Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-15, 17:43   #931
Mass_Destruction
Raczkowanie
 
Avatar Mass_Destruction
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 87
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

up
__________________
Life's a party. Crash it!
Mass_Destruction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:11   #932
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Modelka ma wymodelowane włosy i jednolity kolor dlatego to ładnie wygląda.


Ja mam cienkie włosy i miałam taką fryzure przez długi czas i nie była ona wygodna.Włosy z dolnych partii wywijały się we wszystkie strony,zlepiały sie w strąki a całosc szybko traciła puszystość.
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:42   #933
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

ech, dziś byłam u fryzjera - mam długie włosy, a zapłaciłam jak za męskie strzyżenie, więc widać, ze się "napracowała" kobietka miałam krótkie długie lata i niestety nie wzmocniły się, piłam, połykałam, szamponiłam na wiele sposobów - jakie były takie są, cienkie, delikatne, przetłuszczające się, słabiutkie - fryzur wypróbowałam mnóstwo - pianki, żele, lakiery na nic, chwila moment opadają i nici z uczesania - w każdym razie mam taki koci puszek i przywykłam
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 13:15   #934
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Słoneczko...
chyba jednak odsiadujesz wyrok...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 16:10   #935
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Mass_Destruction Pokaż wiadomość
Przegladając katalog fruzyr, znałazłam coś takiego jak poniżej. Modleka ma cienkie włosy, ale nie wiem czy w rzeczywistosci to dobry pomysł sie tak obciąć. Pytam i tka tylko profilaktycznie, bo nawet jeśli bym się chciała tak obciąć, to i tak musze czekac bo mam krótkie (które już mi sie znudziły więc zapuszczam. Zresztą nie wyglądam w nich zbyt korzystnie, ale obcięłam by wzmocnić włosy - podziałało!) Więc jak myślicie??
Ścięłam tak właśnie włosy w ferie. Przy czym grzywka była niby na czoło niby to lekko po skosie. Nigdy już tak się nie zetnę, gdyż przy moich cienkich włosach codziennie rano czeka mnie prostowanie. Te najdłuższe włosy, które są pozostawione wywijają się, i potwornie puszą! TO wygląda wprost okropnie wydaje mi się, że wynika to z tego iż jest ich o połowę mniej (są tak wycieniowane na całej długości). Nie polecam oj nie
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:03   #936
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

witam ja takze mam cieniutkie wlosy ale mi to nie przeszkadza powiem tylko ze ukladaly sie zawsze tak jak chcialam nie mialam z tym problemu ale...mowia ze jak sie wycieniuje wlosy to jest ich wiecej!nie w moim przypadku!!!mialam juz dlugie wlosy7 za linie stanika byly cienkie ale nie wygladaly najgorzej musialam tylko je co dzien myc i najlepiej wysuszyc suszarka ale pozniej zaczelam rozjasniac i fryzjerka mi wycieniowala no i byla lipa jak bym wogole nie miala wlosow!!!co to za cieniowanie ze pozniej trzeba je modelowac no akurat ja nie bardzo potrafie!dobrze ze mam ladna twarz przynajmniej to mi dodaje uroku!!!w wyniku nie udanego rozjasniania musialam obciac sie 4 cm od glowy zafarbowalam wlosy na blond i dziekuje bogu ze dzieki mojej twarzyczce nie wygladam zle w tej fryzurze mimo tego ze mi ona nie odpowiada bo mam poziagla twarz!pozdrawiam was kobietki i nie zalamujcie sie
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 18:48   #937
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

