biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 10:45   #1
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397

biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?


Cześć dziewczyny stosował ktoś tabletki Biotebal? Ja jestem w połowie opakowania i faktycznie mniej włosów mi wypada.
Nie jestem pewna przez jaki czas moge brać te tabletki, chyba nie powinno brać się ich cały czas i są dobre tylko na dobry start do kuracji włosów? Jakoś trudno mi uwierzyć że jakiekolwiek tabletki są dobre na dłuższą mete, np. 2 lata.
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 11:11   #2
empressofshadows
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 347
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

kiniaczeq
Super,że na Ciebie działają Ja zużyłam 3 opakowania Biotebalu 5mg i u mnie rezultatu nie było
Myślę,że co jakiś czas trzeba zrobić sobie przerwę w braniu tabletek
empressofshadows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 15:15   #3
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Mi dermatolog kazała brać 3 opakowania i potem przerwa.
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 08:33   #4
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

moja mama przestaję go brać tylko w okresie lata (po za tym cały czas ) . włosy rosną , żadnych skutków ubocznych nie ma .
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 12:37   #5
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Moja dermatolog mówiła, że można brać 3 miesiące i potem 3msc-pół roku przerwy.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 15:30   #6
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

to chyba raczej zależy od tego jak organizm je przyjmuje . ja zawsze eksperymentuje ; )
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 19:11   #7
madziarushoffa
Raczkowanie
 
Avatar madziarushoffa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: eL
Wiadomości: 53
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez atojaxd Pokaż wiadomość
to chyba raczej zależy od tego jak organizm je przyjmuje . ja zawsze eksperymentuje ; )
Ja przez 4 miesiące przyjmowałam te tabletki, byłam zadowolona z efektów. Po ok. 2 miesiącach efekty były bardzo zauważalne. Jeśli chciałabyś poczytać o moich spostrzeżeniach wpisz w wyszukiwarkę "biotebal babska przystań" bo nie wiem, czy mogę tu zostawić link
madziarushoffa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-30, 06:31   #8
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

zostało mi opakowanie revalidu , a potem biorę się za biotebal
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-30, 15:59   #9
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez empressofshadows Pokaż wiadomość
kiniaczeq
Super,że na Ciebie działają Ja zużyłam 3 opakowania Biotebalu 5mg i u mnie rezultatu nie było
Myślę,że co jakiś czas trzeba zrobić sobie przerwę w braniu tabletek
U mnie to samo
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 09:13   #10
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Dziękuje za wszystkie odp. madzia, oglądałam, widać efekty
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:30   #11
atojaxd
Raczkowanie
 
Avatar atojaxd
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: lublin .
Wiadomości: 160
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

a próbowałyście CP ? dziewczyny bardzo go sobie chwalą .
__________________
Michalinka <3
atojaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 13:05   #12
BezCiebieNiePrzezyje
Przyczajenie
 
Avatar BezCiebieNiePrzezyje
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

.

Edytowane przez BezCiebieNiePrzezyje
Czas edycji: 2017-01-17 o 18:09
BezCiebieNiePrzezyje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:39   #13
klaudia_23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 171
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Wyślę zainteresowanej osobie świeże opakowanie biotebal 5 , nie mogę go brać bo powoduje u mnie nasilony trądzik. Proszę o kontakt justyna-b22@wp.pl
klaudia_23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 12:02   #14
angielz
Przyczajenie
 
Avatar angielz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Na Biotebal trafiłam przypadkiem, będąc w aptece magister poleciła mi właśnie ten lek a nie suplement na moje problematyczne włosy: zniszczone po trwałej i farbowaniu, ze stresu łysienie na czubku głowy... Wzięłam mocniejszą dawkę i od razu zaczęłam stosować, rano i wieczorem po 1 tabletce, efekt oszałamiający:
* mniej wypadających włosów
* miękkie w dotyku
* poprawienie gęstości i ilości włosków.

