Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX) - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 11:56   #1741
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

testuję globalnie J'Adore.
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 12:31   #1742
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Może kiedyś przy okazji na PW albo podczas prywatnej rozmowy Tylko upoważnieni mogą wiedzieć



Znaczy że podoba Ci się ? Bossski jest. Autentycznie nie sugeruję się reklamą, nazwą itd, ale skojarzenia podczas noszenia tego zapachu mam wybitnie randkowe
Elixir... no tak - podoba mi się... Sądząc po opisie Nie miałam okazji poznać, ale klasyk mi się podoba, więć mocniejsza wersja też pewnie przypadnie do gustu.

Ewentualnej rozmawy na temat ksywek nie mogę się doczekać
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Prawda? Wprawdzie paczuli nie czuję ale tak samo ubolewam nad musującymi owockami A flaszka niedługo mi się skończy
A ja mam już tylko maleńką kropelkę. Bandyci! A jest tyle zapachów, które aż sie proszą, żeby im łby poukręcać

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Mam podobne odczucia, wczoraj cały wieczór wwąchiwałam się w nadgarstek usiłując dociec, co też mi ten zapach przypomina... Nie udało się.
Ze względu na kamforową nutę ujawniającą się na mojej skórze kojarzy mi się ze Stella In Two Peony. Ale chyba pozostanę z tym skojarzeniem sama

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Pachnę sobie wiosennie królem słońce
To jest nas dwie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Popłuczynami po planktonie pachnę - w zasadzie żadna różnica, i tak nic nie czuję. Już się pogubiłam, czy ten katar to alergiczny czy przeziębieniowy? Chociaż przy tej temperaturze (przy poruszaniu głową normalnie czuję jak skrzypi) to raczej bedzie z przeziębienia...
Cóż, starość nie radość
Margot Zdrówka życzę!

Pachnę Królem Słońce. I idę testować
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 12:42   #1743
Nadia_12
Raczkowanie
 
Avatar Nadia_12
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 484
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Dzisiaj Ninka - na przywołanie wiosny. Ale muszę przyznać ,że ostatnio jakoś mi się nie chce pachnieć Miałam testować Tygryska, a nawet nie zajrzałam do próbeczki...
Nadia_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 13:13   #1744
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Klasycznie, moje ulubione Hypnose.
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 13:29   #1745
Ata77
Zakorzenienie
 
Avatar Ata77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: "zawsze tam gdzie Ty" ;)
Wiadomości: 8 836
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Lacoste pour femme- globalnie

Lewy nadgarstek - Addict 2
Prawy nadgarstek - Coco Mademoiselle

Refleksja- Coco po 3 godzinach przestaje mnie dusić i jest piękna
Ata77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:05   #1746
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

witam, dzisiaj zapodalam sobie tea for two
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:24   #1747
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
W dodatku dotarła przesyłka z UK z koszulkami Hello Kitty, obudową na telefon Hello Kitty, bransoletką Hello Kitty i kolczykami Hello Kitty i w ogóle
Wow, gratuluję nabytków


Pachnę Euphorią
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 14:27   #1748
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

A ja pachnę dziś Esprit "Conect"
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:47   #1749
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 8 686
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Pachnę trzema zapachami

Zgięcie łokcia Cacharel, Anais Anais kupiłam w ciemno, był za 10 funtów 30 ml, więc co mi szkodziło na początku ładnie pachniał kwiatami, a to lubię, ale teraz tak jakąś starsza damą hmm sama nie wiem co myśleć

Lewy nadgarstek: psiknęłam sie w Bootsie i kupiłam po 20 minutach, juz go raz testowałam, a teraz był w promocji to sobie kupiłam 30ml, Paul Smith Extreme, podoba mi się przypomina mi jakiś zapach, ale nie mam pojęcia jaki

Prawy nadgarstek: Hypnose, Lancome, na początku mocno było czuc passion fruit, ale bardzo lubię, teraz prawie go nie czuć, chyba że z bliska i pachnie chyba wanilia jeszcze kiedyś przetestuje i chyba kupie

a rano na dekolt psiknęłam sie Romance, ale juz go nie czuję
Zmijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:13   #1750
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Pachnę Euphorią
I ja, i ja!
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:28   #1751
Dallale
Rozeznanie
 
