Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-29, 11:57   #1531
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Ruby_Charm Pokaż wiadomość
Cześć Niedawno zaczęłam moją przygodę z lakierami hybrydowymi. Dzisiaj po raz pierwszy malowałam pazurki kolorem 032 Biscuit. Jest śliczny, ale nakładał się fatalnie, smużył i kryje również kiepsko, po nałożeniu trzech warstw i tak mam prześwity. Wy też macie złe doświadczenia z tym kolorem, czy może ja nieumiejętnie go nakładam?
Mam to samo,a dodatkowo bombluje i są w nim paprochy
Mam najnowszą wersję.
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:21   #1532
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Hej dziewczyny po latach odkopałam konto

Zakupiłam starter z Semilaca bo mam dość wydawania kasy u kosmetyczki i tego, że nie chce mi robić tego, co chce i przeraziłam sie fest tymi alergiami... ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że to nieumiejętne wykonywanie i nie przestrzeganie najważniejszych zasad (raz widziałam jak laska rozpacza nad alergią i dodała zdjęcie z zalanymi skórkami inna nakładała nową hybryde co 2 tygodnie bez żadnych przerw... ehh) także chyba jednak zamówię kolejne kolory

Swoją pierwszą hybrydę zrobiłam w sobotę i wszystko jest ok jestem zadowolona!

Niektóre z was pisały o nie utwardzonych lakierach etc. Ja jak wybierałam sobie kolejne kolorki znalazłam taki wzornik - z opisanymi lakierami które wymagają dłuższego czasu utwardzania etc. także wrzucam wam linka
http://epstudio.pl/wp-content/upload...16_Hybryda.jpg
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:26   #1533
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny po latach odkopałam konto

Zakupiłam starter z Semilaca bo mam dość wydawania kasy u kosmetyczki i tego, że nie chce mi robić tego, co chce i przeraziłam sie fest tymi alergiami... ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że to nieumiejętne wykonywanie i nie przestrzeganie najważniejszych zasad (raz widziałam jak laska rozpacza nad alergią i dodała zdjęcie z zalanymi skórkami inna nakładała nową hybryde co 2 tygodnie bez żadnych przerw... ehh) także chyba jednak zamówię kolejne kolory

Swoją pierwszą hybrydę zrobiłam w sobotę i wszystko jest ok jestem zadowolona!

Niektóre z was pisały o nie utwardzonych lakierach etc. Ja jak wybierałam sobie kolejne kolorki znalazłam taki wzornik - z opisanymi lakierami które wymagają dłuższego czasu utwardzania etc. także wrzucam wam linka
]
Też nakładam bez przerw co dwa tygodnie i nic w tym złego nie widzę, skórek nie zalewam, uczulenia nie dostalam jednak z Semilaca stopniowo się wypisuję. A wzornik, które wrzucilas nijak mają się do rzeczywistości. Kosmetyczki, która nie spełniała Twoich oczekiwań współczuję

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:33   #1534
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Też nakładam bez przerw co dwa tygodnie i nic w tym złego nie widzę, skórek nie zalewam, uczulenia nie dostalam jednak z Semilaca stopniowo się wypisuję. A wzornik, które wrzucilas nijak mają się do rzeczywistości. Kosmetyczki, która nie spełniała Twoich oczekiwań współczuję

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
akurat jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów to faktycznie, nie ma nic wspólnego ale np. dziewczyna pisała, że Grunge jej sie nie utwardza a tutaj podane jest, że wymaga dłuższego czasu

a na co sę przerzucasz?
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:37   #1535
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
akurat jeśli chodzi o odwzorowanie kolorów to faktycznie, nie ma nic wspólnego ale np. dziewczyna pisała, że Grunge jej sie nie utwardza a tutaj podane jest, że wymaga dłuższego czasu

a na co sę przerzucasz?
Modena, Mistero Milano, Neonail Semilac to firma zagadka tam może zdarzyć się wszystko. Do tego te paprochy i bablujace lakiery

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:42   #1536
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Modena, Mistero Milano, Neonail Semilac to firma zagadka tam może zdarzyć się wszystko. Do tego te paprochy i bablujace lakiery

