Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-13, 16:53   #2701
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Były problemy z bazą danych na Wizażu, moje posty też się dublowały.

My ze sobą pomieszkujemy od ponad 2 lat, ale oficjalnie zamieszkamy razem za miesiąc-dwa, kiedy już będę na swoim Aktualnie jest kierownikiem mojej budowy i bardzo mi pomaga, mimo że jest zabiegany, bo pracuje całymi dniami przez cały tydzień. Jakiś mamy taki ciężki czas, bo się w ogóle nie widujemy z powodu pracy i jeszcze od paru tygodni jesteśmy chorzy...
To tak samo ja mam z moim TŻ tez się nie widzieliśmy juz trochę i tez każdy z nas ma jakieś obowiązki i dlatego nie możemy się spotkać.

Myślę ze jak zamieszkacie razem to będzie zdecydowanie lepiej bo bvedxiecie widywać się codziennie i będzie wam łatwiej, wiadomo. A te dwa miesiące o których piszesz bardzo szybko zleca.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:47 ----------

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Kurcze sorki....cos mi sie zawiesilo i dodalam kilka razy ten sam post.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Ja nie mowilam jeszcze o swoim wybranku rodzicom...nie mam pojecia jak zareaguja? Kiedys mialam juz starszego faceta i bylo ok ale to bylo dawno i nie prawda a co bedzie teraz? Tego nie wiem...ale na sama mysl mamcie stres
Skoro wtedy rodzice to zaakceptowali to dlaczego tym razem mialoby być inaczej ?nie powinnas przejmować się na zapas. Nawet jeśli rodzice nbie zaakceptują tego związku to powinni uszanować twoja decyzje, jesteś juz duza dziewczynka i nie musisz we wszystkim słuchać się rodziców. Każdy swoim życiem steruje sam bo nikt za ciebie życia nie przeżyje. Rob tak żebyś ty była szczęśliwa bo wszystkim dookoła dogodzic się nie da. A tak ogólnie w jakim wieku jesteście ? Bo może pisales a ja przeoczyłam.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 20:56   #2702
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Dzieki za slowa otuchy ... tamtego ex moja mama dobrze znala i miala o nim bardzo dobre zdanie...tego co z nim jestem teraz nie zna....no nie wiem zobaczymy jak to bedzie...masz racje nie martwie sie na zapas
A jesli chodzi o wiek to ja mam 28(prawie 29) a moj ma 46
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 07:46   #2703
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Dzieki za slowa otuchy ... tamtego ex moja mama dobrze znala i miala o nim bardzo dobre zdanie...tego co z nim jestem teraz nie zna....no nie wiem zobaczymy jak to bedzie...masz racje nie martwie sie na zapas
A jesli chodzi o wiek to ja mam 28(prawie 29) a moj ma 46
Przeciez masz juz duze dziecko
Nie wiem ile lat maja Twoi rodzi ale jak sa madrzy to wiedza ,ze najwazniejszy jest dobry partner ,ktory Ciebie i dziecko akceptuje.
U mnie sytuacja jest o tyle prosta ,ze moi rodzice sa w wieku rodzicow TZta a dziadek byl o 20 lat starszy od babci.
Hipokryzja by bylo twierdzic ,ze potrzebuje mlodego ,zeby ladnie na zdjeciu weselnym wygladal i dlugo mi "sluzyl"