Teraz przerwę na 2 tygodnie zrobiłam, ale od jutra znów zaczynam brać te lekarstwo i co najważniejsze: widzę same pozytywy, u mnie brak jakichkolwiek efektów ubocznych.

__________________
Poszukująca aNGie

Edytowane przez angielz
Czas edycji: 2013-08-13 o 12:12
angielz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 08:51   #15
natka605
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

dziewczyny jestem trochę w kropce ponieważ moja dermatolog zapisała mi na wypadające i przetłuszczające się włosy Biotebal i mówiła żeby smarować tym płynem skórę głowy. Sprawdziłam w internecie i okazuje się, że to tabletki i co ja mam zrobić?
natka605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-21, 10:10   #16
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 530
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Dziewczyny odświeżam temat , !

Kupiłam Biotebal jedna tabletka to 5mg biotyny. To jakoś strasznie duzo podobno wystarczy nie przekraczać 1 mg.

Czy mogę przepołowić tabletkę i łykac tylko pól ? Czy nie straci swoich właściwości ?

I jaka jest najlepsza pora dnia na łykanie tego ?
Harutobi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:14   #17
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez Harutobi89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny odświeżam temat , !

Kupiłam Biotebal jedna tabletka to 5mg biotyny. To jakoś strasznie duzo podobno wystarczy nie przekraczać 1 mg.

Czy mogę przepołowić tabletkę i łykac tylko pól ? Czy nie straci swoich właściwości ?

I jaka jest najlepsza pora dnia na łykanie tego ?
e tam, ja brałam i było suuuuuuper, jak będe w PL to kupie 3 opakowania zapasu
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 21:53   #18
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
e tam, ja brałam i było suuuuuuper, jak będe w PL to kupie 3 opakowania zapasu
Ja też brałam,co prawda poprawy nie było,ale spokojnie możesz cała 5mg zjesc
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-25, 21:28   #19
gochawizaz
Przyczajenie
 