Avatar Dallale
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 718
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Chypre Rouge, jedyny Lutek z przesyłki od Kriss_de_valnor (), który mnie zaintrygował. Ostatnio testuję sporo perfum, ale niemalże każde pozostawiają mnie obojętną, a ja chciałabym znowu poczuć te emocje, które towarzyszyły mi podczas poznawania moich zapachowych miłości.
Czerwony Kapturek jest jednakowoż jak światełko w tunelu .
Dallale jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 16:34   #1752
Nadia_12
Raczkowanie
 
Avatar Nadia_12
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Złotoryja
Wiadomości: 484
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Popołudnie spędzam z Aniołkiem. Coś mnie naszło...
Nadia_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:39   #1753
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
I ja, i ja!
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:58   #1754
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Eau de Star było rano
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 17:03   #1755
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Suarti Pokaż wiadomość
Homyku, czytalam, ze mieszkalas kiedys w niemczech :

Adlerholz (Aquilaria agallocha), auch Oud, Agaro, Aloeholz oder Jinko genannt, stammt aus der Familie der Seidelbastgewächse (Thymelaceae). Es ist ein äußerst seltener und kostbarer, wohlriechender Räucherstoff, er stammt vom Aloebaum, einem immergrünen Gewächs, das in den Bergen von Assam in Indien, in Kambodscha, Indonesien, ganz selten auch in Thailand oder Vietnam wächst. Das frische Holz ist weich, leicht, elastisch und gilt nicht als besonders wertvoll.
Als kostbares Räucherwerk sowie für die Parfümindustrie wird das Holz erst interessant, wenn es 50 bis 80 Jahre alt und von Pilzen befallen ist. Je weiter der Pilzbefall fortgeschritten ist, desto duftender und damit hochwertiger wird das Holz. Die höchste Qualität stammt jedoch von abgestorbenen Bäumen, bei denen sich der Fermentationsprozeß über mehrere hundert Jahre hinweg vollzogen hat. Sie enthalten die größte Menge an Aloeholz - eine dunkle, stark duftende Substanz im Innern des Stammes, aus welcher auch das kostbare und hochpreisige Agaröl (haloud) gewonnen wird. Dieses war in arabischen Ländern schon vor den Zeiten des Aftershaves ein begehrter Männerduft und diente zur Beduftung von Haaren und Bärten. Weltweit wird es in hochwertigen Parfüms verarbeitet.
In Japan unterscheidet man sechs verschiedene Qualitäten von Aloeholz, wobei das teuerte, Kyara genannt, weit über dem Goldpreis gehandelt wird.
Jinko, der japanische Name des Aloeholzes, stammt von seiner Eigenschaft, schwerer als Wasser zu sein, er bedeutet "das sinkende Holz". Je schwerer - und dunkler - es ist, desto höher die Qualität.
Aloeholz ist aus der Geschichte und Gegenwart arabischen und asiatischen Räucherwerks nicht wegzudenken. Es verbreitet einen solch vielseitigen, aromatischen und köstlichen Duft, daß es besonders zu den wichtigen Gelegenheiten des religiösen wie gesellschaftlichen Lebens geräuchert wird, ebenso wie zur geistigen Versenkung und zur Ehre der Götter. Es ist elementarer Bestandteil des edelsten japanischen Räucherwerks, arabische Frauen beduften ihre Kleider und Körper mit Ud, um ihrem Geliebten zu gefallen.
Schon in der Antike benutzten Könige und Königinnen das feine Holz um in seinem aufsteigenden Rauch ihre Gewänder, Haare und den Bart zu parfümieren und die Gemächer zu beduften
Es wird aber auch für Räucherstäbchen und Räucherkugeln, Räuchersachets usw. verwendet. Man sagt, Sandelholz sei der Duft für Anfänger, Adlerholz aber ein Juwel für Eingeweihte.
Aloeholz gilt unter anderem als anregend, anti-asthmatisch, stärkend und lustvoll stimmend. Auch soll es gegen Durchfall, Rheuma, Gicht und sogar bei Lähmungen wirksam sein.
Der Duft des Aloeholzes ist einzigartig. Er reicht von balsamisch-süß bis würzig-bitter und scheint immer neue Duftnoten hervorzubringen. Der köstliche Wohlgeruch reinigt die Seele, lenkt die Aufmerksamkeit der Götter auf uns und entführt uns in die tieferen Mysterien des Seins.
Aloeholz läßt sich gut mit Weihrauch und Sandelholz verräuchern. Meistens wird Adlerholz jedoch alleine geräuchert, um seinen Duft ganz aufzunehmen.

