jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!! - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-20, 17:49   #211
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

beznadziejny123 = niewinnyjestem. Sprawdźcie sobie styl wypowiedzi. Ta sama żenada i męczydupa
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:02   #212
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Ojej, jaka szkoda. Znowu nie masz racji Napisałem w życiu tylko na dwóch forach i na obu mam właśnie ten nick. Nie zmienia to faktu, że piszesz nie na temat i zaśmiecasz wątek.

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Koniec końców postanowiłem, że jednak tego nie zrobię z dziwką bo faktycznie ona kompletnie nie da mi tego czego potrzebuje. Dziękuje za posty elamem, Elfir i _Marta_M_.

A ty Bananalama jesteś żenująca.

Pozdrawiam wszystkich.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 19:19   #213
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Och, jakże mi przykro. Niestety jestem pewna, że nie tylko ja Cię tak odbieram .

Nadal uważam, że pierwszy raz z dziwką to kiepski pomysł dla kogoś, kto ma na uwadze przyszły poważny związek, bo jednak większość dziewczyn tego nie pochwala.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 21:38   #214
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

dla mnie przeszlośc to przeszłość,coś co było przede mną i nie wróci.
dziś jest to co jest i to mnie interesuje.

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Znalazłem i przeczytałem cały wątek bo szukałem informacji na temat pierwszego razu z dziwka i nasuwa się jedna myśl. Kobiety w ogóle nie mają pojęcia o facetach i ich potrzebach. Hasła w stylu "on traktuje kobietę jak przedmiot", "nie potrafi kochać", "nigdy bym mu czegoś takiego nie wybaczyła" zakrawają o nonsens. Seks jest potrzeba fizjologiczna. Kiedy jesteś głodna, idziesz do restauracji, płacisz za jedzenie. (zakładając, że np jesteś na mieście i nie możesz sobie sama przygotować posiłku) Tak samo kiedy facet ma ochotę na seks a nie ma aktualnie partnerki, może pójść do dziwki. A wy traktujecie to jak jakieś wielkie przewinienie. To oczywiste, że seks w związku to coś nieporównywalnie lepszego i głębszego ale nadal to tylko potrzeba reprodukcji i mówienie tutaj o miłości jest nie na miejscu. Po prostu durne bajki o księciu wpoiły wam błędne wyobrażenie na temat miłości.

Sam wybieram się do dziwki bo nie mogę już znieść samotności. Mam 20 lat i jestem prawiczkiem. Mogłem się kochać z dziewczynami od 16 roku życia ale nie pozwoliła mi na to zwykła nieśmiałość, mimo że do dziś kobiety mnie lubią i chcą czegoś więcej ale ja nie potrafię się przełamać (to pewnie wynik patologii w dzieciństwie) A teraz? Teraz jest już na późno, doszedłbym w 20 sekund i się zbłaźnił a jestem na to za stary. Bo normalni zdrowi ludzie tracą dziewictwo jako nastolatkowie. Dlatego wole iść do dziwki, której nie będzie obchodzić kim jestem i co robię. I pewnie przez brak uczucia zostanę skrzywdzony ale lepsze to niż nic. Wierze, że to pozwoli mi się przełamać.

I nie jest to wynikiem traktowania nikogo jak przedmiot bo chciałbym normalnego kochającego się związku ale już pewnie za późno.

Wszyscy na swój sposób jesteśmy przedmiotami i w dodatku zwierzętami mamy popędy i instynkty do których nie powinniście mieszać miłości.
Po tym co tu przeczytałem prawdopodobnie pierwszy raz z dziwka pozostanie moja tajemnica na zawsze.
uważam,że to dobry pomysł.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:06   #215
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Eh. Nawet gdyby ta dziwka potrafiła stać się najbardziej i najszczerzej kochającą kobietą dbającą o moje potrzeby... to nadal jest to 150 zł z godzinę. Gdybym szedł do niej za każdym razem kiedy potrzebuje bliskości, bardzo szybko pozostałbym bez grosza ^^ Poza tym nie zależy mi na utracie dziewictwa. To jest mi obojętne, bardziej chciałbym kochać się oralnie i to nie ma sensu bo

1) Płaciłbym 150 zł żeby zrobić dobrze nieznajomej
2) Gdyby okazała się mieć kiłę, miałbym twarz z głowy..