Avatar gochawizaz
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 11
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Biotebal jest świetny na wypadanie włosów i wzmacnia paznokcie. Mnie już pomógł a dopiero jestem w połowie drugiego opakowania. Zapraszam do mojej opinii: http://blogkokoszki.eu/miesieczna-ku...sy-i-caly-id36
gochawizaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-06, 21:16   #20
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Sporadycznie udzielam się na forum, ale postanowiłam napisać o biotebalu, bo jest on wart polecenia. I jeżeli komuś pomoże, to będę się tylko cieszyć.
Biotebal 5 mg biorę od początku grudnia i jestem zachwycona. To już moje 2 podejście. Pierwszy cykl trwał od maja do sierpnia (3 mies.). Poleciła mi go koleżanka na porost włosów, więc moim jedynym oczekiwaniem wtedy był miesięczny przyrost. Nie było spektakularnych efektów, ale włosy zrobiły się mocniejsze, mniej się przetłuszczały. Potem go odstawiłam.
W listopadzie zaczął się mój włosowy armagedon - leciały na potęgę, zatykały odpływ w wannie, non stop miałam je na ubraniach, po przeciągnięciu po nich dłonią kilkanaście zostawało mi w palcach. Myślałam, że to przesilenie jesienne. Czekałam, aż "samo" przejdzie i dbałam o włosy, jak zawsze (zapuszczam je od roku), czyli odżywki, maseczki itd. W grudniu sytuacja pogorszyła się - mycie było koszmarem, z tego względu, że wyciągałam kłęby włosów w wanny. Byłam przerażona, czułam, że czupryna się przerzedziła. Już zbierałam się, żeby iść do lekarza, ale przypomniałam sobie o biotebalu. Bez przekonania wróciłam do niego, no bo przecież porostu po nim nie było, takiego jak liczyłam... Ale może tym razem, przy wypadaniu pomoże. Po pierwszym opakowaniu nic się szczególnie nie zmieniło. W międzyczasie zrobiłam sobie morfologię i tarczycę - wyszło ok. Szukałam dalej sposobu i łykałam biotebal. Pierwszy efekt pojawił się po 6 tyg. łykania 1 tabletki dziennie. Byłam w szoku, gdy podczas mycia wypadło tylko kilka (!) włosów. I tak już zostało! Włosy przestały mi wypadać, nie mam ich na ubraniach, po przeciągnięciu dłonią nie zostaje ani jeden! Radocha nie z tej ziemi
Cały czas biorę tabletki, po 1 dziennie, o tej samej porze (wydaje mi się, że to ważne). Kończę 3 opakowanie i nie robię przerwy, bo się boję powrotu wcześniejszej gehenny. Myślę, że wiosną odstawię, jak będzie więcej witamin i minerałów w postaciach naturalnych.
Polecam każdemu, chociaż zdaję sobie sprawę, że przyczyny wypadania włosów mogą być różne (np. tarczyca) i nie wszystkim biotebal pomoże. Ale warto spróbować i pamiętac, że na efekt trzeba poczekać, ale jest on spektakularny
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 07:05   #21
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez atlantis75 Pokaż wiadomość
Sporadycznie udzielam się na forum, ale postanowiłam napisać o biotebalu, bo jest on wart polecenia. I jeżeli komuś pomoże, to będę się tylko cieszyć.
Biotebal 5 mg biorę od początku grudnia i jestem zachwycona. To już moje 2 podejście. Pierwszy cykl trwał od maja do sierpnia (3 mies.). Poleciła mi go koleżanka na porost włosów, więc moim jedynym oczekiwaniem wtedy był miesięczny przyrost. Nie było spektakularnych efektów, ale włosy zrobiły się mocniejsze, mniej się przetłuszczały. Potem go odstawiłam.
W listopadzie zaczął się mój włosowy armagedon - leciały na potęgę, zatykały odpływ w wannie, non stop miałam je na ubraniach, po przeciągnięciu po nich dłonią kilkanaście zostawało mi w palcach. Myślałam, że to przesilenie jesienne. Czekałam, aż "samo" przejdzie i dbałam o włosy, jak zawsze (zapuszczam je od roku), czyli odżywki, maseczki itd. W grudniu sytuacja pogorszyła się - mycie było koszmarem, z tego względu, że wyciągałam kłęby włosów w wanny. Byłam przerażona, czułam, że czupryna się przerzedziła. Już zbierałam się, żeby iść do lekarza, ale przypomniałam sobie o biotebalu. Bez przekonania wróciłam do niego, no bo przecież porostu po nim nie było, takiego jak liczyłam... Ale może tym razem, przy wypadaniu pomoże. Po pierwszym opakowaniu nic się szczególnie nie zmieniło. W międzyczasie zrobiłam sobie morfologię i tarczycę - wyszło ok. Szukałam dalej sposobu i łykałam biotebal. Pierwszy efekt pojawił się po 6 tyg. łykania 1 tabletki dziennie. Byłam w szoku, gdy podczas mycia wypadło tylko kilka (!) włosów. I tak już zostało! Włosy przestały mi wypadać, nie mam ich na ubraniach, po przeciągnięciu dłonią nie zostaje ani jeden! Radocha nie z tej ziemi
Cały czas biorę tabletki, po 1 dziennie, o tej samej porze (wydaje mi się, że to ważne). Kończę 3 opakowanie i nie robię przerwy, bo się boję powrotu wcześniejszej gehenny. Myślę, że wiosną odstawię, jak będzie więcej witamin i minerałów w postaciach naturalnych.
Polecam każdemu, chociaż zdaję sobie sprawę, że przyczyny wypadania włosów mogą być różne (np. tarczyca) i nie wszystkim biotebal pomoże. Ale warto spróbować i pamiętac, że na efekt trzeba poczekać, ale jest on spektakularny
To w takim razie przy mojej niedoczynności tarczycy BIOTEBAL nie jest nic wart ? Kurcze szkoda .. Borykam sie z tym problemem ... kiedyś miałam takie gęste i mocne włosy ze az frulyzjerki się dziwily a teraz szkoda gadać .. Na głowie mam 1/5tego co kiedyś .. Biorę leki na tarczyce i jakieś suplementy diety na wzmocnienie włosów i żadnych rezultatów nie widać ... Pozdrawiam ..
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-15, 20:28   #22
atlantis75
Przyczajenie
 
