Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-28, 13:50   #541
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

druga czesc zdjec
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (49,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (362,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (49,8 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (61,0 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 15.jpg (93,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16.jpg (89,1 KB, 18 załadowań)
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-12-02 o 22:03
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 13:55   #542
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

oni lubią różne takie 'eventy' jak piątki 13. czy Halloween, więc wtedy na pewno można się czegoś spodziewać- ale zdarza się też, że robią jakąś promocję bez okazji, tak jak Is pisze, nie jest tego wcale tak mało
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:00   #543
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
tylko przy specjalnych okazjach, teraz w lecie bylo tych okazji baaardzo duzo, bo bywa ze i pół roku nie ma żadnej obniżki
Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Odkąd mam subskrypcję w Meow czyli 9.02 naliczyłam 10 lub 11 różnych promocji
były to 10%, 15%, 20%, 25% i 30%off oraz darmowe wysyłki.
czyli sporo ;]

Dzięki za odpowiedź dziewczyny Będę cierpliwie czekać na następną promocję (domyślam się, że to może trochę potrwać ), bo mam coraz większą ochotę na największe pudło podkładu Mimo, że mój Munchkin nawet jeszcze nie otwarty Zamówiłam w ciemno i trafiłam z kolorem (kupiłam próbki takie same jak big). Sphynx 1 mi pasuje A może któraś z was mogłaby mi doradzić coś w tym stylu tylko ciut mniej różowego? Sphynx 1 jest świetny, ale mam kaprys na coś bez domieszki różu teraz Myślałam o Bengal lub Siamese...
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:12   #544
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=c81a2b06a90b0b22eaedbaa c3ab80ae1b1771235_6583817 1ebe9a;21693659]oni lubią różne takie 'eventy' jak piątki 13. czy Halloween, więc wtedy na pewno można się czegoś spodziewać- ale zdarza się też, że robią jakąś promocję bez okazji, tak jak Is pisze, nie jest tego wcale tak mało [/QUOTE]


Nic chyba nie pobije wielkanocnego polowania na pisanki w których były ukryte różne promocje
Biegałam wtedy jak głupia po stronie by upolować fajną zniżkę albo golden egg - 5 bigów za darmo niestety znalazłam golden egg 2 min za późno i ktoś inny się cieszył wygraną


Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź dziewczyny Będę cierpliwie czekać na następną promocję (domyślam się, że to może trochę potrwać ), bo mam coraz większą ochotę na największe pudło podkładu Mimo, że mój Munchkin nawet jeszcze nie otwarty Zamówiłam w ciemno i trafiłam z kolorem (kupiłam próbki takie same jak big). Sphynx 1 mi pasuje A może któraś z was mogłaby mi doradzić coś w tym stylu tylko ciut mniej różowego? Sphynx 1 jest świetny, ale mam kaprys na coś bez domieszki różu teraz Myślałam o Bengal lub Siamese...
Jeśli odrobinę mniej różowego to chyba Bengal...ale na cool'ach słabo się znam, popatrzyłam tylko na stronę...

no chyba że mam w próbkach w zbiorowym to zaraz mogę zrobic fotkę w woreczkach

EDIT: mam Sphynx 1 FF i Siamese 1 FF, zrobic zdjęcie?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-08-28 o 14:14
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 14:26   #545
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość


Nic chyba nie pobije wielkanocnego polowania na pisanki w których były ukryte różne promocje
Biegałam wtedy jak głupia po stronie by upolować fajną zniżkę albo golden egg - 5 bigów za darmo niestety znalazłam golden egg 2 min za późno i ktoś inny się cieszył wygraną




Jeśli odrobinę mniej różowego to chyba Bengal...ale na cool'ach słabo się znam, popatrzyłam tylko na stronę...

no chyba że mam w próbkach w zbiorowym to zaraz mogę zrobic fotkę w woreczkach

EDIT: mam Sphynx 1 FF i Siamese 1 FF, zrobic zdjęcie?