A nie chce. Bo to fajna twarz ^^

Więc zmiana planów. Dziwka to poroniony pomysł. I bez sensu.
Lepiej zachorować przez dyskotekowego szlaufa to może zostanie 150 zł na leczenie ^^ heh.

Pozdrawiam ^^
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:10   #216
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Eh. Nawet gdyby ta dziwka potrafiła stać się najbardziej i najszczerzej kochającą kobietą dbającą o moje potrzeby... to nadal jest to 150 zł z godzinę. Gdybym szedł do niej za każdym razem kiedy potrzebuje bliskości, bardzo szybko pozostałbym bez grosza ^^ Poza tym nie zależy mi na utracie dziewictwa. To jest mi obojętne, bardziej chciałbym kochać się oralnie i to nie ma sensu bo

1) Płaciłbym 150 zł żeby zrobić dobrze nieznajomej
2) Gdyby okazała się mieć kiłę, miałbym twarz z głowy..

A nie chce. Bo to fajna twarz ^^

Więc zmiana planów. Dziwka to poroniony pomysł. I bez sensu.
Lepiej zachorować przez dyskotekowego szlaufa to może zostanie 150 zł na leczenie ^^ heh.

Pozdrawiam ^^
Za to 150 zł to można iść do psychologa.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:11   #217
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Za to 150 zł to można iść do psychologa.
a co psycholog mu da,nadstawi się ?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 22:12   #218
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
a co psycholog mu da,nadstawi się ?
Kto wie

Myślę że pomoże mu zrozumieć, co nie tak trybi, że koleś się boi z taką normalną babeczką.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:13   #219
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Bananalama ma straszne kompleksy i jej obecność w tym wątku ogranicza się do obrażania ludzi i trollowania Radze nie wdawać się w dyskusje.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:15   #220
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Kto wie

Myślę że pomoże mu zrozumieć, co nie tak trybi, że koleś się boi z taką normalną babeczką.
mój pierwszy raz też nie był z moim partnerem,nie jet to kwestią kompleksów .czasem nie można się doczekac na stałego partnera ,a potrzeba jest wielka
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:15   #221
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Bananalama ma straszne kompleksy i jej obecność w tym wątku ogranicza się do obrażania ludzi i trollowania Radze nie wdawać się w dyskusje.
To ja chciałam iść na dziwki i ja mam zaburzony obraz związku? chyba niezbyt. Po prostu myślę, że psycholog by Ci mógł pomóc. Sam mówiłeś, że już nieraz mogłeś, a blokada była.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-20, 22:16   #222
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Myślę że pomoże mu zrozumieć, co nie tak trybi, że koleś się boi z taką normalną babeczką.
Nie boje się tylko brak mi zdecydowanego działania bo moje inicjatywy zawsze były tłumione przez autokratywną rodzinę. Co byś zrobiła leżąc z facetem z którym się chcesz kochać kiedy leżycie, leżycie, leżycie, mija tego leżenia dłuższa chwila a on nadal nic. Znudziło by ci się czekanie i byś sobie poszła. Tylko w tym problem.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:16   #223
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
mój pierwszy raz też nie był z moim partnerem,nie jet to kwestią kompleksów .czasem nie można się doczekac na stałego partnera ,a potrzeba jest wielka
Nie o to mi chodzi. Chciałaś tego i zrobiłaś to, a kolega chce, chce, ma chętną laskę obok i nie może.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:17   #224
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Taaa, jeszcze bym psychologowi zrujnował psychikę i zaczął by sobie tabletki przypisywać :d
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:18   #225
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie boje się tylko brak mi zdecydowanego działania bo moje inicjatywy zawsze były tłumione przez autokratywną rodzinę. Co byś zrobiła leżąc z facetem z którym się chcesz kochać kiedy leżycie, leżycie, leżycie, mija tego leżenia dłuższa chwila a on nadal nic. Znudziło by ci się czekanie i byś sobie poszła. Tylko w tym problem.
No to właśnie o to chodzi, żebyś się wyzwolił od działania tej rodzinki, bo to Ci się widocznie kładzie cieniem na psychice i nie ma w tym nic dziwnego, bo wiele ludzi ma ten problem.

