry znak.
Jaką dietę stosujesz?

Ja chyba też muszę coś zacząć dietkować, ale to po egzaminach bo teraz nie mam do tego głowy (ani żołądka).
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 14:42   #172
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Aqua Slim

no i ważna jest waga początkowa.... jeżeli ważysz 62kg a chcesz 55kg to na pewno będziesz wolniej chudła niż dziewczyna ważąca 80 kg....
wiadomo, że lepiej powoli - mniejsze ryzyko jo-jo....
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 15:23   #173
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Talking Dot.: Aqua Slim

Ja pije to coś od wczoraj dziś zjadałam tylko rybę wędzona trochę i chyba ze 3 brzoskwinie a no i płatki kukurydziane tak bez niczego i już czuje się lepiej ale na efekt czekać trzeba :P:ehem :
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 21:40   #174
kasiczka83
Raczkowanie
 
Avatar kasiczka83
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 58
Dot.: Aqua Slim

Moje AS z allegro w końcu przyszło Naskrobałam wczoraj rano maila bo czekałam półtora tygodnia i proszę. A na kopercie pieczątka z datą nadania 20 08 czyli wczoraj po 15 Mogłam wcześniej tego maila wysłać Jutro zaczynam kuracje i zobaczymy
kasiczka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 22:14   #175
Monika070
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

Dieta polegana jedzeniu 4 posiłków, jem produkty wielozbożowe a przedewszystkim razowe, mnustwo warzyw, owoce rówież ale nie wszystkie, posiłek do godziny 18:00. I oczywiscie jem wszystko co ma ograniczoną ilość tłuszczu, trochę sie złamałam bo jestem przed okresem więc mała klapa dzisiaj była, ale jutro już o tym zapomnę i pełna sił znów do dietki będę gotowa i na takie pomyłki sobie nie pozwolę!!!!
Monika070 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 09:29   #176
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Dot.: Aqua Slim

Na mnie to działa !!!! 3 dzień a widzę różnice jem tylko śniadanie i w ciagu dnia nie muszę jeść nic ale jem np owoce albo płatki i działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! : jupi::j upi:
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 10:28   #177
hunters92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3
Dot.: Aqua Slim

witam mam pytanie czy to trzeba pic z wodą mineralną czy może być np. cola, czy sok pomarańczowy
hunters92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:07   #178
nelka1905
Przyczajenie
 
Avatar nelka1905
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Aqua Slim

Witajcie,
stosuję Aqua Slim prawie dwa tygodnie. Zauważyłam kilka zmian: po pierwsze pozbyłam się zaparc i wzdęć, po drugi zmniejszył mi się APETYT na słodycze - a w tej materii bylam niezłym łasuchem - teraz nawet nie mam ochoty na słodkie "conieco", a bywało tak, że potrafiłam zjeść całą czekoladę naraz. Po trzecie wypijam 1,5 l wody bez problemu w czasie 8 godz. pracy - co kiedyś było raczej niemożliwe, a do tego inne napoje ( kawa, sok, herbata PuErh). Z racji wielu obowiązków w pracy nie zawsze mogłam zjeść śniadanie w czasie wyznaczonej przerwy nawet jeśli byłam bardzo głodna to teraz tem głód jest mniejszy lub go nie ma i nawet uda mi się wytrzymać do godz. 14 -15. Ponieważ dojeżdżam do pracy pociągiem a ze stacji mam kawałek drogi do pracy to pokonuję tę trasę rowerkiem więć trochę ruchu zaliczam.
Dziewczyny czyję się lżejsza, skóra zmieniła wygląd ( kiedyś była bardzo wysuszona) spodnie są mniej ciasne a brzuszek mniejszy!!! Nie ważyłam się jeszcze, ale na oko jest lepiej! Teraz jestem na urlopie więc odkurzę mój rowerek treningowy a nawet wiosełka i... piję dalej. Co do smaku można się przezwyczaić, a smak ma trochę jakby słodkawy. Kupuję AS i na Allegro i w aptece ale koszt zakupu jest podobny (Allegro 1,5 - 1,7 sztuka + koszty; apteka 2-2,2 sztuka). odezwę się za jakis czas i napiszę jaki jest dalszy efekt. Wszystkim stosującym życzę POWODZENIA !!!!
nelka1905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 12:43   #179
Martika654
Rozeznanie
 
Avatar Martika654
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 831
Talking Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez hunters92 Pokaż wiadomość
witam mam pytanie czy to trzeba pic z wodą mineralną czy może być np. cola, czy sok pomarańczowy
zwykła woda lub sok cola to nie bo cukru duzo i nie zbyt zdrowowo
Martika654 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 18:10   #180
Aluszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: Aqua Slim

Cytat:
Napisane przez micra85 Pokaż wiadomość
moja woda tez nie smierdzi.
i coś z tą pocztą chyba nie tak, obijają się bo ja też juz dlugo (ponad tydzień) czekam na AS z allegro dopóki nie przyjdzie to musze kupowac saszetki na sztuki w aptece za 1,60zł :/
ja tez zamówilam na allegro, juz dwa tygodnie czekam, cos siew obawiam ze to nie wina poczty tylko nieuczciwy allegrowicz...

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

no wiec dzis juz jest 5,4 kg.... pije AS, ale nie tylko, ograniczam jedzenie, staram sie jesc same zdrowe rzeczy, zero slodyczy.... tz. slodze kawe niecala lyzeczka cukru...
ale ja mam duza nadwage wiec waga szybciej schodzi, podejzewam ze to sie niedlugo uspokoi, choc mimo to na razie jestem zadowolona. jakies 3 dni temu kupilam kawe slim coffe... musze powiedziec ze jestem z niej zadowolona.
Aluszka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-29 08:29:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:37.