Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-21, 10:55   #1141
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: cienkie , a długie włosy?

memlia, ja używam jedwabiu dość często, jeszcze na mokre włosy, ale odrobinę i tylko na końcówki. Ładnie wygładza włos i końcówki mi się nie rozdwajają Trzeba tylko uważać by nie nałożyć tego za dużo, bo przyklap gwarantowany.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 18:35   #1142
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: cienkie , a długie włosy?

Cytat:
Napisane przez memlia Pokaż wiadomość

Mam to Was dziewczyny pytanie, czy używałyście kiedykolwiek jedwabiu do włosów?

ja uzywałam kiedys czesto tamtej zimy bo mniej mi sie włosy elektryzowały po nim. Ostatnio jakos przestałam kupowac bo kupiłam serum na końcówki z joanny. szczerze nie wydaje mi sie zeby ten jedwab robił jakies cuda choc ja uzywałam na konce glownie. No wygładzał i nabłyszczał ale tego samego moge spodziewac sie po tym serum wiec chyba do jedwabiu predko nie wroce
__________________

*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 19:43   #1143
memlia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: dom na wzgórzu
Wiadomości: 224
Dot.: cienkie , a długie włosy?

ehh a ja tu już myślałam, że to takie niewiadomo co chyba lepiej zainwestować w jakąś dobrą odżywkę
memlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:19   #1144
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: cienkie włosy...

ja też mam ten problem na głowie
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:20   #1145
cybercat11
Rozeznanie
 
Avatar cybercat11
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 577
Dot.: Problem z włosami ;(

podłączam się do wątku
cybercat11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 22:25   #1146
bruxelka
Przyczajenie
 
Avatar bruxelka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
GG do bruxelka
Dot.: Problem z włosami ;(

Polecam olejek rycynowy. Po około 2 miesiącach stosowania moje włosy są znacznie grubsze i trochę ciemniejsze Niestety na ilość włosów nic nie poradzimy. Nie da się wyhodować nowych cebulek
bruxelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 19:12   #1147
madziaa100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 37
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dziewczynki, nie narzekajcie już tak na te biedne cienke włoski. Nie jest z nimi tak źle, jak chcemy możemy mieć je proste, a jeśli nie to pofalowane Ja, gdy już nie mam pomysłu na fryzurę, to gniotę je na żelu, gdy są jeszcze mokre a potem suszę suszarką z dyfuzorem i mam super fale, a jak chce to prostuję ( ostatnio staram się jak najrzadziej bo moje włosy bardzo cierpią ;/)
)
madziaa100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 11:37   #1148
Cherry82
Raczkowanie
 
Avatar Cherry82
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 63
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

mi sie kiedyś trwała trzymała 2 tygodnie, moje włosy się wogóle nie kręcą choćbym cała noc na wałkach trzymała to wyjdę na dwór i po pół godzinie wszystko się prostuje.
Cherry82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:13   #1149
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

No to wygląda na to że też sie przyłączam Ja w zasadzie odkąd znalazłam kilka patentów na moje włosy to nie narzekam, a czasem nawet cieszę sie ze są jakie są. Czasem robi się z nich siano, ale do 1,5 dnia po umyciu wyglądają fajnie

Co mnie ostatnio zaniepokoiło? No cóż strasznie cienkie to one były zawsze, ale jako że falowane to tak tego nie widać no i zawsze było ich dużo.. Ostatnio jakoś mniej. Od niedawna znowu strasznie dużo wypada. Troszeńke chyba z mojej winy (silikony).. Chociaż nie uzywając niczego jesienią też wypadały, wiec mozliwe że to w pewnym stopniu kwestia pory.