Drewno agarowe - inne nazwy: oud, agar, drewno aloesowe, jinko, pochodzi z rodziny wawrzynkowatych. Jeden z najcenniejszych i zarazem najrzadszych surowców perfumeryjnych, pochodzący z drzewa aloesowego, wiecznie zielonej rośliny rosnącej w górach indyjskiego stanu Assam, Kambodży, Indonezji, bardzo rzadko Tajlandii i Wietnamu. Świeże drewno jest miękkie, lekkie, elastyczne i ma niewielką wartość.
Cennym kadzidłem, jak i surowcem dla przemysłu perfumeryjnego drewno staje się dopiero kiedy przez 50 - 80 lat porasta je grzyb. Im dalej posunięta jest mikoza, tym wyższą wartość ma drewno. Najcenniejsze jest jednak drewno obumarłych drzew, których proces rozkładu trwa setki lat. To właśnie najbardziej wartościowe drewno aloesowe - ciemna, pochodząca z wnętrza pnia substancja o intensywnym zapachu, z której wyrabia się cenny olej agarowy. W krajach arabskich był on znanym męskim pachnidłem używannym także do nacierania włosów i bród jeszcze przed epoką wód kolońskich. Obecnie używany przez przemysł perfumeryjny na całym świecie.

W Japonii rozróżniane jest sześć różnych rodzajów drewna aloesowego, a najdroższy z nich zwany kyara jest znacznie cenniejszy od złota.
Jinko - japońska nazwa drewna agarowego pochodzi od jego szczególnej cechy i oznacza "tonące drewno", gdyż jest ono cięższe od wody. Im ciemniejsze i cięższe - tym lepsza jego jakość i wyższa wartość.




To nie cały tekst, ale pisałam na chybcika. Na razie zmykam na zakupy.

Suarti, dziękuję Ci bardzo.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 17:22   #1756
restless
Raczkowanie
 
Avatar restless
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 375
GG do restless
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

pachnę mega killerem o nazwie Chique

nawrót depresji,dodaje sobie sił czyms charakternym,butla Poison świeci pustkami,
na nowe nie mam funduszy ani sumienia pokazywac sie z nową perfumową przesylką-90% rodzinnej poczty to moje perfumy i staniki

rano najchętniej kąpie się w Mitsouko,kąpałabym się w czyms skórzano-papieroso-pieprznym,ale nie potrafie nie oszczędzac próbek

wieczorem tez bedą szypry,ale lżejsze,jeszcze nei wiem jakie,ale bedą napewno
próbowalam się otumanic przez snem jakims slodziakiem,ale nie lubię i juz (jedyne co akceptuje to L'Instant)-nie moge spac,a jak juz to budzę sie co godzine i nei mogę zasnąć,fuck

ale czuję ze forumowe,ślaskie spotkanie mnie uleczy,a napewno podleczy
__________________
Wątek Rudowłosych Wizażanek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=202470


Poszukuję starych zapachów Guerlain !!!


restless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 17:39   #1757
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

dzis Dolce Vita. Nie otwierali okien jak przy Angel (dwa psiki) wiec chyba latwiej strawialne wydaja sie im te perfumy.

obleca na cieplejsze dni, upewniam sie w przekonaniu, ze moj zakupiony promocyjnie flakonik jest 1szym i ostanim
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:04   #1758
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Restless Oby Ci się humor poprawił

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
dzis Dolce Vita. Nie otwierali okien jak przy Angel (dwa psiki) wiec chyba latwiej strawialne wydaja sie im te perfumy.
Ale rozkoszni

Do globalnie użytego Króla Słońce dołączyła Paris Hilton (ale zestawienie! ) na nadgarstku. Zupełnie przeciętny zapach.
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:16   #1759
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Na wieczor Statkus
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 18:19   #1760
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość

Ale rozkoszni

Do globalnie użytego Króla Słońce dołączyła Paris Hilton (ale zestawienie! ) na nadgarstku. Zupełnie przeciętny zapach.
Mialam ~Paris - just me i takie bylo 'nie moje'. Swiezyna.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:23   #1761
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Palisander Mój Kochany
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:42   #1762
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez Dallale Pokaż wiadomość
Chypre Rouge, jedyny Lutek z przesyłki od Kriss_de_valnor (), który mnie zaintrygował. Ostatnio testuję sporo perfum, ale niemalże każde pozostawiają mnie obojętną, a ja chciałabym znowu poczuć te emocje, które towarzyszyły mi podczas poznawania moich zapachowych miłości.
Czerwony Kapturek jest jednakowoż jak światełko w tunelu .
chcialabym tak ja tez duzo testuje ale u mnie jest odwrotnie. chcialabym posiadac wiekszosc z tego co testuje.....

