Amla- indyjskie olejki do włosów - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-26, 18:45   #1651
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

wspolne zakupy?
o ranyyyyy
jestem jak najbardziej za.
Ja ostatnio sie troszeczke zaniedbałam.
Ale wraciłam do amli w wersji light
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 21:09   #1652
jutsys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 12
GG do jutsys
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć
Jako, że zauważyłam zainteresowanie olejkiem sesa, podzielę się z Wami moją opinią. Stosowałam ten olejek i powiem Wam , że byłam bardzo zadowolona. Może nie zauważyłam porostu włosów, ale włosy były po nim o niebo lepsze i lśniły z każdej strony Zapach dość intensywny, może drażnić, ale mnie się okropnie podobał ;p
jutsys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 22:18   #1653
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Daj znać jakie efekty i czy bardzo śmierdzi Ja pewnie swoja dopiero pod koniec tygodnia dostanę
dobrze,że mi przypomniałaś, bo już zapomniałam o mojej powinności wobec włosów nie nie śmierdzi mi się (wyjątkowo) tez zapach podoba przynajmniej w butelce, bo nie wiem jak się rozwinie na włosach

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
wspolne zakupy?
o ranyyyyy
jestem jak najbardziej za.
ja też tylko przy wspólnych trzeba uważać żeby nie przekroczyć pewnej sumy i nie placić cła..ostatnio robiłam wspólne zakupy na wątku odzieżowym z USA i okazało się, że muszę dopłacić ponad 100zł cła


Cytat:
Napisane przez jutsys Pokaż wiadomość
Może nie zauważyłam porostu włosów, ale włosy były po nim o niebo lepsze i lśniły z każdej strony Zapach dość intensywny, może drażnić, ale mnie się okropnie podobał ;p
szczerze mowiąc po żadnym oleju nie zauważyłam porostu włosów, ale uwielbiam efekty pielęgnacyjne jakie dają mi zapach też się podoba, taki słodziutki
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 12:44   #1654
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A moim skromnym zdaniem od sesy jest lepszy bhringraj.
jakby lepiej nawilzal moje włosiątka
ale zapach... ykhm ... jakby sie wyszło ze stodoły
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 13:49   #1655
Shili
Rozeznanie
 
Avatar Shili
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 575
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cześć dziewczyny! Jak już przetestujecie olejek Sesa to dajcie znać , bo jestem bardzo ciekawa efektów. Coraz bardziej mnie ten olejek kusi . A co do wspólnego zamówienia to chętnie bym się przyłączyła, jeśli mogę . Pozdrawiam
__________________




Shili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:09   #1656
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dziewczyny, ale podajcie adresy jakiś sklepów hinduskich zagranicą abyśmy mogły zobaczyć ofertę i ewentualnie co tam warto nabyć. Możemy się zapisywać na wspólne zakupy, ale trzeba mieć miejsce, gdzie się je zrobi
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 17:17   #1657
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
A moim skromnym zdaniem od sesy jest lepszy bhringraj.
jakby lepiej nawilzal moje włosiątka
ale zapach... ykhm ... jakby sie wyszło ze stodoły
mówiesz o Bhringraju firmy Hesh? właśnie go skończyłam i mam wrażenie, że lekko podsuszał mi włosy a zapach

wczoraj położyłam sesę na kaloryferze żeby trochę się rozpuściła i gamoń zapomniałam o niej myślicie, że to bardzo bardzo źle?
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-27, 17:28   #1658
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Moim zdaniem duże zakupy lepiej robić w serwisach aukcyjnych np na ebayu u jednego sprzedawcy (ja tak zwykle robię) niż w sklepach internetowych ponieważ w sklepach ceny przesyłki są zwykle bardzo wysokie.
Najtańszy sklep w okolicy to chyba berliński moti-mahal
http://www.moti-mahal.de/onlineshop/
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:58   #1659
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

No rzeczywiście, ten niemiecki sklep ma ceny zachęcające. A możesz podać sprzedawców, u których kupujesz? Bo właśnie zglądnęłam na e-bay amerykański, ale tam ceny nie są takie rewelacyjnę, wręcz bym rzekła, że wyższe.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 19:10   #1660
ewa112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 33
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Kupuję u różnych ale zawsze albo z UK albo z Indii. Zawsze sprawdzam kto ma to co akurat chcę kupić i wybieram najniższą cenę i już. USA odpada ze względu na cenę przesyłki. Ze sprzedawcami można oczywiście korespondować i czasem może wystawić dodatkowo przedmiot którego szukasz a którego nie ma na aukcji. Podawanie sprzedawców nie ma sensu kieruj się dostępnością towaru, ceną i komentarzami.

