Grubsze i gęstsze włosy - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 11:03   #2341
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

[1=18d73f41c1c01aef8fdf04b 5e3282c14752c25f5_62181c6 d1d29a;49169206]Wiele lat używałam Khadi i mogę polecić.
Są jeszcze Pola Henny na Allegro, chociaż dostawy się szybko wyczerpują.
Oprócz tego jeszcze farby Sante i Logona, które są droższe, mają trochę szerszą paletę kolorystyczną, ale nie byłam z nich tak zadowolona jak z powyższych.
Możesz kupić pojedyncze zioła albo gotowe mieszanki.[/QUOTE]

Witam siostry włosomaniaczki
Chciałabym przenieść moją pielęgnację na wyższy poziom (wszelkie oleje indyjskie), ale cały czas mam pewne opory.. Naczytałam się tyle o Khadi i chciałabym go stosować na skórę głowy, jednak nigdy nie stosowałam w ten sposób olejków i boję się, że włosy będą mi się bardziej przetłuszczać albo nie da się tego zmyć
Ok 60zł za olejek to nie mała kwota, dlatego zastanawiam się czy warto kupić Khadi czy może jakiś inny?
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 12:45   #2342
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Za krótko piję, żebym coś widziała. Zaczęlam w poniedziałek Ale po jakimś czasie zdam relację. Myślę, że w moim przypadku nie powinno dojść do pogorszenia. Piłam wcześniej pokrzywę-więc już chyba mi wywalilo to co miało wywalić. Poza tym od ponad dwóch miesięcy stosuję wieloetapowe oczyszczanie twarzy i jakoś cera się uspokoiła.
Dzięki za odpowiedź
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 18:39   #2343
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Ja za 250g dałam 20zł plus przesyłka.



Czy możesz mi powiedzieć coś więcej na temat tego Saponicsu? Tzn jak długo go używałaś? Czy obciąża włosy itp.

Ja kupuję mojemu tacie Green Pharmacy Wcierka ziołowa. Jak jestem w domu to też używam i muszę przyznać, że jest świetna-włosy są milutkie, ale nie obciążone, odbite u nasady. Zamierzałam teraz zakupić GP, ale zaintrygowałaś mnie tym Saponicsem

Używam niedługo, w poniedziałek będzie 2 tygodnie. Działa fajnie, odbja mi włosy od nasady, nie przetłuszcza (jest lekki jak woda albo napar ziołowy, a nie taki gęsty i lepki jak Jantar), ale jak użyję go drugi raz, tzn. w dzień po myciu, to na trzeci dzień, czyli w dzień mycia, włosy są nie tyle tłuste, co takie jakby obciążone zabrudzeniami, a przynajmniej takie mam wrażenie. Ale to nic, po Jantarze uczucie to miałam od razu. Używam go naprzyspieszenie porostu i dodanie objętości, to drugie działa, no i nie wypadają mi już włosy.


asiunia, jeśli do tej pory nie stosowałaś żadnego oleju i nie wiesz, jak Twoje włosy reagują, to radziłabym zacząć od tańszego. Wprawdzie dziewczyny piszą, że Khadi nie jest taki tłusty, ale ja mam włosy przetłuszczające się i te oleje, które u innych też nie przetłuszczają, u mnie czasem tak. Np. z amlą mam tak, że mogę jej używać co kilka dni, za drugim razem z rzędu użyta obiąża i przetłuszcza. A cena Khadi rzeczywiście jest zaporowa, sama chciałam przyspieszyć wzrost i kiedyś kupiłam, ale kurcze pomyliłam się i wzięłam Khadi Amlę, a nie Herbal Growth Teraz znowu się nad nim zastanawiam, ale jakoś ciężko mi tyle wydać, bo już dużo straciłam na włosy przez te wszystkie lata. Inne olejki kupisz bardzo tanio, ja np. ostatnio kupiłam Sesę za 19 zł z przesyłką.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 20:11   #2344
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Używam niedługo, w poniedziałek będzie 2 tygodnie. Działa fajnie, odbja mi włosy od nasady, nie przetłuszcza (jest lekki jak woda albo napar ziołowy, a nie taki gęsty i lepki jak Jantar), ale jak użyję go drugi raz, tzn. w dzień po myciu, to na trzeci dzień, czyli w dzień mycia, włosy są nie tyle tłuste, co takie jakby obciążone zabrudzeniami, a przynajmniej takie mam wrażenie. Ale to nic, po Jantarze uczucie to miałam od razu. Używam go naprzyspieszenie porostu i dodanie objętości, to drugie działa, no i nie wypadają mi już włosy.


