Nina Ricci Belle de Minuit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-25, 22:30   #1
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360

Nina Ricci Belle de Minuit


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61904756 kto poluje?

Edytowane przez Smoczyca
Czas edycji: 2005-08-25 o 23:22 Powód: poprawiłam link :)
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-25, 23:25   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: belle de minuit

To ten słynny pan, co śledzi fora i wystawia poszukiwane perfumy po horrendalnych cenach miał juz jedną Belle, ale za niższą cenę to było, widzę że już stawka wyższa
Nic od niego nie kupię, choćby miał perfumy spowite w złotogłów
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 06:41   #3
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

No rzeczywiście, gość jest niezłym cwaniakiem i ma "wyczucie rynku". Pozostaje mi tylko cieszyc się, że ja kupiłam te tańszą...
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 07:39   #4
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Smile Dot.: belle de minuit

Hybris , a za ile udało Ci się kupić ?

Ja tylko tak się zastanawiam , pamiętam kiedy wyszedł ten zapach [ wieki temu ] ten zapach pomimo lat ma tak samo intensywny zapach pierników ?
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 08:05   #5
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Neuilly, kupiłam za 150 plus przesyłka, mój obecny Belle nir wygląda na zwietrzały absolutnie, a ten, który kupiłam u tego gościa powinien przyjść dzisiaj - jak tylko sprawdzę - zaraportuję
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:08   #6
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: belle de minuit

Nieźle wywindował cenę ...teraz to juz sama nie wiem czy go kupić.

Hybrisku jak tylko dostaniesz paczke, to melduj co i jak
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:09   #7
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: belle de minuit

Zaraportuj koniecznie ! Boże , ale smaka mi zrobiłyście tym linkiem , sama nie wiem czy kupić czy nie .... siedzę i się gapię na ten link . Kurczę Nie wiem ... Hybris , jak przyjdzie paczka od razu pisz !!!
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 09:10   #8
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: belle de minuit

Ach , a to jest produkt czy tester ? Bo on nic nie pisze , a pudełka na zdjęciu nie ma
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:31   #9
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Ach , a to jest produkt czy tester ? Bo on nic nie pisze , a pudełka na zdjęciu nie ma
produkt,bynajmniej tak wyglada...
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:33   #10
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: belle de minuit

Hybrisku, gosciu pisze ze towar pochodzi z jego perfumerii, wiec chyba bedzie na to faktura Ciekawe jak udokumentowalby przed skarbowka nagla podwyzke...bo przeca nie wahaniami kursowymi
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 09:39   #11
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez Benita5
Hybrisku, gosciu pisze ze towar pochodzi z jego perfumerii, wiec chyba bedzie na to faktura Ciekawe jak udokumentowalby przed skarbowka nagla podwyzke...bo przeca nie wahaniami kursowymi
Benito, juz wszystko jasne- aukcja jeszcze trwa, tylko ten link był nieprawidlowy. Serdeczne dzięki za info, ale na razie poczekam na relację Hybris
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-26, 09:49   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Ja tylko tak się zastanawiam , pamiętam kiedy wyszedł ten zapach [ wieki temu ] ten zapach pomimo lat ma tak samo intensywny zapach pierników ?
Neuilly to wcale nie było takie wieki temu, zapach wyszedł w 200o roku, czyli jak na perfumy całkiem niedawno moja Belle de Minuit ciągle pachnie obłędnie intensywnie. Na mojej skórze trzyma się nieźle, ale większość ludzi narzeka na nietrwałość przyrównując ją do mgiełek do ciała
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 10:12   #13
Benita5
Raczkowanie
 
Avatar Benita5
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 360
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Na mojej skórze trzyma się nieźle, ale większość ludzi narzeka na nietrwałość przyrównując ją do mgiełek do ciała

Tak kajam sie to ja zarzucałam nietrwałość Belle de minuit...ale nietrwały jest także Feminite de bois a i tak je kochamy i używamy. Sa pewne zapachy których uroda jest tak nietuzinkowa że dodatkowa aplikacja to tylko frajda i wybacza im sie ulotność
Benita5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 10:41   #14
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Neuilly to wcale nie było takie wieki temu, zapach wyszedł w 200o roku, czyli jak na perfumy całkiem niedawno moja Belle de Minuit ciągle pachnie obłędnie intensywnie.
No tak . Chyba przez to , że zawsze ich było jakoś tak ... mało w sprzedaży ubzdurałam sobie , że Belle de minuit są jakieś strasznie stare i zakurzone , a to faktycznie było no , niedawno .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 11:38   #15
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Dziewczynki, napiszę jak tylko je dostanę, ale z góry uprzedzam, że to może nastąpić dopiero po południu, bo mój listonosz-paczkowiec zawsze przychodzi do mnie na końcu.

