Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-06, 11:42   #31
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Pływanie jest cudowne i jak dla mnie najprzyjemniejszym sportem i spedzaniem wolnego czasu...niestety u mnie w miescie nie ma krytego basenu i moge pływac tylko latem...czasami ale żadko jezdze do pobliskiego miasta ma basen i wtedy pływam ile wlezie bo ze znizką (ulgowy i do 12.00) za godzine mam 3 zł ...i rowniez musze przyznac ze jak latem pływam codziennie około 3 godzinki i tak przez 2 miesiace to moja sylwetka wyglada cudnie..wszystko jest zgrabniejsze i jedrniejsze!!!
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:11   #32
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Jasne, że można nieźle schudnąć i wyrzeźbić mięśnie Ja chętnie bym się wybrała na basen, ale moje komplesky nie pozwolą mi pokazać się komuś w stroju kąpielowym, więc muszę poczekać, aż trochę schudnę.
Paradoks, wiem
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 22:07   #33
AsIa_16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 41
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

a jak plywanie ma się do nog ? ja mam taki problem ze moje uda sa jeszcze do zniesienia (chodz mam probelm z celulitem) ale lydki to koszmar sa strasznie rozbudowane i przez to mam okropne nogi czy basen cos poradzi na wyszczuplenie nog a w szczegolnosci tych lydek ?
AsIa_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 23:26   #34
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ja tez polecam basen jest super na razie mam przerwe bo jestem kontuzjowana ale ogólnie staram się chodzić 1 - 2 razy w tygodniu i od stycznia znowu zaczynam Pozdrawiam
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 11:57   #35
Jeannie_jk
Rozeznanie
 
Avatar Jeannie_jk
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 766
GG do Jeannie_jk
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Nogi po pływaniu naprawde szczupleja...nie ma co ukrywac ze woda to dar niebios i korzystajmy z niej ile wlezie....ja ostatnio plywanie zaniedbałam ale od stycznia znowu powracam musze znowu ostro wziasc sie za siebie bo ostatnio sobie troche :P odpusciłam
__________________
Nikt za Ciebie nie umrze, wiec niech nikt nie mowi Ci jak zyc!

Lepiej grzeszyć i żałować, niż żałować, że się nigdy nie grzeszyło


Wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=731834
Jeannie_jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 17:18   #36
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Ja od stycznia równiez zamierzam regularnie (raz w tygodniu) zacząć chodzić na basen. Pływanie to dla mnie nie tylko przyjemność, ale można powiedzieć, że jeden z niewielu wysiłków, który lubię i szybko mi się nie nudzi. Jak już jestem na basenie to pływam całe 45 minut i rzadko robie przerwy. Ostatnio chodziłam od czasu do czasu tak rekreacyjnie, ale mam zamiar kupić sobie karnet i mam nadzieję, że mnie to zmobilizuje do regularnego pływania U mnie 45 minut kosztuje 7 zł A basen obok mojego domu - 45 minut 13 złotych Zazdroszcze tych 5 złotych
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:01   #37
Netka :)
Raczkowanie
 
Avatar Netka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ja jutro chyba ide na basen nie jestem pewna jeszcze ale tam godz kosztuje 4 zł , a w jakies dni 2 zł i jest basen , zjeżdzalnia itp ... drogo troche u was :wow:
__________________
Netka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 20:19   #38
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Netka :) Pokaż wiadomość
ja jutro chyba ide na basen nie jestem pewna jeszcze ale tam godz kosztuje 4 zł , a w jakies dni 2 zł i jest basen , zjeżdzalnia itp ... drogo troche u was :wow:
Im większe miasto tym niestety drożej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:45   #39
Netka :)
Raczkowanie
 
Avatar Netka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ale ja mieszkam w dużym miescie ...
__________________
Netka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 20:54   #40
PaLLitQa
żona
 
Avatar PaLLitQa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 7 817
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

u mnie godzina 6 zl.
A na feriach z tego co pamietam to godzina 3 zl
i tak nie mam czasu w tym roku...
W tamtym chodzilam regularnie raz w tygodniu na 2 h
PaLLitQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:04   #41
Netka :)
Raczkowanie
 
Avatar Netka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ups zapomniałam ze te ceny były w wakacje.. ciekawe ile teraz tam kosztuje ale powinno kosztowac góra 5 zł...
__________________
Netka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-26, 21:10   #42
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