Is jeśli to nie problem, to bardzo bym prosiła Ale to w wolnej chwili, nie chcę Ci robić kłopotu A to Sphynx 1 FF, to chyba moja próbka, bo zamawiałam u Ciebie dwie sztuki
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 17:49   #546
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Proszę
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 18:04   #547
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Proszę
Dziękuję bardzo Faktycznie Siamese jest bez różu... Poszukam jeszcze swatchy Bengala i Siamese razem i będę decydować, który kolor brać
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 12:09   #548
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Is, dziękuje za swache, gdyż interesuje mnie tylko Siamese, teraz wiem, żeby brać najjaśniejszy
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 16:04   #549
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Przetestowałam wszystkie kolory(oprócz Ocicata,który odpada) i ...jak zwykle mam to wspaniałe szczęście być pomiędzy kolorami FF Naughty Abyssinan jest idealny na teraz,kiedy jestem opalona,ale pewnie będzie troszkę za ciemne w zimie.Z kolei PP Frisky Abyssinian jest dużo za jasny,wyglądam trupio blado.Jest na prawdę spora różnica pomiędzy 2 a 3 stopniem Abyssiniana.No nic,skuszę się chyba na FF Naught Aby. bo teraz wygląda idealnie.Może nie zblednę drastycznie.
Naught Angora jest za żółta,wyglądałam troszeczkę wysmarowana curry choć w sumie mogłabym tak wyjść do ludzi.Miałam też wrażenie,że Angora kryje słabiej od Abyssiniana w tej samej formule,może to ze względu na niedobrany odcień.
Trzeba Meow zdecydowanie przyznać,że kolory są bardzo "wyrozumiałe" w kwestii doboru kolorów i ładnie się dopasowują nawet kiedy nie są idealnie dobrane.Acha,szczerze polecam cienie do brwi,są nieziemsko trwałe(tak trwałego cienia do brwi nie miałam nigdy),łatwe w aplikacji i dają się wygodnie stopniować.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 18:14   #550
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Chyba znalazłam w końcu minerały dla siebie Trzeci dzień testuję Meow (ciągle z jednej próbki i widzę, że starczy mi jeszcze na co najmniej kilkanaście użyć; jedna próbka jest bardzo wydajna, przynajmniej w moim przypadku). Testuję formułę FF. Nie robi mi maski, dobrze kryje, ŚWIETNIE MATUJE! W przypadku mojej mega tłustej cery, nie dającej się niczym zmatowić na dłużej, ten podkład pobił rekord. Cały dzień bez żadnych poprawek, bez żadnej bibułki. Mam tylko 2 malutkie "ale" Byliśmy z Tż u znajomych na działce. Pogoda była taka sobie, ale słońce wyszło na chwilę i Tż po dokładnym przyjrzeniu mi się, stwierdził, że mam buzię aż za matową i on już woli jak się świecę Ja tu się cieszę, że znalazłam matujący podkład, a ten mi wyskakuje, że za bardzo matowa jestem To raz, a dwa, że podkład troszeńkę zważył mi się w okolicach nosa, też tak macie?
Co do tego, że jest zbyt matowy, to czytałam, że formuła Pampered Puss jest średnio kryjąca, z mikroskopijnymi drobinkami rozświetlającymi. Testowała może ją jakaś dziewczyna z tłustą cerą? Czy te drobinki są bardzo widoczne? Skusiłabym się może na tą formułę, gdyby mat był ten sam, bo krycie może być nawet trochę lżejsze, a te drobinki leciutko rozświetlały buzię, tak naturalnie, nie jak na Sylwestra
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 19:38   #551
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

I mnie tu przywiało.

Ze wstępnych spostrzeżeń, na razie tylko dokonanych na stronie MEOW wydaje mi się, że jestem na poziomie Angora/Abyssinian/Korat
1 - Sleek 2 - Frisky (obecnie)


