Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 14:53   #1231
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Tez to czytałam. Dlatego sama kupiłam szampon dla niemowląt(BAMBINO) i powiem szczerze....nawet nieźle, włosy są bardziej puszyste, minus jest taki ze szampon tego typu w ogóle się nie pieni .... trzeba mocno zmoczyć włosy. Mam tez wrażenie ze lekko przesusza włosy ale od czego są odzywki.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 18:28   #1232
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

ja juz od mniej więcej 2 lat z przerwami myje johnson's baby z żadnego innego szamponu jeszcze nie byłam tak zadowolona i zawsze do niego wracam
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:38   #1233
cytrusekxD
Zadomowienie
 
Avatar cytrusekxD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 274
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Witam Was.Musze Wam przyznac, ze posiadanie gestych wlosow wcale nie jest takie fajne.Wiem co mowie bo takie mam.Zazwyczaj sa oklapniete, nie chca sie ukladac i elektryzuja sie.Po prosu mam z nimi horrorProbowalam juz wszystkiego, tutaj jest tyle propozycji na uniesienie wlosow, ze nie wiem ktora wybrac.Podalybyscie mi sprawdzona i dobra metode na podniesienie wlosow no i zeby sie nie elektryzowaly??Bylabym wdzieczna
__________________
Zdrowo się odżywiam
Ćwiczę
Zapuszczam włosy

Edytowane przez cytrusekxD
Czas edycji: 2009-04-01 o 19:35
cytrusekxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 17:06   #1234
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

hej! dołącza do was kjolejna cienkowłosa
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:27   #1235
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: cienkowłose!- laczmy sie

Osoby, które posiadają włosy cienkie i delikatne lub lekko uwrażliwione powinny stosować balsamy,mleczka witalizujące, które dodają siły i witalności. Co spowoduję nową dawkę energii i zwiększy objętość włosów.
Może być to pianka teksturyzująca objętość (pielęgnacyjna), która ma na celu delikatnie odbudować włos od wewnątrz, pogrubić go od zewnątrz zwiększając jego średnicę i objętość.W efekcie otrzymamy włos mocniejszy, bardziej puszysty ( w przeciwieństwie do włosów nieposusznych).
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 11:43   #1236
justina88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: TarnÓw/moje 4 ściany :]
Wiadomości: 249
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Hej ja również się do was przyłączam.Też niestety mam cienkie włosy i na dodatek teraz strasznie zaczeły mi wypadać.Myje je co drugi dzień ,w pierwszym dniu po umyciu po zastosowaniu odpowiednich specyfików wyglądają jako tako,na drugi dzień juz jest gorzej.Ostatnio kupiłam tą odżywke Fruktisa(chyba) na zwiększenie objętosci ale nic nie daje:/
__________________

STUDIA


Il y a des etats de l'ame ou l'esprit n'ecoute pas ..
justina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 13:19   #1237
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez justina88 Pokaż wiadomość
Hej ja również się do was przyłączam.Też niestety mam cienkie włosy i na dodatek teraz strasznie zaczeły mi wypadać.Myje je co drugi dzień ,w pierwszym dniu po umyciu po zastosowaniu odpowiednich specyfików wyglądają jako tako,na drugi dzień juz jest gorzej.Ostatnio kupiłam tą odżywke Fruktisa(chyba) na zwiększenie objętosci ale nic nie daje:/
Czasem przetłuszczanie może być przyczyną wypadania. Oblepione tłuszczem cebulki włosów są niedotlenione i mają utrudniony dopływ substancji odżywczych. Jeżeli twoje włosy drugiego dnia po umyciu są tłustawe to może lepiej myć je codziennie? Mnie to kiedyś pomogło.
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 14:14   #1238
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dołączam do was. Ja również mam cienkie włosy, kiedyś mi wypadały, ale ostatnio jakoś mniej. Zauważyłam, że są cienkie i przesuszone jakieś 1,5 roku temu. Wtedy od 2 miesięcy prostowałam włosy. Prostowałam je tak ok. pół roku, co dwa dni. Końcówki się strasznie poniszczyły, nadal są zniszczone, nie wiem czemu, bo teraz naprawdę rzadko prostuję, a tamte co były dawno już przycięłam. Poza tym farbuję włosy na blond u fryzjerki. Robiłam to już z 4 razy, a dopiero ostatnio fryzjerka pofarbowała mi same odrosty! Po prostu co szlam do fryzjerki to rozjaśniałam całe włosy(bo chciałam mieć coraz jaśniejsze, pierwszym razem zrobiła mi ledwie kilka pasemek blond) i efekt był taki że niektóre włosy rozjaśniane były wielokrotnie. To zapewne dlatego są wciąż od połowy strasznie porozdwajane, zniszczone. Fryzjerka powiedziała mi, że najlepiej byłoby obciąć je do ramion i mocno wycieniować, ale ja sobie nie wyobrażam mieć takich krótkich włosków. Mówicie, że wax to coś dobrego, ile kosztuje? Ja różne stosowałam sposoby, ale nic nie daje efektów. Wkleję tu kiedyś zdjęcie moich włosów.
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:22   #1239
Michalinaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 378
GG do Michalinaaaaa
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dołączam się.
Czy któraś z Was, brała `humavit skrzyp i pokrzywa'? Dało to jakieś efekty? chodzi mi głównie o włosy.
__________________

