jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 12:16   #151
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Systemfutures Pokaż wiadomość
i wytłumacz facetowi, że jak ma schabowego w domu, to za hamburgerami na ulicy się nie musi oglądać - a Twoja rola by być tym schabowym... i nie chodzi tylko o seks....


zabojczy jest ten tekst na pewno kiedys mu to powiem
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 00:01   #152
Modrogonczyk Wedrowiec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 54
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Nie nie wiem czy porównywanie do schaboszczaka jest takie super. Niektórzy wolą hamburgery Przyrównaj się raczej do kawioru, albo ambrozji!

Co do dziwek - proponowałabym zbadanie się na choroby weneryczne - poza tym rozumiem chwilowy bulwers, ale moim zdaniem nie ma z czego robić historii
Modrogonczyk Wedrowiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 00:19   #153
Kiti
Raczkowanie
 
Avatar Kiti
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 458
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

moj były przezył swój pierwszy raz z dziwką o czym raczył mnie poinformowac na koniec związku(po ok.3 latach bycia razem).Wcześniej bał się ,że go zostawię po tym,jak się dowiem.Myślałam przez cały ten czas,że jestem jego pierwszą partnerka seksulaną i on mnie z błędu nie próbował wyprowadzić


a na pewno bym go ztego powodu nie zostawila,bo zrobil to zanim mnie poznal ,glupek jeden
Kiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 02:36   #154
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Mój TŻ mówi, że seks z miłości jest piękny i w żaden sposób nie da się go porównać do seksu bez uczucia.
Autorko, jeśli umiesz się z tym pogodzić i wyjaśniliście to sobie, to nie wygaduj mu tego. Z drugiej strony nie jest to powód, żeby już nigdy do tego nie wracać (ale oczywiście w formie rozmowy, a nie wypominania czy docinków). Bo kiedy zaplanujecie współżycie... Takie niemiłe wspomnienia czasem wracają, i jeśli u ciebie tak będzie, to konieczna będzie rozmowa. Ja 4 lata temu usłyszałam za dużo od swojego TŻ i do dziś zdarza mu się przepraszać mnie za szczegóły z przeszłości, którymi mnie uraczył. Na szczęście bardzo rzadko o tym myślę, a dołuję się tym jeszcze rzadziej, ale - zdarza się. Rozmawiamy o tym otwarcie i zawsze jest mu przykro, że mi powiedział i że mnie to dręczy.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:05   #155
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Teraz po jakims czasie wlasnie po prostu o tym rozmawiamy... czasami troche mi smutno jak o tym wszystkim pomysle, ale da sie z tym pogodzic..
Ale szczerze mowiac ta sytuacja dala mi do pomyslenia wlasnie o takich kobietach... wiadomo robia to dla pieniedzy... ale do sexu trzeba miec ochote, a jak sie nie ma, to co? same sie do tego zmuszaja i dalej robia swoje...? ajj ciezko mi zrozumiec je
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 22:13   #156
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

a jak nie masz ochoty isc do pracy do banku to, co? nie idziesz?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 10:43   #157
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
Teraz po jakims czasie wlasnie po prostu o tym rozmawiamy... czasami troche mi smutno jak o tym wszystkim pomysle, ale da sie z tym pogodzic..
Ale szczerze mowiac ta sytuacja dala mi do pomyslenia wlasnie o takich kobietach... wiadomo robia to dla pieniedzy... ale do sexu trzeba miec ochote, a jak sie nie ma, to co? same sie do tego zmuszaja i dalej robia swoje...? ajj ciezko mi zrozumiec je

nie nad ta strona medalu powinnas sie zastanwiac i probowac zrozumiec

zmuszaja sie nie zmuszaja co to ma do rzeczy...prostytuuja sie taki fach...natomiast zastanwai mnie czy twoj facet mial wielka ochote na taka panienke czy polazl z ciekawosci...
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 10:49   #158
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
nie nad ta strona medalu powinnas sie zastanwiac i probowac zrozumiec