nadal tea for two ale zaraz bedzie histoire mauboussin.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:46   #1763
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Mialam ~Paris - just me i takie bylo 'nie moje'. Swiezyna.
Ja testuję EDP. Nuta głowy jest fajna - takie jabłuszko, ale później to już nuda, sztampa, frutifloral-kfiatkisratki
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:47   #1764
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Belle en Rykiel
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:48   #1765
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 037
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Testowo Herba Fresca. Po bloterkowym teście w Sephorze wydawało mi się, że jest ładniejsza. Wiem, papierek...

Edit:
w sobotę wieczorem testowałam Very Irresistible i, jakby to powiedzieć delikatnie, nie wzbudził mojej sympatii. Mąż go jednak skomplementował (że też on nie ma wyczucia, co komplementuje).
A było to tak: VI zapodałam wieczorem i po kilku godzinach nie czułam już nic, a na pewno nie różę z początku, tylko odrobinkę takiej nijakiej bazy, "praniowej". Otóż, M. wraca rano z pracy, całuje mnie na dzień dobry, zaciąga się i mówi, że pięknie pachnę różami i że to najładniejsze perfumy, jakich ostatnio używałam (no a ja nic już nie czułam). Nawet przez jakiś czas wydawało mi się, że może mi się to przyśniło, ale nie. Pytałam przed chwilą i rzeczywiście coś takiego miało miejsce. Jednak bestia ma dobry węch

Edit 2: ooo, jak mogłam Sabbath, odwaliłaś kawał dobrej roboty I rzeczywiście, niesamowicie to brzmi. Nie znam chyba żadnego zapachu z aoud w składzie...
__________________

Joga z rana jak śmietana.

Edytowane przez agnyska81
Czas edycji: 2008-02-25 o 19:56
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:45   #1766
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Dziś globalnie Ouarzazate.
Najbardzej mi się podobał w okresie fascynacji Shalimar (jest w pewnym sensie podobny). Teraz ze zdziwieniem stwierdzam, że chyba fascynacja Ouarzazate odeszła razem z Shalimarem... Nie muszę go mieć. Owszem, b.ładny - herbata i kadzidło - ale jakiś ciężki, przytłaczający, nieporywający
Tu jestem! Mnie wybierz! (;
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Cennym kadzidłem, jak i surowcem dla przemysłu perfumeryjnego drewno staje się dopiero kiedy przez 50 - 80 lat porasta je grzyb. Im dalej posunięta jest mikoza, tym wyższą wartość ma drewno. Najcenniejsze jest jednak drewno obumarłych drzew, których proces rozkładu trwa setki lat.
Sabbath, ukłony za tłumaczenie. Czytając opis, z każdą linijką oczy robiły mi się coraz bardziej maślane - niesamowite!

---

HdE, nadgarstkowo Amour (w Sephorze widziałam w promocji 30ml za 145zł i czuję że znowu jestem chora) i Equus, który spodobał się tżtowi (co jest o tyle istotne, że na czarną Manię biedak kicha jak szalony).
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 19:55   #1767
taiwa
Zadomowienie
 
Avatar taiwa
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 080
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Nadal Flowerbomb, normalnie jestem w ciągu
__________________
taiwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:13   #1768
Mendosita
Zakorzenienie
 
Avatar Mendosita
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 207
GG do Mendosita
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
Mnie zdecydowanie przypomina Narciso edt, z którego zabrano większość piżma
Nie znam Narciso ani Stelli, do której ktoś porównywał Gucia, więc możliwe, że jest on podobny do czegoś jeszcze Ale nie podoba mi się, a właściwie gorzej: jest mi zupełnie obojętny.
Pachnę wiśniowym kremem do rąk.

Spokojnej nocy życzę wszystkim.
Mendosita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:13   #1769
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

pachnialam sliczne plynem do kapieli Cherry-Almond ale teraz sie natluszczam i wazelina zabija wszystko.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 20:21   #1770
irkax
Zakorzenienie
 
Avatar irkax
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 717
Dot.: Czym dziś pachniesz, Wizażanko? (XIX)

Dzisiaj cały dzień Innocent
__________________

irkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:05.