Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-20, 17:39   #391
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Unhappy Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Pomocy! Nie dość, że mam cienkie włosy i ostatnio jakby bardziej zaczęły mi się przetłuszczać, to jeszcze się elektryzują... Jakieś rady, żeby przestały???
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:43   #392
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dołączam sie jak przeczytam cały wątek to postaram sie napisac więcej
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 17:46   #393
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Smile Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dziewczyny, czy cienkie włosy zawsze muszą = przetłuszczające i elektryzujące???
I czy jestesmy skazane na krótkie fryzurki, czy jest jeszcze dla nas jakaś nadzieja???
Jesli macie jakies pomysły na jakieś fajne fryzurki - niekoniecznie bardzo krótkie - to dajcie znać
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:02   #394
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

To już przeczytalam i musze powiedziec ze mam dokladnie takie wlosy jak Wy czyli ulizane strąki Musze je chyba troche podciac ale czy obcięcie do długosci z 10cm za ramiona cos da? Chyba nadal beda za długie

Cytat:
Napisane przez Gizmiatko Pokaż wiadomość
a wąłsnie moze powklejamy swoje czuprynki ?
Jestem za, ale pod warunkiem ze bedzie wiecej chętnych
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:14   #395
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

I jeszcze jedna rzecz
Czy zima, kiedy nosimy czapke, nie ma ratunku dla wlosow, zeby przestaly sie elektryzowac... czy jestem skazana na takie wlosy przez cala zime...???
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:20   #396
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Lightbulb Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
I jeszcze jedna rzecz
Czy zima, kiedy nosimy czapke, nie ma ratunku dla wlosow, zeby przestaly sie elektryzowac... czy jestem skazana na takie wlosy przez cala zime...???
mam ten sam problem ale sobie radze: polecam upranie czapki i wyplukanie w duzej ilości plynu do plukania tkanin no, a poza tym zaopatrzenie sie w grzebien, wsadzic go pod kran, zmoczyc, strzepnac i wilgotnym przeleciec ( ) wlosy
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 18:26   #397
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
mam ten sam problem ale sobie radze: polecam upranie czapki i wyplukanie w duzej ilości plynu do plukania tkanin no, a poza tym zaopatrzenie sie w grzebien, wsadzic go pod kran, zmoczyc, strzepnac i wilgotnym przeleciec ( ) wlosy
Dzieki, bede musiala sprobowac Bo mnie te wlosy do szalu doprowadzaja ...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-20, 20:52   #398
szarlotka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 237
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Ja mam włosy cienki i kręcone to na szczęście sprawia wrażenie, że jest ich więcej, ale mimo wszystko nie jest super. Oczywiście są zdrowe i nic im nie ma, ale i tak marzę o długich mocnych włosach. (marzenie ) Najbardziej nienawidzę czapki. Jak już fajnie je ułożę i są puszyste to czapka szybko je przylizuje i wygląda to strasznie
szarlotka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 09:58   #399
suonko
Rozeznanie
 
Avatar suonko
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 950
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

wpisuję się poczytam później jak będę miała czas i jeśli wiem coś co pomogłoby komuś towpiszę
__________________
mój kramik z książkami https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=145937
suonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 12:36   #400
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
mam ten sam problem ale sobie radze: polecam upranie czapki i wyplukanie w duzej ilości plynu do plukania tkanin no, a poza tym zaopatrzenie sie w grzebien, wsadzic go pod kran, zmoczyc, strzepnac i wilgotnym przeleciec ( ) wlosy
Taaak, wilgotny grzebień zdecydowanie pomaga
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 15:12   #401
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Macie jakis sprawdzony szampon dodajacy objetosci dostepny w normalnej cenie (czyt. nie profesjonalny)?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-23, 17:55   #402
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

chwila refleksji na temat watku- eh.. sporo nas jest tych cienkowlosych... ale w kupie razniej
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:42   #403
patinka246
Raczkowanie
 
Avatar patinka246
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 142
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