p.s. podziwiam wasze opanowanie, że ta aukcja jeszcze wisi
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 12:28   #16
neuilly.
Rozeznanie
 
Avatar neuilly.
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 796
Dot.: belle de minuit

Cytat:
mój listonosz-paczkowiec zawsze przychodzi do mnie na końcu.
To ty się ciesz ! Do mnie ostatnio listonosz przyszedł i dzwonił namolnie w sobotę za dziesięć ósma rano ! Mój TŻ chciał mnie zabić .
__________________
'' Szczęście jest jak motyl . Gdy gonisz go - odlatuje . Gdy zajmujesz się czymś innym - niespodziewanie siada Ci na ramieniu '' .
neuilly. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-26, 22:39   #17
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez neuilly.
Ach , a to jest produkt czy tester ? Bo on nic nie pisze , a pudełka na zdjęciu nie ma
To był tester bez pudełka - pisałam maila do faceta. Nawet zdecydowałam sie kupic, ale włączyłam komp o 22 .25 , a o 22 z minutami ktoś go kupił .....no i się spóźniłam
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 08:30   #18
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez geonia
To był tester bez pudełka - pisałam maila do faceta. Nawet zdecydowałam sie kupic, ale włączyłam komp o 22 .25 , a o 22 z minutami ktoś go kupił .....no i się spóźniłam
i kto tu jeszcze dwa dni temu gorszył się, jak można kupić 2 flakony jednego dnia?

Rzeczywiście, mało się spóźniłaś, bo belle zeszła o 22.21. No, ale myślę, że koleś może mieć i następne, więc po prostu trzymaj rękę na pulsie i jak chcesz, to myślę, że Ci się uda ją zdobyc
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 08:33   #19
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Aha, moja Belle jeszcze nie dotarła, dostałam za to maila od gościa - miał wysłać wczoraj. Tak że raport z oględzin zdam, jak wreszcie znajdzie się u mnie.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 08:41   #20
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez hybris
i kto tu jeszcze dwa dni temu gorszył się, jak można kupić 2 flakony jednego dnia?

Rzeczywiście, mało się spóźniłaś, bo belle zeszła o 22.21. No, ale myślę, że koleś może mieć i następne, więc po prostu trzymaj rękę na pulsie i jak chcesz, to myślę, że Ci się uda ją zdobyc
Ja wczoraj w perfumerii też kupilam dwa i ......wiesz co? nawet mi ręka nie zadrżała
Chyba wpadłam w nałóg ................:rolleyes : .............. .........


Jeśli kupię Bellę to też w ciemno, a niech tam Mira Bai piękna, wiec może tu tez dopisze mi szczęście
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 09:28   #21
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez geonia
Ja wczoraj w perfumerii też kupilam dwa i ......wiesz co? nawet mi ręka nie zadrżała
Chyba wpadłam w nałóg ................:rolleyes : .............. .........


Jeśli kupię Bellę to też w ciemno, a niech tam Mira Bai piękna, wiec może tu tez dopisze mi szczęście
Geoniu, hehe, wyrabiasz się Co do belle, to jak znajdę jakąś pustą fioleczkę, to Ci zrobię z mojej próbkę, przynajmniej będziesz wiedziała, czy to obiekt pożadania, czy tylko "gonienie króliczka"
I przyznaj mi się zaraz, co poza Celine kupiłaś wczoraj w Sephorze
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 09:37   #22
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez hybris
Geoniu, hehe, wyrabiasz się Co do belle, to jak znajdę jakąś pustą fioleczkę, to Ci zrobię z mojej próbkę, przynajmniej będziesz wiedziała, czy to obiekt pożadania, czy tylko "gonienie króliczka"
I przyznaj mi się zaraz, co poza Celine kupiłaś wczoraj w Sephorze
Oj, hybrisku byłabym wdzięczna za próbeczkę

Oprócz Celine kupiłam jeszcze Madnes Choparda , wzięłam też do przetestowania Eau de Marveilles Hermesa i fiolkę z Alchimie Rochas ........
geonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:30   #23
senta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez hybris
Aha, moja Belle jeszcze nie dotarła, dostałam za to maila od gościa - miał wysłać wczoraj. Tak że raport z oględzin zdam, jak wreszcie znajdzie się u mnie.
No i jak perfumy,no i jak???? Pisz hybris bo ja tez kupilam i baaardzo chcialabym wiedziec co mnie czeka..
senta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 08:48   #24
Alienor
Raczkowanie
 
Avatar Alienor
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 48
Dot.: belle de minuit

Sorki. Ja obok tematu. Często Wam się zdarza kupować kosmetyki przez internet? Na aukcjach? Jesteście zadowolone z takowego sposobu zakupów?
Jak z cenami w porównaniu do perfumerii?
Alienor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:04   #25
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez senta
No i jak perfumy,no i jak???? Pisz hybris bo ja tez kupilam i baaardzo chcialabym wiedziec co mnie czeka..
Senta, wczoraj dostałam awizo, dziś pójdę odebrać. A więc to Ty sprzątnęłaś drugą belle
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:12   #26
elve
Rozeznanie
 