asiunia, jeśli do tej pory nie stosowałaś żadnego oleju i nie wiesz, jak Twoje włosy reagują, to radziłabym zacząć od tańszego. Wprawdzie dziewczyny piszą, że Khadi nie jest taki tłusty, ale ja mam włosy przetłuszczające się i te oleje, które u innych też nie przetłuszczają, u mnie czasem tak. Np. z amlą mam tak, że mogę jej używać co kilka dni, za drugim razem z rzędu użyta obiąża i przetłuszcza. A cena Khadi rzeczywiście jest zaporowa, sama chciałam przyspieszyć wzrost i kiedyś kupiłam, ale kurcze pomyliłam się i wzięłam Khadi Amlę, a nie Herbal Growth Teraz znowu się nad nim zastanawiam, ale jakoś ciężko mi tyle wydać, bo już dużo straciłam na włosy przez te wszystkie lata. Inne olejki kupisz bardzo tanio, ja np. ostatnio kupiłam Sesę za 19 zł z przesyłką.
A gdzie najlepiej kupić takie indyjskie olejki? Bo fajnie byłoby oczywiście jakby cena była jak najniższa, ale też się trochę boję czy np. na allegro sprzedają oryginalne czy nie..
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 21:53   #2345
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
A gdzie najlepiej kupić takie indyjskie olejki? Bo fajnie byłoby oczywiście jakby cena była jak najniższa, ale też się trochę boję czy np. na allegro sprzedają oryginalne czy nie..

Wydaje mi się, że te tańsze olejki są na tyle tanie, że nie opłacałoby się ich podrabiać, zwłaszcza że w Indiach kosztują ponoć jakieś śmieszne grosze. Ja zawsze kupuję na allegro i jestem zadowolona (pierwszy raz kupiłam w jakimś sklepie internetowym i skandal co oni wyprawiali, kupiłam vatikę, a najpierw przysłali mi olej jaśminowy, który odesłałam na własny koszt, a potem przysłali amlę, już mi się nie chciało odsyłać i tak zaczęła się moja przygoda z nią). Znajdź sobie po prostu supersprzedawcę i już Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, to znalazłam kiedyś w Łodzi - mieli jeden olej, jaśminowy, inne były na zamówienie, a koszty kosmiczne, ten kosztował jakoś blisko 40 zł, a na necie kupowałam za 25 chyba. Mało jest sklepów z tymi produktami, więc chcą zarobić na naszej desperacji

A powiedz mi proszę, jak zapuszczałaś/zapuszczasz włosy? Używasz jakichś wspomagaczy? Bo ja chcę teraz zapuszczać, mam straszną chętkę na Kaminomoto, ale cena 150 zl odstrasza...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 14:56   #2346
asiunia19021
Raczkowanie
 