Avatar atlantis75
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Z północnej Polski
Wiadomości: 15
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
To w takim razie przy mojej niedoczynności tarczycy BIOTEBAL nie jest nic wart ? Kurcze szkoda .. Borykam sie z tym problemem ... kiedyś miałam takie gęste i mocne włosy ze az frulyzjerki się dziwily a teraz szkoda gadać .. Na głowie mam 1/5tego co kiedyś .. Biorę leki na tarczyce i jakieś suplementy diety na wzmocnienie włosów i żadnych rezultatów nie widać ... Pozdrawiam ..

Niestety, na stan włosów w niedoczynności tarczycy nie wpłynie nic, póki nie zostanie wyrównany poziom hormonów w organizmie (tyroksyny). Biotebal nie zaszkodzi, ale w niedoczynności mamy do czynienia ze spowolnieniem metabilizmu i włosy po prostu "śpią". Biotyna zawarta w Biotebalu może wspomóc włosy w takim wypadku, ale jedynie wyrównanie poziomu hormonów doprowadzi do odrastania i wzmocnienia włosów. Najważniejsze, żebyś znalazła dobrego lekarza, który dobierze Ci odpowiednią dla Ciebie kurację. Ja z niedoczynnością borykałam się w ciąży i po ciąży. O ile w ciąży działały u mnie też inne hormony i włosy trzymały się jakoś w kupie, to po urodzeniu synka, starciłam chyba z połowę tego co miałam na głowie. Dopiero leczenie wszystko unormowało.
Nie wiem od kiedy się leczysz, ale niestety powrót do równowagi hormonalnej wymaga czasu.
Pozdrawiam i życzę pozbycia się tego dołującego problemu!
__________________
atlantis75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 10:19   #23
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez atlantis75 Pokaż wiadomość
Niestety, na stan włosów w niedoczynności tarczycy nie wpłynie nic, póki nie zostanie wyrównany poziom hormonów w organizmie (tyroksyny). Biotebal nie zaszkodzi, ale w niedoczynności mamy do czynienia ze spowolnieniem metabilizmu i włosy po prostu "śpią". Biotyna zawarta w Biotebalu może wspomóc włosy w takim wypadku, ale jedynie wyrównanie poziomu hormonów doprowadzi do odrastania i wzmocnienia włosów. Najważniejsze, żebyś znalazła dobrego lekarza, który dobierze Ci odpowiednią dla Ciebie kurację. Ja z niedoczynnością borykałam się w ciąży i po ciąży. O ile w ciąży działały u mnie też inne hormony i włosy trzymały się jakoś w kupie, to po urodzeniu synka, starciłam chyba z połowę tego co miałam na głowie. Dopiero leczenie wszystko unormowało.
Nie wiem od kiedy się leczysz, ale niestety powrót do równowagi hormonalnej wymaga czasu.
Pozdrawiam i życzę pozbycia się tego dołującego problemu!
Dziękuję za odpowiedź ... Niedoczynność stwierdzili u mnie juz w wieku 8 lat .. czyli 12 lat temu ... jako dziecko byłam uparta nie brałam tabletek choć moja mama prosiła krzyczała nie działało to na mnie wrzucałam tabletki ... Teraz od pół roku systematycznie przyjmuje leki ...
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 20:33   #24
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Na mnie biotebal 5mg zadziałał super - jestem dopiero po 3 tygodniach (!!!) kuracji, a ilość wypadających włosów już zmniejszyła się o jakąś 1/3, a paznokcie rosną jak szalone, grube, twardsze i zdrowsze. Kupiłam już drugie opakowanie, zobaczę, jakie efekty będą po 2 miesiąch stosowania Co do cery - raczej bez zmian.
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 10:50   #25
Asha Rani
Przyczajenie
 