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Wizaz Forum mobile app
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 07:57   #2704
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Dzieki za slowa otuchy ... tamtego ex moja mama dobrze znala i miala o nim bardzo dobre zdanie...tego co z nim jestem teraz nie zna....no nie wiem zobaczymy jak to bedzie...masz racje nie martwie sie na zapas
A jesli chodzi o wiek to ja mam 28(prawie 29) a moj ma 46
Miedzy nami tez jest taka różnica wieku. Jesteś juz dorosła kobieta więc sama decydujesz o swoim życiu, nawet jeśli jesteś bardzo związana ze swoimi rodzicami to nie oznacza ze maja oni układać ci życie i wybierać partnera na życie. Każdy ma prawo do swoich wyborów. Od siebie dodam tylko tyle ze u mnie Tez kolorowo nie
jest bo moja rodzina kompletnie nie akceptuje mojego partnera i bardzo Często ( codziennie) muszę wysluchiwac jak na niego źle mówią i go krytykują ciągle. Sadza ze powinna znaleźć sobie kogoś w swoim wieku. Ale przecież się zakochała w tym człowieku i co teraz mam z niego zrezygnować tylko dlatego ze moja rodzina tak
chce ? Albo jeszcze lepiej mam go zastąpić na kogoś innego ? Nie, nie zrobię tego. Bo go kocham i jest dla mnie ważny, a wiek to tylko liczba. Niestety z rodzicami nadal mieszkam bo jeszcze studiuje ale niedługo planuje wyprowadzke dlatego ze nie mogę wytrzymać tych wszystkich okropnych komentarzy pod adres mojego TŻ. Szkoda ze nie rozumieją ze w ten sposób ranią przy okazji mnie i, ze oddalamy się od siebie. No ale coz. ..
Czuje ze po mojej wyprowadzce urwe z nimi kontakt całkowicie bo juz teraz ich unikam a gdy krytykują mój związek ( przy mnie ) to juz nawet na to niereaguje, po prostu milcze,. Bo ile można tłumaczyć ? Wiec po wiedziałam sobie ze nie będę wszystkich dookoła uszczesliwiac bo tak się po prostu nie da. A moja rodzinną juz go i tak nie zaakceptuje.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 08:03   #2705
invisible_carmen
Przyczajenie
 
Avatar invisible_carmen
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Między mną a moim facetem jest 14 lat różnicy... on jest po rozwodzie, ale dzieci nie ma - od roku mieszkamy razem czasami zdarzają się spięcia, ale to raczej jest wina podobnych charakterów (2 byki razem w domu ) na szczęście szybko udaje nam się rozwiązywać nieporozumienia
invisible_carmen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 13:04   #2706
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Szczerze ci wspolczuje...naprawde i wiesz troche cie rozumiem..u mnie w domu zawsze krytykowano moich facetow i wiecznie darlam koty z mama.... tylko jednego sie nie czepiala...tego co pisalam ze byl wczesniej...nie mam pojecia jak to bedzie ale wiem ze to moje zycie i moja decyzja.. kiedys mialam podobna sytuacje do twojej mialam wtedy 17 lat ..moi rodzice ciagle krytykowali mojego chlopaka (nie ze wzgledu na wiek) no i odsunelam sie od rodziny i wyprowadzilam do niego.. bylam z nim 10 lat mamz nim dziecko a teraz mama mowi ze on jest dobry i ze go lubi bo zajmuje sie dzieckiem ...szkoda ze nie miala o nim dobrego zdania jak z nim bylam ...ok nie wazne .. takze rozumiem cie doskonale i tez bym chciala sie odciac na twoim miescu od komentarzy ktore cie bola...powiedz mamie ze sprawia ci bol i powoduje ze bedziesz musiala sie od nich odwrocic...moze to przemysli

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Ehhh.....do czegos wam sie przyznam dziewczyny...wyrazcie swoja opinie... Moj wybranek nie ma jeszcze rozwodu.. od 5 lat nie mieszka z zona... w zasadzie to nawet ze soba nie rozmawiaja....gdy on opiekuje sie corka to zabiera ja do siebie do domu...nie spędzaja razem swiat ...w zasadzie zyja jakby sie rozwiedli...no i...teraz od miesiaca spotyka sie ze mna..wie i mowi ze rozwod musi wziac tylko do tej pory nie mial na to sily..na to ciaganie po sadach i wyrywanie sobie dziecka ..
Co o tym wszystkim myslicie ??? Co byscie zrobily na moim miejscu ?chyba za wczesnie na warunki? Chociaz jasno zaznaczylam ze nie bede zyla z zonatym facetem...on o tym wie

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Aaa jesli jeszcze chodzi o wiek moich rodzicow ...to mama jest starsza od mojego TZ o 8 lat...
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 17:53   #2707
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Nie pozwala mi czytac o zwiazkach z zonatymi facetami...mowi ze u nas jest inaczej i ze sie rozwiedzie...pytanie tylko kiedy?
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-14, 19:12   #2708
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Marinet - Moim zdaniem powinnaś postawić sprawę jasno - albo rozwód, albo papa. Wiem, że to taki trochę szantaż, ale dlaczego masz akceptować jego status skoro tego nie chcesz? Niech facet w końcu zrobi coś ze swoim życiem.