Avatar asiunia19021
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 283
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że te tańsze olejki są na tyle tanie, że nie opłacałoby się ich podrabiać, zwłaszcza że w Indiach kosztują ponoć jakieś śmieszne grosze. Ja zawsze kupuję na allegro i jestem zadowolona (pierwszy raz kupiłam w jakimś sklepie internetowym i skandal co oni wyprawiali, kupiłam vatikę, a najpierw przysłali mi olej jaśminowy, który odesłałam na własny koszt, a potem przysłali amlę, już mi się nie chciało odsyłać i tak zaczęła się moja przygoda z nią). Znajdź sobie po prostu supersprzedawcę i już Jeśli chodzi o sklepy stacjonarne, to znalazłam kiedyś w Łodzi - mieli jeden olej, jaśminowy, inne były na zamówienie, a koszty kosmiczne, ten kosztował jakoś blisko 40 zł, a na necie kupowałam za 25 chyba. Mało jest sklepów z tymi produktami, więc chcą zarobić na naszej desperacji

A powiedz mi proszę, jak zapuszczałaś/zapuszczasz włosy? Używasz jakichś wspomagaczy? Bo ja chcę teraz zapuszczać, mam straszną chętkę na Kaminomoto, ale cena 150 zl odstrasza...
Haha też mi się marzy Kaminomoto może kiedyś, jak będę miała za dużo kasy A tak szczerze to włosy nie rosną mi jakoś mega szybko, średnio wychodzi mi 1cm/miesiąc. Ze wspomagaczy biorę Bio silice max, od święta wcierka Jantar (wtedy włosy dostają kopa, ale stan skóry głowy uniemożliwia mi używanie Jantara systematycznie). Kiedyś kilka razy użyłam kozieratki, ale nie mogłam znieść, że wszystko później pachnie kurczakiem i ludzie pytają dlaczego dziwnie pachnę No i to co najbardziej pomaga w zapuszczaniu- omijam fryzjerów szerokim łukiem. Wpadam tam raz na 2 lata/rok żeby podciąć końcówki kilka cm. A że na co dzień dobrze je zabezpieczam, to są w lepszej kondycji niż jak kiedyś biegałam co chwile do fryzjera, ale nic na końcówki nie używałam.
__________________
Włosy coraz dłuższe --> 70 cm