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
właśnie też zastanawiałam się nad NeoNail trochę nie wiem co teraz zrobić tak sie naczytałam i naoglądałam tych drastycznych zdjęć
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:48   #1537
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny po latach odkopałam konto

Zakupiłam starter z Semilaca bo mam dość wydawania kasy u kosmetyczki i tego, że nie chce mi robić tego, co chce i przeraziłam sie fest tymi alergiami... ale szczerze mówiąc wydaje mi się, że to nieumiejętne wykonywanie i nie przestrzeganie najważniejszych zasad (raz widziałam jak laska rozpacza nad alergią i dodała zdjęcie z zalanymi skórkami inna nakładała nową hybryde co 2 tygodnie bez żadnych przerw... ehh) także chyba jednak zamówię kolejne kolory

Swoją pierwszą hybrydę zrobiłam w sobotę i wszystko jest ok jestem zadowolona!

Niektóre z was pisały o nie utwardzonych lakierach etc. Ja jak wybierałam sobie kolejne kolorki znalazłam taki wzornik - z opisanymi lakierami które wymagają dłuższego czasu utwardzania etc. także wrzucam wam linka
Znam dziewczyne ktora swietnie robi paznokcie i przestrzega wszystkie zasady "BHP" a uczulenie dostala To mnie oswiecilo ze jednak z tymi lakierami moze byc cos nie tak.

Przerwy tez nie sa konieczne, a uczulic moze wszystko.

Edytowane przez RosesAreRed
Czas edycji: 2016-03-29 o 14:14 Powód: Cytowanie zdjęć
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 12:50   #1538
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Znam dziewczyne ktora swietnie robi paznokcie i przestrzega wszystkie zasady "BHP" a uczulenie dostala To mnie oswiecilo ze jednak z tymi lakierami moze byc cos nie tak.

Przerwy tez nie sa konieczne, a uczulic moze wszystko.
no i znowu mam zagwozdkę
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:50   #1539
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Modena, Mistero Milano, Neonail Semilac to firma zagadka tam może zdarzyć się wszystko. Do tego te paprochy i bablujace lakiery

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja planuje przestawic sie na Indigo. Jest u mnie stacjonarnie wiec nie bede musiala placic za przesylke
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:52   #1540
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
właśnie też zastanawiałam się nad NeoNail trochę nie wiem co teraz zrobić tak sie naczytałam i naoglądałam tych drastycznych zdjęć
Jeżeli robiłaś wcześniej hybrydy u kosmetyczki to kup takie lakiery (firmę) z jakiej u niej korzystałaś. Gdybanie czy Cię Semilac uczuli czy nie jest trochę bez sensu. Dziewczyny reagowały uczuleniem też na lakiery innych firm, nie tylko na Semilaca. Wszystkie lakiery hybrydowe to silna chemia i trzeba to brać pod uwagę.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 12:57   #1541
michaalinaa
Raczkowanie
 
Avatar michaalinaa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 291
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Jeżeli robiłaś wcześniej hybrydy u kosmetyczki to kup takie lakiery (firmę) z jakiej u niej korzystałaś. Gdybanie czy Cię Semilac uczuli czy nie jest trochę bez sensu. Dziewczyny reagowały uczuleniem też na lakiery innych firm, nie tylko na Semilaca. Wszystkie lakiery hybrydowe to silna chemia i trzeba to brać pod uwagę.
właśnie mocno się nad tym zastanawiam - używała Indigo ceny czaderskie
__________________
Nie sposób uciec, gdy w dupie sztuciec.

michaalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 12:58   #1542
foltynka
Zakorzenienie
 
Avatar foltynka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: tam gdzie kończą się drogi zaczyna się WOLNOŚĆ...
Wiadomości: 5 711
GG do foltynka
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
koleżance brudzą się końcówki od samoopalacza i spodni jeansowych bo farbują
nie noszę jeansów ani nie używam samoopalacza, solarium, pudrów itd.