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Jeszcze jedno - czy Ty jesteś na 100% pewna tego czy to tylko takie jego gadanie? Nie chce mi się wierzyć, że przez tyle lat żadne z nich nie chciało się rozwiesc. Jak obydwie strony się zgadzają to jest pikuś.
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 20:50   #2709
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Ehhhhh no tak masz racje wiedzialam ze taka bedzie odpowiedz..dziekuje za rade.. postawie sprawe jasno
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 21:34   #2710
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Mi tez wydaje sie, ze jesli zlozy chocby wniosek rozwodowy to przewaza na Twoja korzysc...a tak to nic nie wiadomo...


Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 07:54   #2711
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Marinet ,bo rozwod bywa koszmarem. Nie wiesz pewnie dlaczego sie rozstali. Moze on boi sie placenia alimentow na zone. Albo faktycznie jest wygodnickich.
Znalam 4 dokladnie panow ,ktorzy byli w takiej sytuacji jak Twoj. Wszyscy sie rozwiedli po sugestiach nowej kobiety. Nie mieszkali jyz z zonami i nic ich nie laczylo.
Moj byl w separacji jak sie zaczelismy spotykac. Z tym ,ze malzenstwo bylo w kruzysie od 20 lat
Ja sie wiele razy smialam ,ze zycie to nie wizaz
Inna jest sytuacja jak pan dalej sypia z zona, jezdzi na wycieczki a na boku obiecuje innej rozwod.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-15, 13:28   #2712
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Szczerze ci wspolczuje...naprawde i wiesz troche cie rozumiem..u mnie w domu zawsze krytykowano moich facetow i wiecznie darlam koty z mama.... tylko jednego sie nie czepiala...tego co pisalam ze byl wczesniej...nie mam pojecia jak to bedzie ale wiem ze to moje zycie i moja decyzja.. kiedys mialam podobna sytuacje do twojej mialam wtedy 17 lat ..moi rodzice ciagle krytykowali mojego chlopaka (nie ze wzgledu na wiek) no i odsunelam sie od rodziny i wyprowadzilam do niego.. bylam z nim 10 lat mamz nim dziecko a teraz mama mowi ze on jest dobry i ze go lubi bo zajmuje sie dzieckiem ...szkoda ze nie miala o nim dobrego zdania jak z nim bylam ...ok nie wazne .. takze rozumiem cie doskonale i tez bym chciala sie odciac na twoim miescu od komentarzy ktore cie bola...powiedz mamie ze sprawia ci bol i powoduje ze bedziesz musiala sie od nich odwrocic...moze to przemysli

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Ehhh.....do czegos wam sie przyznam dziewczyny...wyrazcie swoja opinie... Moj wybranek nie ma jeszcze rozwodu.. od 5 lat nie mieszka z zona... w zasadzie to nawet ze soba nie rozmawiaja....gdy on opiekuje sie corka to zabiera ja do siebie do domu...nie spędzaja razem swiat ...w zasadzie zyja jakby sie rozwiedli...no i...teraz od miesiaca spotyka sie ze mna..wie i mowi ze rozwod musi wziac tylko do tej pory nie mial na to sily..na to ciaganie po sadach i wyrywanie sobie dziecka ..
Co o tym wszystkim myslicie ??? Co byscie zrobily na moim miejscu ?chyba za wczesnie na warunki? Chociaz jasno zaznaczylam ze nie bede zyla z zonatym facetem...on o tym wie