Na dzień dobry przeczytam ten wątek, a potem będę sie ratować jakimiś skrzypowitami, waxami(właśnie go mam na głowie), wodami brzozowymi i tym co tu polecacie.
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 10:20   #1150
mariollka
Przyczajenie
 
Avatar mariollka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: LUTON
Wiadomości: 3
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

hi!ja tez sie przylaczam do cieniasow na glowie.niestety.moje sa tak cienkie i zadkie cale zycie farbowane na jasne blady nie liczac dziecinstwa oczywiscie haha teraz od 2 lat zmienilam na ciemny braz ale nic sie nie poprawily a pozatym pojawilo mi sie pare siych wlosow i teraz sa widoczne przy tym ciemnym kolorze ach ...pije pokrzywe bratka jem witaminy cynk stosuje olej rycynowy nafte wax i nic sie nie dzieje najbardziej jest dobijajace jak mi ktos mowi ale ty masz cienkie wlosy boze to jest niemozliwe zeby miec az tak malo ...no coz juz przywyklam do tego pozdrawiam wszystkie cienkowlose
mariollka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 18:23   #1151
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

A ja wczoraj kupiłam sobie ponownie szampon Vichy pomarańczowy (zwiększający objętość i gęstość włosów). Kiedyś go używałam i byłam zadowolona, ale mnie głowa zaczęła swędzieć i odstawiłam. Wczoraj go użyłam i mam ładne włosy-takie miękkie i puszyste, a ostatnio używałam Seboradinu i były takie sztywne. Zobaczymy jak ten Vichy będzie się dalej sprawował. Jakby kto chciał to w Superpharmie jest promocja, 1,5 opakowania w cenie jednego. A szampon wydajny
och jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-04, 22:32   #1152
magdalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wyszków
Wiadomości: 2
GG do magdalicja
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

cześć. ja również tak jak wy mam cienkie włosy. miałam takie od zawsze. ;p około 12 roku życia zaczęłam je prostować. dzień w dzień wstawałam rano myłam je i prostowałam. po szkole uważałam ze są pokręcone i prostowałam znowu. ;/;/ 2 3 razy dziennie 200 stopni. nie używałam żadnych kosmetyków chroniących prostownice na początku miałam po jakieś 20 zl ;/ potem za 50 zł <lol2> świeeeetnie. robiłam tak około 3 lata. to tej pory. od jakiegoś miesiąca przeżywam szoook. moje włosy przy każdym myciu wypadają garściami. wychodzę z wanny patrze a tam na dnie mnustwko włosów. płakać sie chce ;/;/ nie wiem co robić. nie wiem czy to przez prostownice czy może jestem na coś chora. pojechałam z mamą do dermatologa w warszawie. trafiła mi się niezbyt miła pani. poszarpała mnie po tych włosach i stwierdziła że ' rzeczywiście wypadają, i mam przeżedzenie na czubku' jejuu. nic wiecej. robię badanie i za kilka tyg mam znów wizyte. ;/ nie wiem co dalej z tym robic. mam nadizeje że da mi jakieś leki i to się skończy. ;/ bo jeśli nie to za jakieś 3 miesiące bedę nosiła perułkę. ;/ sory że się tak rozpisałam. ale no musze się wyżlić. zawsze miałąm cienkie wlosy przez tylel lat mama z babcia powtzarzały mi niedlugo ci te wlosy wypadną. i sprawdziło się. ;/;/ teraz wlosy myje raz na 2 dni ( na 3 nic juz sie nie da z nimi zrobić ). wcześniej niewyobrażałam sobie że moję przez 2 dni nie myć wlosów. nawet jeśli w ciągu dnia wychodiłam z domu tylko na godzinę to i tak musiałam je umyć ;/ i w dodatku prostować ;/ ta glupia prostownica mnie uzależniła. ;/ jeej chyba za dużo mówie o prostownicy. w końcu postjest o cienkich wlosach. wiec powiem jeszcze że moje włosy nie dość że są cienkie to jeszcze bardzo zniszczone. jednak ja nigdy nie miałąm problemu z ich układaniem. teraz żeby nie prostować i jakoś wyglądać myję je raz na 2 dni i robie tzw. 'mokrowłoszkę' - loki na piankę. moje wlosy są prawie proste (nie wiem po co ja je prostowałam!!!!!) i nie wyglada to świetnie. ale jak dla mnie może być lepsze to nić powykrecane wlosy jak bym wstała ;p biorę merz special. nie próbowałam jeszcze żadnych z tych naft i WAXów ale z tego co widzę to pomagają wiec chyba spróbuję. zobaczę jeszcze co powie mi pani dermatolog. dobra kończę już. trzymajcie się dziewczyny;p
magdalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-05, 08:49   #1153
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Magdalicja, życzę powodzenia w walce o odzyskanie ładnych włosów. Z prostownicę niestety musisz się pożegnać, ale polecam:
- picie drożdży, pokrzywy oraz skrzypu (jesli bierzesz suplementy witaminowe to pokrzywe i skrzyp możesz sobie na razie odpuścić)
- płukanki ziołowe
- delikatne szampony
- wcierki w skórę głowy typu Seboradin
- maseczkę odżywczą, np. Latte Kallosa
- maseczki z nafty, olejku rycynowego, jajek, itp.