Avatar Asha Rani
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Używam Biotebalu już od roku. Zaleciłą mi dermatolog i farmaceutka. Zażywam 2 miesiące i później miesiąc przerwy. Efekty są rewelacyjne.
Włosy wyrastają na całej szerokości i długości głowy
skronie, partie szyi. Polecam, maleńkie tabletki łatwe w połykaniu, po posiłku. Zero skutków ubocznych
Asha Rani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 14:53   #26
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Po 2 miesiącach stosowania mogę stwierdzić, że super! Polecam bardzo Mam tyle baby włosków, że nie ogarniam ich teraz, mam nadzieję, że szybko urosną. A najlepsze jest to, że rosną migusiem!! Zaczęły rosnąć wraz z przymowaniem i mają już ze 4 cm!! Jeszcze nigdy mi nie wyrastało tyle włosów, biotebal musiał mocno pobudzić je do życia )
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:34   #27
sylwestra87
Przyczajenie
 
Avatar sylwestra87
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Hej, ja dziś zakupiłam te tabletki polecone przez fryzjerke. Kuracja ma trwać 3 msc. Mój problem to cienkie, wypadające i zniszczone włosy. Przez długi okres rozjaśniałam na jasny blond, od 4 lat mam znów ciemne, ale średnio co dwa msc kładłam farbę....od roku stosuję tylko szamponetki i czekam aż moje włoski odrosną i będą gęstsze i zdrowsze...po opiniach sadze że będzie dobrze Po kuracji dodam opinie czy było warto
sylwestra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 17:11   #28
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez sylwestra87 Pokaż wiadomość
Hej, ja dziś zakupiłam te tabletki polecone przez fryzjerke. Kuracja ma trwać 3 msc. Mój problem to cienkie, wypadające i zniszczone włosy. Przez długi okres rozjaśniałam na jasny blond, od 4 lat mam znów ciemne, ale średnio co dwa msc kładłam farbę....od roku stosuję tylko szamponetki i czekam aż moje włoski odrosną i będą gęstsze i zdrowsze...po opiniach sadze że będzie dobrze Po kuracji dodam opinie czy było warto
Pamiętaj, że biotebal i inne kuracje doustne uratują włosy przed wypadnięciem, pomogą im szybciej rosnąć, ale tego, co już wyrosło nie naprawią.
Regenerujesz włosy również od zewnątrz?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-30, 13:59   #29
sylwestra87
Przyczajenie
 
Avatar sylwestra87
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Pamiętaj, że biotebal i inne kuracje doustne uratują włosy przed wypadnięciem, pomogą im szybciej rosnąć, ale tego, co już wyrosło nie naprawią.
Regenerujesz włosy również od zewnątrz?
Tak, zdaję sobie sprawę z tego iż nie uratuję "starych" włosów.....Zaczelam używac olejku rycynowego 2 razy w tygodniu na noc nakladajac na cala glowe, ponoc ten olejek ma wlasciwosci regenerujace. Jestem prawie po miesiecznej kuracji z biotebal i nie oczekuje cudow, ale po umyciu glowy i po wysuszeniu jakby bardziej byly uniesione u nasady
sylwestra87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 11:14   #30
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: biotebal, jaki jest najzdrowszy czas przyjmowania tabletek?

Koleżanka jest fryzjerką, mówi że łykała, i jej kolezanki też, efekty były.
Ja się zastanawiam, bo słyszałam że przy ciązy nie można, a chcemy zacząć się starać
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 18:49:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.