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Aaa jesli jeszcze chodzi o wiek moich rodzicow ...to mama jest starsza od mojego TZ o 8 lat...
Tak jak mówią dziewczyny powinnas postawić sprawę jasno. Nawet jeśli ich juz nic nie łączy i nie mieszkają razem to wedle prawa nadal są małżeństwem. Powiedz mu, ze nie chcesz spotykać się z żonatym mężczyzna i ze ma cos z tym zrobić. A jego żonie pasuje taki układ ? On musi się określić. Skoro wszedł w nowy związek z toba to powinien zamknąć swoje małżeństwo. Jeżeli teraz nie przectwisz mu jasno sytuacji to potem z czasem będzie jeszcze gorzej. A tak ogólnie to jesteś pewna ze ich nic juz nie łączy ? Może tak ci tylko powiedział a tak naprawdę prowadzi podwójne życie ? Warto się nad tym zastanowić. Bo to trochge dziwne ze przez 5 lat i nic z tym nie zrobił. W każdym bądź razie radze ci przeprowadzić z nim bardzo poważną, szczera rozmowę. I jeżeli zależy mu na tobie, kocha cie i chce z toba być to wzięcie rozwodu nie będzie dla niego żadnym problemem gorzej jeśli zacznie się wykrecac, albo przeciągać to w czasie. To będzie juz bardzo podejrzane. Inaczej powiedz mu ze jeżeli nic z tym nie zrobi to odejdziesz od niego bo nie chcesz żonatego faceta.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 17:44   #2713
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Tak jak mówią dziewczyny powinnas postawić sprawę jasno. Nawet jeśli ich juz nic nie łączy i nie mieszkają razem to wedle prawa nadal są małżeństwem. Powiedz mu, ze nie chcesz spotykać się z żonatym mężczyzna i ze ma cos z tym zrobić. A jego żonie pasuje taki układ ? On musi się określić. Skoro wszedł w nowy związek z toba to powinien zamknąć swoje małżeństwo. Jeżeli teraz nie przectwisz mu jasno sytuacji to potem z czasem będzie jeszcze gorzej. A tak ogólnie to jesteś pewna ze ich nic juz nie łączy ? Może tak ci tylko powiedział a tak naprawdę prowadzi podwójne życie ? Warto się nad tym zastanowić. Bo to trochge dziwne ze przez 5 lat i nic z tym nie zrobił. W każdym bądź razie radze ci przeprowadzić z nim bardzo poważną, szczera rozmowę. I jeżeli zależy mu na tobie, kocha cie i chce z toba być to wzięcie rozwodu nie będzie dla niego żadnym problemem gorzej jeśli zacznie się wykrecac, albo przeciągać to w czasie. To będzie juz bardzo podejrzane. Inaczej powiedz mu ze jeżeli nic z tym nie zrobi to odejdziesz od niego bo nie chcesz żonatego faceta.
Takich panow jest na serio wielu i nie ma co sie dopatrywac zwiazku z byla jak z nia nie mieszka
Tak mi sie przypomnialo ,ze facet Agaty Mlynarskiej mial zone jak sie z nia spotykal. Sprawa wyszla medialnie to sie rozwiedli.
Gesslerowa wiele lat sie nie rozwodzila. W zasadzie nie wiem ,czy w ogole go wziela.
Ale lepiej odciac zone ,bo ona ma rowniez prawo do jego pieniedzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 19:02   #2714
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Takich panow jest na serio wielu i nie ma co sie dopatrywac zwiazku z byla jak z nia nie mieszka
Tak mi sie przypomnialo ,ze facet Agaty Mlynarskiej mial zone jak sie z nia spotykal. Sprawa wyszla medialnie to sie rozwiedli.
Gesslerowa wiele lat sie nie rozwodzila. W zasadzie nie wiem ,czy w ogole go wziela.
Ale lepiej odciac zone ,bo ona ma rowniez prawo do jego pieniedzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak ale formalnie są nadal małżeństwem jakby nie było. A od 5 lat żadne ze stron nic z tym nie zrobiło i to trochge dziwne.
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 10:48   #2715
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Dziękuję dziewczyny za wasze rady...postawie jasno sprawę tylko trudno tu mówić o miłości skoro spotykamy się dopiero od miesiąca .. :/
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 11:01   #2716
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Marinet ,bo rozwod bywa koszmarem. Nie wiesz pewnie dlaczego sie rozstali. Moze on boi sie placenia alimentow na zone. Albo faktycznie jest wygodnickich.
Znalam 4 dokladnie panow ,ktorzy byli w takiej sytuacji jak Twoj. Wszyscy sie rozwiedli po sugestiach nowej kobiety. Nie mieszkali jyz z zonami i nic ich nie laczylo.
Moj byl w separacji jak sie zaczelismy spotykac. Z tym ,ze malzenstwo bylo w kruzysie od 20 lat
Ja sie wiele razy smialam ,ze zycie to nie wizaz
Inna jest sytuacja jak pan dalej sypia z zona, jezdzi na wycieczki a na boku obiecuje innej rozwod.
Mój też się długo nie rozwodził, nie mam pojęcia czemu, nie interesuje mnie to tak samo jak nie interesują mnie związki z żonatymi/zajętymi. Dla mnie przeszłość to zamknięty etap, a interesuje mnie teraźniejszość i przyszłość.