Chciałabym przetestować powyższe kolory (formula obojętnie)
może którejś z Was zalegają takie i chciałybyście się wymienić?
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 19:59   #552
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
Przetestowałam wszystkie kolory(oprócz Ocicata,który odpada) i ...jak zwykle mam to wspaniałe szczęście być pomiędzy kolorami FF Naughty Abyssinan jest idealny na teraz,kiedy jestem opalona,ale pewnie będzie troszkę za ciemne w zimie.Z kolei PP Frisky Abyssinian jest dużo za jasny,wyglądam trupio blado.Jest na prawdę spora różnica pomiędzy 2 a 3 stopniem Abyssiniana.No nic,skuszę się chyba na FF Naught Aby. bo teraz wygląda idealnie.Może nie zblednę drastycznie.
Naught Angora jest za żółta,wyglądałam troszeczkę wysmarowana curry choć w sumie mogłabym tak wyjść do ludzi.Miałam też wrażenie,że Angora kryje słabiej od Abyssiniana w tej samej formule,może to ze względu na niedobrany odcień.
Trzeba Meow zdecydowanie przyznać,że kolory są bardzo "wyrozumiałe" w kwestii doboru kolorów i ładnie się dopasowują nawet kiedy nie są idealnie dobrane.Acha,szczerze polecam cienie do brwi,są nieziemsko trwałe(tak trwałego cienia do brwi nie miałam nigdy),łatwe w aplikacji i dają się wygodnie stopniować.
Czyli dobrze obstawiłam przy odbiorze osobistym?
u mnie też się ładnie dopasowuje bo nie wyglądam jakbym się wysmarowała curry

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam w końcu minerały dla siebie Trzeci dzień testuję Meow (ciągle z jednej próbki i widzę, że starczy mi jeszcze na co najmniej kilkanaście użyć; jedna próbka jest bardzo wydajna, przynajmniej w moim przypadku). Testuję formułę FF. Nie robi mi maski, dobrze kryje, ŚWIETNIE MATUJE! W przypadku mojej mega tłustej cery, nie dającej się niczym zmatowić na dłużej, ten podkład pobił rekord. Cały dzień bez żadnych poprawek, bez żadnej bibułki. Mam tylko 2 malutkie "ale" Byliśmy z Tż u znajomych na działce. Pogoda była taka sobie, ale słońce wyszło na chwilę i Tż po dokładnym przyjrzeniu mi się, stwierdził, że mam buzię aż za matową i on już woli jak się świecę Ja tu się cieszę, że znalazłam matujący podkład, a ten mi wyskakuje, że za bardzo matowa jestem To raz, a dwa, że podkład troszeńkę zważył mi się w okolicach nosa, też tak macie?
Co do tego, że jest zbyt matowy, to czytałam, że formuła Pampered Puss jest średnio kryjąca, z mikroskopijnymi drobinkami rozświetlającymi. Testowała może ją jakaś dziewczyna z tłustą cerą? Czy te drobinki są bardzo widoczne? Skusiłabym się może na tą formułę, gdyby mat był ten sam, bo krycie może być nawet trochę lżejsze, a te drobinki leciutko rozświetlały buzię, tak naturalnie, nie jak na Sylwestra
spokojnie mogę Ci polecić pampered
Cytat:
Napisane przez One_LoVe Pokaż wiadomość
I mnie tu przywiało.

Ze wstępnych spostrzeżeń, na razie tylko dokonanych na stronie MEOW wydaje mi się, że jestem na poziomie Angora/Abyssinian/Korat
1 - Sleek 2 - Frisky (obecnie)


Chciałabym przetestować powyższe kolory (formula obojętnie)
może którejś z Was zalegają takie i chciałybyście się wymienić?
dobre spostrzeżenia, z tego co pamiętam to używałaś fawn int a semi matte był za bardzo żółty?

mogę Ci zrobić porównanie korata, abyssiniana i angory jutro, mam z poziomu drugiego, postawie obok nich pudełko EDM fawn semi matee, bo taki mam, chcesz? póki mam jeszcze zbiorowe próbki to mogę robić porównania w woreczkach
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 20:56   #553
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
spokojnie mogę Ci polecić pampered
Dziękuję Is Za każdym razem jak miałam jakieś pytania, wątpliwości, to na gg zawsze mi dobrze doradziłaś, więc i tu skuszę się na pampered przy najbliższej promocji (już nie mogę się doczekać )
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:05   #554
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Czyli dobrze obstawiłam przy odbiorze osobistym?
u mnie też się ładnie dopasowuje bo nie wyglądam jakbym się wysmarowała curry
A i owszem Is .Co ciekawe to jest też kolor(to znaczy Abyssinian),który doradziła mi babeczka na ich forum.Pisała też,że Korat będzie zbyt beżowy co również się sprawdza.Także w razie wątpliwości z kolorami polecam wkleić zdjęcie na forum Meow i poprosić o radę,widać że na prawdę wiedzą co dla kogo.
Chyba wezmę sobie na razie Munchkina a nie Biga największego,zeby nie okazało się że na zimę zupenie się nie nadaje.Co do formuły to PP wygląda fajnie,jeżeli chodzi o wykończenie(fajne te mikro drobinki),ale jest troszkę mniej kryjący niż bym chciała więc pozostanę przy FF (kryje lepiej niż EDM Intensive rzeczywiście a absolutnie nie jest maskowata).Może przy najbliższej okazji wezmę sobie też coś w PP na dni kiedy mam lepszą cerę(oczywiście już po tym,jak obrabuję bank bo kurczaki-wszystko mi się tam w Meow podoba,bronzery,róże,line ry ah)
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:07
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:14   #555
asiorrr
Raczkowanie
 