suck my
(not existent)
dick.


Michalinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:58   #1240
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Ja biore skrzypowite juz od dwoch miesiecy i poprawy nie widze. Ostatnio kupilam sobie szczotke do modelowania bo moja byla juz za mala(tzn miala mala srednice). Naprawde przyjemnie sie nia modeluje i wlosow jakby troszke wiecej do tego pianka taft taka zielona i jak dla mnie wystarczy, z tym ze musze myc codziennie wlosy i modelowac ale to strasznie czasochlonne.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:14   #1241
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Dołączam do was. Ja również mam cienkie włosy, kiedyś mi wypadały, ale ostatnio jakoś mniej. Zauważyłam, że są cienkie i przesuszone jakieś 1,5 roku temu. Wtedy od 2 miesięcy prostowałam włosy. Prostowałam je tak ok. pół roku, co dwa dni. Końcówki się strasznie poniszczyły, nadal są zniszczone, nie wiem czemu, bo teraz naprawdę rzadko prostuję, a tamte co były dawno już przycięłam. Poza tym farbuję włosy na blond u fryzjerki. Robiłam to już z 4 razy, a dopiero ostatnio fryzjerka pofarbowała mi same odrosty! Po prostu co szlam do fryzjerki to rozjaśniałam całe włosy(bo chciałam mieć coraz jaśniejsze, pierwszym razem zrobiła mi ledwie kilka pasemek blond) i efekt był taki że niektóre włosy rozjaśniane były wielokrotnie. To zapewne dlatego są wciąż od połowy strasznie porozdwajane, zniszczone. Fryzjerka powiedziała mi, że najlepiej byłoby obciąć je do ramion i mocno wycieniować, ale ja sobie nie wyobrażam mieć takich krótkich włosków. Mówicie, że wax to coś dobrego, ile kosztuje? Ja różne stosowałam sposoby, ale nic nie daje efektów. Wkleję tu kiedyś zdjęcie moich włosów.
Musisz się zastanowić co chcesz uzyskać. Jaki problem chcesz wyleczyć.
Czy nadal wypadają Tobie włosy?
Czy nadal prostujesz swoje włosy ?
Czy Twoje włosy się łamią lub kruszą?
Czy twoje włosy są zniszczone czy tylko przesuszone?
Czy Twoje koncówki włosów są nadal rozdwajające?
Czy dla Twoich włosów jedynym ratunkiem jest strzyżenie?
Czy nadal chcesz zwiększyć objętość oraz średnicę swoich włosów?
Czy wax rozwiąże, którykolwiek Twój problem?
Czy wax jest kosmetykiem pielęgnacyjnym czy stylizacyjnym?

Musisz ustalić swoje priorytety, aby skupić się na najważniejszym, który chcesz rozwiązać.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 20:20   #1242
Michalinaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 378
GG do Michalinaaaaa
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

modnyfryzjer , czy humavit skrzyp i pokrzywa rozwiąże problem cienkich i matowych włosów?
__________________

suck my
(not existent)
dick.


Michalinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:31   #1243
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Musisz się zastanowić co chcesz uzyskać. Jaki problem chcesz wyleczyć.
Czy nadal wypadają Tobie włosy?
Czy nadal prostujesz swoje włosy ?
Czy Twoje włosy się łamią lub kruszą?
Czy twoje włosy są zniszczone czy tylko przesuszone?
Czy Twoje koncówki włosów są nadal rozdwajające?
Czy dla Twoich włosów jedynym ratunkiem jest strzyżenie?
Czy nadal chcesz zwiększyć objętość oraz średnicę swoich włosów?
Czy wax rozwiąże, którykolwiek Twój problem?
Czy wax jest kosmetykiem pielęgnacyjnym czy stylizacyjnym?

Musisz ustalić swoje priorytety, aby skupić się na najważniejszym, który chcesz rozwiązać.

