Moze by cos wreszcie zmienic ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-03, 14:55   #1
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84

Moze by cos wreszcie zmienic ...


Moj maz wyjechal i bardzo bym mu chciala zrobic niespodzianke zmieniajac sie tak troszke,z reszta chyba rozumiecie...Wrzucam fotke i czekam na propozycje od Was.Ostatnio tak nachodzi mnie na grzyweczke ale mam troszke takie sianowate wloski i nie wiem jak to bedzie wygladac a taka wlasnie prosta chcialam...Mniej wiecej sie ubieram jak na fotce wie moze jakis nowy bardziej elegancki styl?Bede wdzieczna za kazda dobra rade i czekam
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 21:58   #2
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

a masz jakies zdjecie buzi z bliska? ja mysle,z e nie pasuje ci ten odcień włsoów - powinnas chyba miec chłodny blondzik.. fryzurka jakas bardziej postrzępiona, krótsza - nie taka opadająca ciezko...
duuzo delikatniejszy makijaż - masz dosyc ostre rysy twarzy - ten makijaz jeszcze to podkresla.. no i zdecydowanie mniej opalenizny na buxce Syl - moze byc bardziej kobieco-elegancki - ja nie mam żadnych fotek ale napewno dziewczyny cos znajda.. masz ładną drobrna sylwetkę - wiele rzezcy ci bedzie pasowało
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 22:00   #3
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

tzn na dolnym zdjeciu ten odcien jaby lepszy i makijazu też mniej buzia od razu delikatniejsza jest
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 22:04   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

kolorek polecam raczej taki jak na 2 zdjeciu! !a z grzyweczka bedzie napewno ci ladnie ! a wlosy sianowate bo moze trzeba nawilzyc?? albo odzywic?? ja polecam odzywke Henna wax! mozna kupic ja w aptece! ja domprpowadzilam nia wloski do porzadkua nie myslalas o tym by skrocic wloski np. tak jak ma wokaliska atomic kitten, ta z najkrotszymi wloskami. ??pozdrawiam serdecznie!!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 22:11   #5
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

Bardziej naturalny blond byłby wskazany albo balejażyk no i fryzurka tej dziewczyny z atomic kitten super pomysł lilu1980 bardzo by pasowała do tairy
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 23:00   #6
Taira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 84
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

Lilu Wax sobie wlasnie kupilam i zaczne go testowac bo bardzo go polecalyscie.Mojemu mezusiowi sie wlasnie ta fryzurka podobala tak na kroiutku i podobny blondzik ale teraz zdecydowalismy zeby zapuszczac wloski zebym miala dlugie.Tak wlasnie chcialabym dodac jedno pasemko ciemniejszego blondu troszke zeby przyciemnic.Co do solarium to juz tak czesto niechodze wiec i buzka bladsza jest A wlasnie zastanawialam sie nad taka fryzurka taka jak ma ta panna z Atomic ta od lewej,proste wloski prosta grzyweczka i rowniez blondzik,balejaz tez super ....Ale wlasnie boje sie troszke tak diametralnej zmiany
Taira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-03, 23:34   #7
Ania_D
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 366
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

nie bój się!! moim zdaniem powinno byc super! a balejaz jak najbardziej - bedzie naturalniej - i koniecznie bez tych żółtych odcieni.. A buzia jak mniej opalona to bardzo dobrze - napewno wygladasz delikatniej i zalotniej .. poszukaj jeszcze jakis fotek bardziej z bliska
Ania_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-03, 23:42   #8
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Re: Moze by cos wreszcie zmienic ...

Popieram! Balejaż w ciemniejszym chłodnym blondzie zmieni kolorek Twoich włosów na bardziej naturalny, doda im życia. Ten obecny nie współgra z karnacją, oprawą oczu. Nie bój się, jeśli odczuwasz potrzebę zmiany, to jakiś znak i trzeba cos z tym zrobić . Pozdrawiam
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:33.