slicznapretty zgadzam się z Tobą całkowicie. Moich włosów od połowy głowy jest znacznie mniej przez co płaczę po nocach i ubolewam nad moją głupotą. Co za tym idzie nie układają się, puszą, wywijają
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 19:07   #938
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
slicznapretty zgadzam się z Tobą całkowicie. Moich włosów od połowy głowy jest znacznie mniej przez co płaczę po nocach i ubolewam nad moją głupotą. Co za tym idzie nie układają się, puszą, wywijają
Może Gloria?
Lekka maska, nie powinna przetłuścić ani obciążyć delikatnych włosów.
Ja jestem po użyciu Kallosa mlecznego i jestem oczarowana(z tym że włosy od jakiegoś czasu mi troszkę zgrubły), nie narzekam na oklapłość
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:13   #939
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Może Gloria?
Lekka maska, nie powinna przetłuścić ani obciążyć delikatnych włosów.
Ja jestem po użyciu Kallosa mlecznego i jestem oczarowana(z tym że włosy od jakiegoś czasu mi troszkę zgrubły), nie narzekam na oklapłość
A czy mogłabyś mi choć trochę przybliżyć? Co lepsze Kallos czy Gloria? I tą glorię można kupić w aptece? Bo Kallos to na allegro ewentualnie a może i by pomogła moim włoskom.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 20:17   #940
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś mi choć trochę przybliżyć? Co lepsze Kallos czy Gloria? I tą glorię można kupić w aptece? Bo Kallos to na allegro ewentualnie a może i by pomogła moim włoskom.
Kallos podobno może oobciążać, zawiera mleczne proteiny
Gloria to bardzo lekka maseczka, lekko nawilża i ma delikatny zapach, po niej moje włosy były lekkie, świeże i końcówki się tak nie buntowały.
Można ją kupić na necie, w aptece nie ma szans, jest mało drogierii w nia zaopatrzonych, ewentualnie Auchan.
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 21:50   #941
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dziękuję bardzo za informacje poszukam w necie i może się skuszę, a nuż mi pomoże a wtedy będę Ci wdzięczna do końca życia
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-16, 21:55   #942
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za informacje poszukam w necie i może się skuszę, a nuż mi pomoże a wtedy będę Ci wdzięczna do końca życia
czuję się zobowiązana
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 08:10   #943
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Czy ta Gloria to ta maska? http://www.allegro.pl/item358594044_...niszczony.html
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 08:26   #944
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
A czy mogłabyś mi choć trochę przybliżyć? Co lepsze Kallos czy Gloria? I tą glorię można kupić w aptece? Bo Kallos to na allegro ewentualnie a może i by pomogła moim włoskom.
Kallosa możesz dostac we fryzjerskim, albo drogeri kamilla jesli taką masz u siebie A koszt to ok. 17zł za 1l

Cytat:
Napisane przez effectt Pokaż wiadomość
Dokładnie ta
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-17, 09:33   #945
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Dokładnie ta[/quote]
Chyba się skuszę, bo nie mogę poskromić moich kłaczków. Może ona mi pomoże
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-21, 21:43   #946
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Finlora, siedze w pace zamordowalam fryzjerke po probnej fryzurze slubnej

witam po dluuugiej nieobecnosci
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:15   #947
Agusia007
Zadomowienie
 
Avatar Agusia007
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 457
GG do Agusia007
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Finlora, siedze w pace zamordowalam fryzjerke po probnej fryzurze slubnej

witam po dluuugiej nieobecnosci
Co wymodziła?
__________________
Zapuszczamy włosy!!
So allein will ich nicht sein...Wo bistu du?
Das Feuer liebt mich..HILF MIR!
ein kleiner Mensch stirbt nur zum schein
wolte ganz allein sein..
Ich will ein Herzschlag kontrollieren
Ich muss Zerstören!Neein!
Nocny marek
Agusia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-22, 09:34   #948
*sloneczko*
Zadomowienie
 
Avatar *sloneczko*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 229
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez Agusia007 Pokaż wiadomość
Co wymodziła?
wymodzila upiecie- tzn. polowa wlosow spieta w cos na podobienstwo koczka (ale nie koczek..)reszta poniewierala sie po szyi. Poprosilam babeczke aby wszystkie wlosy mi spiela w ten jakby koczek.. uslyszalam ze tak jest ladnie --> w jej mniemaniu koniec koncow- calosc wlosow upieta w koczek

gdybym muala zdjecie to bym je tutaj umiescila, niestety- nie mam
__________________
dno
*sloneczko* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 09:26   #949
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dziewczyny ja też mam dość cienkich włosów. Żeby jakoś wyglądały codziennie je myję, nakręcam na grube wałki rzepowe, tapiruję, lakieruję. Wiem, że to może raczej zaszkodzić niż pomóc, ale wtedy wydają się takie puszyste i że jest ich więcej. Jednak po przeczytaniu kilku wątków z zakresu "włosowego" mam zamiar zacząć inaczej z nimi postępować, obecnie zamówiłam nisim, jem capivit-piękne włosy. W planach mam zamiar zaopatrzyć się w Placent Hair Liquid-ampułki. Ale tak naprawdę to myślę, że po tym włosy będą szybciej rosły, będą zdrowsze i mocniejsze, ale czy naprawdę będzie ich więcej no i czy poszczególne włosy staną się grubsze?
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-23, 10:04   #950
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Unhappy Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