Nie wypadają już, ani ich nie prostuję od ponad roku. Niestety nadal się łamią, kruszą, są przesuszone, cienkie, zniszczone, końcówki się strasznie rozdwajają(a raczej roz... pięciowywują). Denerwuje mnie że strasznie się puszą. Wydaje mi się, że gdyby były grubsze a więc i cięższe to by tak nie było. Jestem skłonna zrobić wszystko co poprawi ich wygląd.

A i jak myślicie, czy włosy cienkie i długie dobrze wyglądają postopniowane? Bo mi się wydaje, na własnym przykładzie, że te najdłuzsze włosy z samego spodu wyglądają dość mizernie i przy następnym podcinaniu powinnam zaznaczyc, że nie chcę stopniowania.
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-04, 17:40   #1244
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 490
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Większość osób twierdzi że cienkie włosy powinny być jednej długości ale według mnie wyglądają lepiej gdy są postopniowane przynajmniej moje lepiej się wtedy układają i wydaje się że jest ich więcej
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 07:34   #1245
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Witam was. Też mam strasznie cienkie włosy,a postanowiłam je zapuszczać. Od 3 tygodni stosuje raz na tydzień odżywkę z oleju rycynowego i...są nie do poznania.Mają długość ok.1cm za ramiona i wyglądają świetnie Wydają się zdrowsze,pieknie się błyszczą i,co najważniejsze, wydają się o wieeele gęstsze ( już nie muszę używać lakierów by były uniesione i nie przyklapniete ). Nie wiem czy ktoś już o tej odżywce wspomniał...ale podam przepis (trochę go zmodyfikowałam)

- 4 łyżki gęstego miodu
- 2,5 łyżki oleju rycynowego
- 2 łyżki nafty kosmetycznej (używam z mikroelementami)
- parę kropli witaminy A w płynie
- parę kropoli odzywki do włosów Radical
- 1 łyzke maseczki do włosów Shaumy

Nałożyć to na głowę,obwiązać ręcznikiem i pozostawić na godzinę.
Trochę trudno się to zmywa,muszę głowę myć 3 razy ale naprawdę warto.
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 09:32   #1246
Michalinaaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 378
GG do Michalinaaaaa
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
Witam was. Też mam strasznie cienkie włosy,a postanowiłam je zapuszczać. Od 3 tygodni stosuje raz na tydzień odżywkę z oleju rycynowego i...są nie do poznania.Mają długość ok.1cm za ramiona i wyglądają świetnie Wydają się zdrowsze,pieknie się błyszczą i,co najważniejsze, wydają się o wieeele gęstsze ( już nie muszę używać lakierów by były uniesione i nie przyklapniete ). Nie wiem czy ktoś już o tej odżywce wspomniał...ale podam przepis (trochę go zmodyfikowałam)

- 4 łyżki gęstego miodu
- 2,5 łyżki oleju rycynowego
- 2 łyżki nafty kosmetycznej (używam z mikroelementami)
- parę kropli witaminy A w płynie
- parę kropoli odzywki do włosów Radical
- 1 łyzke maseczki do włosów Shaumy

Nałożyć to na głowę,obwiązać ręcznikiem i pozostawić na godzinę.
Trochę trudno się to zmywa,muszę głowę myć 3 razy ale naprawdę warto.

dzięki! jak tylko kupię tą maseczkę i odżywkę, wypróbuję Twój przepis
__________________

suck my
(not existent)
dick.


Michalinaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-05, 12:06   #1247
pineapple
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 210
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
- 4 łyżki gęstego miodu
- 2,5 łyżki oleju rycynowego
- 2 łyżki nafty kosmetycznej (używam z mikroelementami)
- parę kropli witaminy A w płynie
- parę kropoli odzywki do włosów Radical
- 1 łyzke maseczki do włosów Shaumy

Nałożyć to na głowę,obwiązać ręcznikiem i pozostawić na godzinę.
Trochę trudno się to zmywa,muszę głowę myć 3 razy ale naprawdę warto.
Nie dość że moje włosy są cienkie to jeszcze szybko się przetłuszczają. Zauważyłaś może szybsze przetłuszczanie?
pineapple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 14:13   #1248
DarkLilly
Raczkowanie
 
Avatar DarkLilly
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 319
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez pineapple Pokaż wiadomość
Nie dość że moje włosy są cienkie to jeszcze szybko się przetłuszczają. Zauważyłaś może szybsze przetłuszczanie?
Nie,wręcz przeciwnie. Z reguły myję włosy codziennie,bo zawsze mi się na drugi dzień już przetłuszczały. Ostatnio parę razy po prostu zapomniałam i mimo to nie były tłuste Ta maseczka jest dla moich włosów prawdziwym ratunkiem
__________________
Moje życiowe plany?...

