Odrosty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 15:10   #1
mysha91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 43
Unhappy

Odrosty



Byłam o fryzjera z dwa tygodnie temu, aby zafarbować odrosty po pasemkach platynowych ( sama mam naturalne blond włosy, ale ciemniejsze) i spodziewałam się pięknych włosów, niestety... Mam ładne swoje włosy, długie, proste i teraz zamiast platynowego odcienia- żółty. Fryzjerka, właścicielka zakładu mówi, że pewnie pracująca tam inna dziewczyna użyła jakiejś złej farby, nie wiem ... to już nieistotne. Zamówiłam już szampon, aby rozjaśnić te włosy, no ale dużego efektu się nie spodziewam. Chodzi o to kiedy mogę iść najszybciej na kolejną wizytę, aby nie spalić zdrowych włosów ( Mam już jednocentymetrowy odrost, bo włosy szybko dość mi rosną, ale nie mogę znieść tego koloru. Moje włosy wyglądają jakby wciąż były tłuste ! Jakie mam mieć odrosty? Po jakim czasie znów zrobić pasemka?

mysha91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 22:02   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Odrosty

trzeba sie natrudzic zeby miec dlugo ladna platyne. kup szampon, plukanke. a co do odrostow. mozesz farbowac same odrosty co 2 tygodnie jak musisz, a reszte wlosow zostawic w spokoju i wyrownywac kolor np co miesiac (na calych)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 12:42   #3
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Odrosty

Płukanka srebrna powinna zniwelować żółty odcień rozjaśnianych włosów, ale uważaj z ilością bo mogą wyjść niespodzianki
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:10   #4
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Odrosty

Hmm no nie wiem

Jeśli na całą głowę z odrostem była położona farba, to płukanka raczej niewiele pomoże. Mam to samo- rozjaśniałam wcześniej włosy, potem już na odrost i na te rozjasniane fryzjerka położyła blond farbę i też odrosty wyszly jasno rude. Mi płukanka nie pomaga i też zastanawiam się co dalej

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Płukana niweluje zółty odcień włosów rozjaśnianych, ale nie malowanych- przynajmniej w moim przypadku.
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:22   #5
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Odrosty

a moze fryzjerski 'odsiwiacz"? :p nie znam sie na tym, sama jestem farbowana brunetka zrzucająca kolor, ale widzialam takie szampony do stosowania wpierw codziennie, potem co 2 dni do włosów rozjasnianych i siwych i ponoc bardzo fajnie działają... moze bylyby skuteczniejsze niz płukanka? a jak nie oto trzeba isc do lepszego salonu fryzjerskiego i zapytac sie
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:19   #6
sylw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 79
Dot.: Odrosty

[quote=moniek;11723393]Hmm no nie wiem

Jeśli na całą głowę z odrostem była położona farba, to płukanka raczej niewiele pomoże. Mam to samo- rozjaśniałam wcześniej włosy, potem już na odrost i na te rozjasniane fryzjerka położyła blond farbę i też odrosty wyszly jasno rude. Mi płukanka nie pomaga i też zastanawiam się co dalej

Widocznie to zależy od włosów bo mi płukanka "posrebrzyła" pasemka na które była położona farba
sylw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:14   #7
moniek
Raczkowanie
 
Avatar moniek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 137
GG do moniek
Dot.: Odrosty

No tak, zgadzam się z Tobą. Pasemka, które były wcześniej rozjaśnione a później na to farba- to tak płukanka zniweluje żółty odcień, ale jeśli kolor blond został położony na naturalny włos ( nie rozjaśniany wcześniej) to raczej są kiepskie szanse na to żeby płukanka coś pomogła.

Ja stosuję szampon niwelujący żółty odcień firmy Matrix + płukanka fioletowa i odrosty jak miałam rude tak mam.
moniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:33.