Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-08-13, 21:21   #4501
I ona
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w這s闚 Cz. VIII

Moim zdaniem jak s siwki to naprawd nie ma co si m璚zy w zapuszczanie naturalek. To przykre, ale nie ma to sensu. Zw豉szcza u m這dych os鏏. Najpierw m瘯a z chodzeniem z w這sami z odrostem i zaraz po tym farba, bo s siwki. Jestem jak najbardziej za zapuszczaniem naturalek, ale u mnie siwki by to przekre郵i造.
I ona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-14, 06:03   #4502
ally5
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 573

Cytat:
Napisane przez gothka152 Poka wiadomo嗆
Poogl康a豉m dzi swoje odrosty i nie wiem, czy jednak nie za du穎 siwych mam Je郵i mam farbowa to wol by ruda
Te mam siwe pocz徠kowo ci庵le je widzia豉m, szczeg鏊nie jak odrost by ma造, ale teraz (po prawie 1,5 roku bez farbowania) ju nie zwracam na nie uwagi. Naturalne w這sy maj r騜ne odcienie, s這鎍e miejscami te mi je odrobink rozja郾i這 i te siwulce jako tak si wtopi造 w ca這嗆, 瞠 nie rzucaj si w oczy. Zauwa篡豉m te, 瞠 inni ludzie ich nie zauwa瘸j, widz je g堯wnie ja

A my郵a豉 mo瞠 o naturalnej hennie? Mo瞠 to by這by dobre wyj軼ie po鈔ednie mi璠zy chemiczn farb a ca趾owitym brakiem farbowania? Dost瘼ne s br您owe, czarne i rude odcienie. W這sy s w super kondycji (u mnie by造 mega b造szcz帷e i grubsze) i nie wypadaj je郵i siwulce s mocno widoczne, to henna lekko je przykryje

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
ally5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-14, 09:10   #4503
gothka152
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 369
GG do gothka152

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
A my郵a豉 mo瞠 o naturalnej hennie? Mo瞠 to by這by dobre wyj軼ie po鈔ednie mi璠zy chemiczn farb a ca趾owitym brakiem farbowania? Dost瘼ne s br您owe, czarne i rude odcienie. W這sy s w super kondycji (u mnie by造 mega b造szcz帷e i grubsze) i nie wypadaj je郵i siwulce s mocno widoczne, to henna lekko je przykryje
Nie wiem, czy b璠 mia豉 do tego cierpliwo嗆 Kiedy ju pr鏏owa豉m i nie by豉m specjalnie zadowolona.

Jutro jeszcze spr鏏uj z p逝kank z 逝sek cebuli.

28 cudownych lat
gothka152 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-14, 09:37   #4504
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 333

Cytat:
Napisane przez ally5 Poka wiadomo嗆
Te mam siwe pocz徠kowo ci庵le je widzia豉m, szczeg鏊nie jak odrost by ma造, ale teraz (po prawie 1,5 roku bez farbowania) ju nie zwracam na nie uwagi. Naturalne w這sy maj r騜ne odcienie, s這鎍e miejscami te mi je odrobink rozja郾i這 i te siwulce jako tak si wtopi造 w ca這嗆, 瞠 nie rzucaj si w oczy. Zauwa篡豉m te, 瞠 inni ludzie ich nie zauwa瘸j, widz je g堯wnie ja

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Henna wychodzi rudo tylko na blond w這sach.
Ja mam taki 鈔edni blond i na odrostach mi wychodzi豉 zgaszona ciemna rudo嗆, a po kilku farbowaniach kasztanowe. (m闚i o czystej hennie, bez dodatk闚)
A skoro gothka chce mie rude, to przy jej naturalnym kolorze nie ma mo磧iwo軼i uzyskania rudych w這s闚 henn.

gothka, jedynie da si (i to POLECAM) nak豉da farb na odrosty dla rozja郾ienia, a na ca這嗆 dla od鈍ie瞠nia ju henn. Tylko troch zabawy z tym jest. Za to w這sy s w super kondycji. Zawsze mia豉m siano przy farbowaniu na rudo i widz, 瞠 Ty te masz. A po w陰czeniu henny mia豉m przepi瘯ne w這sy. Tylko 瞠 ja nie mam tak ciemnych naturalek, wi璚 nie rozja郾ia豉m odrostu, tylko k豉d豉m 2-3x henn, 1x farb, 2-3x henn, 1x farb, itd.
Z k豉dzeniem farby tylko na odrost wychodzi jeszcze lepiej. Co ok. 4-6 farbowa mo積a przeci庵n望 farb po ca造ch w這sach zamiast henny, 瞠by j lekko rozja郾i, gdy nagromadzona zacznie ciemnie.