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Taaa, jeszcze bym psychologowi zrujnował psychikę i zaczął by sobie tabletki przypisywać :d
Uwierz mi, jak ja nie zrujnowałam tej babce u której byłam, to i Tobie sie nie uda
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:18   #226
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie boje się tylko brak mi zdecydowanego działania bo moje inicjatywy zawsze były tłumione przez autokratywną rodzinę. Co byś zrobiła leżąc z facetem z którym się chcesz kochać kiedy leżycie, leżycie, leżycie, mija tego leżenia dłuższa chwila a on nadal nic. Znudziło by ci się czekanie i byś sobie poszła. Tylko w tym problem.
zabrałabym się za niego sama
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:19   #227
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zabrałabym się za niego sama
chyba najlepsze rozwiązanie
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:19   #228
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

.

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-08 o 18:23
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 22:21   #229
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Fakt. Chyba pomieszałem psychologa z psychiatrą.
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-21, 08:40   #230
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Nie boje się tylko brak mi zdecydowanego działania bo moje inicjatywy zawsze były tłumione przez autokratywną rodzinę. Co byś zrobiła leżąc z facetem z którym się chcesz kochać kiedy leżycie, leżycie, leżycie, mija tego leżenia dłuższa chwila a on nadal nic. Znudziło by ci się czekanie i byś sobie poszła. Tylko w tym problem.
A to co te dziewczyny jakies kłody że się same nie zaczeły dobierać?

Może Ty po prostu na złe laski trafiałeś i dziękuj Bogu bo byś potem miał seks jak z dmuchaną lalką, a nie prawdziwą kobietą
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:16   #231
elamem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 571
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Zgadzam się. Dziewczyna, która leży i czeka aż ją obsłużą to trochę mało fajne zjawisko...
Oczywiście może być też sparaliżowana obawą, że zostanie źle odebrana, ale wtedy raczej nie pędziłaby do następnego.
Jakoś trudno mi sobie wiobrazić, że ona nic... nie mówię nawet o dominowaniu, ale tak to jest, że jak się zacznie całować, przytulać itd. to blokady odpuszczają.
Słowem więc jeśli dziewczyna nawet nie próbuje się ściskać to strach pomyśleć co byłoby dalej. Seks z mumią
elamem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 13:19   #232
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
A to co te dziewczyny jakies kłody że się same nie zaczeły dobierać?

Może Ty po prostu na złe laski trafiałeś i dziękuj Bogu bo byś potem miał seks jak z dmuchaną lalką, a nie prawdziwą kobietą

bo pierwszy raz jest bardzo ważny,on rzutuje na twoje późniejsze upodobania w sferze seksu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 21:07   #233
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez elamem Pokaż wiadomość
Oczywiście może być też sparaliżowana obawą, że zostanie źle odebrana,
Gdzie tam jak laska napalona i ma ochotę akurat na tego samca to się nie boi wiem po sobie

z ex nr 1 też nie mogłam zdecydować się na następny krok, coś mi nie grało...a z drugim ex w łożku wylądowałam po miesiącu, nie czułam żadnej potrzeby czekania, nic mnie nie blokowało, ba, zdecydowałam się od razu na taki seks, że był facet pod mega wrażeniem, bo nie wyglądało to jak obchodzenie się z jajkiem i rozkminianie w stylu "a czy jak ja poloze reke na jego kroczu to zostane odebrana jako dziwka?"


