Blizny. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-03, 10:51   #1
Aler
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 32

Blizny.


Witam. Jakieś 2 miesiące temu miałem usuwane kilka pieprzyków na twarzy, pozostały blizny mimo ciągłego smarowania odpowiednią maścią, którą przepisał mi doktor. Chciałbym zapytać gdzie mógłbym się skierować z tymi bliznami ? Chciałbym żeby były mniej widoczne albo nawet wcale. Nie wiem czy dermatolog załatwia właśnie takie sprawy ?


I mam jeszcze jedno pytanie - otóż od kilku lat zmagam się z śińcami pod oczami, smaruje różnymi maściami i też dupa... Wie ktoś jak skutecznie się tego pozbyć ?

Edytowane przez Aler
Czas edycji: 2015-04-03 o 12:27
Aler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 14:30   #2
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Blizny.

Istniejące blizny można traktować delikatnie - cepanem (dostępna w aptece maść), mocniej - kwasami (kuracje w gabinetach kosmetycznych) bądź z grubej rury i najbardziej skutecznie laserem (gabinety medycyny estetycznej). Od możliwości finansowych i tego jak poważne są to blizny zależy gdzie powinieneś się udać.

Since pod oczami można próbować redukować kremami pod oczy, ale prawda jest taka, że po prostu skóra w tym obszarze jest bardzo cienka, naczynia krwionośne leżą płytko i nic się na to nie poradzi.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 14:17   #3
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Blizny.

Na blizny podobno jest dobry olejek z Palmers. Trzeba smarować 3 razy dziennie - do kupienia w aptece za około 60zł. Już dużo o nim czytałam może spróbuj?
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 14:21   #4
Villga
Zadomowienie
 
Avatar Villga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 699
Dot.: Blizny.

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Na blizny podobno jest dobry olejek z Palmers. Trzeba smarować 3 razy dziennie - do kupienia w aptece za około 60zł. Już dużo o nim czytałam może spróbuj?
Moja siostra używała go na bliznę po cc i bardzo chwali efekty.
Villga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-06 15:21:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.