asiunia19021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-06, 18:05   #2347
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez asiunia19021 Pokaż wiadomość
Haha też mi się marzy Kaminomoto może kiedyś, jak będę miała za dużo kasy A tak szczerze to włosy nie rosną mi jakoś mega szybko, średnio wychodzi mi 1cm/miesiąc. Ze wspomagaczy biorę Bio silice max, od święta wcierka Jantar (wtedy włosy dostają kopa, ale stan skóry głowy uniemożliwia mi używanie Jantara systematycznie). Kiedyś kilka razy użyłam kozieratki, ale nie mogłam znieść, że wszystko później pachnie kurczakiem i ludzie pytają dlaczego dziwnie pachnę No i to co najbardziej pomaga w zapuszczaniu- omijam fryzjerów szerokim łukiem. Wpadam tam raz na 2 lata/rok żeby podciąć końcówki kilka cm. A że na co dzień dobrze je zabezpieczam, to są w lepszej kondycji niż jak kiedyś biegałam co chwile do fryzjera, ale nic na końcówki nie używałam.
Szkoda, że Kaminomoto nie sprzedają w mniejszych pojemnościach, zwłaszcza że to specyfik dobry na intensywną, ale krótką kurację, bo potem ponoć skóra się do niego przyzwyczaja.
Ja też stosowałam kozieradkę, ale tylko kilka dni, bo strasznie swędziała mnie po niej skóra głowy. Ale w ogóle to nie dla mnie, zapach okropny, zwłaszcza, że nie lubię rosołu i używanie kłopotliwe, atomizer się zapchał i trzeba rękami się babrać, ble. Z Jantaru też nie byłam zadowolona, ale teraz, kiedy mam włosy w innym stanie, może mi przypasuje. Zamierzam wypróbować po jeszcze 1 butelce Saponicsu, uwielbiam ten zapach...
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 13:46   #2348
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Szkoda, że Kaminomoto nie sprzedają w mniejszych pojemnościach, zwłaszcza że to specyfik dobry na intensywną, ale krótką kurację, bo potem ponoć skóra się do niego przyzwyczaja.
Ja też stosowałam kozieradkę, ale tylko kilka dni, bo strasznie swędziała mnie po niej skóra głowy. Ale w ogóle to nie dla mnie, zapach okropny, zwłaszcza, że nie lubię rosołu i używanie kłopotliwe, atomizer się zapchał i trzeba rękami się babrać, ble. Z Jantaru też nie byłam zadowolona, ale teraz, kiedy mam włosy w innym stanie, może mi przypasuje. Zamierzam wypróbować po jeszcze 1 butelce Saponicsu, uwielbiam ten zapach...
Kurka, też korci mnie Kaminomoto
Podobno też włosy przyciemnia? Ale ta cena..
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 15:14   #2349
katrina_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Kurka, też korci mnie Kaminomoto
Podobno też włosy przyciemnia? Ale ta cena..
Ech, to ja się dołaczam do Waszego grona "chciejących" Kaminomoto (fajnie to brzmi ). Jeśli przyciemnia włosy , to dla mnie akurat duży plus, bo od dawna marzę o ciemniejszych puklach Na razie farbuję henną Khadi i muszę Wam napisać, że ona na pewno nie schodzi do końca i moje włosy mają trochę inny odcień, ale nie aż taki, żeby było widać odrosty... albo sam mi się kolor pozmieniał, bo miałam kiedyś jasny szary brąz, teraz mam średni brąz z wieloma ciepłymi pasmami.
katrina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 15:43   #2350
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja przed chwilą zamówiłam za 129zł już razem z przesyłka. Taki prezent na świeta...
Zdam Wam relacje jak sie sprawuje itd
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 16:35   #2351
katrina_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zamówiłam za 129zł już razem z przesyłka. Taki prezent na świeta...
Zdam Wam relacje jak sie sprawuje itd
Super, jestem ciekawa efektów
Ja niestety mam problemy ze zdrowiem, kupę kasy teraz poszło i to odbiło się na moich włosach. Są straszne.... idę jeszcze zrobić badania hormonów.
katrina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-08, 17:58   #2352
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez katrina_k Pokaż wiadomość
Super, jestem ciekawa efektów
Ja niestety mam problemy ze zdrowiem, kupę kasy teraz poszło i to odbiło się na moich włosach. Są straszne.... idę jeszcze zrobić badania hormonów.

O to witaj w klubie! A co sie dzieję ze zdrowiem?
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-08, 21:06   #2353
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
Ja przed chwilą zamówiłam za 129zł już razem z przesyłka. Taki prezent na świeta...
Zdam Wam relacje jak sie sprawuje itd

Zazdroszczę Ja się strasznie napaliłam na zapuszczanie włosów, zastanawiam się nawet, czy po przerwie nie stosować Saponicsu dwa razy dziennie przez jakiś czas, ale boję się, że jak włosy dostaną nagle taką dawkę witamin, a potem przestanę wcierać, zaczną wypadać. W ogóle panicznie boję się, że pogorszy się ich stan, przez to, że znowu zaczynam o nie dbać albo bez powodu - jestem tak zestresowana tyloma latami okropnych włosów, że chyba jakąś nerwicę mam na tym tle No i dlatego bardzo chcę, żeby jak najszybciej rosły - bo wreszcie się nie łamią i nie wypadają (oby to nie zmieniło się po farbowaniu niebawem), więc może jakoś by wyglądały.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 09:04   #2354
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Hej Dziewczyny,
A ja mam do Was pytanie z zupełnie innej beczki: myjecie włosy rano czy wieczorem?
Jeśli wieczorem to co później z nimi robicie:zaplatacie, zakręcacie.

To jest mój odwieczny problem. Myję włosy głównie wieczorem, idę spać a rano każdy jest w inną stronę i nadają się tylko do związania
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 07:37   #2355
JudytaKas
Zakorzenienie
 
Avatar JudytaKas
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: malownicza lubelszczyzna:)
Wiadomości: 3 472
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Smerfetka22 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,
A ja mam do Was pytanie z zupełnie innej beczki: myjecie włosy rano czy wieczorem?
Jeśli wieczorem to co później z nimi robicie:zaplatacie, zakręcacie.