beznadziejny, głowa do góry, młody jesteś, dziwne masz trochę towarzystwo skoro wszystkie dziewczyny tak chętnie tracą dziewictwo w tak młodym wieku, może warto poszukać potencjalnej partnerki gdzie indziej?
bo wierz mi, są kobiety, które same przejmują inicjatywę, a jak taka już Cię trochę "popchnie" do akcji to sam zaskoczysz i będziesz działał

sa dziewczyny, które wiele dają nie oczekując nic w zamian, nie bądź zakompleksiony, ja nie znam ani jednej która zbrechałaby faceta, że ma małego albo szybko dochodzi. Dziewczyny (przynajmniej te, która ja znam) nie są jakieś nieogarnięte, zdają świetnie sobie sprawę z problemów jakie moga sie pojawić, gdy partnerzy nie są jeszcze zgrani.

Tylko, że musisz celować w odpowiednie osoby, a nie w siksy, które rozkładają nogi na obozach, a potem chwalą się jakie to one nie są doświadczone
__________________

_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 23:04   #234
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

jakbyś dłużej bywał na forum, tobyś się przekonał ile dziewczyn w wieku 20 lat jest jeszcze dziewicami.
One też rozpaczają, że ich nikt nie chce przebić, bo "koleżanki dawno mają TO za sobą".
A chyba jednak kolezaki i koledzy to w wielu przypadkach mitomani
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 00:17   #235
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Tak de facto to prawictwo jeszcze bym przeżył. Ale całkowity brak seksu jest strasznie męczący. Ehh.. znów wróciłem do tego pomysłu z dziwka. Chyba naprawdę nie mam wyjścia ;(
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 02:01   #236
O moj borze
BAN stały
 
Avatar O moj borze
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 262
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

,

Edytowane przez O moj borze
Czas edycji: 2013-04-08 o 18:21
O moj borze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 00:06   #237
abegnale
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Znalazłem i przeczytałem cały wątek bo szukałem informacji na temat pierwszego razu z dziwka i nasuwa się jedna myśl. Kobiety w ogóle nie mają pojęcia o facetach i ich potrzebach. Hasła w stylu "on traktuje kobietę jak przedmiot", "nie potrafi kochać", "nigdy bym mu czegoś takiego nie wybaczyła" zakrawają o nonsens. Seks jest potrzeba fizjologiczna. Kiedy jesteś głodna, idziesz do restauracji, płacisz za jedzenie. (zakładając, że np jesteś na mieście i nie możesz sobie sama przygotować posiłku) Tak samo kiedy facet ma ochotę na seks a nie ma aktualnie partnerki, może pójść do dziwki. A wy traktujecie to jak jakieś wielkie przewinienie. To oczywiste, że seks w związku to coś nieporównywalnie lepszego i głębszego ale nadal to tylko potrzeba reprodukcji i mówienie tutaj o miłości jest nie na miejscu. Po prostu durne bajki o księciu wpoiły wam błędne wyobrażenie na temat miłości.
Też sądzę, że robicie z igły widły. Ja przeżyłem swój pierwszy raz z prostytutką i nie uważam tego za grzech, jak tu większość próbuje implikować. Sam pomysł był co prawda beznadziejny, i gdyby nie fakt, że poszliśmy w trzech i spora dawka alkoholu we krwi, to nigdy bym się na to nie zdecydował samemu.

I w głównej mierze alkohol i stres, sprawiły, że było beznadziejnie. Do tego kac moralny pozostał do dzisiaj. Dlatego wszystkim, którzy chcą stracić w ten sposób dziewictwo, stanowczo odradzam ten sposób, bo nie ma w tym nic romantycznego

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Mam 20 lat i jestem prawiczkiem. Mogłem się kochać z dziewczynami od 16 roku życia ale nie pozwoliła mi na to zwykła nieśmiałość, mimo że do dziś kobiety mnie lubią i chcą czegoś więcej ale ja nie potrafię się przełamać (to pewnie wynik patologii w dzieciństwie) A teraz? Teraz jest już na późno, doszedłbym w 20 sekund i się zbłaźnił a jestem na to za stary.
Tu trochę przesadzasz. Masz 20 lat, także do Gandalfa Ci jeszcze troche brakuje i nie jest za późno. Wiem, że nieśmiałość może być straszna, ale dopóki nie stawisz jej czoła, nic się nie zmieni. Im szybciej, tym lepiej dla Ciebie. Te magiczne 20 sekund też tu podnosisz do rangi mitu. Jak nie spróbujesz, to nie zabalujesz. Żeby dodać Ci otuchy, to mogę napisać, że moja dziwkarska odyseja miała miejsce rok temu, kiedy miałem juz skończone 28 lat, więc to ja tu powinienem mieć powody do depresji .

