Co można kupić taniej w Niemczech? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-06, 18:26   #1
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka

Co można kupić taniej w Niemczech?


Witam, Kochani mam prośbe dla osób ,które były bądź mieszkają w Niemczech. Otóż wybieram sie pod koniec października do Hamburga i chciałabym wiedzieć ,które rzeczy można kupić taniej niż u nas i jakby ktoś znał to jakieś nazwy sklepów , lub może jak znacie jakieś niemieckie stronki gdzie można robić zakupy online.Dzięki z góry, buzaiczki
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:24   #2
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

WSZYSTKO hehe ale serio tu jest wszystko w takich cenach jak w Polsce a nawet taniej. Mozesz kupic tansze ciuchy w markowych sklepach, slodycze no nie wiem moglabym wyminiac az dziw ze tu taniej . Pozdrawiam z Hessen
kabira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 20:31   #3
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

a markowe butki np.nike itp. można kupic taniej ??
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 11:11   #4
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

lepiej napisz tak jak w ostatnim poscie o co ci dokladnie chodzi - postaram sie odpowiedziec.

buty sportowe?? - ceny regularne sa bardzo zblizone do tych poslkich (powiedzialabym nawet, ze w polsce sa ciut tansze). tutaj (mieszkam w niemczech) jest jednak o wiele wiecej wyprzedazy i mozna kupic baardzo tanio. musisz jednak szukac i miec czas na szukanie. jak sie nastawisz, ze w danym dniu musisz cos kupic, moze sie okazac, ze przecen nie ma ;(
odzież markowa (Esprit, s. oliver, mexx, tom tylor, tommy hilfiger, boss, marco polo.....) ma ceny rowniez bardzo porownywalne do polskich - podobnie jak z butami jest jednak o wiele wiecej przecen i wiele wiekszy wybor. musisz poszukac...
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:03   #5
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

dzięki , a tak dokładniej to chodzi mi własnie no o te buty sportowe z nike, jakieś kozaczki na zime, jeansy np z lee lub wranglera, i kosmetyki kolorowe znanych marek
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:06   #6
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

a i jeszcze mam prośbe, mogłabyś podać mi adres jakieś niemieckiej stronki z firmowymi butami sportowymi?
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 16:21   #7
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

Moim zdaniem w Niemczech jest więcej wyprzedaży, promocji. Np. moja Mama prawie zawsze kupuje mi ciuchy w granicach 1-5 Euro i są to naprawdę fajne ubranka, a nie jakieś, że wstyd by się było w nich pokazać. A jak znajdziesz na towarze jakąś nawet mikroskopijna plamkę lub dziurkę i pokażesz to kasjere to z miejsca obniża jeszcze cenę Raz znalazłam świetną bluzę, zauważyłam plamkę, powiedziałam to kobitce przy kasie i mi obniżyła parę Euro
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 16:25   #8
basinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 94
GG do basinka
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

o fajnie,a nie wiesz jak jest z kosmetrykami kolorowymi znanych marek, czy mają też takie perfumerie jak np u nas Sephora czy Douglas
basinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-08, 17:31   #9
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

Powinnaś zaopatrzyć się w kolorowe alkohole czyt. likiery. Ceny są zdecydowanie mniejsze niż w Polsce i do tego wybór dużo większy. Polecam Xuxu z szampanem smakuje rewelacyjnie
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-09, 12:26   #10
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: Co można kupić taniej w Niemczech?

Cytat:
Napisane przez basinka Pokaż wiadomość
o fajnie,a nie wiesz jak jest z kosmetrykami kolorowymi znanych marek, czy mają też takie perfumerie jak np u nas Sephora czy Douglas

Sephory jeszcze nie widzialam, za to douglas jest prawie w kazdym wiekszym miescie (i nie tylko jeden). dogulas to niemiecka firma, wiec znajdziesz go bez problemu. czy kosmetyki kolorowe sa tansze?? nie wiem. moze troszeczke. to zalezy jakie kosmetyki cie interesuja. te ze sredniej pokli (astor, max factor, l'oreal, rimmel) czy te z wyzszej. jesli chodzi o kosmetyki z wyzszej polki to uwazam, ze lepiej je kupic w niemczech. ciut taniej je dostaniesz, jest wiekszy wybor i daja wiecej gratisow


co do stronki internetowej z butami to musze poszukac, poniewaz nei kupuje nigdy butow przez internet - tobie tez nei radze

co do jeansow - nie nastawiaj sie na kupno. wranglerow i lee nie dostaniesz w kazdym sklepie. chyba tylko Galeria Kaufhof ma je w ofercie. no i licz sie z tym, ze beda drozsze niz w polsce (chyba ze znajdziesz obnizki). spodnei jeansowe naleza wlasnie do grupy ubran, ktore sie bardziej oplasa kupic w pl.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:39.