Avatar asiorrr
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 365
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

A ja jestem chyba jakaś dziwna Dostałam ostatnio próbki Meow - FF Angora 2,3 i PP Angora 1,2,3 i Manx 2,3 oraz kilku korektorów. Wydawało mi się, że coś z tego wybiorę. Moim problemem (oprócz wielkich cieni pod oczami i zanieczyszczeń na nosie i brodzie) jest to, że moja twarz ma zupełnie inny kolor niż szyja. Jest blada, różowawa na policzkach, a reszta jest żółta. Szyja natomiast jest bardziej opalona i wyraźnie żółta. Dzisiaj przystąpiłam do testów Meow. Pierwsze spostrzeżenia - korektor pod oczy - mam Angorę 1 i 2- oba równie beznadziejne Są suche, wchodzą w zmarszczki i ledwo co kryją
Podkłady- przystąpiłam do testów paskowych na szyi. Wiadomo, jak to jest - nakładana warstwa jest zawsze grubsza. Najlepiej wtopił mi się Manx 3 w formule Pampered Puss. Nałożyłam go na twarz- 2 warstwy. Ładnie ujednolicił twarz, ale kolor... twarz dalej była dużo jaśniejsza niż szyja. Postanowiłam nałożyć Angorę 3 w formule FF, która na szyi była o wiele za żółta i za ciemna. Kolejne 2 warstwy. Niestety, to też nic nie dało, twarz dalej za jasna i za mało żółta (btw- nigdy nie myślałam że mam żółtawą cerę, dopóki nie zaczęłam używać minerałów! )Nie wiem co mam zrobić, w żadnej firmie nie potrafię znaleźć odpowiedniego odcienia. Na razie pasuje mi WG Intensive, ale oprocz koloru podkład lubię średnio... o wiele bardziej wolę np. Lumiere, a po dzisiejszych testach polubiłam także Meow - mimo tylu warstw nic sie nie świeci itp, po prostu twarz wygląda zdrowo i gładko. Czy możecie mi coś poradzić? Zastanawiam się nad wypróbowaniem Manxa FF, może bardziej kryjąca formuła nada więcej koloru.. Chyba, że jeszcze jakaś inna firma? Już mam dość tego testowania..
Zdjęć niestety nie mogę wstawić, bo żadne z nich nie oddaje rzeczywistego koloru mojej szyi.
Help! Jeśli ktoś w ogóle przeczyta tą litanię

Edytowane przez asiorrr
Czas edycji: 2010-08-29 o 21:23
asiorrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 21:32   #556
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

No to zamówiłam i jeszcze po próbeczce Frisky Manx i Mau tak na wszelki wypadek gdybym jednak miała jakieś brzoskwiniowe tony pogrywające w oddali.
Acha,jak znajdujecie ich primery i finishery?Wzięłam próbki i strasznie jestem ciakwa czy to coś fajnego bo finishery EDM nie specjalnie mi leżały.Suche strasznie.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:01   #557
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez RoOxAnKaA Pokaż wiadomość
Dziękuję Is Za każdym razem jak miałam jakieś pytania, wątpliwości, to na gg zawsze mi dobrze doradziłaś, więc i tu skuszę się na pampered przy najbliższej promocji (już nie mogę się doczekać )
jak chcesz to Ci mogę odsypać troche formuły pampered do testów, żeby potem nie było niespodzianki że jednak coś nie tak tylko jeśli Ci nie przeszkadza że dostaniesz... angore 2