Ale jest jeden plus z tego wątku. Teraz już wiem (po przeczytaniu wypowiedzi), że gdybym się w przyszłości przyznał do tego, na 95% partnerka sprezentowałaby mi betonowe buty, więc lepiej nie ryzykować.

Edytowane przez abegnale
Czas edycji: 2013-01-31 o 01:27
abegnale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 11:24   #238
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Jak dziewczyna będzie ogarnięta, to nie będzie robić dramatu z tych 20 sekund.

Byłam z facetem, który przeżyl ze mną swój pierwszy raz, było właśnie to "20 sekund" i mi było głupio, że jemu było głupio
Tak w sumie, to nawet nie dziwię się, że tak to się kończy u faceta wtenczas; człowiek chce wypaść jak najlepiej, jest w stresie, że pierwszy raz i tak dalej.
Co ciekawe - a ja byłam z tym facetem w związku na odległość - za kolejnymi razami on już umiał panować nad tym, wydłużać stosunek. Doszłam do wniosku, że on znalazł w necie takie ćwiczenia - bo takie istnieją - na wydłużanie "wytrzymałości", że tak powiem. Więc jak się chce, to i tego można sie nauczyć
To, zdaje się, bazuje na tym, by sobie wyobrażać neutralne rzeczy, myśleć o czymś innym w czasie seksu, żeby siebie "rozproszyć" i podniecenie w ten sposób zmniejszać.
Ale i inne sposoby istnieją, jak sobie przypominam z tego co kiedyś w necie czytałam.

Kobiety to mają problem w drugą stronę - to mnie czasami dziwi, a czasami wkurza, zależy jak na to spojrzeć - bo one zazwyczaj (?) za pierwszym, czy n-tym razem wcale nie dochodzą. U kobiet jakby bardziej złożone czynniki się składają na to, trudniej je przeskoczyć, trzeba się osiągania orgazmu niejako nauczyć.

W każdym razie: jest wskazane, aby dziewczynie powiedzieć, że to pierwszy raz. W wieku lat 20 to nie jest przecież rzecz straszna! Jak zdaje ona sobie sprawę z tego, jak to u facetów wygląda, to nie powinna kręcić nosem. W sumie to nawet nie ma nad czym w moim przekonaniu.

-------------------
A odkładanie seksu, ponieważ czlowiek boi się, że za szybko dojdzie - jak dla mnie to nieprawidłowy wybór, bo ta obawa to pewnie nigdy nie zniknie, więc można w sumie do śmierci tak odkładać

Edytowane przez JanePanzram
Czas edycji: 2013-01-31 o 11:31
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 13:16   #239
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: jego pierwszy raz z dziwka!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez abegnale Pokaż wiadomość
Też sądzę, że robicie z igły widły. Ja przeżyłem swój pierwszy raz z prostytutką i nie uważam tego za grzech, jak tu większość próbuje implikować. Sam pomysł był co prawda beznadziejny, i gdyby nie fakt, że poszliśmy w trzech i spora dawka alkoholu we krwi, to nigdy bym się na to nie zdecydował samemu.

I w głównej mierze alkohol i stres, sprawiły, że było beznadziejnie. Do tego kac moralny pozostał do dzisiaj. Dlatego wszystkim, którzy chcą stracić w ten sposób dziewictwo, stanowczo odradzam ten sposób, bo nie ma w tym nic romantycznego

.
nie mowimy,że grzech,ale można odczuwać kac moralny jaki ty odczuwasz
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.