Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-18, 21:35   #1
pooz
Raczkowanie
 
Avatar pooz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 34

Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo


Cześć
Mam na imię Julka i mam 160 cm wzrostu i ważę 52 kg. W tamte wakacje na początku czerwca ważyłam 56 kg i przez wakacje schudłam 5 kg. Nie wiem jak mi się to udało, nie prowadziłam żadnej diety ani nic. Potem we wrześniu i październiku schudłam kolejne 2. Tez nie prowadziła żadnej diety jadam tylko śniadanie i obiad i nic i ważyłam 48 kg. Utrzymałam tą wagę aż do marca, a potem się zaczęło przytyłam jedno kilo drugie trzecie aż w końcu 52 ! Męczę się z tą wagą, czuje się źle. Chciałabym schudnąć 5 kg. Nie wiem czy to snie uda bo brak mi motywacji, niestety, ale odchudzam się razem z koleżanką, to znaczy zamierzamy od jutra. Biegamy codziennie rano, 15 minut marszu i resztę biegniemy ponad 2 km ale z przerwami. Potem idziemy na wiśnie wracamy i jesteśmy głodne, nie umiem się powstrzymać nie jedząc po 18 płacze co noc bo chce schudnąć a nie umiem. Proszę napiszcie mi jak pozbyć się przynajmniej 3 kg w dwa tygodnie, będę się trzymała wszystkiego byleby tylko schudnąć z tyłka, ud i twarzy. Postanowiłam nie jeść słodyczy i nie podjadać miedzy posiłkami, ale jak radzić sobie z głodem ? znacie jakieś metody by szybko ale zdrowo schudnąć ?
ps: jestem aktywna fizycznie, jeżdżę dużo na rowerze, rzadziej na rolkach ale jak trzeb to i 8 km zrobię.
Proszę podzielcie się ze mną swoją wiedzą.
pooz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 22:29   #2
dimenticare
Przyczajenie
 
Avatar dimenticare
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

Ćwiczenia Mel B 10 minut ale dają świetne efekty, dosyć że tracisz wagę to i jeszcze rzeźbisz mięśnie :P
dimenticare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 00:38   #3
delfix10
Zakorzenienie
 
Avatar delfix10
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 17 352
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

nic dziwnego że tyle przytyłaś ,Jezu jak można jeść tylko śniadanie i obiad przecież to jest nie normalne! ja ci powiem tylko tyle że żeby schudnąć to trzeba jeść!!!twój organizm magazynował sobie zapasy bo nigdy nie wiedział kiedy mu coś dostarczysz


odżywiaj się odpowiednio czyli regularnie,od 4- do5 posiłków dziennie,zrezygnuj ze słodyczy,tłustych smażonych potraw,generalnie cukru itd),jedz więcej warzyw,owoców,białka,zdro wych ryb,pij kefir,maslankę jogurty naturalne,jedz więcej błonnika białe pieczywo zamień na ciemne pełnoziarniste

pamiętaj :przede wszystkim małe porcje ale regularnie ,pij dużo chociaż 1,5-2 litry wody najlepiej nie gazowanej popijaj małymi łyczkami przez cały dzień,pij herbatę zieloną ,czerwoną itd itp

ćwicz :dobre jrest bieganie ale regularne co 2 dzień co najmniej 40 minut jeśli nie masz kondycji to właśnie marszobieg ale cały czas bądź w ruchu,nawet jak się zmęczysz- nie siadaj tylko zwolnij i idź powoli aby uspokoić oddech

poczytaj w internecie tego jest mnóstwo,tutaj nikt ci nie da jakieś magicznej rady dzięki której schudniesz na pewno....kg w ..,..!
delfix10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 07:48   #4
BluePanda
Rozeznanie
 
Avatar BluePanda
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 918
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

Przestać się głodzić.
__________________
http://www.poomoc.pl/
BluePanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 08:06   #5
Korr123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 27
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

Ja w 51 dni zgubiła 7 kg jadłam normalnie czasami podjadałam słodkie w tym chipsy ale jestem zadowolona efektami . Ćwiczę nadal i nie poddaje się!! Ćwiczę z Ewą Chodakowską :
Korr123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 08:57   #6
moolly
Raczkowanie
 
Avatar moolly
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 467
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

Ja polecam ćwiczenia z mel b, sa super mysle ze znajdziesz chociaz 10min dziennie na cwiczenia ale wiadomo mozesz polaczyc rozne cwiczenia mel b posladki brzuch nogi cardio.
Nie mozesz na te wisnie brac czegos do jedzenia ? moze chociaz jakies wafle czy cos bys dala rade tam zjesc ?
__________________
Kocham
staram się
http://s5.suwaczek.com/201202053438.png

Stressed depressed
But well dressed
moolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 11:53   #7
wildclouds
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

Cytat:
Proszę napiszcie mi jak pozbyć się przynajmniej 3 kg w dwa tygodnie, będę się trzymała wszystkiego byleby tylko schudnąć z tyłka, ud i twarzy. Postanowiłam nie jeść słodyczy i nie podjadać miedzy posiłkami, ale jak radzić sobie z głodem ?
2-3 kg w 2 -3 tygodnie powinno zejść, jeśli nie będziesz podjadać słodyczy i sporo się ruszać.
Nie ma tu żadnej specjalnej wiedzy, której byś potrzebowała.
Oprócz słodyczy trzeba też zapomnieć o produktach z białej mąki i wszelkich "owocowych" jogurtach, smakowych serkach,kefirach itp
Mają w składzie sporo syropu glukozowo-fruktozowego, bardziej tuczącego niż zwykły cukier.

Edytowane przez wildclouds
Czas edycji: 2013-07-19 o 12:15
wildclouds jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-19, 15:17   #8
halinka63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

Przede wszystkim to trzeba zadbać do dietę. Bez tego żadne ćwiczenia nie mają sensu. Moim zdaniem akurat pożywne śniadanie to podstawa całej diety. Oczywiście nie mówię tu o słodyczach i tłustych posiłkach. Ułóż sobie jakąś dietę, później zacznij myśleć o ćwiczeniach.

pozdrawiam
halinka63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-20, 07:56   #9
Kucharka2013
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 900
Dot.: Jak pozbyć się 5 kg w miesiąć bez efektu jojo

No ja jestem w 3 tygodniu diety z ewy chodakowskiej i schudłam już 3 kg więc myślę, że byś schudła w miesiąc 5 kg jak nic. Dieta plus ćwiczenia są bardzo fajne.
Kucharka2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:09.