zmuszaja sie nie zmuszaja co to ma do rzeczy...prostytuuja sie taki fach...natomiast zastanwai mnie czy twoj facet mial wielka ochote na taka panienke czy polazl z ciekawosci...
nie chcial przezyc pierwszego razu i np dac plamy.
i teraz nie pamietam czy to byly juz nasze wywody czy ona333 napisala ze on tak powiedzial
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 00:15   #159
igordzilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez onaaa333 Pokaż wiadomość
wlasnie sie dowiedzialam, ze moj chlopak przezyl swoj 1 raz z k****. jestem w totalnym szoku nie wiem co myslec co zrobic...?
Trochę to "łankerskie" (wanker=z ang. onanista) co zrobił twój TŻ przed poznaniem ciebie, no ale stało się, a co się stało to się nie odstanie. Pytasz co robić, a co możesz zrobić?Możesz się albo pogodzić z tym co się stało albo nie. Jeżeli to co zrobił to jedyna rzecz która cie w nim zbulwersowała to powinnaś to olać i spróbować zapomnieć, ale jeżeli jest to rzecz, która przelała czarę goryczy to powinnaś z nim pogadać poważnie, i zapytać co jest dla niego ważne teraz.pzdr
igordzilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 12:22   #160
onaaa333
Raczkowanie
 
Avatar onaaa333
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 236
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Jestem z nim nadal i jest ok, żadnych zdrad ani prostytutek także jestem zadowolona ze swojej decyzji Już raczej nie wracamy do tego tematu.
Dziękuję za wszystkie rady
onaaa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-12, 18:43   #161
Dyskrecja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 213
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Najważniejsze,że nie żałujesz swojej decyzji i wszystko sie dobrze układa,oby tak dalej. Zycze dużo szcześcia.
Dyskrecja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 15:29   #162
JakasXxTam
Rozeznanie
 
Avatar JakasXxTam
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok (;
Wiadomości: 963
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Witam Was wszystkie ;*
Ja równiez mam podobny problem. Dowiedzialam się, że mój chłopak korzystał z takiej "usługi". Podobno tylko jeden raz, ale totalnie mnie to rozwaliło. Znamy się bardzo krótko, ale w jakimś stopniu zależy mi na tej znajomości. Odkąd dowiedzialam sie o tym brzydzę się go;/ Nie mogę na niego patrzeć, a przytulić czy pocałować to w ogóle... Cięzko mi to "przetrawić" i spojrzeć na niego, jak patrzyłam do tej pory... Nie chcę z nim o tym rozmawiać, bo powiedział, cytuję: "Wszystkiego trzeba spróbować. Ale nie ma się czym szczycić. Nie gadajmy o tym".
Może Wy mi powiecie, jak sie z tym uporać?
__________________
"...a rano wschodzi słońce, nie tylko na niebie !"


_________________________
od 1 października 2012 - studentka Politechniki Białostockiej

Edytowane przez JakasXxTam
Czas edycji: 2010-01-30 o 15:37
JakasXxTam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 17:44   #163
nigdysietuniezarejestruje
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

moj tez tak zrobil. i czasem to wraca, i jest niesamowicie obrzydliwe, tym bardziej, ze dla mnie zawsze to bylo bardzo wazne, czekalam na "wlasciwa osobe", ktora wydawalo mi sie, ze jest on. dopoki mi o tym nie powiedzial.
nigdysietuniezarejestruje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 18:28   #164
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Ja bym mu kazała się przebadać i nie zaczęłabym bez tego współżycia.
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 18:45   #165
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Za duzo uprzedzen. Jest tym samym czlowiekiem ktorym byl, nic sie nie zmienilo, a to, ze zrobil KIEDYS jakas glupote czy nie glupote powinno pojsc w zapomnienie. Nikogo nie zabil... nie okradl i nikogo tym nie skrzywdzil. Nie byl w zwiazku, byl wolny i mogl robic co dusza zapragnie. Życie przeszloscia nic nie da. I tak sie przelamal i przyznal, docen to zamiast go skreslac.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 10:04   #166
go2me
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 653
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez igordzilla Pokaż wiadomość
Trochę to "łankerskie" (wanker=z ang. onanista) co zrobił twój TŻ przed poznaniem ciebie, no ale stało się, a co się stało to się nie odstanie.
sorry (z ang. przepraszam) ale to określenie mnie rozwaliło

co do tematu...pierwszy raz z prostytutką to chyba jak widzę nie tak rzadki przypadek, mój obecny także zaliczył taki wypad z kolegami, tyle że to było baaaardzo dawno(15 lat temu), co prawda byłam w niezłym szoku jak się dowiedziałam ale pogodziłam się bo przeszłości nie da się zmienić ...

