Szkoła Rodzenia Trzebnica?.! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-09, 22:58   #1
agama12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3

Szkoła Rodzenia Trzebnica?.!


Witam,chciałam podzielić się z przyszłymi rodzicami pewnymi wiadomościami.Po pierwsze w Trzebnicy od niedawna działa nowa szkoła rodzenia.Zajęcia prowadzi położna,rehabilitant,psyc holog i pediatra.Rodzice mogą również dowiedzieć się jak prawidłowo nosić maleństwa w chuście.Po drugie poród rodzinny w szpitalu w Trzebnicy obecnie jest bezpłatny.Należy jedynie kupić ubranko za 20 zł.Jeżeli byłyby potrzebne jakieś informacje odnośnie szkoły rodzenia to znajdziecie je na stronie http://www.czerwony-balonik.pl/szkola1.html
agama12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 11:29   #2
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: Szkoła Rodzenia Trzebnica?.!

Cytat:
Napisane przez agama12 Pokaż wiadomość
Witam,chciałam podzielić się z przyszłymi rodzicami pewnymi wiadomościami.Po pierwsze w Trzebnicy od niedawna działa nowa szkoła rodzenia.Zajęcia prowadzi położna,rehabilitant,psyc holog i pediatra.Rodzice mogą również dowiedzieć się jak prawidłowo nosić maleństwa w chuście.Po drugie poród rodzinny w szpitalu w Trzebnicy obecnie jest bezpłatny.Należy jedynie kupić ubranko za 20 zł.Jeżeli byłyby potrzebne jakieś informacje odnośnie szkoły rodzenia to znajdziecie je na stronie http://www.czerwony-balonik.pl/szkola1.html
A gdzie ta Trzebnica sie dokladnie znajduje?
Wiem, ze blisko mojego miasta jest cos o podobnej nazwie (Trzebnica, Trzebnice?). Jesli to jest to samo miasto, jestem chetna
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 09:30   #3
agama12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła Rodzenia Trzebnica?.!

Witam! Trzebnica jest na trasie z Wrocławia do Poznania.Znany jest też szpital ,w którym rodzi wiele Wrocławianek.Jeżeli jest pani zainteresowana szkołą rodzenia to najbliższe spotkanie jest w piątek o godz 18.Natomiast szczegółów można dowiedzieć się pod numerem 693 05 35 15.Pozdrawiam
agama12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:02   #4
olakola
Zadomowienie
 
Avatar olakola
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 065
Dot.: Szkoła Rodzenia Trzebnica?.!

Czy ktoś wie jaki jest koszt tych zajęć - bo na stronie nie mogę znaleźć ??????
olakola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 10:51   #5
agama12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3
Dot.: Szkoła Rodzenia Trzebnica?.!

370 zł za 11 spotkań
agama12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 19:10   #6
bauhaus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Szkoła Rodzenia Trzebnica?.!

Witam zainteresowanych
Miałam okazję uczestniczyć w zajęciach Szkoły Rodzenia w Trzebnicy.Polecam przyszłym mamą, ale i tatą. Zajęcia prowadzi kompetentna położna, która kiedyś pracowała w Trzebnicy ,a obecnie we Wrocławiu.Ma dużą wiedzę praktyczną i teoretyczną (również jest mamą),którą potrafi przekazać w ciekawy i interesujący sposób.
Ćwiczenia prowadzi fizjoterapeutka, a każde zajęcia są inne np.ćwiczenia z jogi czy ćwiczenia z tańcem-salsą, z dużymi i małymi piłkami itp.Przeszliśmy również naukę wiązania chust i noszenia w nich maleństw.Dużo by tu pisać,zainteresowanych odsyłam na stronę, gdzie podany jest plan szkoleń.www.czerwony-balonik.pl.

Pozdrawiam,
przyszła mama
bauhaus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:53.