A juz myslalam ze ja sama jestem na swiecie...znam ten bol...mam przetluszczajace sie, cienkie i rzadkie wlosy. Jedyna ich zaleta to taka ze sa podatne do stylizacji, dobrze sie ukladaja. Wlasnie osttanio stwiedzilam ze musze je podciac bo mnie dobijaja te straki...pozatym im sa dluzsze tymbardziej przyklapnieta ;( tak zazdroszcze dziewczynom i gestymi wlosami...maja takie piekne fryzurki...
patinka246 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-23, 21:58   #404
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Smile Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez patinka246 Pokaż wiadomość
A juz myslalam ze ja sama jestem na swiecie...znam ten bol...mam przetluszczajace sie, cienkie i rzadkie wlosy. Jedyna ich zaleta to taka ze sa podatne do stylizacji, dobrze sie ukladaja. Wlasnie osttanio stwiedzilam ze musze je podciac bo mnie dobijaja te straki...pozatym im sa dluzsze tymbardziej przyklapnieta ;( tak zazdroszcze dziewczynom i gestymi wlosami...maja takie piekne fryzurki...
trzymaj sie jestesmy z toba
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 13:54   #405
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

drogie wizażanki,
jestem posiadaczką bardzo cienkich, słabiutkich włosków i co najbardziej mnie irytuje często przez fryzjerów "znawców" kwalifikowanych jako "zniszczone blondami". Szkoda tylko, że nigdy blondu nie miałam a usilnie ostatnio jeden fryzjer starał mi się to wmówić , ale takie już mam po mamie i babci. Nie oznacza to jednak że źle wyglądają na pierwszy rzut oka, wręcz przeciwnie.
Jakiś czas temu postanowiłam coś z tym zrobić, gdyż przetłuszczanie, elektryzowanie i wypadanie było moimi największymi zmorami.
Rozwiązanie okazało się dość proste: szampony bez silikonów, stare ziołowe specyfiki z tzw. dolnej półki. Pierwszy raz od kiedy sięgam pamięcią mogłam zacząć używać odżywek, a one wcale mi nie obciążąły włosów. Wręcz przeciwnie: włosy zrobiły się zdrowsze, piękniejsze, lekkie, nie elektryzują się i nie przetłuszczają jak dawniej.
Sekret tkwi w dobraniu odpowiedniego. Ja najpierw kupiłam Z apteczki babuni szampon z miodem. Sprawił że to co normalnie mnie przerażało, wygładzone włosy, nie oznaczały dla mnie już uklepanych, jakby wylizanych przez kota strąków. Okaząło się, że nie musze wcale używać szamponów zwiększających objętość, by moje włosy wyglądały ładnie. Owszem, szampony ziołowe bardzo plączą włosy i trzeba się na nie przestawić konsekwentnie, ale warto. Plątaninę zlikwidowałam odżywką Ziaji z olejkiem rycynowym, do włosów farbowanych i pierwszy raz mam farbę 2,5 miesiąca a wciąż ma blask!
Po półtorej miesiąca bo chyba na tyle starczyła mi butelka, przestawiłam się teraz na szampon Z apteczki babuni do włosów osłabionych i wypadających z rozmarynem i skrzypem o ile się nie mylę. I znowu Bingo! Pierwsze dwa, trzy mycia to takie przestawienie się, ale potem włosy się chyba przyzwyczajają. Mam wrażenie, żę on nawet bardziej plącze niż poprzednik, ale wystarczy odrobina odżywki i wszystko jest pięknie wyczesane, a przestałam tracić włosy! Mam ich więcej (tamten wygładzał, ten zwększa objętość i puszystość). Poza tym, moje włosy już na pierwszy rzut oka są zdrowsze i ładniejsze.
Wiem, że zabrzmiałam jak reklama Joanny, ale wcale nie uważam że te szampony to jakieś perły. Postawiłam na szmapony ziołowe i wiele wizażanek z tego co czytałam, które zdecydowały się na to samo, wyszły z walki zwycięsko.
Mój nastęny cel to skończyć ten specyfik i postawić na tę samą serię ale szampon z chmielem, który wedle KWC jest najlepszy z trójki, bo likwiduje przetłuszczanie (z którym i tak się już nei borykam- caluśki dzień od rana do nocy mam ładne włosy).