on bardzo żałuje i wstydzi się tego co zrobił i mi to w zupełności wystarcza, a najważniejsze że był szczery, bo takie wyznanie na pewno łatwe nie jest


Cytat:
Za duzo uprzedzen. Jest tym samym czlowiekiem ktorym byl, nic sie nie zmienilo, a to, ze zrobil KIEDYS jakas glupote czy nie glupote powinno pojsc w zapomnienie. Nikogo nie zabil... nie okradl i nikogo tym nie skrzywdzil. Nie byl w zwiazku, byl wolny i mogl robic co dusza zapragnie. Życie przeszloscia nic nie da. I tak sie przelamal i przyznal, docen to zamiast go skreslac.
dokładnie, każdy ma jakieś grzeszki na sumieniu, jakąś głupotę której żałuje, rozumiem szok po takiej informacji, ale trzeba żyć dalej, to że raz poszedł nie znaczy że mu się spodobało i będzie chodził "na dziwki ciągle",
__________________

go2me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 07:16   #167
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja bym mu kazała się przebadać i nie zaczęłabym bez tego współżycia.
ja też ostrożności nigdy za wiele
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 12:17   #168
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Współczuję. Ja już bym wolała, żeby zrobił to z dziewczyną, z którą był i do której coś czuł. Oczywiście, to było kiedyś, ale BYŁO. Osobiście - taki człowiek nie byłby dla mnie osobą, z którą bym chciała spędzić resztę swojego życia.
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-06, 20:17   #169
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Może nie jest to powód do zerwania, bo każdy robi jakieś błędy, ale dla mnie to trochę takie odrzucające. Nie wiem, czy umiałabym się z tym pogodzić, no ale z drugiej strony ważne, że facet się sam przyznał.
Wolałabym, żeby pierwszy raz faceta był z jego poprzednią wielką miłością, niż tak..
U mnie problem odpada, bo pierwszy raz mój TŻ miał ze mną, o czym się dowiedziałam jakieś pół roku po tym, wcześniej z góry założyłam, że już kogoś miał i wolałam nie dopytywać
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 22:09   #170
dr Pawlowski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Dałbym sobie spokój z takim facetem. To, że cię to oburza to bardzo zdrowe podejście i raczej zawsze będziesz na niego patrzeć już przez jakiś pryzmat dziwkarza...
dr Pawlowski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 11:10   #171
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez dr Pawlowski Pokaż wiadomość
Dałbym sobie spokój z takim facetem. To, że cię to oburza to bardzo zdrowe podejście i raczej zawsze będziesz na niego patrzeć już przez jakiś pryzmat dziwkarza...
Bez przesady, to że raz skorzystał z takiej usługi, nie musi być od razu nazywany dziwkarzem.
Skoro tak twierdzisz, to jakim facetem jest ktoś, kto bez miłości uprawiał seks, żeby po prostu sobie 'ulżyć' z przypadkowymi dziewczynami, nie za pieniądze?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:02   #172
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Bez przesady, to że raz skorzystał z takiej usługi, nie musi być od razu nazywany dziwkarzem.
Skoro tak twierdzisz, to jakim facetem jest ktoś, kto bez miłości uprawiał seks, żeby po prostu sobie 'ulżyć' z przypadkowymi dziewczynami, nie za pieniądze?
Ja bym go podobnie nazwała, po co mi facet który musi sobie ulżyć nawet pewnie nie zwracając uwagi z kim...
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 21:33   #173
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez venturka Pokaż wiadomość
Ja bym go podobnie nazwała, po co mi facet który musi sobie ulżyć nawet pewnie nie zwracając uwagi z kim...
Ale znajduje w końcu jakąś kobietę i potem są razem.
Ważna jest jego przeszłość?
Fakt, nie musiał z takimi, ale miał 'okazję' czy jak to się tam mówi.
Nie miał dziewczyny. Był sam.

To co, Twoim zdaniem taki facet, nie ma prawa do miłości?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.