Tutaj jest bardzo fajny sklep tzn duży wybór i korzystne ceny ale dostawa to 30-35 funtów
http://www.spicesofindia.co.uk/

Mario221 przeczytałam twój wątek o wcierkach do włosów i mam pytanie czy oleje i wcierki stosowałaś/stosujesz naprzemiennie czy wcierki na skalp a oleje na długość?

Edytowane przez ewa112
Czas edycji: 2010-02-28 o 11:41
ewa112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:46   #1661
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
mówiesz o Bhringraju firmy Hesh? właśnie go skończyłam i mam wrażenie, że lekko podsuszał mi włosy a zapach
Bejko mowie o tym
http://www.helfy.pl/bhiringaraj-jiva-odrost-wlosow
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 06:59   #1662
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
szczerze mowiąc po żadnym oleju nie zauważyłam porostu włosów, ale uwielbiam efekty pielęgnacyjne jakie dają mi zapach też się podoba, taki słodziutki
A ja po każdym,którego uzywałam.Po 2 tygodniach od farbowania mam taki odrost,że mam ochotę znów biec do fryzjera
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:15   #1663
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ewa112, olejów nie używam, tylko wcierki.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 18:47   #1664
marinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
ja zamawiałam przez stronę internetową, nie ma najmniejszego problemu, choć koszty przesyłki trochę duże - przesyłka doszła w jakieś 3-4 dni, a amla w proszku, którą chcesz kupić, jest bardzo dobra, przynajmniej dla moich włosów i działa dokładnie tak jak piszą
mam pytanie. A czy ze sklepu internetowego zamawia sie tak samo jak na allegro? tzn. czy tez wypelnia sie taki sam kwit przelewu, czy jakos inaczej. Chciałabym zamowic, ale nigdy wczesniej tego nie robilam. A bardzo bym chciala wypróbowac to cudo. Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. Z góry dziekuje
marinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 00:30   #1665
raus
Raczkowanie
 
Avatar raus
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 272
GG do raus
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez marinecka Pokaż wiadomość
mam pytanie. A czy ze sklepu internetowego zamawia sie tak samo jak na allegro? tzn. czy tez wypelnia sie taki sam kwit przelewu, czy jakos inaczej. Chciałabym zamowic, ale nigdy wczesniej tego nie robilam. A bardzo bym chciala wypróbowac to cudo. Zalezy mi na szybkiej odpowiedzi. Z góry dziekuje
raczej nie, na allegro po zakupie jakiejś rzeczy, tzw. 'kup teraz' dostajesz maila z potwierdzeniem (najczęściej jest to już gotowa wiadomość od kupującego) który zawiera dane do przelewu, który masz zrobić; musisz napisać sprzedającemu jaką formę płatności chcesz, bo ze strony allegro nie da się tego wybrać od razu;

natomiast na stronach helfy itp. cała procedura zakupu jest trochę dłuższa niż na allegro, musisz przejść przez etap wybierania produktów, akceptowania - wsadzania do koszyka, podawania danych adresowych, potem wybierania formy przesyłki i płatności i dopiero po tym wszystkim dostajesz maila potwierdzającego zamówienie z numerem konta itp.

wg mnie druga forma kupowania jest o wiele lepsza, bardziej przejrzysta i nie pozostawiająca cienia wątpliwości, że chcesz akurat ten produkt, w takiej ilości itp. aniżeli kupowanie na allegro, które mimo wszystko zostawia jeszcze małe niedomówienia pomiędzy kupującym a sprzedającym odnośnie ilości, koloru, formy wysyłki i płatności - wszystko należy przecież napisać po wygraniu aukcji, a maile mogą się zagubić, pomylić sprzedającemu - różnie bywa - i potem są niepotrzebne zwroty.

mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłam, bo mam niestety tendencję do gmatwania spraw
__________________
dbam o włosy (Jantar)
dbam o cerę (minerały, Himalaya Herbals Antisceptic)
dbam o siebie (Chodakowska, Michaels, Mel B)

raus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 20:51   #1666
marinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez raus Pokaż wiadomość
raczej nie, na allegro po zakupie jakiejś rzeczy, tzw. 'kup teraz' dostajesz maila z potwierdzeniem (najczęściej jest to już gotowa wiadomość od kupującego) który zawiera dane do przelewu, który masz zrobić; musisz napisać sprzedającemu jaką formę płatności chcesz, bo ze strony allegro nie da się tego wybrać od razu;

natomiast na stronach helfy itp. cała procedura zakupu jest trochę dłuższa niż na allegro, musisz przejść przez etap wybierania produktów, akceptowania - wsadzania do koszyka, podawania danych adresowych, potem wybierania formy przesyłki i płatności i dopiero po tym wszystkim dostajesz maila potwierdzającego zamówienie z numerem konta itp.