Cytat:
Napisane przez justysd Pokaż wiadomość
Robilam wczoraj kolor 033. O matko i corko! Katastrofa... Przy trzech warstwach widze przeswity. Kurczyl sie przy malowaniu, bablowal. Nigdy wiecej
mi kryją 3 warstwy. nigdy nie bąblował. to jeden z moich ulubionych kolorów. A zamieszałam lakier w buteleczce przed użyciem ? Może stad się biore paprochy..

Cytat:
Napisane przez makeuplife Pokaż wiadomość
Ja mam jednak problemy z czarnym kolorem nie utwardza się tak dobrze jak na przykład biały przy 2 krotnym czasie 😑 nie wiem co jest tego powodem ale bardzo dużo się także powietrza pod nim zbiera


mi się zdarzyło w piątek, że na 1 paznokciu na brzegu się czarny nie utwardził. W różowej lampie led semilaca. Ale czuje,że nałożyłam za grubo, to była już 2 warstwa. Nie wiem ile czasu potrzyma ten paznokieć. Bo robiłam siostrze. Jednak w mojej lampie UV było super. Jednak czekam na żarówki Semilaca, bo mi się 2 spaliły a był problem bo nie było żarowek w sprzedaży. Już wole stara lampe UV a niżeli 3 razy utwrdzac w małej i kciuki osobno. jakos nie widze oszczednosci czasu.

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
właśnie też zastanawiałam się nad NeoNail trochę nie wiem co teraz zrobić tak sie naczytałam i naoglądałam tych drastycznych zdjęć


Sama wczoraj oglądałam fotki z uczulen na grupie semilac uczulenia na FB. Szokuja mnie niektóre zdjęcia. Bo w zyciu bym nie powiązała tego z hybrydą. Dziewczyny miesiącami leczą paznokcie i wyprzedają całe zestawy. U mnie rok stosowania semilaca i nic się nie dzieje. Jednak poki co nie inwestuje już w nowe kolory
z NeoNail nie byłam zadowolona. Przy bazie i topie z semialca ok. Ale przy topie CND bardzo szybko były odpryski na końcówkach.
__________________

ciało w przebudowie... było 66 kg... jest 57 kg... będzie 52 kg ?


kocham kawę
hybrydy moja nowa pasja

Być może ten, którego kocham
Jest moich marzeń wiernym cieniem
I jeśli o mnie śni po nocach,
jest moim życiem i spełnieniem
( 26.07.2008 forever )
foltynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 13:22   #1543
mala_czarna_21
Zakorzenienie
 
Avatar mala_czarna_21
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 044
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

ja przetestowałam na siostrze wczoraj 103 elegant raspberry i przepadłam! obłędny! A w zestawieniu z Miss of the world to wyszło pięknie!
__________________
Codziennie rano budzę się piękniejsza ale dzisiaj to już ku**a przesadziłam


2015 - 38
mala_czarna_21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 14:15   #1544
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Dziewczyny nie straszcie i nie siejcie ziarna niepewności bo w przyszłym tygodniu zamawiam 5 następnych kolorów :p
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 15:32   #1545
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Modena, Mistero Milano, Neonail Semilac to firma zagadka tam może zdarzyć się wszystko. Do tego te paprochy i bablujace lakiery

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.

Natomiast tez mam lakiery z NN - dla mnie one sa porownywalne do Semilaca, nawet troche gorzej mi sie je naklada. Nie widze miedzy nimi znaczacej roznicy - na takiej zasadzie, ze NN jestem zachwycona do tego stopnia, ze Semilaca zegnam

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez michaalinaa Pokaż wiadomość
o mamo gorsze od grupy do której ja należę....
Nie masz co sie nakrecac :P Na tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

Moje zdanie jest takie, ze uczulenia mozna dostac nie tylko odSemilaca, ale tez od innych firm. Najwiecej osob dostaje uczulen od Semilaca, bo to jest jeszcze jedna z najbardziej znanych marek hybrydowych, dostepna cenowo dla wiekszej ilosci ludzi.