Edytowane przez 0nasty0
Czas edycji: 2010-06-09 o 21:40
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:33   #174
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Rozne rzczy sie robi w mlodosci. Osobiscie nigdy nie mialem takich zapedow i uwazam to za obciach. Niektorzy koledzy oczywiscie mieli takie doswiadczenia, ale to raczej margines moze nie spoleczny, ale etyczny. Jak ktos robi takie numery, to robi tez inne.
Powinnas sie upewnic czy od tego czasu zaszla faktycznie duza zmiana w pojmowaniu stosunkow damsko-meskich i podejsciu do seksu.
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:39   #175
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Hmm. Ja bym na Twoim miejscu poprosiła go żeby się przebadał skoro korzystał z takiej usługi.
Ale też nie robiłabym z tego końca świata. Wg mnie lepiej z dziwką niż np. z dziewczyną przyjaciela. To że zapłacił za seks świadczy tylko i wyłącznie o jego desperacji w tym czasie.
Nie jest to jakaś wielka zbrodnia. Fakt - nie powinien, ale młodzi faceci robią różne głupoty. Czasem znacznie gorsze.
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 08:49   #176
No1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 244
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Ale znajduje w końcu jakąś kobietę i potem są razem.
Ważna jest jego przeszłość?
Fakt, nie musiał z takimi, ale miał 'okazję' czy jak to się tam mówi.
Nie miał dziewczyny. Był sam.

To co, Twoim zdaniem taki facet, nie ma prawa do miłości?
Nie wiemy jak jest obecnie, ale stwierdzenie byl dziwkarzem jest jak najbardziej na miejscu.
No1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 09:44   #177
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Ważna jest jego przeszłość?
Bardzo ważna. Po prostu ktoś, kto potrafi użyć innej osoby jak rzeczy, jako dobry, wrażliwy i emaptyczny partner jest - jak dla mnie - skreślony.
To jednak trzeba mieć do tego pewnego rodzaju skłonność, prawdaż

Nie mogłabym być z kimś takim, bo cały czas zastanawiałabym się jaki on tak naprawdę jest. Moje zaufanie ległoby w gruzach.

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebris Pokaż wiadomość
Fakt - nie powinien, ale młodzi faceci robią różne głupoty. Czasem znacznie gorsze.
Ale co jest gorsze od traktowania kobiety jak płatnej dziury a siebie jak frajera ? Zgwałcenie jej, zamordowanie ?
To ja dziękuję za takie pocieszenie.

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Cytat:
Napisane przez No1 Pokaż wiadomość
Rozne rzczy sie robi w mlodosci. Osobiscie nigdy nie mialem takich zapedow i uwazam to za obciach. Niektorzy koledzy oczywiscie mieli takie doswiadczenia, ale to raczej margines moze nie spoleczny, ale etyczny. Jak ktos robi takie numery, to robi tez inne.
No dokładnie.
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:40   #178
venturka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 149
GG do venturka
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez 0nasty0 Pokaż wiadomość
Ale znajduje w końcu jakąś kobietę i potem są razem.
Ważna jest jego przeszłość?
Fakt, nie musiał z takimi, ale miał 'okazję' czy jak to się tam mówi.
Nie miał dziewczyny. Był sam.

To co, Twoim zdaniem taki facet, nie ma prawa do miłości?
Nie odbieram mu prawa do miłości, tylko nie wiem czy on w ogóle wie, co znaczy miłość i czy mu ona do czegokolwiek potrzebna.
Owszem, każdy robi jakieś błędy, ale ile można?
Jeśli ktoś nie umie pomyśleć przed, to niech pomyśli chociaż po fakcie, ale porządnie, tak żeby takie sytuacje się nie powtarzały.
Nie wierzę, że jeśli ktoś "w młodości" korzystał z każdej okazji, to nagle przejdzie mu to z dnia na dzień.
To, że się jest samemu, to nie zwalnia z niczego, jakby nie było przeszłość ma znaczenie i nie można już nigdy wymazać tego, co się robiło źle, choć czasem bardzo by się chciało cofnąć czas.
venturka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 20:42   #179
idetamgdzieide
Raczkowanie
 
Avatar idetamgdzieide
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 92
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Ja bym mu kazała się przebadać i nie zaczęłabym bez tego współżycia.
Zgadzam sie, to konieczne. Autorko, a gdyby Ci powiedzial, ze wie, ze na pewno jest zdrowy, nie wierz mu na slowo, tego nikt nie wie, dopoki sie nie przebada. On musi miec to "na papierze".

Poza tym, dalabym sobie spokoj z takim facetem. Po prostu bym sie go brzydzila.