A u nas jest tak śmiesznie jakieś zniżki rodzinne zniżki godzinowe itp. Nigdy tego nie połapałam do końca, ale wychodzi że jak idę o 16.0 z synem płacę za nas oboje 7 zł, a w jak o 21.00 sama też 7 zł
oczywiscie za pierwszą godzinę potem dopłacam za kolejną.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:31   #43
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Netka :) Pokaż wiadomość
ale ja mieszkam w dużym miescie ...
Widać moje duże miasto jest bardzo specyficzne

A gdzie mieszkasz jeśli można wiedzieć

Ja w krk te dwa baseny mam w miarę blisko. Może jest gdzieś taniej, ale z tego co się orientuję to raczej nie Ale nawet gdyby było gdzieś na drugim końcu miasta, to raczej wolałabym zapłacić te kilka złotych więcj niż jechać taki kawał
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-26, 21:48   #44
matrama
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ja chodziam na basen przez 3 tyg i juz jakies efekty zauwazałam( 2razy w tgodniu) teraz mam przerwe, le od jutra do nowego roku chodze codziennie, a potem tez tak 2 razy w t6godniu i muysle, ze wróce do figury z przed swiat;0 a co do chudniecia i cwiczeń to fenomenem jest HULA-HOP. ja juz mam taki nawyk trochę, ze jak ogladam telewizję( jakaś mode n ukces:P albo inna głupotke) to krece kółkiem. Swietnie wyrabia taliie, a jakdojdzie sie do wprawy to i bioderka ;] NAPRAWDE POLECAM ;P
matrama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:17   #45
Netka :)
Raczkowanie
 
Avatar Netka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
Widać moje duże miasto jest bardzo specyficzne

A gdzie mieszkasz jeśli można wiedzieć

Ja w krk te dwa baseny mam w miarę blisko. Może jest gdzieś taniej, ale z tego co się orientuję to raczej nie Ale nawet gdyby było gdzieś na drugim końcu miasta, to raczej wolałabym zapłacić te kilka złotych więcj niż jechać taki kawał
Chorzów , dzisiaj byłam na basanie i zapłaciłam 2 zł za 70 min pływania , oprócz tego miałam czas na przebranie się bo gdy przebierasz się zatrzymujesz sobie czas
__________________
Netka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:37   #46
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

To ja trochę na zadupiu - Bełchatów i u mnie wejście na 45 min kosztuje 6 zł drogo jak diabli
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 20:23   #47
oleczkas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Pływanie jest świetne na odchudzanie. Swego czasu chodziłam 1 w tygodniu przez jakieś 3 tygodnie, rekreacyjnie, nie stosowałam żadnych diet (a tuż po basenie tym bardziej). I schudłam , tylko nie wiem ile.
Najlepiej pływać różnymi stylami na zmiane.
A co do spadku wagi przy intensywny treningu to pamietajcie, że tłuszcz jest dużo lżejszy niż mięśnie, wiec lepiej się mierzyć niż ważyć.
oleczkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 20:36   #48
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Wink Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Netka :) Pokaż wiadomość
Chorzów , dzisiaj byłam na basanie i zapłaciłam 2 zł za 70 min pływania , oprócz tego miałam czas na przebranie się bo gdy przebierasz się zatrzymujesz sobie czas
O kurde Nigdy nie przypuszczałabym, że gdzieś może być aż tak tanio Pakuje się i wyprowadzam Blisko masz na ten basen Bym się wprowadziła
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:23   #49
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

hej u mnie pelna godzina kosztuje 6 zl!!!! to troche duzo wiem a i tak p[rzewaznie ta zlotowke musze dopalcic bo zanim sie wyguzdram z szatni to czas mija...niestety...wiec tak srednio wynosi mnie to w sumie 7 zl!! no ale coz co zrobic..za to basen mamy fajny moze nie dluzy ale sa tam 3 jacuzzi, zjezdzalnia, sauna, taki baenik to nauki plywania(glownie dla dzieci, nastepny obok to tzw rwąca rzeka tam sa takie fajne prady..no ale ja jak juz ide to po to zeby pywac intetnsywnie..czy wiekszosc czasu spedzam na normanym 25 metrowym basenie a pizniej na koncu czasm wskakuje na 5-10 min do jacuzzi;]