Avatar elve
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 990
Dot.: belle de minuit

Alienor, ja kupuję praktycznie wyłącznie przez internet (z wyjątkiem sytuacji takich jak z moim ukochanym Scent Sheer, którego nigdzie nie ma, nawet na allegro, i którego dziś lub jutro kupię w Sephorze) i jestem bardzo zadowolona - oszczędność jest ogromna, satysfakcja taka sama... i ten dreszczyk emocji, kiedy czekasz na paczkę
elve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:16   #27
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Sorki. Ja obok tematu. Często Wam się zdarza kupować kosmetyki przez internet? Na aukcjach? Jesteście zadowolone z takowego sposobu zakupów?
Jak z cenami w porównaniu do perfumerii?
Alienor, bardzo często kupuję na aukcjach. I dlatego, że aukcje mam pod ręką - bo pracuję dużo na komputerze, więc jaki to problem włączyć internet? poza tym lubię polować na okazje.Uważam też, że drogeryjne ceny kosmetyków są zbójeckie, więc jeśli mogę coś znaleźć taniej, to korzystam z tej możliwości. Kupuję raczej na aukcjach, niż w sklepach internetowych, mam na Allegro sprawdzonych sprzedających, bo w sumie na Allegro kupuję już prawie 4 lata... Poza tym znam się na kosmetykach na tyle dobrze, żeby odróżnić oryginał od podróby, więc ryzyko wpadki jest niewielkie.
Pytasz, jak to wypada cenowo - nieporównywalnie lepiej na korzyść internetu. Mój ulubiony przykład, to puder Satine de Chanel (sezonówka), który kupiłam 1,5 roku temu - w Sepchorze chcieli za niego 252 zł, na Allegro kupiłam za 100
Oczywiście, zawsze powtarzałam i powtarzam, że na Allegro trafiają się okazje, ale nie ma co liczyć na cuda - czyli nie istnieje Chanel nr 5 za 49.90 ani tusz Diorshow za 17.49 - trzeba zachować zdrowy rozsądek, bo, jak wszędzie, na Allegro tez nie brakuje oszustów. Jeśli weźmie się na to poprawkę - na Allegro naprawdę niezłe skarby można upolować
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 09:31   #28
senta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez hybris
Senta, wczoraj dostałam awizo, dziś pójdę odebrać. A więc to Ty sprzątnęłaś drugą belle
Ano oprzec sie nie moglam!
Podobnie jak Ty,wczoraj dostałam awizo i dzis odbieram,ale moze poczekam az Ty to zrobisz pierwsza

Zartuje,ryzyk-fizyk



Ja raczej nie kupuje na allegro,nawet konta tam nie mam.Jestem podejrzliwa jak cholerka
senta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 15:17   #29
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: belle de minuit

No to melduję posłusznie, że już odebrałam - rzeczywiście jest to tester, ale na oko niczym od produktu się nie różni. Myślę, że zapach też będzie ok, na wieczór planuję test - na jedną łapę psik z mojego flakonu, na drugą z tego zakupionego, ale nie spodziewam się jakichś nieprzyjemnych niespodzianek
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:41   #30
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: belle de minuit

Cytat:
Napisane przez Alienor
Sorki. Ja obok tematu. Często Wam się zdarza kupować kosmetyki przez internet? Na aukcjach? Jesteście zadowolone z takowego sposobu zakupów?
Jak z cenami w porównaniu do perfumerii?
To zależy co Nie kupuję na allegro kosmetyków pielęgnacyjnych ani tuszy do rzęs - w przypadku selektywnej pielęgnacji bardzo ciężko stwierdzić czy kosmetyk nie jest przeterminowany - data jest tajemniczo zakodowana...
Za to lubię kupować kolorówkę na allegro - tu można trafić na niezłe okazje, a ja mam dobrą pamięć do linii makijażowych, dat wypuszczenia i nie boję się raczej kupować
Za to bardzo nałogowo kupuję na allegro perfumy, to pasja, mania i obsesja - regularnie przeglądam aukcje i zawsze ale to zawsze coś wypatrzę tak jest dużo taniej. Kupuję też zapachy, których nie ma w Polsce, zapachy, które zostały już wycofane z naszego kraju. I też uwielbiam ten dreszczyk emocji, zwłaszcza gdy się kupuje w ślepo
W tradycyjnych perfumeriach zapachy kupuję tylko wtedy gdy nie ma ich na allegro czy perfumeriach internetowych, albo gdy ceny są mocno obniżone, czasem daję się skusić na jakiś fajny zestaw

Chyab jestem trochę uzależniona od zakupów przez internet...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.