mikrodermabrazja - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-28, 10:30   #151
Maja_Rysia
Przyczajenie
 
Avatar Maja_Rysia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 13
Dot.: mikrodermabrazja

dzisiaj rumień zszedl juz z twarzy, ale plamy/siniaki zostały.
co robić?;(
Maja_Rysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 14:39   #152
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez Maja_Rysia Pokaż wiadomość
Dziewyczyny, pomożcie!
Czy fioletowe (jak siniaki) paski na twarzy po mikrodermabrazji wykonywanej w salonie to normalna sprawa?
twarz jest oczywiscie cala zaczerwieniona, ale dodatkowo ma takie hmm smugi po pociągnięciach tego przyrzadu do wykonywania zabiegu....
troche sie martwie, bo przechodzilam ten zabieg juz 3 razy (w innym salonie) i boje się, ze dzisiaj zabieg nie byl prawidlowo wykonany
zadzwoń do tego salonu w którym robiłaś mikrodermabrazję i zapytaj czy to normalny stan czy nie...?
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-28, 22:25   #153
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: mikrodermabrazja

Dziewczyny pomóżcie! Byłam dzisiaj u dermatologa na mikrodermabrazji, ale po pierwsze nie poinformował mnie on czy jest ona diamentowa czy korundowa. Wiem że miał takie urządzenie zakończone taką gumową nasadką i miałam wrażenie że przysysa się to do mojej twarzy ale w niektórych momentach czułam też jakby przejeżdżał mi czymś na prawdę ostrym, wiecie może jaki to jest rodzaj tej mikrodermabrazji? Zapłaciłam za nią 180zł. Powiedział żebym za dwa tygodnie przyszła znowu i wtedy wykona mi ponownie ją plus peeling migdałowy i że po tym zabiegu (który ma kosztować 280zł!) będzie duża poprawa moich blizn potrądzikowych. Nie wiem co mam robić.... boje się że wydam pieniądze w błoto... doradźcie PROSZĘ!
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-29, 18:56   #154
Dorix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 195
Dot.: mikrodermabrazja

Cytat:
Napisane przez mosia07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie! Byłam dzisiaj u dermatologa na mikrodermabrazji, ale po pierwsze nie poinformował mnie on czy jest ona diamentowa czy korundowa. Wiem że miał takie urządzenie zakończone taką gumową nasadką i miałam wrażenie że przysysa się to do mojej twarzy ale w niektórych momentach czułam też jakby przejeżdżał mi czymś na prawdę ostrym, wiecie może jaki to jest rodzaj tej mikrodermabrazji? Zapłaciłam za nią 180zł. Powiedział żebym za dwa tygodnie przyszła znowu i wtedy wykona mi ponownie ją plus peeling migdałowy i że po tym zabiegu (który ma kosztować 280zł!) będzie duża poprawa moich blizn potrądzikowych. Nie wiem co mam robić.... boje się że wydam pieniądze w błoto... doradźcie PROSZĘ!

Mam za sobą kilka zabiegów mikrodermabrazji diamentowej+kwasy oraz jeden korundowy bez kwasów. Chciałam zmniejszyć przebarwienia i dziurki po trądziku. Oprócz lekkiego odświeżenia cery i przypalenia skóry pod okiem od kwasu, niewiele mi to nie dało. Dużo lepsze efekty osiągnęłam stosując przez dłuższy czas atrederm oraz samodzielnie nakładane kwasy (salicylowy i migdałowy). Oczywiście nie jednocześnie, ale seriami.
Atrederm kosztuje nie więcej nic 30zł, a kwasy to wydatek kilkunastu złotych. Jeżeli nie masz na zbyciu kilkuset złotych (bo dwa zabiegi to za mało, aby blizny chociaż trochę się zmniejszyły) to poczytaj wątki na biochemii kosmetycznej.
Nie zapomnij tylko stosować kremu z wysokim filtrem, bo możesz nabawić się przebarwień.
Dorix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 09:36   #155
mosia07
Raczkowanie
 
Avatar mosia07
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 469
Dot.: mikrodermabrazja

Dorix dziękuję bardzo za odpowiedź. Na różnych wątkach dziewczyny przekonały mnie, że nie ma sensu wydawać pieniądze na dwa zabiegi, bo na więcej mnie nie stać... Faktycznie poczytam coś o tych kwasach co napisałaś, chociaż mam pewne opory co do tego czy aby na pewno są one bezpieczne, ale w każdym bądź razie dziękuję za radę
mosia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-05, 09:07   #156
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: mikrodermabrazja

Czy moze ktos wie czy mozna robic mikrodermabrazje domowa bedac w ciazy??
Mam taka ledwo po szkole kosmetyczke ktora nawet masaze antycellulitowe mi odmowila bo niby nie wolno , tym bardziej mikro , ale ze jest swiezynka to nie bardzo jej ufam
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.