Brak rozwodu jest tańszy A w wielu przypadkach ten proces, zwłaszcza jak są dzieci i wspólny majątek, jest koszmarny. Zwłaszcza jak pojawia się nowy partner... Z ludzi potrafią wyjść diabelskie charaktery.

Marinet - jak sobie pościelesz, tak się wyśpisz. Od początku związku trzeba pewne rzeczy stawiać jasno. Pewne sprawy powinny być proste, na przykład to, że jak się z kimś nie żyje, to nie ma powodu, by tkwić w małżeństwie.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2017-10-16 o 11:02
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 12:59   #2717
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Tak więc znów wywalilam kawę na ławę i powiedziałam że czas uporządkować sprawy rodzinne..powiedział że czekał aż to powiem.. porozmawialiśmy trochę powiedział że złoży papiery napewno...z tym majątkiem to właśnie jest problem może też dlatego nie brali rozwodu do tej pory...do podzielenia jest dom, mieszkanie auta itd na szczęście firma jest jego ...już na samą myśl mam zaciśnięte gardło ...zobaczymy jak to będzie ? Jeszcze jest corka..
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 14:55   #2718
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Tak więc znów wywalilam kawę na ławę i powiedziałam że czas uporządkować sprawy rodzinne..powiedział że czekał aż to powiem.. porozmawialiśmy trochę powiedział że złoży papiery napewno...z tym majątkiem to właśnie jest problem może też dlatego nie brali rozwodu do tej pory...do podzielenia jest dom, mieszkanie auta itd na szczęście firma jest jego ...już na samą myśl mam zaciśnięte gardło ...zobaczymy jak to będzie ? Jeszcze jest corka..
Spokojnie, to nie Twoja sprawa. Musisz sie zdystansowac. Masz przeciez prace, nie wiem czy mieszkanie. Poza tym jak malzenstwo nie moze sie dogadac to sad decyduje o wycenie, sprzedazy i rownym podziale majatku. Nie ma znaczen i a czyja wina
Z Twojej perspektywny to nic strasznego.
Pytanie dlaczego sie rozstali i jaki ma kontakt z byla

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 10:17   #2719
Soyokaze
Przyczajenie
 
Avatar Soyokaze
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 25
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Widzę, że wątek trwa w najlepsze i jest pewnie najbardziej "poczytnym" wątkiem.

Tutaj w kwestii fascynacji starszym "przed rozwodem" jestem przeciwny, gdy dziewczyna ma lat "naście" Dla mnie to jest pakowanie się w coś z dużym obciążeniem i bez żadnej gwarancji. Facetowi wręcz może to nawet pasować lub nawet nie myśli poważnie o rozwodzie. Lepiej niech dziewczyny się zastanowią, bo 1 rok , czy 2 to nie jest zmarnowanie czasu z taką osobą, a nie wiadomo czy w ogóle się rozwiedzie. Jeśli nie, to zmarnujecie czas na układ bez przyszłości