No to i ja się przyłączę.Mam cienkie włosy i wiem na pewno z własnego doświadczenia że farbowanie powoduje zmniejszenie objętości.Miałam swoje naturalne do wczoraj,coś mnie podkusiło zafarbować.Po 5 minutach trzymania szamponu(LOREAL CASTING) i szybkim przemyśleniu sprawy zmyłam ale włosy i tak się zafarbowały!!!!!! Żałuję bardzo i mam nadzieję że to zejdzie całkowicie.Włosów jest o połowę mniej nie są już bujne
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 16:40   #951
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

mój fryzjer powiedział mi kiedyś że nie ma takiej opcji że włosy zgęstnieją od podcięcia, więc obalam ten mit nakierowana słowami mojego guru. Powiedział, że gdyby zgolić je na łyso- może to by coś zmieniło, ale samo podcięcie ich nie ma wpływu na zagęszczenie i porost nowych. To nawet logiczne. Moga jedynie szybciej po tym rosnąć, bo są zdrowsze
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 21:19   #952
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
Finlora, siedze w pace zamordowalam fryzjerke po probnej fryzurze slubnej

witam po dluuugiej nieobecnosci
Hehe

Witaj

Cytat:
Napisane przez *sloneczko* Pokaż wiadomość
wymodzila upiecie- tzn. polowa wlosow spieta w cos na podobienstwo koczka (ale nie koczek..)reszta poniewierala sie po szyi. Poprosilam babeczke aby wszystkie wlosy mi spiela w ten jakby koczek.. uslyszalam ze tak jest ladnie --> w jej mniemaniu koniec koncow- calosc wlosow upieta w koczek

gdybym muala zdjecie to bym je tutaj umiescila, niestety- nie mam
Szkoda, że nie masz fotki.
Ale mam nadzieję, że w końcu znajdziesz taką fryzurę (i taką fryzjerkę ) która będzie Ci się podobała

A ja mam króciutkie włoski, nawet nie do brody...
Postanowiłam dac odpocząc moich cieniaskom, nie męczyć ich i wracam do swojego naturalnego koloru...
Rozjaśnienie nie wchodzi w grę więc odrosty sobie rosną a ja co miesiąc podcinam trochę...

A miały być długie do slubu, który swoją drogą nie wiem kiedy będzie
Powiedziałam więc TŻ, kiedy protestował "Do tej pory Ci się jakoś nie spieszyło, więc możesz poczekać jeszcze rok czy dwa aż mi włosy odrosną."
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-23, 22:17   #953
genowefapigwa
Raczkowanie
 
Avatar genowefapigwa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 104
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
No to i ja się przyłączę.Mam cienkie włosy i wiem na pewno z własnego doświadczenia że farbowanie powoduje zmniejszenie objętości.Miałam swoje naturalne do wczoraj,coś mnie podkusiło zafarbować.Po 5 minutach trzymania szamponu(LOREAL CASTING) i szybkim przemyśleniu sprawy zmyłam ale włosy i tak się zafarbowały!!!!!! Żałuję bardzo i mam nadzieję że to zejdzie całkowicie.Włosów jest o połowę mniej nie są już bujne
To dziwne zawsze mi się wydawało, że po rozjaśnianiu jest ich mniej, ale jak robią się suche i trochę sianowate to jest ich jakby więcej. Myślałam też, że po farbowaniu są grubsze bo jak porównywałam na moim włosie farbowanie i odrost to wydawało mi się, że w miejscu farbowania są grubsze???