Teraz musisz dobrze opracować plan działania i stosować kilka sposobów naraz. No i chyba podciąć włosy, skoro sa zniszczone.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 18:50   #1154
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

Mam długie włosy, niestety- rzadkie i cienkie. Zawsze obcinałam końcówki na prosto, ale myślę, że pora to zmienić. Jak myślicie, czy ładnie będą wyglądać, gdy je wycieniuje? Jeżeli tak, to jak? Chciałabym, żeby długość została.

Szukałam informacji na temat cieniowania włosów takich jak moje, niestety nie znalazłam. Jeżeli był już taki temat to proszę o podanie mi linka
Z góry dziękuję
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 19:31   #1155
basiakkk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 7
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

Zależy czy masz proste, czy kręcone.

Proste będą troche przyklapnięte i optycznie nie doda za dużo objętości, natomiast jeśli masz falowane lub wywijają Ci się na końcach może to się sprawdzić
basiakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 20:48   #1156
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

wlosy mam proste. jedynie kiedy koncowki troche odrosna i przestana byc rowne to robia mi sie male fale przy koncach
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-20, 21:58   #1157
kasiejos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

w takim razie można spróbować je wycieniować, ale bardzo delikatnie. najlepiej gdyby były wycieniowane tylko na samej górze. dodatkowo warto je modelować na grubej szczotce lub chociaż zakręcać na wałki o dużej średnicy
kasiejos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-22, 21:48   #1158
katttkaa
Zadomowienie
 
Avatar katttkaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mój dom ;)
Wiadomości: 1 415
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

a ja też mama cienkie i rzadkie takie po ramiona i niewiem czy oeniwac są tak cinkie jak pióra..poprostu sam puch i okropnie siię wywijają((
katttkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 12:09   #1159
igna xd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 10
Thumbs up Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

Ja mam dużo wlosów, ale prostych, śliskich i... cieńkich... Ale mam wycieiowane włosy i jest ok. Może zastosujesz jakiś szampon zwiększający objętość? Ja właśnie zamieżam sobie jakiś kupić. Pozdrawiam
igna xd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-24, 12:38   #1160
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

ja mam włosy cienkie, rzadkie i proste. po wycieniowaniu robią się koszmarne strzępy i jest ich jeszcze mniej
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:47   #1161
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

kupowalam mase roznych dodajacych objetosci specyfikow. od zwyklych szamponow i odzywek po pianki z salonow fryzjerskich. niestety bez skutku jako tako wygladaja tylko po czasochlonnym ukladaniu.
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-24, 21:54   #1162
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Cienkie i rzadkie - czy cieniowac?