A co do siwk闚 - ja te mam, ale dos這wnie kilka na g這wie. Do tego mam na tyle jasne w這sy, 瞠 te siwki si zupe軟ie wtapiaj w m鎩 kolor i tylko jak przyjrz si blisko w lustrze, to potrafi je czasem znale潭 przy dobrym 鈍ietle.
1 - w pochmurny dzie
2 - w s這鎍u (niestety wiatr by du篡, wiec strasznie potargane)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170725_193638.jpg (303,2 KB, 25 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20707985_2032054693486724_7681251670288855390_n.jpg (58,2 KB, 23 za豉dowa)
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-14, 10:12   #4505
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Siano na g這wie mam, odk康 pami皻am, bo moje w這sy kr璚 si mniej lub bardziej Przy naturalnych w這sach te mia豉m Fakt faktem, 瞠 farba wysuszy豉 je jeszcze bardziej.
Co najlepsze, sk鏎 g這wy mam t逝st, tak samo jak cer (sprawy hormonalne).
Mycie od篡wk i szamponami dla dzieci nie zdaje u mnie egzaminu, cho pr鏏owa豉m wiele razy i naprawd cierpliwie my豉m tymi cudami Sk鏎a g這wy jest po prostu niedomyta i po jakim czasie zaczyna sw璠zie.
Pomagaj tylko p逝kanki ale dopiero zacz窸am do nich wraca. Nawet w dotyku w這sy s inne- grubsze i bardziej mi瘰iste.

28 cudownych lat
Stary 2017-08-15, 12:21   #4506
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

U篡豉m dzi p逝kanki z 逝sek cebuli i nagietka i rozja郾i這 troch odrost Pojawi這 si te na nim troch rudych refleks闚- co prawda niewiele i widoczne jedynie w s這鎍u ale to dopiero pierwszy raz...
Jutro kupi szampon i od篡wk Timotei do jasnych w這s闚 (mega rozja郾ia這 mi to kiedy w這sy) i b璠 nadal sk豉da 逝ski z cebuli

28 cudownych lat
Stary 2017-08-19, 14:01   #4507
someonelikeyou2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Znalaz豉m dzi na swojej g這wie jeden BIAΧ w這s.
By豉m w takim szoku, 瞠 a go wyrwa豉m wraz z cebulk.
I uwaga! Pierwsze 6 cm od cebulki to m鎩 naturalny kolor w這s闚, a reszta to bia造 w這s.
A nie farbuj w這s闚 od 3 lat! Jak to mo磧iwe?
Czy to pierwszy siwy w這s? Farbowa豉m w這sy wcze郾iej na blond, ale nie taki jasny...
someonelikeyou2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary Dzisiaj, 06:48   #4508
AAAnka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Cytat:
Napisane przez someonelikeyou2 Poka wiadomo嗆
I uwaga! Pierwsze 6 cm od cebulki to m鎩 naturalny kolor w這s闚, a reszta to bia造 w這s.
Czy to pierwszy siwy w這s? Farbowa豉m w這sy wcze郾iej na blond, ale nie taki jasny...
Jaki "mutant"
Ja natomiast znajduj czasem na g這wie czarne pojedyncze w這sy(moje s koloru 鈔edni/mysi blond). S grube, bardzo b造szcz帷e , lekko pofalowane, grube u podstawy i coraz cie雟ze na ko鎍ach...Nie wiem co to za dziwad這..
Stary Dzisiaj, 08:09   #4509
martaakow
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 333

Cytat:
Widocznie Tw鎩 mieszek w這sowy my郵a, 瞠 czas na siwienie, po czym si obudzi i postanowi jednak produkowa barwnik

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Cytat:
Napisane przez AAAnka Poka wiadomo嗆
Jaki "mutant"
Ja natomiast znajduj czasem na g這wie czarne pojedyncze w這sy(moje s koloru 鈔edni/mysi blond). S grube, bardzo b造szcz帷e , lekko pofalowane, grube u podstawy i coraz cie雟ze na ko鎍ach...Nie wiem co to za dziwad這..
Czasem po prostu takie mutanty si zdarzaj.
Ja gdzie z ty逝 na czubku mam co troche w這sa, kt鏎y jest prawie czarny, sztywny, szorstki i skr璚ony jak spr篹ynka od d逝gopisu, przy czym absolutnie nie przesadzam w opisie.
Jak dorasta do ok. 2 cm, wyczuwam go przy przeczesywaniu w這s闚 palcami i wyrywam. Ale zawsze odrasta w tym samym miejscu
martaakow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary Dzisiaj, 08:39   #4510
someonelikeyou2
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 67

Mi takie grube ciemne szorstkie w dotyku, wr璚z nawet pokarbowane w這sy te si zdarzaj. Rzadko bo rzadko ale s
someonelikeyou2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary Dzisiaj, 10:40   #4511
gothka152
Zakorzenienie

GG do gothka152

Cytat:
Ja mam tak samo Mam te swoje 4 cm odrostu a potem jest siwy i farbowany

M鎩 t nauczy si ple嗆 francuzy Mam wi璚 aktualnie ciemno-rud przeplatank na w這sach
Mia豉m dzi zapisa si do mojej fryzjerki ale nie wiem, czy dam rad wyj嗆 z domu- plecy mnie bol, to chyba korzonki

28 cudownych lat
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-08-21 11:40:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.