KOCHAć I BYć KOCHANYM!


DarkLilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 17:24   #1249
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Michalinaaaaa Pokaż wiadomość
modnyfryzjer , czy humavit skrzyp i pokrzywa rozwiąże problem cienkich i matowych włosów?
Nigdy nie stosowałem. Zazwyczaj skupiam się na kosmetykach profesjonalnych.Chyba ktoś wcześniej pisał o specyfikach, które wymieniłaś.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-01, 23:22   #1250
masterkotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 150
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dołączam do Waszego grona Dziewczyny...
Również mam cienizne z malizną na głowie ...
Wiem , ze nigdy nie beda takie geste jak u innych dziewczyn , juz sie z tym pogodzilam
Ale chociaz staram sie je oszczedzac ..
Tyle dobrego, ze natura dala mi proste jak drut wlosy ,bo inaczej jakbym je miala katowac prostownica i rozjasnianiem zostalabym chyba łysa...
Ahhh ..moze kiedyś wymysla jakis cudowny eliksir dla nas
masterkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 15:49   #1251
Responsive95
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 821
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

mam ten sam problem .. ;( dosyć gęste, ale cieniuutkie włosy. aktualnie stosuję skrzypovitę, szampon i lotion seboradin oraz zamierzam powrócić do WAX'a .. zobaczymy co z tego będzie .. w sumie to wiem, że seboradin jest na wypadanie i przetłuszczanie, ale z przetłuszczaniem też się męczę, a nic na 'pogrubianie' interesującego nie znalazłam ..

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez DarkLilly Pokaż wiadomość
Witam was. Też mam strasznie cienkie włosy,a postanowiłam je zapuszczać. Od 3 tygodni stosuje raz na tydzień odżywkę z oleju rycynowego i...są nie do poznania.Mają długość ok.1cm za ramiona i wyglądają świetnie Wydają się zdrowsze,pieknie się błyszczą i,co najważniejsze, wydają się o wieeele gęstsze ( już nie muszę używać lakierów by były uniesione i nie przyklapniete ). Nie wiem czy ktoś już o tej odżywce wspomniał...ale podam przepis (trochę go zmodyfikowałam)

- 4 łyżki gęstego miodu
- 2,5 łyżki oleju rycynowego
- 2 łyżki nafty kosmetycznej (używam z mikroelementami)
- parę kropli witaminy A w płynie
- parę kropoli odzywki do włosów Radical
- 1 łyzke maseczki do włosów Shaumy

Nałożyć to na głowę,obwiązać ręcznikiem i pozostawić na godzinę.
Trochę trudno się to zmywa,muszę głowę myć 3 razy ale naprawdę warto.
ja na pewno spróbuję xdd
tylko czy zmywać to wodą czy szamponem.?
tak z ciekawości to jakiego dokładniej miodu używasz.? ((;.
Responsive95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 16:22   #1252
Choomik
Zadomowienie
 
Avatar Choomik
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 776
GG do Choomik
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez masterkotka Pokaż wiadomość
Dołączam do Waszego grona Dziewczyny...
Również mam cienizne z malizną na głowie ...
Wiem , ze nigdy nie beda takie geste jak u innych dziewczyn , juz sie z tym pogodzilam
Ale chociaz staram sie je oszczedzac ..
Tyle dobrego, ze natura dala mi proste jak drut wlosy ,bo inaczej jakbym je miala katowac prostownica i rozjasnianiem zostalabym chyba łysa...
Ahhh ..moze kiedyś wymysla jakis cudowny eliksir dla nas
Ja swoich cienkich włosów już od dawna nie katuję choć proste nie są Mam raczej coś pomiędzy prostymi i kręconymi i wiem, że są lepsze metody od prostownicy Nauczyłam się z nimi współpracować i teraz suszarką susze tylko włosy przy głowie, a reszta dzięki opracowanej metodą prób i błędów metodzie sama układa się w loki, co trochę powiększa całość optycznie. Jak mnie najdzie na prostowanie to rzeczywiście potrafi być cienko, no ale cóż zrobić..