Cytat:
Napisane przez asiorrr Pokaż wiadomość
A ja jestem chyba jakaś dziwna Dostałam ostatnio próbki Meow - FF Angora 2,3 i PP Angora 1,2,3 i Manx 2,3 oraz kilku korektorów. Wydawało mi się, że coś z tego wybiorę. Moim problemem (oprócz wielkich cieni pod oczami i zanieczyszczeń na nosie i brodzie) jest to, że moja twarz ma zupełnie inny kolor niż szyja. Jest blada, różowawa na policzkach, a reszta jest żółta. Szyja natomiast jest bardziej opalona i wyraźnie żółta. Dzisiaj przystąpiłam do testów Meow. Pierwsze spostrzeżenia - korektor pod oczy - mam Angorę 1 i 2- oba równie beznadziejne Są suche, wchodzą w zmarszczki i ledwo co kryją
Podkłady- przystąpiłam do testów paskowych na szyi. Wiadomo, jak to jest - nakładana warstwa jest zawsze grubsza. Najlepiej wtopił mi się Manx 3 w formule Pampered Puss. Nałożyłam go na twarz- 2 warstwy. Ładnie ujednolicił twarz, ale kolor... twarz dalej była dużo jaśniejsza niż szyja. Postanowiłam nałożyć Angorę 3 w formule FF, która na szyi była o wiele za żółta i za ciemna. Kolejne 2 warstwy. Niestety, to też nic nie dało, twarz dalej za jasna i za mało żółta (btw- nigdy nie myślałam że mam żółtawą cerę, dopóki nie zaczęłam używać minerałów! )Nie wiem co mam zrobić, w żadnej firmie nie potrafię znaleźć odpowiedniego odcienia. Na razie pasuje mi WG Intensive, ale oprocz koloru podkład lubię średnio... o wiele bardziej wolę np. Lumiere, a po dzisiejszych testach polubiłam także Meow - mimo tylu warstw nic sie nie świeci itp, po prostu twarz wygląda zdrowo i gładko. Czy możecie mi coś poradzić? Zastanawiam się nad wypróbowaniem Manxa FF, może bardziej kryjąca formuła nada więcej koloru.. Chyba, że jeszcze jakaś inna firma? Już mam dość tego testowania..
Zdjęć niestety nie mogę wstawić, bo żadne z nich nie oddaje rzeczywistego koloru mojej szyi.
Help! Jeśli ktoś w ogóle przeczyta tą litanię
manx 3 PP za jasny
angora 3 FF za ciemna i za zółta
hm... ja nie wiem ale pampered jest dla mnie bardziej "nasycona " niż FF w tym samym kolorze...
może napisz na forum meow? ciekawa jestem co oni napiszą

szkoda że nie maja podkładów custom made

Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
A i owszem Is .Co ciekawe to jest też kolor(to znaczy Abyssinian),który doradziła mi babeczka na ich forum.Pisała też,że Korat będzie zbyt beżowy co również się sprawdza.Także w razie wątpliwości z kolorami polecam wkleić zdjęcie na forum Meow i poprosić o radę,widać że na prawdę wiedzą co dla kogo.
Chyba wezmę sobie na razie Munchkina a nie Biga największego,zeby nie okazało się że na zimę zupenie się nie nadaje.Co do formuły to PP wygląda fajnie,jeżeli chodzi o wykończenie(fajne te mikro drobinki),ale jest troszkę mniej kryjący niż bym chciała więc pozostanę przy FF (kryje lepiej niż EDM Intensive rzeczywiście a absolutnie nie jest maskowata).Może przy najbliższej okazji wezmę sobie też coś w PP na dni kiedy mam lepszą cerę(oczywiście już po tym,jak obrabuję bank bo kurczaki-wszystko mi się tam w Meow podoba,bronzery,róże,line ry ah)
Cytat:
Napisane przez burn-it-up Pokaż wiadomość
No to zamówiłam i jeszcze po próbeczce Frisky Manx i Mau tak na wszelki wypadek gdybym jednak miała jakieś brzoskwiniowe tony pogrywające w oddali.
Acha,jak znajdujecie ich primery i finishery?Wzięłam próbki i strasznie jestem ciakwa czy to coś fajnego bo finishery EDM nie specjalnie mi leżały.Suche strasznie.
no ja nie wiem, mi FF zupełnie nie podeszła "ciastoliła" się gdzie tylko mogła.
skoro tak polecasz brow beaters to doradź mi który będzie dobry dla mnie?
o ile pamiętasz jak wyglądam
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:12   #558
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
jak chcesz to Ci mogę odsypać troche formuły pampered do testów, żeby potem nie było niespodzianki że jednak coś nie tak tylko jeśli Ci nie przeszkadza że dostaniesz... angore 2
Kolor zupełnie nie mój, ale przecież chodzi o to, żebym sprawdziła jak wygląda na mnie ta formuła Więc jeśli byłabyś taka kochana to bardzo się ucieszę z ociupinki podkładu do testów Dziękuję
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 22:16   #559
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

