własna firma? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-15, 22:52   #1
anulka09
Raczkowanie
 
Avatar anulka09
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 76

własna firma?


Cześć dziewczyny,
niedlugi ończe studia i co raz bardziej zastanawiam się nad otworzeniem wlasnej firmy. Mam wiele pomysłów, z tym, że w ostatnim czasie mój TŻ wymyślil, że on rzuci pracę i otworzy coś własnego. Długo rozmawialiśmy i udalo mi sie wybić mu z głowy pomysł rzucania przez niego pracy. Ale wymyśliliśmy, że to ja mogłabym wykorzystać jego pomysł - w ońcu i tak niedługo będę bezrobotna, więc będę mogła starać się o dofinansowanie z PUP.
My na razie mamy tylko pomysł i nie za wiele konkretnej wiedzy...Stąd moje pytanie do Was.
Od czego zacząć? Jakie sa szanse otrzymania dofinansowania? Jakie koszty będę ponosiła, gdy już otworzę sklep? Ile wynosi ZUS itp? Może któraś z Was była w takiej sytuacji?
Dodam, że ja jestem zameldowana w mojej małej rodzinnej miejscowości a sklep miałabym otwierać w mieście gdzie obecnie studiuje. Czy moge dostać dofinansowanie w mojej rodzinnej miejscowości? Czy musiałabym zmienić miejsce zameldowania?
Mam mnóstwo pytań i wątpliwości dlatego będę wdzięczna za każdą pomoc.
anulka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 23:16   #2
AmericanGirl
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańńńńsk . Paradise City
Wiadomości: 1 209
Dot.: własna firma?

Odpowiedzi na Twoje pytania zostały już udzielone w wielu wątkach na tym forum . Zachęcam do przejrzenia .
__________________
get rich or die tryin'
AmericanGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:08.