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
mój fryzjer powiedział mi kiedyś że nie ma takiej opcji że włosy zgęstnieją od podcięcia, więc obalam ten mit nakierowana słowami mojego guru. Powiedział, że gdyby zgolić je na łyso- może to by coś zmieniło, ale samo podcięcie ich nie ma wpływu na zagęszczenie i porost nowych. To nawet logiczne. Moga jedynie szybciej po tym rosnąć, bo są zdrowsze
Dokładnie mogą same końce sprawiać optyczne wrażenie grubszych, bo nie są cienkie i zniszczone, ale w zasadzie włosy są te same i jak końce się podniszcza to jest to samo. Niestety
genowefapigwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 17:51   #954
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Pokaż wiadomość
No to i ja się przyłączę.Mam cienkie włosy i wiem na pewno z własnego doświadczenia że farbowanie powoduje zmniejszenie objętości.Miałam swoje naturalne do wczoraj,coś mnie podkusiło zafarbować.Po 5 minutach trzymania szamponu(LOREAL CASTING) i szybkim przemyśleniu sprawy zmyłam ale włosy i tak się zafarbowały!!!!!! Żałuję bardzo i mam nadzieję że to zejdzie całkowicie.Włosów jest o połowę mniej nie są już bujne
Absolutnie się nie zgodzę, farbuję włosy castingiem regularnie co miesiąc (to nie farba więc kolor dość szybko się zmywa) i żadnego efektu przerzedzenia się włosów nigdy u mnie nie było. Wrecz przeciwnie są po koloryzacji bujne, lśniące, mięciutkie i gładkie!
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 17:57   #955
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Absolutnie się nie zgodzę, farbuję włosy castingiem regularnie co miesiąc (to nie farba więc kolor dość szybko się zmywa) i żadnego efektu przerzedzenia się włosów nigdy u mnie nie było. Wrecz przeciwnie są po koloryzacji bujne, lśniące, mięciutkie i gładkie!
Ja niestety prawie wyłysiałam,stosując Casting co miesiac.Wtady byłam nieświadoma...Niestety wszystko zalezy od wlosów.Czytałam kiedyś( na kafeterii) wątek dotyczący łysienia po Castingu
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:00   #956
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

to może ja coś poradzę

mam baaardzo cieniutkie włoski, jak watka... bardzo się plączą do tego i nie jest ich zbyt wiele (przez częste farbowania),
ja po prostu kręce włosy.. od wielu lat idę spać w miękkich papilotkach ... rano mam burzę loków , którą ujarzmiam w artustycznym koczku.. do tego ładna opaska i lux.

Wszystkim się podoba i nikt nie wierzy ze sama się tak czeszę.. a to nic trudnego...
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:14   #957
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ja niestety prawie wyłysiałam,stosując Casting co miesiac.Wtady byłam nieświadoma...Niestety wszystko zalezy od wlosów.Czytałam kiedyś( na kafeterii) wątek dotyczący łysienia po Castingu
Może dlatego że ja nie zawsze ten casting, stosuję go naprzemiennie z Color Touchem Welli i Color Syncem Matrixa, zależy co akurat jest na allegro do kupienia w brązie

diamelen mi niestety to nie pomoże bo ja własnie na odwrót - prostuję włosy. O wile lepiej w nich wyglądam, a co za tym idzie się czuję.
Ja mam gęste włosy, jest ich naprawdę dużo ale bardzo cienkie
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-24, 18:23   #958
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Może dlatego że ja nie zawsze ten casting, stosuję go naprzemiennie z Color Touchem Welli i Color Syncem Matrixa, zależy co akurat jest na allegro do kupienia w brązie

diamelen mi niestety to nie pomoże bo ja własnie na odwrót - prostuję włosy. O wile lepiej w nich wyglądam, a co za tym idzie się czuję.
Ja mam gęste włosy, jest ich naprawdę dużo ale bardzo cienkie
to może jakieś cieniowanie... aby widać było warstwy włosów.. to też niezła wersja - zawsze pozostaje stary dobry Tapir )))
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 10:04   #959
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 797
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Ja niestety prawie wyłysiałam,stosując Casting co miesiac.Wtady byłam nieświadoma...Niestety wszystko zalezy od wlosów.Czytałam kiedyś( na kafeterii) wątek dotyczący łysienia po Castingu
Witaj na tym wątku,wcześniej "widziałyśmy"się na WYPADAJĄCE WŁOSY...Wiesz zauważyłam e włosy mi bardziej wypadają po tym Castingu.A WY moje drogie nie musicie się ze mną zgadzać o u każdej z nas włosy reagują inaczej,a mnie właśnie w ten sposób,niestety!!!!
nusia2605 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 16:13   #960
bejbi19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 3 624
GG do bejbi19
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja uzywam od jakis 2 tygodniu szamponu Matrix amplify (1 L kosztuje 50 zł z przesylka)

moje wloski moze nie staly sie grubsze ale na pewno bujniejsze, szampon doskonale zwieksza objetość
bejbi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:00.