I skad wiesz, czy jeszcze czegos przed Toba nie ukrywa? Byc moze dowiesz sie za jakis czegos nowego.
idetamgdzieide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 22:41   #180
0nasty0
Wtajemniczenie
 
Avatar 0nasty0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wlkp. / NL
Wiadomości: 2 075
GG do 0nasty0
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Sine.ira
Bardzo ważna. Po prostu ktoś, kto potrafi użyć innej osoby jak rzeczy, jako dobry, wrażliwy i emaptyczny partner
jest - jak dla mnie - skreślony.
To jednak trzeba mieć do tego pewnego rodzaju skłonność, prawdaż
Nie mogłabym być z kimś takim, bo cały czas zastanawiałabym się jaki on tak naprawdę jest.
Moje zaufanie ległoby w gruzach.
Przykład - mój TŻ.
Miał w wieku 15 lat pierwszą miłość, z którą był. Potem nie miał nikogo jako związek, przelotne panienki, które
eee.. dawały. Nie ma do nich szacunku do dziś, nie miał i raczej mieć nie będzie.

Owszem, na początku mnie to gryzło, strasznie, ale.. czy taka osoba nie zasługuje na miłość?
W niektórych momentach myślę tak samo jak Wy, no, boli.. Strasznie, że tak powiem, ale to w momentach moich
'odchyleń'. Jestem z nim paarę lat, okazuje mi szacunek, nie traktuje mnie źle. W trakcie seksu nigdy nie zmusza
do jakichkolwiek rzeczy, jest czuły, a nawet powiem, że bardzo.

Cytat:
Venturka
Nie odbieram mu prawa do miłości, tylko nie wiem czy on w ogóle wie, co znaczy miłość i czy mu ona do czegokolwiek
potrzebna.
Owszem, każdy robi jakieś błędy, ale ile można?
Jeśli ktoś nie umie pomyśleć przed, to niech pomyśli chociaż po fakcie, ale porządnie, tak żeby takie
sytuacje się nie powtarzały.
Nie wierzę, że jeśli ktoś "w młodości" korzystał z każdej okazji, to nagle przejdzie mu to z dnia na dzień.
To, że się jest samemu, to nie zwalnia z niczego, jakby nie było przeszłość ma znaczenie i nie można
już nigdy wymazać tego, co się robiło źle, choć czasem bardzo by się chciało cofnąć czas.
Taka osoba wie, co to znaczy miłość.
Uprawiał seks bez zobowiązań.
Mój TŻ powiedział mi, że po prostu nie chciał się wiązać, nie znalazł tej odpowiedniej,
nie chciał na siłę po prostu. Miał 'okazje' że tak powiem, to z nich skorzystał.
Miał masturbować się przed sztucznymi panienkami na ekaranie przez parę lat?
Nie chciał związku, nie mógł.

O mnie zabiegał przez niecały rok. (Właściwie więcej, ale to inna historia.)
Nie widział świata po za mną.
Ja na początku byłam na dystansie, myślałam tak samo jak Wy.
Jednak, że zawsze podobał mi się i z wyglądu i z charakteru, postanowiłam dać
mu szansę.. Na początku spotkania, takie 'o', rozmowy, pójście na piwo,
na imprezę, spacery itp. Nie 'przystawiał' się do mnie tak, jak do takich 'na raz'. Baaardzo zabiegał o mnie.
I dałam mu szansę. Nie żałuję.



Po za tym są prostytutki, no nie pochwalam ich zawodu, ale są, trudno.
Więc kto lepiej, żeby z nich korzystał: mąż/narzeczony/chłopak, który ma żonę/narzeczoną/dziewczynę - czy facet,
który jest sam?
Po za tym, nie każdy lubi uprawiać seks z miłości, bądź nie znalazł jeszcze odpowiedniej,
więc 'nadarza' mu się okazja, jakaś tam mu się wypnie, chłopak sobie eeem, 'ulży' no i na tym się kończy.
Uprawiał seks bez miłości. Po prostu.
Zawsze każdy musi uprawiać seks tylko z osobą z którą jest i jest wielka miłość aż po grób?
__________________
Szczęśliwa od 05.08.2007


lexie
Generalnie termin wzrokowiec tyczy się tego, że dana osoba się najłatwiej uczy,
zapamiętuje materiał wizualny, a nie tego, że musi się patrzeć na gołe panie.

Edytowane przez 0nasty0
Czas edycji: 2010-06-10 o 22:44
0nasty0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.