wg mnie druga forma kupowania jest o wiele lepsza, bardziej przejrzysta i nie pozostawiająca cienia wątpliwości, że chcesz akurat ten produkt, w takiej ilości itp. aniżeli kupowanie na allegro, które mimo wszystko zostawia jeszcze małe niedomówienia pomiędzy kupującym a sprzedającym odnośnie ilości, koloru, formy wysyłki i płatności - wszystko należy przecież napisać po wygraniu aukcji, a maile mogą się zagubić, pomylić sprzedającemu - różnie bywa - i potem są niepotrzebne zwroty.

mam nadzieję, że dobrze to wyjaśniłam, bo mam niestety tendencję do gmatwania spraw
Co prawda chodzilo mi o inna odpowiedz, a mianowicie o forme platnosci, w sensie czy na poczcie wypelnia sie tak samo jak gdy zamawia sie z allegro taki kwit przelewu czy cos innego gdy sie oplaca dany produkt ze strony internetowej. Ale mimo wszystko dziekuje za tak szybka i wyczerpujaca odp. A tak wogóle to wczoraj zaryzykowalam i zamowila olejek amla i amle w pudrze mam nadzieje, ze zauwaze takie same efekty jak Ty . A chcialabym bardzo. A poza tym oplacilam dzisiaj na poczcie te produkty wypelniajac ten kwit i chyba dobrze oplacilam, bo Pani na poczcie nie zwrocila mi uwagi. Wiec chyba dobrze z ta oplata postapilam
marinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 21:22   #1667
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Nieważne gdzie kupujesz,jeśli robisz przelew to zawsze wypełniasz ten sam kwit-polecenie przelewu
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 18:21   #1668
marinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Nieważne gdzie kupujesz,jeśli robisz przelew to zawsze wypełniasz ten sam kwit-polecenie przelewu
Dziekuje. Własnie o taka odp mi chodzilo. Szczerze mowiac uspokoilam sie teraz, bo mimo, ze oplacilam, ale mialam pewne watpliwosci czy na pewno dobrze... A tak poza tym to troche pogmatwalam w tym pierwszy poscie i mozna bylo zle to zinterpretowac
marinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 20:52   #1669
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez marinecka Pokaż wiadomość
Dziekuje. Własnie o taka odp mi chodzilo. Szczerze mowiac uspokoilam sie teraz, bo mimo, ze oplacilam, ale mialam pewne watpliwosci czy na pewno dobrze... A tak poza tym to troche pogmatwalam w tym pierwszy poscie i mozna bylo zle to zinterpretowac
Jakbyś coś zrobiła źle,to osoba przyjmująca wpłatę by Ci o tym powiedziała,a jakbyś np wpisała złe dane odbiorcy to przelew by w ogóle nie poszedł,tak więc nie masz sie czym martwić
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-10, 19:12   #1670
marinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Dzisiaj wlasnie dostalam przesylke). Teraz wlasnie siedze z amla w proszku na glowie. Jak narazie pierwsze wrazenie nie ciekawe. Wlosy sa strasznie szorstkie. Mam pytanie kazda z was tak miala? Mimo, ze teraz sa suche to po zmyciu byly takie efekty jak pisza??
marinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 19:21   #1671
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez marinecka Pokaż wiadomość
Dzisiaj wlasnie dostalam przesylke). Teraz wlasnie siedze z amla w proszku na glowie. Jak narazie pierwsze wrazenie nie ciekawe. Wlosy sa strasznie szorstkie. Mam pytanie kazda z was tak miala? Mimo, ze teraz sa suche to po zmyciu byly takie efekty jak pisza??
większość z nas używała amli w płynie ja mam w proszku firmy khadi, ale używam jej do farbowania włosów tzn mieszam z henną i indygo
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 20:11   #1672
marinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ZAraz bede zmywac, a na noc naloze jeszcze olejek Dabur Amla i zobaczymy
marinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 16:55   #1673
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