Poza tym warto zwrocic uwage w watku o uczuleniach, ze dziewczynom wystapilo uczulenie , a one i tak sobie robily hybrydy jeszcze bardziej poglebiajac ten stan. Poza tym zalewanie skorek czesto uszkodzownych , po ich odsuwaniu , robienie mani na uszkodzona plytke , moim zdaniem tez ma swoje konsekwencje.

Ale prawda jest, ze jezeli bedziesz miala miec uczulenie to bedziesz. I nic Cie od tego nie uchroni :P
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 16:46   #1546
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Ja planuje przestawic sie na Indigo. Jest u mnie stacjonarnie wiec nie bede musiala placic za przesylke
Dla mnie Indigo za gęste, ale kolory mają obłędne.
Cytat:
Napisane przez uwaganaogon Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie straszcie i nie siejcie ziarna niepewności bo w przyszłym tygodniu zamawiam 5 następnych kolorów :p
Nie ma co popadać w paranoję Jeśli Tobie pasują bierz śmiało

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.

Natomiast tez mam lakiery z NN - dla mnie one sa porownywalne do Semilaca, nawet troche gorzej mi sie je naklada. Nie widze miedzy nimi znaczacej roznicy - na takiej zasadzie, ze NN jestem zachwycona do tego stopnia, ze Semilaca zegnam

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------



Nie masz co sie nakrecacNa tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

Moje zdanie jest takie, ze uczulenia mozna dostac nie tylko odSemilaca, ale tez od innych firm. Najwiecej osob dostaje uczulen od Semilaca, bo to jest jeszcze jedna z najbardziej znanych marek hybrydowych, dostepna cenowo dla wiekszej ilosci ludzi.

Poza tym warto zwrocic uwage w watku o uczuleniach, ze dziewczynom wystapilo uczulenie , a one i tak sobie robily hybrydy jeszcze bardziej poglebiajac ten stan. Poza tym zalewanie skorek czesto uszkodzownych , po ich odsuwaniu , robienie mani na uszkodzona plytke , moim zdaniem tez ma swoje konsekwencje.

Ale prawda jest, ze jezeli bedziesz miala miec uczulenie to bedziesz. I nic Cie od tego nie uchroni :P
Ja mam chyba pecha do Semilacow, czarny z nowej serii marszczyl mi się i nie byla to wina lampy tylko wadliwy produkt, w 103 miałam bable, 088 to samo w 105 bable i paprochy.. chyba się kompletnie zniechecilam, ale nie twierdzę że są zle, bo innym mogą pasować



Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:09   #1547
uwaganaogon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 100
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość

Nie ma co popadać w paranoję Jeśli Tobie pasują bierz śmiało
No wiem wiem, i tak zamówię
uwaganaogon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:22   #1548
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja w chwili obecnej mam 13 kolorów Semilac: 001, 003, 019, 020, 022, 023, 031, 051, 066, 085, 103, 130, 137. Wkurza mnie 031, bo bardzo mocno mi się marszczy, ale jutro lub pojutrze jeszcze raz go wypróbuję na swoim diamenciku, bo ostatnio robiłam na pożyczanej lampie, która wgl nie chciała ze mną współpracować. Większość w mniejszym lub większym stopniu bąbluje, a np. 130 fatalnie mi się poziomuje... Ale poza tym nie jestem jakaś bardzo mocno zawiedziona tymi lakierami. Jednak nie ocenie obiektywnie, póki nie będę miała porównania, dlatego też teraz czekam na zamówiony błękicik z NN, a w planach mam kupienie jakiegoś koloru z Indigo.
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave

Edytowane przez meggie94
Czas edycji: 2016-03-29 o 17:38
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 17:53   #1549
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja w chwili obecnej mam 13 kolorów Semilac: 001, 003, 019, 020, 022, 023, 031, 051, 066, 085, 103, 130, 137. Wkurza mnie 031, bo bardzo mocno mi się marszczy, ale jutro lub pojutrze jeszcze raz go wypróbuję na swoim diamenciku, bo ostatnio robiłam na pożyczanej lampie, która wgl nie chciała ze mną współpracować. Większość w mniejszym lub większym stopniu bąbluje, a np. 130 fatalnie mi się poziomuje... Ale poza tym nie jestem jakaś bardzo mocno zawiedziona tymi lakierami. Jednak nie ocenie obiektywnie, póki nie będę miała porównania, dlatego też teraz czekam na zamówiony błękicik z NN, a w planach mam kupienie jakiegoś koloru z Indigo.
Jak długo utwardzasz w diamencie? Ja mam lampę uv więc standardowo jest 120s, ale dzisiaj kupiłam właśnie diamencika i się zastanawiam jak z czasem (do wyboru jest 10, 30 i 60 sekund).
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-29, 17:53   #1550
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Ja w chwili obecnej mam 13 kolorów Semilac: 001, 003, 019, 020, 022, 023, 031, 051, 066, 085, 103, 130, 137. Wkurza mnie 031, bo bardzo mocno mi się marszczy, ale jutro lub pojutrze jeszcze raz go wypróbuję na swoim diamenciku, bo ostatnio robiłam na pożyczanej lampie, która wgl nie chciała ze mną współpracować. Większość w mniejszym lub większym stopniu bąbluje, a np. 130 fatalnie mi się poziomuje... Ale poza tym nie jestem jakaś bardzo mocno zawiedziona tymi lakierami. Jednak nie ocenie obiektywnie, póki nie będę miała porównania, dlatego też teraz czekam na zamówiony błękicik z NN, a w planach mam kupienie jakiegoś koloru z Indigo.
Mnie tez kusza inne hybrydy, szczegolnie Mistero Milano. Ale w sumie pomyslalam, ze to tak caly czas mozna przeskakiwac z jednej firmy na druga, zeby potestowac, wydajac tylko kase. Na moje potrzeby Semilac w pelni mi wystarcza i po prostu juz nie szukam. Kolory z NN sa ladne, ale nie ma tam dla mnie kolorow , ktore byly jakos szczegolnie sie wyrozniajace.

A probowalas delikatnie rozturlac te lakiery przed nakladaniem? Jezeli chodzi o bablowanie to zwracasz uwage czy podczas nakladania nie ma pecherzykow powietrza na pedzelku albo jakis farfocli po wacikach bezpylowych?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:14   #1551
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja obecnie mam dwa kolory z Semilaca i dwa z NeoNail. Pod względem konsystencji zdecydowanie wolę Semilaca, przez to że jest rzadszy, łatwiej mi się go rozprowadza i łatwo dać cieniutkie warstwy. Ma to swoje wady, dla koloru Classic Wine potrzebuję aż trzech warstw dla idealnego krycia. Ale jest to zdecydowanie mój kolor więc jest ok. Bardzo dobrze mi się trzyma, nic nie odpryskuje, nie bąbluje i nie smuży. Ale przy niewprawnej ręce łatwo zalać skórki. Co do NeoNail jest jest on bardzo gęsty, jak dla mnie zbyt gęsty i gorzej przez to rozprowadza się na paznokciu, ale za to nie grozi zalanie skórek, chyba że ktoś maźnie pędzelkiem po skórce, ale sam lakier nie spłynie, co może się stać w przypadku rzadkiego Semilaca. Kolory super napigmentowane i kryjące, tylko pytanie na ile jest to związane z konsystencją przy której ciężko zrobić bardzo cienką warstwę. Trzyma się tak samo dobrze jak Semilac.
Jedynie co to nie trawię bazy z Semilaca, nie jestem w stanie jej po prostu ściągnąć tak dobrze i łatwo jak z NeoNail .
W przypadku topu to mam tylko z Semilaca więc tu się nie wypowiem.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:34   #1552
Agnieszka Gie
Rozeznanie
 
Avatar Agnieszka Gie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 929
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.
Zastanawiałam się nad tym i myślę, że przyczyną może być złe przechowywanie lakierów przez sprzedawców. Ja kupuję swoje u dystrybutora gdzie są pilnowane przez obsługę i nawet nie ma opcji żeby ktoś otworzył butelkę. Z resztą nie ma takiej potrzeby, bo na małym stoliku stoją testery wszystkich kolorów i tam sobie można oglądać do woli. Ruch tam jest bardzo duży więc lakiery pewnie świeże, szczególnie te najpopularniejsze kolory. Ja mam 3, moja koleżanka 6 z tego samego źródła i z żadnym z nich nie było problemów. Nie ma paprochów, nic nie bąbluje, nawet czarny super się utwardza.