Ja w rozmowie z "młodą" mam mniej wątpliwości. Rozmowy, akurat na gg, trwają wręcz prawie codziennie na różne tematy. Jest na tyle swobodnie, naturalnie, że nie odczuwam różnicy bycia jedną nogą w "tym" układzie Po prostu przez te rozmowy, mimo że nic nie ma deklaracji itd, to odnoszę wrażenie jakbym już był, tylko bez oficjalności. Takie odczucie swobody, bez lęku, motyli itd

Miałem rację też co do ex, że tylko jedno mu w głowie. Nadal jej tyłek truje i to seksistowskimi komplementami. Ode mnie ona usłyszy miłe słowa

Przez tyle lat nie ganiałem za "spódniczkami", bo chciałem osobę, która zaakceptuje mnie i ja będę mógł wpuścić kogoś, bo nie widziałem u siebie tego, by obcą, ledwo poznaną osobę wpuścić do swego życia i zaufać na tyle, by żyć z kimś. Nie jestem "ufny", by kogoś do życia prywatnego wpuszczać i dzielić się nim.

Mimo tylu osób, real-net, nikt się taki nie trafił A tu zamiast rówieśniczek i ciut młodszych, ujęła mnie sobą (wrażliwością, też ciut niewinnością, też po trochu urodą, ale i mądrością czułością i inteligencją) jeszcze bardziej młodsza, gdzie nie brałem nawet tego wieku pod uwagę. Nawet te rzeczy ode mnie usłyszała

Również zmieniła zdanie. I nie ma nic przeciwko, gdy ma się 20 lat i jest się z 25-30 facetem. Wręcz stwierdziła, że lepiej, bo się wyszumiał i dobrze mieć doświadczonego, kto wprowadzi ją w życie.

Jak była w kinie, to stwierdziłem, że mogę pójść Wpierw gdy ogarnę parę ważnych spraw, bo muszę do końca października i im to nerwy zżera, a ma też szkołę i świeże rozstanie

Zapisz
Soyokaze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-18, 10:33   #2720
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

25 latek sie wyszumial i jest doswiadczony ? Hmmm nie sadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 15:27   #2721
olamastfora
Raczkowanie
 
Avatar olamastfora
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 241
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
25 latek sie wyszumial i jest doswiadczony ? Hmmm nie sadze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez mnie to zastanowilo ..
olamastfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 15:44   #2722
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Soyokaze - chętnie bym coś odpisała, ale niestety nie rozumiem stylu Twoich wypowiedzi.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-21, 01:41   #2723
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
czuje się przy nim szczęśliwa ....dzieki za odpowiedz racja ...wiek to tylko liczba ...ten facet jest moim życiowym doradzca i podpora...
wiek nie jest specjalnie istotny
ale
po miesiącu znajomości jest Twoim życiowym doradcą i podporą ????

[/COLOR]Ehhh.....do czegos wam się przyznam dziewczyny...wyrazcie swoja opinie... Moj wybranek nie ma jeszcze rozwodu.. od 5 lat nie mieszka z zona... w zasadzie to nawet ze soba nie rozmawiaja....gdy on opiekuje sie corka to zabiera ja do siebie do domu...nie spędzaja razem swiat ...w zasadzie zyja jakby sie rozwiedli...no i...teraz od miesiąca spotyka sie ze mna..wie i mowi ze rozwod musi wziąć tylko do tej pory nie mial na to sily..na to ciaganie po sadach i wyrywanie sobie dziecka ..
Co o tym wszystkim myslicie ??? Co byscie zrobily na moim miejscu ?chyba za wczesnie na warunki? Chociaz jasno zaznaczylam ze nie bede zyla z zonatym facetem...on o tym wie[COLOR="Silver"]

- o jakim wyrywaniu dziecka mowa, skoro on podobno od 5 lat jest osobno i zabiera dziecko do siebie, czyli te relacje są dawno jakoś ustalone ,
- o facecie , który mieszka 100 km od ciebie i z którym widujesz się od miesiąca tak naprawdę nic nie wiesz ,
- np. czy w czasie separacji z zona miał inne partnerki , czy faktycznie mieszka cały czas osobno
- czy to wszystko wiesz tylko od niego , czy tez masz jakieś wiarygodne inne źródło informacji o nim , wspólnych znajomych , otoczenie zawodowe itp. ?


Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za wasze rady...postawie jasno sprawę tylko trudno tu mówić o miłości skoro spotykamy się dopiero od miesiąca .. :/
rozsądna wypowiedź
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 19:19   #2724
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
To nic tylko się cieszyć swoja droga 9 lat to nie jest jeszcze aż tak drastycznie duzo
Niby nie, ale mój nauczyciel jest z tego samego rocznika co mój partner i tak jak o tym myślę to trochę dziwnie
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 21:15   #2725
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Szczerze ci wspolczuje...naprawde i wiesz troche cie rozumiem..u mnie w domu zawsze krytykowano moich facetow i wiecznie darlam koty z mama.... tylko jednego sie nie czepiala...tego co pisalam ze byl wczesniej...nie mam pojecia jak to bedzie ale wiem ze to moje zycie i moja decyzja.. kiedys mialam podobna sytuacje do twojej mialam wtedy 17 lat ..moi rodzice ciagle krytykowali mojego chlopaka (nie ze wzgledu na wiek) no i odsunelam sie od rodziny i wyprowadzilam do niego.. bylam z nim 10 lat mamz nim dziecko a teraz mama mowi ze on jest dobry i ze go lubi bo zajmuje sie dzieckiem ...szkoda ze nie miala o nim dobrego zdania jak z nim bylam ...ok nie wazne .. takze rozumiem cie doskonale i tez bym chciala sie odciac na twoim miescu od komentarzy ktore cie bola...powiedz mamie ze sprawia ci bol i powoduje ze bedziesz musiala sie od nich odwrocic...moze to przemysli

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Ehhh.....do czegos wam sie przyznam dziewczyny...wyrazcie swoja opinie... Moj wybranek nie ma jeszcze rozwodu.. od 5 lat nie mieszka z zona... w zasadzie to nawet ze soba nie rozmawiaja....gdy on opiekuje sie corka to zabiera ja do siebie do domu...nie spędzaja razem swiat ...w zasadzie zyja jakby sie rozwiedli...no i...teraz od miesiaca spotyka sie ze mna..wie i mowi ze rozwod musi wziac tylko do tej pory nie mial na to sily..na to ciaganie po sadach i wyrywanie sobie dziecka ..
Co o tym wszystkim myslicie ??? Co byscie zrobily na moim miejscu ?chyba za wczesnie na warunki? Chociaz jasno zaznaczylam ze nie bede zyla z zonatym facetem...on o tym wie

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

Aaa jesli jeszcze chodzi o wiek moich rodzicow ...to mama jest starsza od mojego TZ o 8 lat...
Albo rozwod albo koniec zwiazku.I tak podejrzane jest to ze przez 5 lat nie zlozyl winosku o rozwod.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 09:58   #2726
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Moj ma 46 lat a ty w jakim wieku jestes? Ja mam 28 lat..
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moj tez 46 a ja jeszcze przez miesiac 28

Wysłane z mojego HUAWEI Y560-L01 przy użyciu Tapatalka
Dołączam się.
Też 46 lat, ja 29.
Fajnie, że ktoś jest w podobnej sytuacji


Cytat:
Napisane przez olamastfora Pokaż wiadomość
Tak ale formalnie są nadal małżeństwem jakby nie było. A od 5 lat żadne ze stron nic z tym nie zrobiło i to trochge dziwne.
Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
Tak więc znów wywalilam kawę na ławę i powiedziałam że czas uporządkować sprawy rodzinne..powiedział że czekał aż to powiem.. porozmawialiśmy trochę powiedział że złoży papiery napewno...z tym majątkiem to właśnie jest problem może też dlatego nie brali rozwodu do tej pory...do podzielenia jest dom, mieszkanie auta itd na szczęście firma jest jego ...już na samą myśl mam zaciśnięte gardło ...zobaczymy jak to będzie ? Jeszcze jest corka..
Musisz być ostrożna, ludzie niechętnie się rozwodzą.
Mój też nie miał rozwodu jak się poznaliśmy, właściwie to był z żoną (w osobnych pokojach) i fakt - wyprowadził się od razu, ale reszta szła jak krew z nosa. Żona zaczęła świrować gdy wszedł w grę rozwód. Gdybym wiedziała jak to będzie, to raczej bym się nie pisała na to wszystko. Było bardzo dużo stresu i kłótni.
Moja znajoma miała taką sytuację jak ty i jej facet rozwiódł się dopiero gdy ona była w ciąży czyli po jakichś 3 latach znajomości, chyba razem już wcześniej mieszkali.
Jeśli nie postawisz od razu warunków, to może być później ciężko i nie strać czujności jak ja.

