Podziękowania dla rodziców innaczej - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 14:25   #31
roksana111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 518
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Postanowiliśmy z narzeczonym że jednak nie będziemy nic robić.Moja sytuacja jest dość skomplikowana.Z mojej strony takie podziękowanie za miłóść i wychowanie byłoby bardzo fałszywe.Musiałabym raczej dziękować za litość jąką mnie rodzice obdarzali,musiałabym przeprosić za to co narozrabiałam w dzieciństwie i wczesnej młodości
roksana111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:02   #32
kami2019
Raczkowanie
 
Avatar kami2019
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: 49° 37' N, 20° 41' E
Wiadomości: 149
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Pomysł z drzewkami jest naprawdę bardzo fajny ja nie znoszę tych tańców w kołeczku i piosenki 'cudownych rodziców mam' zawłaszcza że obydwoje mamy tylko matki. My mysleliśmy nad jakimis koszami ze słodkościami, kwiatami...a po złożeniu życzeń, żeby wszystkich 'wzruszonych' rozweselić bo w końcu spotykamy się żeby się weselić :P - zrobimy ślubowanie na idealne teściowe jego tekst już krążył gdzieś po wizażu.
__________________
'CO' i "GDYBY' to dwa niewinne słowa, ale gdy stają razem obok siebie, nabierają mocy, by prześladować Cię przez całe życie...
kami2019 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:15   #33
Matyx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

my w ramach podziękowań puściliśmy piosenkę what a wonderful world l.a. i ja tańczyłam ze swoim tatą, on ze swoją mamą i moja mama i jego tata razem. potem daliśmy im kwiatuszki swarovskiego i puściliśmy z rzutnika pokaz zdjęć jak to nas wychowywali a co my broiliśmy wraz z fajnymi komentarzami wszystkim się bardzo podobało i byli zachwyceni.
Matyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 15:47   #34
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

u nas tez nie będzie tradycyjnych podziękowań z tańcem w kółku itp. Ja mam tylko mamę i babcię, dla której też będą podziękowania bo nie wyobrażam sobie inaczej.
Postanowiliśmy, że wyjdziemy na środek z rodzicami, zaśpiewamy wspólnie z gośćmi sto lat dla rodziców (orkiestra zaintonuje) dostaną prezenty- bombonierki z czekoladkami z naszym zdjęciem i tekstem podziękowań nadrukowanym na bombonierce.
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 09:37   #35
Grawer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Hej,

tutaj znalazłam oryginalne podziękowania dla rodziców no i też podziękowania dla świadków zrobiłam żeby było sprawiedliwie.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-01-03 o 13:44 Powód: reklama
Grawer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-08, 22:01   #36
ktrn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 33
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Podziękowania można zrobić zaraz po obiedzie fajnie to wygląda i rodzice są w tym momencie bardzo zadowoleni wg. mnie a nie w momencie oczepin czy zaraz po gdy goście w pół świadomi biją brawo zmęczeni alkoholem oraz zabawa, warto kupić rodzicom jakiś karnet np. na zabiegi do spa albo pobyt w luksusowym hotelu broń boże koszyki słodyczy czy kosz kwiatów jedna róża znaczy więcej niż tysiąc róż...
ktrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:23   #37
27 sukienek
Raczkowanie
 
Avatar 27 sukienek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Podbijam wątek! My zabraliśmy rodziców do restauracji następnego dnia. Macie jeszcze jakieś inne niestandardowe przykłady z własnego podwórka???
__________________
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
27 sukienek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 20:37   #38
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Dzień po ślubie wręczyliśmy Rodzicom wielki kosz z ręcznie robionymi czekoladkami i wino w pięknej, kryształowej karafce, a Babci, która piekła tort, zestaw herbat i ozdobnie zapakowanych konfitur z Five o' clock
__________________
Maluszek
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-22, 20:43   #39
27 sukienek
Raczkowanie
 
Avatar 27 sukienek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez kaileight Pokaż wiadomość
Dzień po ślubie wręczyliśmy Rodzicom wielki kosz z ręcznie robionymi czekoladkami i wino w pięknej, kryształowej karafce, a Babci, która piekła tort, zestaw herbat i ozdobnie zapakowanych konfitur z Five o' clock
Dzień po, czyli że nie było podziękowań na weselu? nie wierzę własnym uszom Dlaczego wszyscy tak się☠tej instytucji kurczowo trzymają?
__________________
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
27 sukienek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 17:05   #40
Jamee
Zakorzenienie
 