radzę wczytać się dokładnie w KWC i samemu pośledzić opinie na temat tych "zwykłych" szamponów i nie zwracać uwagi na opisy "plącze włosy". To naturalne że plącze, bo nie ma w składzie substabcji które by to likwidowały...ale coś za coś...a przeciez mamy odżywki.
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 15:32   #406
Milena...
Raczkowanie
 
Avatar Milena...
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 131
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
drogie wizażanki,

Jakiś czas temu postanowiłam coś z tym zrobić, gdyż przetłuszczanie, elektryzowanie i wypadanie było moimi największymi zmorami.
Rozwiązanie okazało się dość proste: szampony bez silikonów, stare ziołowe specyfiki z tzw. dolnej półki. Pierwszy raz od kiedy sięgam pamięcią mogłam zacząć używać odżywek, a one wcale mi nie obciążąły włosów. Wręcz przeciwnie: włosy zrobiły się zdrowsze, piękniejsze, lekkie, nie elektryzują się i nie przetłuszczają jak dawniej.
Sekret tkwi w dobraniu odpowiedniego. Ja najpierw kupiłam Z apteczki babuni szampon z miodem. Sprawił że to co normalnie mnie przerażało, wygładzone włosy, nie oznaczały dla mnie już uklepanych, jakby wylizanych przez kota strąków. Okaząło się, że nie musze wcale używać szamponów zwiększających objętość, by moje włosy wyglądały ładnie. Owszem, szampony ziołowe bardzo plączą włosy i trzeba się na nie przestawić konsekwentnie, ale warto. Plątaninę zlikwidowałam odżywką


radzę wczytać się dokładnie w KWC i samemu pośledzić opinie na temat tych "zwykłych" szamponów i nie zwracać uwagi na opisy "plącze włosy". To naturalne że plącze, bo nie ma w składzie substabcji które byto likwidowały...ale coś za coś...a przeciez mamy odżywki.


Witam Racja że nasze ziołowe szampony z marketach są na dolnej połce wciśnięte gdzieś daleko .... w kącie . Tak to jest . Kiedyś tylko były takie szampony moja ciocia do dziś używa ziołowych i ma świetne wlosy , chociaż farbuje bardzo często . Własnie tak sobie myśle że sama na własne życzenie zniszczyłam sobie swoje włosy przez używanie i zmienianie róznych szamponów a bo ten odżywia tamten wzmacnia ten podnosi i wogole i teraz mam problem
No cóż kiedyś były piękne i gęste a teraz cienkie i delikatne ale całe życie są naturalnie kręcone
__________________





Mówić jest dobrze,milczeć lepiej...
Milena... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 16:07   #407
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Zgadzam sie z side85
sama zaczelam uzywac szamponow ziolowych, barwa tataro-chmielowa i pollena malwa rzepa. na przemian nimi myje. nie placza wlosow jesli je przed myciem rozczesze. ze zmywaniem odzywka joanna z apteczki babuni z rozmarynem i skrzypem. na wilgotne wlosy serum na koncowki z tej samej serii co wyzej. wlosy sa ladne, blyszczace, nie zbijaja sie tak szybko w straki jesli jestem w domu. i podcielam 2 dni temu 2 cm. zaczynaja mi sie podobac tylko tylko tego dnia co umyje, bo kolejnego juz sa ble. poduszka robi swoje
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 18:29   #408
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
drogie wizażanki,
jestem posiadaczką bardzo cienkich, słabiutkich włosków i co najbardziej mnie irytuje często przez fryzjerów "znawców" kwalifikowanych jako "zniszczone blondami". Szkoda tylko, że nigdy blondu nie miałam a usilnie ostatnio jeden fryzjer starał mi się to wmówić


Cytat:
Ja najpierw kupiłam Z apteczki babuni szampon z miodem. Sprawił że to co normalnie mnie przerażało, wygładzone włosy, nie oznaczały dla mnie już uklepanych, jakby wylizanych przez kota strąków. Okaząło się, że nie musze wcale używać szamponów zwiększających objętość, by moje włosy wyglądały ładnie
Ja też tak mam. Aż mnie zatkało jak po umyciu Pantene "Pełnia Blasku" mialam takie gładkie, błyszczące, puszyste i odbite od glowy wlosy A przeciez to szampon polecany równiez do zniszczonych wlosow wiec można by powiedziec ze ma same "obciążacze":rolley es: Jednak tak jak Kosmita, po nocy znowu mialam ulizane strąki (jak zwykle), a na mycie glowy rano nie moge sobie pozwolic