To jest mój odwieczny problem. Myję włosy głównie wieczorem, idę spać a rano każdy jest w inną stronę i nadają się tylko do związania
Myję wieczorem, normalnie stylizuję żelem i w "sucharkach" idę spać. Rano tylko odgniatam w bawełnianą koszulkę i gotowe. Tylko, że mam kręcone włosy a z tego co pamiętam to Smerfetko chyba masz proste?
__________________
CG- 07.09.2012

"Spraw, aby każdy dzień miał
szansę stać się najpiękniejszym
dniem twojego życia."
JudytaKas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 09:53   #2356
katrina_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 42
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez dzamatasi Pokaż wiadomość
O to witaj w klubie! A co sie dzieję ze zdrowiem?
No niestety sytuacja życiowa spowodowała nerwicę, załamanie, co odbiło się mocno na zdrowiu fizycznym, podejrzewam u siebie anemię, wybieram się na badania, moje włosy sa teraz okropne i jest ich tak mało, że jeszcze bardziej się dobijam, no ale inne problemy i tak biorą górę.
katrina_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-10, 10:01   #2357
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja też robiłam ostatnio badania i wyszło mi za mało żelaza, na szczęście nie odbiło się to na moich włosach, choć przypuszczam, że Saponics wydatnie pomógł w tym, że nadal trzymają się głowy.
A ja mam inne pytanie: czy macie może jakieś doświadczenie w zabiegach fryzjerskich dodających objętości? Ja czaję się na zabieg nabłyszczający i przypadkiem znalazłam na fb jednego salonu zabieg dodający objętości, niestety nie było wiele napisane, ale brzmiało to zachęcająco i cena chyba 60 zł. Nie wiedziałam nawet że takie zabiegi istnieją
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 18:57   #2358
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez JudytaKas Pokaż wiadomość
Myję wieczorem, normalnie stylizuję żelem i w "sucharkach" idę spać. Rano tylko odgniatam w bawełnianą koszulkę i gotowe. Tylko, że mam kręcone włosy a z tego co pamiętam to Smerfetko chyba masz proste?
Tak mam w miarę proste. Chociaż moje włosy są takie, że tył jest prosty a przód lekko faluje i ma tendencję do puszenia się. I wogóle jakiś czas temu zauważyłam, że lepiej wygladają jak wyschną, nawet na drugi dzień niż bezpośrednio po myciu.
Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Ja też robiłam ostatnio badania i wyszło mi za mało żelaza, na szczęście nie odbiło się to na moich włosach, choć przypuszczam, że Saponics wydatnie pomógł w tym, że nadal trzymają się głowy.
A ja mam inne pytanie: czy macie może jakieś doświadczenie w zabiegach fryzjerskich dodających objętości? Ja czaję się na zabieg nabłyszczający i przypadkiem znalazłam na fb jednego salonu zabieg dodający objętości, niestety nie było wiele napisane, ale brzmiało to zachęcająco i cena chyba 60 zł. Nie wiedziałam nawet że takie zabiegi istnieją
Ja mam w domu taką mini karbownicę i jak chcę dodać moim włosom więcej objętości to robię lekkie karby tuż u nasady
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-11, 20:06   #2359
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