A ja już kilka razy użyłam Sesy i jestem nieco rozczarowana,bo nie zauważyłam żadnych efektów,ani jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów,ani o zmniejszenie wypadania A trzymam ją długo,od 4 godzin do całej nocy
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 17:36   #1674
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A ja już kilka razy użyłam Sesy i jestem nieco rozczarowana,bo nie zauważyłam żadnych efektów,ani jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów,ani o zmniejszenie wypadania A trzymam ją długo,od 4 godzin do całej nocy
ja tak samo
nawet zadnego nawilzenia
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:31   #1675
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez brzozka88 Pokaż wiadomość
ja tak samo
nawet zadnego nawilzenia
Chyba dałyśmy sie uwieść barwnemu opisowi na Helfach.No i ja myślałam,że jak cena wysoka,to działanie adekwatne....Tymczasem ten olej nie robi nic.Przynajmniej na razie....
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 19:34   #1676
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Chyba dałyśmy sie uwieść barwnemu opisowi na Helfach.No i ja myślałam,że jak cena wysoka,to działanie adekwatne....Tymczasem ten olej nie robi nic.Przynajmniej na razie....
dokładnie
i ta sama buteleczka wyglada jakby z basni tysiaca i jednej nocy
ale niestety nie robi nic. zuzylam 3/4 buteleczki i nic
musze chyba zaopatrzyc sie w jakies pudry.. daaaaaaawno nie uzywalam
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 20:02   #1677
Bejjka
Zakorzenienie
 
Avatar Bejjka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 444
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
A ja już kilka razy użyłam Sesy i jestem nieco rozczarowana,bo nie zauważyłam żadnych efektów,ani jeśli chodzi o poprawę kondycji włosów,ani o zmniejszenie wypadania A trzymam ją długo,od 4 godzin do całej nocy
ja chyba użyłam tylko raz, no może max dwa ale bylam zadowolona co prawda zawsze na na końcówki daje bardziej treścwe oleje, bo one w mig spijają wszystko co na nie polożę ale już wcześniej pisałam o tym, że te wszystkie ziołowe oleje jeśli chodzi o walory pielęgnacyjne są słabe, niektóre nawet podsuszały mi włosy gdybym nie borykała się z wypadaniem to pewnie nawet nie spojrzałabym na nie a i tu żaden cudów nie zdziałał
Bejjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 21:12   #1678
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Bejjka Pokaż wiadomość
ja chyba użyłam tylko raz, no może max dwa ale bylam zadowolona co prawda zawsze na na końcówki daje bardziej treścwe oleje, bo one w mig spijają wszystko co na nie polożę ale już wcześniej pisałam o tym, że te wszystkie ziołowe oleje jeśli chodzi o walory pielęgnacyjne są słabe, niektóre nawet podsuszały mi włosy gdybym nie borykała się z wypadaniem to pewnie nawet nie spojrzałabym na nie a i tu żaden cudów nie zdziałał
Ja po myciu mam bardzo rozcapierzone końcówki więc nakładam na nie olej kokosowy.Ale ogólnie na włosy świetnie działały u mnie amla i vatika,tym bardziej jestem zdziwiona brakiem efektów sesy,przecież ma o wiele bogatszy skład...

brzozka,ja też mam ochotę wypróbować puder,ale cena spora w stosunku do ilości,na allegro widziałam 50 gr za ponad 20 zł,a mam dość długie już włosy,więc pewnie zużyłabym to na maks 3 razy
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:34   #1679
marinecka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 6
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

ja po uzyciu pudru raz bylam zadowolona fajnie lsnily. a za drugim razem nie bylo zbytniego efektu, ale wydaje mi sie ze to dlatego, ze zbyt duzo wody dalam. A jesli chodzi o cene to na helfy nie wiem dokladnie ile kosztuje sam puder, ale po zakupie kompletu, tzn. pudru i olejku z amli zaplacilam 34 zl, a sam olejek wiem, ze kosztowal 24zl. Wydaje mi sie, ze puder z amli kosztowal 18 zl
marinecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 18:59   #1680
brzozka88
Zadomowienie
 
Avatar brzozka88
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 879
Dot.: Amla- indyjskie olejki do włosów

Alien, ja mam wlosy sredniej dlugosci, ale z pudrow byłam naprawde bardzo zadowolona.
w sumie na dlugie wlosy pojdzie pudru wa razy wiecej.. moze byc to faktycznie malo ekonomiczne
jak dobrze pamietam, to rhassoul byla bardzo wydajna, amla troszke mniej

Edytowane przez brzozka88
Czas edycji: 2010-03-19 o 19:01
brzozka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-11 21:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:34.