Na ogół nie ma się co załamywać jak włosy są cieńsze od średniej, bo taka ich uroda. Ale że większość nas porównuje się z osobami ze świata showbusiness'u, które w 90% noszą peruki lub doczepiane włosy to rzeczywiście można dostać kompleksów, bo psychika nie przyjmuje tego do wiadomości. Powiem Wam, że już mnie to momentami wkurza. Ostatecznie są jakieś granice sztuczności. A jeszcze jak taka Beyonce, czy Claudia Schiffer reklamują szampony odbudowujace włosy to śmiac mi sie chce
__________________
Just when you think the world is going nowhere
Just when you almost gave up on your dreams
They take you by the hand
And show you that you can

There're no boundaries...
Choomik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 20:53   #1253
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

przyłączam się do Was mam włosy bardzo cienkie i rzadkie , wszyscy fryzjerzy mówią że wręcz dziecięce i już naprawdę nie wiem czy kiedyś będzie ich chociaż ciut więcej bo to naprawdę porażka przybijają mnie one a już szczególnie jak jest okres że wypadają. Ale dbam o nie jak mogę chociaż tyle , piję pokrzywę , chyba wrócę również do picia drożdży , z resztą już sama nie wiem .
usiałabym kupić jakiś szampon teraz mam z rzepą, odżykę i maseczkę do włosów dlatego czytam dużo wątków i próbuje coś wybrać, chociaż jest ciężko bo na dodatek moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 12:49   #1254
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

o moich dokładnie tak samo wszyscy mówią.. że jak dziecięce (ale chwalą je, że przez to są takie delikatne i miękkie). Już się z tym pogodziłam, nie są oklapnięte, tylko poprostu ładne
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:28   #1255
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez Integirl Pokaż wiadomość
przyłączam się do Was mam włosy bardzo cienkie i rzadkie , wszyscy fryzjerzy mówią że wręcz dziecięce i już naprawdę nie wiem czy kiedyś będzie ich chociaż ciut więcej bo to naprawdę porażka przybijają mnie one a już szczególnie jak jest okres że wypadają. Ale dbam o nie jak mogę chociaż tyle , piję pokrzywę , chyba wrócę również do picia drożdży , z resztą już sama nie wiem .
usiałabym kupić jakiś szampon teraz mam z rzepą, odżykę i maseczkę do włosów dlatego czytam dużo wątków i próbuje coś wybrać, chociaż jest ciężko bo na dodatek moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają
Jakbym opisywała siebie, jeszcze na dodatek ubzdurałam sobie, że chce mieć długie włosy, na razie mam do łopatek, ale są całkowicie przyklapnięte, więc po myciu nakładam seboradin, robie masaż i wydaje się ich więcej . Ja już straciłam nadziej, że cokolwiek poprawki cienkość moich włosów...
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:05   #1256
Integirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 704
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Cytat:
Napisane przez illa22 Pokaż wiadomość
Jakbym opisywała siebie, jeszcze na dodatek ubzdurałam sobie, że chce mieć długie włosy, na razie mam do łopatek, ale są całkowicie przyklapnięte, więc po myciu nakładam seboradin, robie masaż i wydaje się ich więcej . Ja już straciłam nadziej, że cokolwiek poprawki cienkość moich włosów...
ja również marzę o długich włosach ale zawsze jak zapuszczę do łopatek mniej więcej to stwierdzam że to nie ma sensu bo jeszcze bardziej podkreślam jak mało ich jest ja już chyba też nie wierzę w to że kiedyś nagle będę mieć bujną szopę ale że będę mieć bardzo ładne włosy - to jest możliwe , z resztą ostatnio powiedziała mi to koleżanka , więc chociaż trud pielęgnacji się opłaca
__________________
metamorfoza życia
(01.08.2015) - 88,7kg..81,9kg.............58kg (??.??)
Integirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 10:21   #1257
illa22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Opłaca, opłaca chociaż są zdrowe i płyszczące a jak się zwiąże, czy umodeluje to aż czasami jestem z nich dumna
illa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 21:39   #1258
agnieszkajak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

Dziewczyny ja też mam cienkie, delikatne i wypadające włoski (trzy w jednym) poradźcie jakie fryzurki macie przy takich włoskach?
agnieszkajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 23:26   #1259
usiakons
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 327
GG do usiakons
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

...Witam i ja
__________________
Proszę odpowiadać u mnie
usiakons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 16:11   #1260
jacoco
Raczkowanie
 
Avatar jacoco
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 190
Dot.: Cienkie włosy - aby były grubsze i gęściejsze

ja też się przyłączam.. jestem po kilkuletniej kuracji z vichy. Próbowałam placenty, i różnych dostępnych na rynku suplementów..
z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ampułki z vichy pomogły, ale bardzo długo czekałam na efekty. placenta też była niezastąpiona
__________________
jacoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-16 23:02:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.