Cytat:
Po półtorej miesiąca bo chyba na tyle starczyła mi butelka, przestawiłam się teraz na szampon Z apteczki babuni do włosów osłabionych i wypadających z rozmarynem i skrzypem o ile się nie mylę. I znowu Bingo! Pierwsze dwa, trzy mycia to takie przestawienie się, ale potem włosy się chyba przyzwyczajają. Mam wrażenie, żę on nawet bardziej plącze niż poprzednik, ale wystarczy odrobina odżywki i wszystko jest pięknie wyczesane, a przestałam tracić włosy!
Ja też go mam i jestem z niego zadowolona, chociaż na poczatku mi sie nie podobał Jedyna wada jaką widze to to że troche podrażnia skóre, a ja mam niestety bardzo wrażliwa Jak go skończe to mam zamiar wypróbowac jakis inny ziołowy z dolnej półki. W razie czego nie bedzie szkoda wyrzucic
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-24, 19:16   #409
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Właśnie umyłam "czuprynę" chmielową Joanną Wprawdzie wybrałam ją głównie ze względu na to, że próbuję pozbyć się z moich włosów resztek henny (podobno nieźle spiera kolor z włosów), jednak nie obrażę się, jeśli okaże się dla mnie tym jedynym

Od dziecka mam jasne blond włosy i mnie również zdarzyło się kiedyś usłyszeć od fryzjerki, że zniszczyłam sobie włosy rozjaśnianiem Muszę wspomnieć, że henną ufarbowałam sobie włosy raz, a w momencie usłyszenia tej "profesjonalnej" oceny były nietknięte żadnymi obcymi kolorami. Zepsułam je i teraz wracam do mojego naturalnego kolorku

Co do samej struktury włosów, to moje również są cienkie i dość rzadkie. Nie mogłam już na nie patrzeć i obciachałam je "na chłopaka". Rzecz jasna już mi się znudziły i znowu zapuszczam Chcę zobaczyć, czy jeśli będę o nie porządnie dbać "od zera", stosując WAXa, mieszankę z nafty i żółtka oraz łykając Silicę da się doprowadzić je do stanu używalności
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-25, 10:18   #410
Martynkaaa
Przyczajenie
 
Avatar Martynkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 9
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

jeśli chodzi o naturalne kosmetyki zdecydowanie polecam serię Radical Faromony. Zarówno szampon jak i mgiełka spisują sie znakomicie
Martynkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:08   #411
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Martynkaaa Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o naturalne kosmetyki zdecydowanie polecam serię Radical Faromony. Zarówno szampon jak i mgiełka spisują sie znakomicie
z moimi wlosami radical nie robil zupelnie nic. duzo lepiej spisywal sie seboradin.
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 14:40   #412
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
z moimi wlosami radical nie robil zupelnie nic. duzo lepiej spisywal sie seboradin.
podpisuje sie pod seboradinem
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 17:29   #413
Milena...
Raczkowanie
 
Avatar Milena...
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 131
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Jakiś czas temu uzywałam szamponu i odżywki z naftą kosmetyczną , tylko zapomniałam nazwy .Dzisiaj już wiem ( znalazlam butelkę ) Jnter Frangrances z naftą kosmetyczną - włosy są ładne i nieeeee elektryzują się . Jedna wada trudno go dostać , a szkoda
__________________





Mówić jest dobrze,milczeć lepiej...
Milena... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 07:10   #414
Gizmiatko
Zakorzenienie
 