...no i mam jeszcze jedna motywacje do czestego chodzenia na basen....(mimo tych 6 zl..)..otoz jest tam taki przystojny ratownik!!!! ktory zawładnal moim sercem hehehehe naprawde jest boski;]....studiuje tam gdzie ja ale w szkole rzadko go widze...a i na basenie tez jak akurat mi sie trafi bo nie wiem jak dokladnie pracuje..w sumie glownie jest w weekendy.....kurcze ale brak mi odwagi zeby podejsc..bo niestety nie naleze do najodwazniejszych....zara z bym przyjela buraka i szydra by byla..ale dziewczyny musze wam powiedziec ze kontakt wzrokowy juz byl!!!..i to dosc intensywny niestety zazwyczaj jak wychodze z basenu tak jak to bylo za pierwszym razem...wtedy po raz pierwszy szeroko sie do mnie usmiechnal jak wychodzilam na zewnatrz


..kurcze szkoda ze to wszystko jest takie skomplikowane...no coz wazne ze mam motywacje heheh i to podwojna!!!!....pragne ujedrnic i wyszczuplic cialko no i jak najczesciej spotykac mojego kochanego ratownika;]...Pawełka...;]...tak ma na imie bo slyszlam jak w szkole go koledzy wołali;]...no i studiuje wf--i jest o rok starszy...i niestety niedlugo skonczy szkole...ehh co ja wtedy zrobie......??..no coz moze do tego czasu cos sie zmieni w naszych relacjach...;]..kurcze ale sie rozpisalm..sorry dziewczynki ale jak zaczynam o nim pisac to nie moge skonczyc;;]....
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...

Edytowane przez eeewelinaaa
Czas edycji: 2007-01-02 o 15:49
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-02, 20:33   #50
ehe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: zachód
Wiadomości: 236
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

ja pływam głównie żabką. Od roku w miarę regularnie chodzę jakichs boskich efektów nie ma jeśli chodzi o bruzch. No mzoe za mało się przykładałam to fakt :P W sumie jak ostatnio byłam sama na basenie i non stop przez 45 minut pływałam żabką to czułam mięśnie bruzcha następnego dnia. Ale zachęcam jak najbardziej do basenu. Żabka świetnie działa na biust (mam mały biust, a dzięki basenowi chyba jest pełny i jak zakładam wycięte bluzki to mimo, że jest mały ładnie wygladą). Jeśli chodzi o talie cięzko powiedzieć, bo zawsze miałam wąską, chociaz musze przyznac, ze na brzuszku moze i tyje, a na talii nadal prawie ani gramu tłuszczyku, wiec polceam. Teraz biore sie za bardziej intensywny trening na basenie, wiec za dwa miesiace pwoiem czy coś na brzuszek pomogło
ehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:00   #51
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez eeewelinaaa Pokaż wiadomość
...no i mam jeszcze jedna motywacje do czestego chodzenia na basen....(mimo tych 6 zl..)..otoz jest tam taki przystojny ratownik!!!! ktory zawładnal moim sercem hehehehe naprawde jest boski;]
To żeś sobie motywacje znalazła Oj to ja też muszę sobie takiej na basenie poszukać
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 14:13   #52
eeewelinaaa
Raczkowanie
 
Avatar eeewelinaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 263
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
To żeś sobie motywacje znalazła Oj to ja też muszę sobie takiej na basenie poszukać

Milka oj poszukaj poszukaj bo to naprawde motywuje no i podwojne korzysci...ehh jutro tez sie wybieram na basen...
__________________
"...Dla Świata moge byc nikim....ale dla tego KOGOŚ chcę byc całym ŚWIATEM..."




warto dązyc do celu...nagroda jest słodka...
eeewelinaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 12:38   #53
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Wszystkie macie taniutkie baseny!
Ja w Warszawie za bilet ulgowy na godzinę płacę 10 złotych, a po godzinie 17 płacę 15 złotych. Zgroza!
alcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 17:55   #54
Netka :)
Raczkowanie
 