no ja nie wiem, mi FF zupełnie nie podeszła "ciastoliła" się gdzie tylko mogła.
skoro tak polecasz brow beaters to doradź mi który będzie dobry dla mnie?
o ile pamiętasz jak wyglądam
Ja jeszcze na pewno spróbuję z PP,myślę ze żeby lepiej kryła kolor musi być idealny,np. miks dwóch Abyssinianów(BTW,czy tylko mi się wydaje,że jak kolor gorzej dobrany to gorzej kryje niż ten idealny).
Hm...dla mnie super jest Soft Brown(brwi mam sporo jaśniejsze bo w moim naturalnym kolorze-ciemny blond/jasny złoty brąz,coś w tym guście).Myślę,że mogłabyś spróbować z Sandy Brown,chociaż widzę pewną lukę w kolorach dla jasnowłosych(ale z tego co mnie pamięć nie myli nie masz bardzo jasnych brwi),choć łatwe stopniowanie koloru daje nadzieje na całkiem niezłe dospaoswanie się jednego koloru u różnych osób.Sandy jest dość ciepły ale wydaje się być uniwersalnym kolorem dość(okazał się idealny dla mojej mamy o jaśniejszych niż ja włosach choć i ja mogłabym go nosić).Cieakwe jaki jest Auburn.
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 22:45   #560
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 578
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

burn-it-up, a Ty jakie masz włosy? i jaki odcień brwi- ciemne, jasne?
aaa, widzę, jakoś przeoczyłam tą linijkę ja chyba spróbuję z auburn, boję się, że medium brown jakiś ciemny będzie

Edytowane przez c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a
Czas edycji: 2010-08-29 o 22:48
c81a2b06a90b0b22eaedbaac3ab80ae1b1771235_65838171ebe9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 10:24   #561
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Wklejam swatcha oraz Soft Brown na brwi(niestety aparat mocno wyprał kolor,ale może komuś się przyda).Brwi mam sporo jaśniejsze od włosów,które są w kolorze ciemno brązowym(prawie czarnym,ale bez niebieskiego odcienia).Mój naturalny kolor to złoty jasny brąz
__________________
Mój kosmetyczny blog

Edytowane przez burn-it-up
Czas edycji: 2010-08-30 o 10:27
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 14:48   #562
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
dobre spostrzeżenia, z tego co pamiętam to używałaś fawn int a semi matte był za bardzo żółty?

mogę Ci zrobić porównanie korata, abyssiniana i angory jutro, mam z poziomu drugiego, postawie obok nich pudełko EDM fawn semi matee, bo taki mam, chcesz? póki mam jeszcze zbiorowe próbki to mogę robić porównania w woreczkach