Avatar Gizmiatko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk :o)
Wiadomości: 4 375
GG do Gizmiatko
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ja uzywam radicala na przemian z fructisem oraz nivea dla blond wloskow i raz w t ygodniu waxuje sie zastanawiam sie nad kupnem radicala tego w apmpułkach ale nie wiem czy on w ogole daje rade czy jakas zauwazalana róznica jest ??
co do seboradinu to nie zuwazylam zadnej roznicy :| a szkoda bo dosc drogi byl jak go kupilam.
kiedys uzywalam szamponu H-pantonen poczatkowo bylam zadowolona z niego ale pozniej sie on "popsuł" z t ego co zauważylam.
pozdrawiam

ps. czy wam tez ostanio tak wlosy wypadały czy tylko mnie? pytam bo jeszcze nigdy mi tak włosy nie wypadały:| na szczescie wax i radical sobie juz ztym jakos poradziły ufffff
__________________

24,07 - nasza data ;]
Szczęśliwa mama dwóch szkrabów

Nataniel urodzony 26.05,09 z masa ciała 1980 i długoscia 45 cm
Iga urodzona 12.02,2012 w 35 tygodniu ciąży masą ciała 3530 i długoscia 52 cm

udało sie -moj wykres
Gizmiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:18   #415
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Tak sobie myślę i myślę na temat tych swoich włosów (i powoli chyba wpadam w obsesję) ale wydaje mi się, że nie od zawsze miałam takie cienkie włosy jak teraz, albo miałam takie wrażenie przy moim naturalnym kolorze - ciemny blond, a teraz kiedy farbuję na ciemny brąz jest to bardziej widoczne (ciemne włosy przy jasnej skórze głowy), więc widać, że są cienkie i że jest ich mało. Mam wrażenie, że zrobiły się cieńsze po farbowaniu, kiedy to potraktowałam je farbą palette, nieświadoma, że to najgorsza farba na świecie. Kiedy zauważyłam, że włosy jakby mi się w paru miejscach przerzedziły, np w okolicy przedziałka, myślałam, że zaczęły wypadać, dopiero po jakimś czasie uświadomiłam sobie, że zrobiły się cieńsze i że gdyby każdy włos był nawet odrobinę grubszy wydawałoby się, że jest ich więcej.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 15:28   #416
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Hm... jakieś pomysły na fajna fryzurkę przy cienkich włosach?? Może jak wkleję tu swoja łepetynkę będzie wam łatwiej i może mi coś doradzicie, bo po tym jak urządziła mnie moja, była już, fryzjerka, dostaję szału patrząc w lustro
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:36   #417
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Witam, melduje sie kolejna cienkowłosa
jestem naturalną blondynką, moje włosy to utrapienie, przetłuszczajace sie u nasady, suche na końcach. Plączą sie i zbijają w strąki. Ostatnio masowo leciały w świat, całe szczęście udało sie na tym zapanować. Codzienne mycie kłaczków jest mi tak samo przypisane jak mycie ząbków. Suszarka i okrągła szczotka to mój niezbędnik. Wciaż szukam sposobów na dodanie im objętości i puszystosci. Muszę je nieco skrócić bo zaczynają wyglądać smętnie i nieciekawie....
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 19:10   #418
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

przy takich włoskach jak nasze, najlepiej nosic krotsze wlosy(no wiecie nie takie do pasa), bo nie są tak obciążone, i warto jest tez czesto podcinac.
ja zauwazylam ze jak mialam ciemne wlosy(prawie czarne) to za chiny nie chcialy sie ukladac, ani tym bardziej byc podniesione i szybciej sie przetluszczaly. teraz mam blond(ciemny blond) i jest duzo lepiej
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 08:45   #419
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Hy Hy ^^ ja również zgłaszam się jako cienkowłosa mam włoski długości troszkę za ramiona, wycieniowane, blond. Zastanawiam się nad kupnem szamponu z biosilka - tam mają oferty dla takich słabych włosków bo już czasem mam dość układania, podnoszenia... hehe zwyczajnie mi się nie chce , ehh
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-27, 14:45   #420
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

wiecie co?- nienawidze takiej pogody jamy teraz- za oknem plucha, deszcz, snieg, wiatr itp... wrrrrr.... mozna godzine spedzic przed lustrem ukladajac wlosy, a gdy tylko wyjdziemy na zewnatrz cale nasze wysilki ida na marne je chce wiosny!!
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:44.