Cytat:
Napisane przez owieczka258 Pokaż wiadomość
Niby nie, ale mój nauczyciel jest z tego samego rocznika co mój partner i tak jak o tym myślę to trochę dziwnie
To ile wy macie lat?
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 13:40   #2727
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Dołączam się.
Też 46 lat, ja 29.
Fajnie, że ktoś jest w podobnej sytuacji






Musisz być ostrożna, ludzie niechętnie się rozwodzą.
Mój też nie miał rozwodu jak się poznaliśmy, właściwie to był z żoną (w osobnych pokojach) i fakt - wyprowadził się od razu, ale reszta szła jak krew z nosa. Żona zaczęła świrować gdy wszedł w grę rozwód. Gdybym wiedziała jak to będzie, to raczej bym się nie pisała na to wszystko. Było bardzo dużo stresu i kłótni.
Moja znajoma miała taką sytuację jak ty i jej facet rozwiódł się dopiero gdy ona była w ciąży czyli po jakichś 3 latach znajomości, chyba razem już wcześniej mieszkali.
Jeśli nie postawisz od razu warunków, to może być później ciężko i nie strać czujności jak ja.



To ile wy macie lat?
Odszedl ale gdyby nie Ty to dalej by sobie wegetowali.
Moj byl w separacji prawnej ale mieszkal dalej z zona i tez w roznych pokojach.
Okazuje sie ,ze mieli wczesniej takie mieszkanie w osobnych pokojach.
Mysle ,ze gdyby nie ja to on by przez ten rozwod nie przeszedl. Za duzo formalnosci, za duzo wyzwisk, za duzo poczucia winy.
Choc mowi ,ze to wszystko uswiadomilo go jakim bledem bylo jego malzenstwo i wolalby byc sam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 06:22   #2728
MARINET2704
Raczkowanie
 
Avatar MARINET2704
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 55
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

No wiem do kogo" pytanie ile macie lat " jeśli do mnie to ja 29 a mój 46
__________________
Prawdziwa kobieta? Ma ona dar szczególny..budzenia i rozwijania w mężczyźnie wszystkiego, co dobre i szlachetne
MARINET2704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 09:54   #2729
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
Odszedl ale gdyby nie Ty to dalej by sobie wegetowali.
Moj byl w separacji prawnej ale mieszkal dalej z zona i tez w roznych pokojach.
Okazuje sie ,ze mieli wczesniej takie mieszkanie w osobnych pokojach.
Mysle ,ze gdyby nie ja to on by przez ten rozwod nie przeszedl. Za duzo formalnosci, za duzo wyzwisk, za duzo poczucia winy.
Choc mowi ,ze to wszystko uswiadomilo go jakim bledem bylo jego malzenstwo i wolalby byc sam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo by znalazł inną

Cytat:
Napisane przez MARINET2704 Pokaż wiadomość
No wiem do kogo" pytanie ile macie lat " jeśli do mnie to ja 29 a mój 46
Do owieczki, w jej wieku to faktycznie 9 lat może być sporą różnicą.
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-26, 10:18   #2730
owieczka258
Raczkowanie
 
Avatar owieczka258
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 358
Dot.: Starsi mężczyźni i młodsze kobiety - 10 lat i więcej? :) Cz. 3

8,27

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Yyyy znaczy ja 18 ...
__________________
Deliver me into my fate
If I'm alone I cannot hate
owieczka258 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-05 11:45:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.