Avatar Jamee
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 945
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ktrn Pokaż wiadomość
Podziękowania można zrobić zaraz po obiedzie fajnie to wygląda i rodzice są w tym momencie bardzo zadowoleni wg. mnie a nie w momencie oczepin czy zaraz po gdy goście w pół świadomi biją brawo zmęczeni alkoholem oraz zabawa, warto kupić rodzicom jakiś karnet np. na zabiegi do spa albo pobyt w luksusowym hotelu broń boże koszyki słodyczy czy kosz kwiatów jedna róża znaczy więcej niż tysiąc róż...
co złego jest w takich koszach?
__________________





Jamee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 18:24   #41
27 sukienek
Raczkowanie
 
Avatar 27 sukienek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez Jamee Pokaż wiadomość
co złego jest w takich koszach?
Jak dla mnie są całkowicie bezosobowe!
__________________
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
27 sukienek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 12:42   #42
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez 27 sukienek Pokaż wiadomość
Jak dla mnie są całkowicie bezosobowe!
Nie wiem, czy w tym, czy w innym wątku, ale już pisałam o koszach jakie ja planuję z TŻ. Będzie po jednym dla każdego Rodzica, a w każdym koszu:
- tomik wierszy (dla taty TŻ jakiś powojenny Różewicz, np. "Czerwona rękawiczka", dla mojej Mamy Leśmian "Napój cienisty", dla mamy TŻ coś Świrszczyńskiej lub Kamieńskiej)
- płyta CD (dla mojej Mamy jakiś stary polski rock, dla taty TŻ może ballady madziarskie, dla mamy TŻ pewnie muzyka z jakiejś opery)
- alkohol (wino, rum, likier)
- luksusowa herbata smakowa z suszem (dla mojej Mamy zielona z grejpfrutem i cytryną, dla mamy TŻ jakaś korzenna, dla taty TŻ wiśnie z rumem - to też jedna z moich ulubionych (: )
- ramka (dla rodziców TŻ jedna mahoniowa do salonu i jedna pozłacana do jadalni, dla mojej Mamy biała ażurowa do salonu) z włożoną karteczką "Ramka na wnuka"
- po jednym odręcznie napisanym liście dziękczynnym dla każdego rodzica od nas obojga
- może dekoracja ze świeżych kwiatów lub słodyczy

I co? Takie kosze są mało osobiste?
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014


Edytowane przez cukraktywna
Czas edycji: 2013-04-28 o 19:02
cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:22   #43
shonyen
Zakorzenienie
 
Avatar shonyen
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6 350
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

myślę, że 27 sukienek chodziło o gotowe kosze, jakie można kupić w supermarketach

Edytowane przez shonyen
Czas edycji: 2013-04-27 o 18:07 Powód: literówka
shonyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 17:29   #44
27 sukienek
Raczkowanie
 
Avatar 27 sukienek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez cukraktywna Pokaż wiadomość
I co? Takie kosze są mało osobiste?
Bynajmniej! Cudowne i inspirujące pomysły Tak jak pisała moja przedmówczyni, jak najbardziej chodziło mi o gotowe kosze A ramka na wnuka to już w ogóle miażdży! )))
__________________
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com
27 sukienek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 09:22   #45
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez 27 sukienek Pokaż wiadomość
Bynajmniej! Cudowne i inspirujące pomysły Tak jak pisała moja przedmówczyni, jak najbardziej chodziło mi o gotowe kosze A ramka na wnuka to już w ogóle miażdży! )))
Dzięki Haha wiem, wymyśliłam ramkę na wnuka i teraz się boję, że pół Polski ukradnie mi pomysł i za rok będzie oklepany
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-27, 11:50   #46
27 sukienek
Raczkowanie
 
Avatar 27 sukienek
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Zainspirowana m.in. Twoimi pomysłami napisałam dziś post. Ale w takim razie usuwam "ramkę wnuka", choć serce aż☠mnie boli )))
__________________
Piszę o ślubach, bo wierzę w małżeństwo!
27sukienek.blogspot.com