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Dla mnie Indigo za gęste, ale kolory mają obłędne.
Mi też bardzo podobają się kolory Indigo. Miałam malowane paznokcie jakimś pastelowym różem, pamiętam, że był bardzo gęsty i smużył.
Agnieszka Gie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 18:35   #1553
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez Armara Pokaż wiadomość
Jak długo utwardzasz w diamencie? Ja mam lampę uv więc standardowo jest 120s, ale dzisiaj kupiłam właśnie diamencika i się zastanawiam jak z czasem (do wyboru jest 10, 30 i 60 sekund).
30 sekund. Czarny będę utwardzać 60 sekund.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Mnie tez kusza inne hybrydy, szczegolnie Mistero Milano. Ale w sumie pomyslalam, ze to tak caly czas mozna przeskakiwac z jednej firmy na druga, zeby potestowac, wydajac tylko kase. Na moje potrzeby Semilac w pelni mi wystarcza i po prostu juz nie szukam. Kolory z NN sa ladne, ale nie ma tam dla mnie kolorow , ktore byly jakos szczegolnie sie wyrozniajace.

A probowalas delikatnie rozturlac te lakiery przed nakladaniem? Jezeli chodzi o bablowanie to zwracasz uwage czy podczas nakladania nie ma pecherzykow powietrza na pedzelku albo jakis farfocli po wacikach bezpylowych?
Zwracam uwagę i turlam. Właśnie niektóre po turlaniu są w porządku, a niektóre no niestety są bardziej problematyczne ;/ A Mistero Milano też mnie kusiły, ale jak na moje własne potrzebny ich cena mnie przeraża. Wiem, że to za większą pojemność, ale skoro ja robię tylko sobie, ewentualnie mamie czy ogólnie komuś bliskiemu, to są to pieniądze wyrzucone w błoto...
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:20   #1554
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ja się dzis wkurzyłam mam od 4dni mani z jedna warstwa hardi ,trzy cienkie warstwy koloru i mi odpryslo na małym palcu Ale sie wkurzyłam. Wbrrr będę robic pędu za dwa dni to sobie poprawie. Ehhh.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:35   #1555
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Ja się dzis wkurzyłam mam od 4dni mani z jedna warstwa hardi ,trzy cienkie warstwy koloru i mi odpryslo na małym palcu Ale sie wkurzyłam. Wbrrr będę robic pędu za dwa dni to sobie poprawie. Ehhh.
Dałaś hardi zamiast bazy?
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:41   #1556
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

No chyba o bazie mówić nie musze. baza to podstawa. I primer tez. Pierwszy raz mi odpryslo po tak krótkim czasie. I bez urazu.
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 19:47   #1557
Armara
Raczkowanie
 
Avatar Armara
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 217
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
No chyba o bazie mówić nie musze. baza to podstawa. I primer tez. Pierwszy raz mi odpryslo po tak krótkim czasie. I bez urazu.
Tyle razy czytałam że dziewczyny używają harda jako bazy że wolę się spytać . Może w coś przywaliłaś paznokciem, stąd odprysk.
Armara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:02   #1558
makeuplife
Rozeznanie
 
Avatar makeuplife
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 605
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Ale ja za wszystkiego nakładam dwie warstwy i wszystko jest ok tak samo kolor 001 utwardzam 2 razy i wszystko super a czarny poszłam do pracy patrze a tam Babel pod lakierem przesunęłam palcem a on się wylewal z pod topu normalnie . Coś jest nie tak z tym kolorem

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez foltynka Pokaż wiadomość
nie noszę jeansów ani nie używam samoopalacza, solarium, pudrów itd.