O tak, poproszę. I dziękuję.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 08:42   #563
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

poleciało moje zamówienie próbkowe. Nie mogę sie już doczekać.
Czuje w kościach że znowu sie zakocham
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:55   #564
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Przepraszam że dopiero dziś
pogoda niezbyt ładna to i zdjęcia też

burn-it-up dziękuję za sugestie
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-08-31 o 14:38
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 14:35   #565
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja juz czekam tydzień na zamówienie, i nie mogę sie doczekac ile zwykle idzie? 14 dni?
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:51   #566
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
ja juz czekam tydzień na zamówienie, i nie mogę sie doczekac ile zwykle idzie? 14 dni?
Mi pierwsze zamówienie szło 3 tyg, drugie 2 tyg a trzecie około 5 dni Więc nie ma chyba reguły co do szybkości przychodzenia przesyłek. Ja czekam teraz na czwartą przesyłkę i mam nadzieję, że szybciutko będzie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 15:33   #567
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

dotarły moje miałki. Fajnie zapakowane, ale niestety chyba nie do końca trafiłam z kolorem podkładu, chociaż wzięłam O-inquisitive to persian PamperedPuss, i okazał sie za ciemny i za ciepły... Mam też próbki innych i 0-inquisitive himalayan i też wydaje się dość ciemny w woreczku, (przynajmniej jak dla mnie to najciemniejsze z moich podkładów )
Dodam, że skinny dippers wyszły na żywo zupełnie inne odcienie niż na stronie.
Dodali tylko 2 darmowe próbki (cienie)
Jak na razie jestem zadowolona z cieni Friday the 13 choć wyszły trochę inne odcienie niz na stronie...

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-09-02 o 15:46
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:32   #568
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez rousse Pokaż wiadomość
dotarły moje miałki. Fajnie zapakowane, ale niestety chyba nie do końca trafiłam z kolorem podkładu, chociaż wzięłam O-inquisitive to persian PamperedPuss, i okazał sie za ciemny i za ciepły... Mam też próbki innych i 0-inquisitive himalayan i też wydaje się dość ciemny w woreczku, (przynajmniej jak dla mnie to najciemniejsze z moich podkładów )
Dodam, że skinny dippers wyszły na żywo zupełnie inne odcienie niż na stronie.
Dodali tylko 2 darmowe próbki (cienie)
Jak na razie jestem zadowolona z cieni Friday the 13 choć wyszły trochę inne odcienie niz na stronie...
O matko nie strasz mnie, że te podkłady 0 co to mają być najjaśniejsze to tak nie do końca bo ja też zamówiłam kilka próbek i 0 i 1 i będzie kapa bo ja mam jasną karnację.
No nic poprostu teraz muszę czekać
Do mnie też zawsze przysyłają dwie próbki cieni ale oni chyba tak wszystkim dodają tylko dwie.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain

Edytowane przez agool
Czas edycji: 2010-09-02 o 16:33
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 16:54   #569
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

w sumie one trochę wtapiają się w kolor cery, więc tapety nie ma ale jak się przygladam szyja się lekko odróżnia... może po prostu zbyt ciepłe lub zbyt różowne odcienie wzięlam? dotad używałam z minerałków Aromaleigh Ghost i Alabaster, więc one są ekstremalnie jasne
a jakie odcienie zamówiłaś? bo odcienie żółtawe 0-inquisitive są jasne, ja zamówiłam korektor pod oczy abyssinian i on jest jasny.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-09-02 o 16:58
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 21:58   #570
RoOxAnKaA
Wtajemniczenie
 
Avatar RoOxAnKaA
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: woj.łódzkie
Wiadomości: 2 393
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Miałam dzisiaj okazję testować próbkę z wymiany - Bengal 1 formuła PP. I chyba jest coś ze mną nie tak, bo zachwytów nad nią nie podzielam O ile Bengal idealnie mi przypasował (na pewno zamówię biga jak będzie promocja), to już formuła Pampered nie... Krycie - ZEROWE. Nic. W ogóle. Chciałam ciut mniejsze krycie niż FF, ale żeby jednak jakieś tam krycie było, a tu nic... Testowałam również Bengal 1 w formule FF (też z wymiany) i było PIĘKNIE ŻADNEJ MASKI. Jedna cieniutka warstwa wystarczyła żeby wszystko co było do zakrycia zostało zakryte, a w PP pół próbki nałożyłam i nic :/ Może jakbym całą nałożyła, to byłby jakiś efekt. Dobrze, że wpadły mi w ręce próbki z wymiany, to miałam okazję zobaczyć, a nie od razu kupiłam biga w formule, która jakoś nie jest dla mnie
__________________
WYMIANA


Mój blog
RoOxAnKaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.