[QUOTE=Smerfetka22;4930623 8
Ja mam w domu taką mini karbownicę i jak chcę dodać moim włosom więcej objętości to robię lekkie karby tuż u nasady [/QUOTE]
Też tak kiedyś robiłam, ale teraz nie chcę niszczyć i już nie podoba mi się już taki efekt, zresztą zależałoby mi na długotrwałym efekcie bez wysiłku. Ale chyba na razie się nie zdecyduję, bo to polega na tym, że fosfolipidy obklejają włosy, nie znam się na tym, ale czy to nie sprawia, że naturalna pielęgnacja nie może dotrzeć? Wybieram się za to na nabłyszczanie jakoś niedługo
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 20:29   #2360
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

dżamatasi, zaglądasz? Jak się spisuje Kaminomoto?
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 07:45   #2361
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Zagladam:d
Wiesz co nie uzywam codziennie bo ma alkohol a on mi strasznie wysusza skalp. Na razie wmasowalam 2 razy,wiec ciezko zobaczyc jakies efekty
Robilabym to codziennie,albo chociaz czesciej,ale boje sie podraznienia bo wtedy wypada jeszcze wiecej wlosow.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:27   #2362
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Szkoda Gdybym wiedziała, że na Ciebie działa, to może bym z bólem serca zapłaciła te 130 zł, bo od 3 tygodni wcieram Jantar 2 razy dziennie, a odrost mam, uwaga, jakieś 3 mm śmieszne normalnie, moje włosy rosną chyba teraz wolniej niż zanim je poganiałam, przecież to nawet nie wychodzi cm na mc
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:34   #2363
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Szkoda Gdybym wiedziała, że na Ciebie działa, to może bym z bólem serca zapłaciła te 130 zł, bo od 3 tygodni wcieram Jantar 2 razy dziennie, a odrost mam, uwaga, jakieś 3 mm śmieszne normalnie, moje włosy rosną chyba teraz wolniej niż zanim je poganiałam, przecież to nawet nie wychodzi cm na mc
Jesli o osrost Ci/Wam chodzi to moge polecic "Apoteczka babci Agafii" : aktywne serum ziolowe na porost wlosow,i jeszcze kilka innych z tej samej serii. Sa o wiele tansze od Kinomono i mega szybko po tym wlosy rosna. Ja uzywam je jak podetne wlosy i potem zaluje ze za duzo podcielam i juz po niecalym miesiacu mam dlugosc taka jak wczesniej; za ramiona a scinam przed ramiona. Gdyby jeszcze hamowaly wyppadanie to bylaby bajka. Z czystym sumieniem moge polecic; nie ma chyba lepszego przyspieszacza wzrostu klakow.
__________________
WALCZĘ O WŁOSY

Edytowane przez dzamatasi
Czas edycji: 2015-01-08 o 17:35
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 17:46   #2364
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

O, to chyba spróbuję jak jeszcze trochę pomęczę Jantar, choć pewnie będę nieć problem z dostępnością. Ale na mnie widocznie nie działa to co na inne osoby, dziewczynom po Jantarze włosy śmigają, a ja wcieram dwa razy dziennie i nic
Na wypadanie polecam Saponics, ja odstawiłam i zawsze coś teraz wypadnie, a jak używałam, to ani jednego włosa.
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 20:19   #2365
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Mnie tez po jantarze wlosy szybciej nie rosly,ani baby hair tez nie mialam

Ok,dzieki. Wyprobuje tego Saponics
__________________
WALCZĘ O WŁOSY
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 10:57   #2366
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Zamówiłam serum Agafii, będę stosować razem z Jantarem i może w końcu cos ruszy Już nawet nie tyle chodzi mi o porost, tylko żebym widziała jakieś efekty swoich wysiłków, a nie moje włosy robią co chcą, jak farbowałam na blond to co chwilę miałam odrost, po kilku dniach

Ja mam baby hair przy linii włosów odkąd stosuję wcierki, wydaje mi się, że bardziej u mnie masaż działa, bo mam teraz po Saponicsu i kiedyś miałam po Radicalu. Choć teraz gdy stosuję Jantar nowych nie widzę a przydałyby się, bo mam mało włosów po bokach. Może picie siemienia mi coś da, jak u dziewczyn na blogach
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 10:42   #2367
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Zamówiłam serum Agafii, będę stosować razem z Jantarem i może w końcu cos ruszy Już nawet nie tyle chodzi mi o porost, tylko żebym widziała jakieś efekty swoich wysiłków, a nie moje włosy robią co chcą, jak farbowałam na blond to co chwilę miałam odrost, po kilku dniach