Zdecydowanie nie polecam, będą się puszyć i za nic w świecie nie uda się ich zdyscyplinować.
Cienie włosy nie powinny być cieniowane
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-26, 17:20   #1163
mirus176
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

a ja właśnie mam pytanie dotyczące na odwrót tego problemu :P. Po miesiącu zapuszczania mam sterczące włosy, takiego jeża i mi się to nie podoba, wolałbym mieć przyklapnięte , serio. czy są jakieś inne sposoby żeby uzyskać płaską fryzurę poza noszeniem czapki i nawaleniem żelu ? jakieś szampony, odżywki ? szampony są żeby zwiększyć puszystość, a ja właśnie chcę na odwrót .
z góry dzięki za pomoc i odpowiedź
mirus176 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 18:38   #1164
pigigel
Zadomowienie
 
Avatar pigigel
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 050
Rzadkie włosy- Dobór fryzury

Witajcie wizażanki.
Mam problem. Otóż, wypadają mi od dłuższego czasu włosy.
Chodzę do dermatologa używam różnych rzeczy, także nie piszcie, żebym spróbowała tego czy tego bo nie o to mi chodzi.
Muszę iść do fryzjera bo mam już podniszczone końcówki i ogólnie chciałabym skrócić włosy.
Mam je mniej więcej do połowy pleców, może trochę krótsze.
Chcę je ściąc nie więcej niż do łopatek.
I teraz moje pytanie.
Jak obciąc włosy, żeby wydawało się optycznie, że jest ich więcej ?
I jakie fryzury nadają się do włosów rzadkich i cienkich ?
Raczej nie chcę grzywki, a jak z cieniowaniem ? Wolałabym nie, no ale czekam na wasze rady
Może jakieś zdjęcia ?
Z góry dzięki!
__________________
"Musisz lubić dziś to dziś Ciebie polubi,
a o wczoraj zapomnij to ono zapomni o Tobie..."

pigigel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 22:28   #1165
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

Wätki poläczylam,prosze korzystac z wyszukiwarki.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-09, 19:55   #1166
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Fryzurki Dla Włosow Cienkich I Rzadkich :)

pomóżcie mi
również mam cieniutkie włoski. jestem ciemną blondynką. myślałam o tym, aby ściąć je na bardzo króciutkie. obawiam się jednak, że wtedy pojawią mi się jakieś łyse place, których nie będę miała jak zakryć... boję się, że będę wyglądała jeszcze "biedniej" niż teraz
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 10:42   #1167
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: przyklapnięte włosy:(

A jak dodać włosom objętości, jeśli nie używa się suszarki do włosów? Bo painki to chyba działają tylko jeśli się je aktywuje tym cieplem suszarki, nie?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 12:17   #1168
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: przyklapnięte włosy:(

i ja też mam przyklapnięte włosy. od jakiegoś dłuższego czasu włosy suszę z głową w dół, później na boki, ale i tak za chwilkę wracają do przyklapniętości

wypróbuję ten szampon i odżywkę elseve volume non stop , mimo wszystko i kupię gumę joanny tą niebieską. może coś z tego będzie
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-22, 13:34   #1169
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: przyklapnięte włosy:(

z mojej strony mogę polecić suszarkę z dyfuzorem myjesz włosy możesz dać odrobinę żelu do stylizacji i używasz suszarki z dyfuzorem a w efekcie mogą wyjść nawet piękne loczki na youtube są filmiki jak używać dyfuzora polecam!
amandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 12:13   #1170
adgam99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Przyklapnięte włosy ... :(

Witam!;-) Mam problem z włosami, niby sa krecone, ale to zalezy od ich nastroju, dlugosc tak do brody i ostatnio cos nie chca mnie sie krecici u nasady tylko na dole a u gory sa oklapniete;/ Co mozna na to poradzic zeby byly piekne loczki-
fale badz cos podobnego, jak ide spac z mokrymi to budze sie w polowie prostych.
Pozdrawiam (:
adgam99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.