mi kryją 3 warstwy. nigdy nie bąblował. to jeden z moich ulubionych kolorów. A zamieszałam lakier w buteleczce przed użyciem ? Może stad się biore paprochy..





mi się zdarzyło w piątek, że na 1 paznokciu na brzegu się czarny nie utwardził. W różowej lampie led semilaca. Ale czuje,że nałożyłam za grubo, to była już 2 warstwa. Nie wiem ile czasu potrzyma ten paznokieć. Bo robiłam siostrze. Jednak w mojej lampie UV było super. Jednak czekam na żarówki Semilaca, bo mi się 2 spaliły a był problem bo nie było żarowek w sprzedaży. Już wole stara lampe UV a niżeli 3 razy utwrdzac w małej i kciuki osobno. jakos nie widze oszczednosci czasu.





Sama wczoraj oglądałam fotki z uczulen na grupie semilac uczulenia na FB. Szokuja mnie niektóre zdjęcia. Bo w zyciu bym nie powiązała tego z hybrydą. Dziewczyny miesiącami leczą paznokcie i wyprzedają całe zestawy. U mnie rok stosowania semilaca i nic się nie dzieje. Jednak poki co nie inwestuje już w nowe kolory
z NeoNail nie byłam zadowolona. Przy bazie i topie z semialca ok. Ale przy topie CND bardzo szybko były odpryski na końcówkach.
Miałam to samo z białym kolorem nie wiem co było tego przyczyną ale za drugim razem nic się nie działo





Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja nie wiem czy tak moze zdarzyc sie wszystko Ja mam ich 18 kolorow, czesc nowa wersja, czesc stara. Nic mi sie z nimi nie dzieje. Nie mam ani paprochow, ani nic mi nie babluje. Dlatego czesto jak czytam niepochlebne opinie to jestem no zaskoczona. Nie wiem z czego wynikaja te roznice.

Natomiast tez mam lakiery z NN - dla mnie one sa porownywalne do Semilaca, nawet troche gorzej mi sie je naklada. Nie widze miedzy nimi znaczacej roznicy - na takiej zasadzie, ze NN jestem zachwycona do tego stopnia, ze Semilaca zegnam

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------



Nie masz co sie nakrecac :P Na tym forum jest temat dotyczacy uczulen od hybrydy, zalecalabym przeczytanie go od poczatku do konca, celem wyrobienia sobie zdania

Moje zdanie jest takie, ze uczulenia mozna dostac nie tylko odSemilaca, ale tez od innych firm. Najwiecej osob dostaje uczulen od Semilaca, bo to jest jeszcze jedna z najbardziej znanych marek hybrydowych, dostepna cenowo dla wiekszej ilosci ludzi.

Poza tym warto zwrocic uwage w watku o uczuleniach, ze dziewczynom wystapilo uczulenie , a one i tak sobie robily hybrydy jeszcze bardziej poglebiajac ten stan. Poza tym zalewanie skorek czesto uszkodzownych , po ich odsuwaniu , robienie mani na uszkodzona plytke , moim zdaniem tez ma swoje konsekwencje.

Ale prawda jest, ze jezeli bedziesz miala miec uczulenie to bedziesz. I nic Cie od tego nie uchroni :P






Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
Ja się dzis wkurzyłam mam od 4dni mani z jedna warstwa hardi ,trzy cienkie warstwy koloru i mi odpryslo na małym palcu Ale sie wkurzyłam. Wbrrr będę robic pędu za dwa dni to sobie poprawie. Ehhh.
makeuplife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:18   #1559
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
No chyba o bazie mówić nie musze. baza to podstawa. I primer tez. Pierwszy raz mi odpryslo po tak krótkim czasie. I bez urazu.
Ja primera nie używam wcale i mimo, że moje naturalne paznokcie są bardzo słabe to wszystko trzyma się bardzo ładnie
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-29, 20:40   #1560
justysd
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 159
GG do justysd
Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Mieszalam lakier przed nalozeniem kazdej warstwy. Mam buteleczke ze starszej wersji. No nie wiem... Trafil mi sie moze bubel. Podobnie mialam z little stone. Loteria
justysd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-19 18:05:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.