Avatar Netka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Milka19 Pokaż wiadomość
O kurde Nigdy nie przypuszczałabym, że gdzieś może być aż tak tanio Pakuje się i wyprowadzam Blisko masz na ten basen Bym się wprowadziła
blisko mam ok 10 min drogi piechotką ?)
__________________
Netka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-04, 20:12   #55
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Talking Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez Netka :) Pokaż wiadomość
blisko mam ok 10 min drogi piechotką ?)
To ja już sie pakuję
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:27   #56
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Witajcie,

ja własnie postanowiłam chodzić znów na basen. Jako dziecko trenowałam pływanie i pamiętam, że miałam fajnie umięśniony brzuch. tzn płaściutki. Bo ogólnie jestem w miarę szczupła, tylko teraz strasznie "sflaczałam" :/ Kiedyś tyle pływałam, muszę do tego wrócić. Tylko u mnie strasznie drogo, ale tak sobie pomyślałam, że jak by zacząć teraz to do wakacji nóżki i brzuszek będą niczego sobie. Zawsze o ciałku "na wakacje" myślę dopiero... w wakacje... Może w tym roku wkońcu będę ładnie wyglądać

Dziewczyny, dajcie znać czy jeszcze pływacie? i jak z efektami

Pozdrawiam

Edytowane przez gujana
Czas edycji: 2007-02-08 o 16:28 Powód: o :)
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 16:38   #57
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość
Witajcie,

ja własnie postanowiłam chodzić znów na basen. Jako dziecko trenowałam pływanie i pamiętam, że miałam fajnie umięśniony brzuch. tzn płaściutki. Bo ogólnie jestem w miarę szczupła, tylko teraz strasznie "sflaczałam" :/ Kiedyś tyle pływałam, muszę do tego wrócić. Tylko u mnie strasznie drogo, ale tak sobie pomyślałam, że jak by zacząć teraz to do wakacji nóżki i brzuszek będą niczego sobie. Zawsze o ciałku "na wakacje" myślę dopiero... w wakacje... Może w tym roku wkońcu będę ładnie wyglądać

Dziewczyny, dajcie znać czy jeszcze pływacie? i jak z efektami

Pozdrawiam
Zmusiłam siostrę do kupienia kostiumu, bo samotnie nie chciałam pływać Siostra kostium kupiła, a ja jak narazie to okazjonalnie chodzę a siostra jeszcze nie była. Ale po sesji na pewno się będę tu często wypowiadała, bo mam zamiar karnet sobie wykupić I postanowiłam, że nawet bez siostry będę chodzić - choć razem raźniej
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 19:59   #58
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Ale po sesji na pewno się będę tu często wypowiadała, bo mam zamiar karnet sobie wykupić I postanowiłam, że nawet bez siostry będę chodzić - choć razem raźniej
[/QUOTE]


no to super,że bedziesz zaglądać
ja właśnie mam jeszcze tylko jeden egzamin (ale najgorszy!!! ) i po nim też zamierzam wykupić karnet. Karnet - w chwilach basenowego zwątpienia - na pewno będzie dodatkową motywacją.

Mój TŻ też mnie dopinguje, odkąd postanowiłam odflaczyć ciałko a ponieważ teraz się bardzo rzadko widzimy (bo tymczasowo dzieli nas 1000km ), to gdy dzwoni czesto mnie pyta kiedy ide na basen, że to zdrowo itd. Kochany No i wiadomo, jak się zobaczymy po takim moim treningu, to na pewno on wtedy zauważy różnicę (po np 3 miesiącach!). Więc mam motywację i to wielką

pozdrówka
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:02   #59
gujana
Wtajemniczenie
 
Avatar gujana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 682
Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

A,zapomniałam dodać - od siostry się nie uzależniaj. Jak to już tu ktoś napisał, nie ma się co uzależniać od innych osób. Poza tym, jak pojdziesz 2 razy i będziesz zadowolona (na pewno, wkoncu pływanie to sama przyjemnosc) to siostra też się pewnie wybierze
gujana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-08, 20:49   #60
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Basen, a zbędne kilogramy!!!Pływanie-Czy to działa?

Cytat:
Napisane przez gujana Pokaż wiadomość

no to super,że bedziesz zaglądać
ja właśnie mam jeszcze tylko jeden egzamin (ale najgorszy!!! ) i po nim też zamierzam wykupić karnet. Karnet - w chwilach basenowego zwątpienia - na pewno będzie dodatkową motywacją.
Ja mam jutro ostatni egzamin Karnet też ma mnie do tego zdopingować. U mnie wypad na basen to gdzieś około 3-4 godziny wycięte z dnia. Bo dosyć daleko Ale mimo wszystko będę chodzić regularnie a jak już nabędę karnet to wyjścia nie będę miała
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-27 16:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:25.