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-09-12 o 15:09 Powód: link
27 sukienek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 12:24   #47
ilkas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 236
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Ja jestem teraz w temacie, bo kuzynka się hajta
My jak braliśmy ślub to dawaliśmy kwiaty i sami zrobiliśmy w takiej wielkiej antyramie nasze zdjęcia. Tzn są zdjęcia rodziców, nasze z okresu zaręczyn, z okresu jak się poznaliśmy i było miejsce na zdjęcie ze ślubu
A teraz moja kuzynka robi taki podobny kolaż i do tego takie statuetki z załącznika z grawerem kupują.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podziekowanie_dla_rodzicow_serca_3d_600x600.jpg (45,4 KB, 96 załadowań)
ilkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-03, 13:57   #48
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Z uwagi na to, że chciałabym wymigać się z "tradycyjnych" podziękowań, jestem bardzo wdzięczna za ten wątek, mam nadzieję, że jakieś pomysły będę się tu jeszcze pojawiać
A do dziewczyn, które takie niestandardowe podziękowania mają za sobą mam pytanie - jak rodzice zareagowali?
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 13:02   #49
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez Ania Zajac Pokaż wiadomość
Polecam bardzo fajne statuetki /ciach/ na prezent dla rodziców. Mi osobiście podoba się taka statuetka: /ciach/ Wydaję mi się, że nawet tatusiowie będą zadowoleni z takich prezentów.
Moim zdaniem tego typu statuetki to zwykłe kurzołapy. A, i zdaje się, że za tego typu reklamą nikt nie przepada. ;-)
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-23, 15:51   #50
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Siemka , od dłuższego czasu układam sobie w głowie pomysl na fajne podziękowania dla rodziców wiem już napewno , że będzie to prezentacja zdjęć do tego kupimy , skromnie , podwójne ramki na zdjęcie i obok nasze osobiste podziekowanie ale do sedna mieszkam z babcią i w sumie uczestniczy ona w moim życiu od urodzenia.Wychowywała mnie gdy mama i tata musieli pracować. I dlatego chciałabym jej też podziękować za wszystko.Tylko , że moja druga babcia i dziadek też żyją i będą na weselu i czy nie wyjdzie głupio jak podziękuję jednej babci? wiecie o co chodzi? Tamci dziadkowie nie wychowywali mnie i mam z nimi słaby kontakt choć mieszkają bardzo blisko. A może lepiej będzie jak babci podziękuje po weselu , w domu i tak nieuroczyście dając jej taką samą ramkę tylko w mniejszym formacie? co o tym myślicie? Bo kocham moją babcię bardzo i chcę żeby wiedziała , że jestem jej wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie.
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 15:56   #51
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Siemka , od dłuższego czasu układam sobie w głowie pomysl na fajne podziękowania dla rodziców wiem już napewno , że będzie to prezentacja zdjęć do tego kupimy , skromnie , podwójne ramki na zdjęcie i obok nasze osobiste podziekowanie ale do sedna mieszkam z babcią i w sumie uczestniczy ona w moim życiu od urodzenia.Wychowywała mnie gdy mama i tata musieli pracować. I dlatego chciałabym jej też podziękować za wszystko.Tylko , że moja druga babcia i dziadek też żyją i będą na weselu i czy nie wyjdzie głupio jak podziękuję jednej babci? wiecie o co chodzi? Tamci dziadkowie nie wychowywali mnie i mam z nimi słaby kontakt choć mieszkają bardzo blisko. A może lepiej będzie jak babci podziękuje po weselu , w domu i tak nieuroczyście dając jej taką samą ramkę tylko w mniejszym formacie? co o tym myślicie? Bo kocham moją babcię bardzo i chcę żeby wiedziała , że jestem jej wdzięczna za wszystko co zrobiła dla mnie.
Może możesz to jakoś wpleść w podziękowania dla rodziców, jakoś dodać, że trud wychowania w dużej mierze poniosła też babcia (ta konkretna babcia), a potem jakoś kurtuazyjnie dodać, że dziękujesz też innym członkom rodziny (żeby tamci drudzy się nie gniewali). W sensie wymienić ją konkretnie, a o innych wspomnieć tak ogólnie.
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:12   #52
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Może możesz to jakoś wpleść w podziękowania dla rodziców, jakoś dodać, że trud wychowania w dużej mierze poniosła też babcia (ta konkretna babcia), a potem jakoś kurtuazyjnie dodać, że dziękujesz też innym członkom rodziny (żeby tamci drudzy się nie gniewali). W sensie wymienić ją konkretnie, a o innych wspomnieć tak ogólnie.
Przeszło mi to przez myśl ale to mają być "podziękowania dla rodziców" a czy wtedy nie przekształci się to w "podziękowania dla wszystkich"? Nie wiem co zrobić , żeby wypadło dobrze :/ Myślałam , że już zostawić tą babcie w spokoju na weselu i podziękować w domu ale nie chciałabym ,żeby poczuła się zapomniana i niedoceniona:/ a tamtym nie mam absolutnie za co dziękować , chyba tylko za tatę
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 16:43   #53
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Przeszło mi to przez myśl ale to mają być "podziękowania dla rodziców" a czy wtedy nie przekształci się to w "podziękowania dla wszystkich"? Nie wiem co zrobić , żeby wypadło dobrze :/ Myślałam , że już zostawić tą babcie w spokoju na weselu i podziękować w domu ale nie chciałabym ,żeby poczuła się zapomniana i niedoceniona:/ a tamtym nie mam absolutnie za co dziękować , chyba tylko za tatę
Mają być podziękowania dla rodziców, ale to Twoje wesele i możesz sobie dziękować komu chcesz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-24, 17:40   #54
8malina8
Raczkowanie
 