Ja mam baby hair przy linii włosów odkąd stosuję wcierki, wydaje mi się, że bardziej u mnie masaż działa, bo mam teraz po Saponicsu i kiedyś miałam po Radicalu. Choć teraz gdy stosuję Jantar nowych nie widzę a przydałyby się, bo mam mało włosów po bokach. Może picie siemienia mi coś da, jak u dziewczyn na blogach
Hej,
Ja odkąd przestałam farbować na blond też mam wrażenie, że włosy stoją w miejscu. Ale.... to nieprawda oczywiście. Dziewczyny grunt to trzymać się jednej wcierki i nie panikować Ja wcieram odżywkę pokrzywową Anny, ale jak tylko skończę kupuję Wcierkę z Green Pharmacy i tylko jej będę używała. Zaczęłam też łykać Ha Pantoten -zobaczymy jakie efekty będą po całej kuracji. Wydaje mi się, że jak komuś wolno rosną włosy to nie jest w stanie tego niczym przyśpieszyć
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-10, 21:47   #2368
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Ja łykam B Compositum, dawniej mi bardzo pomagała na porost, zwłaszcza w duecie z Waxem, tylko Waxa już nie używam
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-11, 09:02   #2369
Aleksandra9905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
włosy bez objętości, bardzo cienkie i zniszczone

Witam. Mam (jak dla mnie ) ogromny problem. Mam 16 lat. Moje włosy ciągle się przetluszczaja, sa cienkie, delikatne, zniszczone i bez objętości. Chcialabym abyście mi coś poradziły na to, może jakieś domowe płukanki lub cos w tym stylu. Mój drugi problem polega na tym, że nie wiem w jaką fryzurę mam się uczesać (chcialabym zrobić kucyk, ale nwm jaki by mi pasował), ponieważ mam wysokie czoło. Bardzo bardzo proszę o poradę. Z góry dziękuję
Aleksandra9905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-20, 13:08   #2370
Smerfetka22
Raczkowanie
 
Avatar Smerfetka22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 405
Dot.: Grubsze i gęstsze włosy

Cześć Dziewczyny,
Jeśli nadal tu zaglądacie od czasu do czasu, być może mój wpis będzie użyteczny dla Was.
Od miesiąca łykam sumiennie, codziennie dwie tabletki Ha-Pantotenu i wiecie co stał się cud-włosy przestały mi wypadać. Gdybym nie widziała efektów, nawet bym Wam nie zawracała glowy. Pierwszy raz od 3 lat nie boję się umyć głowy, czesać się szczotką czy pozwolić TŻ bawić się moimi wlosami. Zawsze była to dla mnie duża trauma, bo widziałam ile włosów zostawało w wannie. Mimo, że w ostatnim czasie wypadanie trochę się zmiejszyło, nadal ilości jak na moje włosy były duże.
Nie mam już tego problemu. Dokładnie dzisiaj minął miesiąc od wzięcia pierwszej tabletki HaPantotenu. Muszę naprawdę się natrudzić, żeby w trakcie mycia, czesania, rozczesywania-wypadło mi może 10 włosów. Paznokcie nie za bardzo się poprawiły, ale od tego sa odżywki.
Brałam różne suplementy: Silicę, skrzyp, solgar, cynk+witamina A, Asystor Hair,Kolagen, do tego wcierki, szampony, ampułki i nic tak naprawdę nie pomogło. Dodam, że robiłam badania-morfologia, tarczyca, żelazo oraz badanie skóry głowy-wszystko ok.

Kurację będę stosowała przez 4miesiące, czyli dwa opakowania po 120 tabletek. Później przerwa i powtórka na jesień.
Naprawdę polecam
__________________
Bloguję

30.09.2013-tran
01.10.2013-Radical
Smerfetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-29 19:04:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.