Avatar 8malina8
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 422
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mają być podziękowania dla rodziców, ale to Twoje wesele i możesz sobie dziękować komu chcesz
Masz racje ale jeszcze i tak zastanawiam się nad lepszym rozwiązaniem I chyba zrobie to tak , że na filmiku podziękuję rodzicom i na koniec krótko wspomne o mojej babci i niech sobie druga babcia z dziadkiem myślą co chcą , bo i tak nie traktują mnie jak wnuczke O!
__________________
„Kochać to nie znaczy patrzeć na siebie nawzajem,
lecz patrzeć razem w tym samym kierunku.”
[A. De Saint – Exupery]
23.12.2012r - zaręczyny
31.08.2013r - ślub
8malina8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 10:43   #55
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Ja myślę o tym, jak podziękować rodzicom ( moim), ponieważ mój narzeczony nie ma rodziców ( mama nie żyje,z tatą nie ma kontaktu).
Myślałam o podziękowaniu w domu po weselu...
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 16:59   #56
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

To ja zarzucę skrótowo pomysłem (pisałam już w innym wątku): Kupiliśmy fajerwerki a mąż je odpalił do muzyki ok. 2 minut. Oprócz tego daliśmy fajne bombonierki Dla rodziców tez były dedykacje muzyczne z ich ulubioną muzyką, ale to chyba było wcześniej
Inny pomysł: można dać rodzicom kwiaty w kościele.
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 08:55   #57
bobette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

dzieki za ten watek ludziki moj narzeczony nie ma juz rodzicow, a moi juz tanczyli "cudownych" na weselu brata,,, bardzo mi sie podoba podziekowanie zaraz po pierwszym tancu, wreczeniu jakiegos upominku/pamiatki I zaproszenia do tanca zeby rozpoczac wesele
bobette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 09:36   #58
Laguna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

My daliśmy rodzicom kosze okolicznościowe zrobione ze słodyczy milki - super sprawa. No i oprawione jak praca dyplomowa dzieje naszych rodzin (tak krótko 7stron) pisane wierszem i tak żeby było śmiesznie Mój mąż ma taki talent Aż się rodzice ze wzruszenia popłakali a goście bili brawo
__________________
Drinki w głowie- taka faza,
Cieszy mnie Bacardi, Mojito, Oaza.
Laguna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 22:37   #59
daniboarder
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 20
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

Cytat:
Napisane przez 8malina8 Pokaż wiadomość
Przeszło mi to przez myśl ale to mają być "podziękowania dla rodziców" a czy wtedy nie przekształci się to w "podziękowania dla wszystkich"? Nie wiem co zrobić , żeby wypadło dobrze :/ Myślałam , że już zostawić tą babcie w spokoju na weselu i podziękować w domu ale nie chciałabym ,żeby poczuła się zapomniana i niedoceniona:/ a tamtym nie mam absolutnie za co dziękować , chyba tylko za tatę

A może podziękowanie dla babci zrobicie po prostu w innym momencie? Skoro jesteś już na etapie tego, że nie obchodzi Cię, czy urazisz dziadków z drugiej strony, możesz w dogodnej dla Was chwili wznieść toast za babcie i ładnie powiedzieć, że jest dla Ciebie niezwykle ważną osobą lub po prostu zadedykować jej piosenkę i wtedy przy okazji wręczyć jej jakiś drobiazg/kwiaty
daniboarder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 23:11   #60
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Podziękowania dla rodziców innaczej

U nas tez bylo tylko Sto lat dla rodzicow i kwiaty dla mam. Rodzice i tak byli wzruszeni.
Dlaczego mieliby sie obrazac za brak Sipinskiej?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-15 23:24:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:13.