Blizny po skinorenie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-08, 18:56   #1
tamageochi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17

Blizny po skinorenie.


szukałam na forum ale nie znalazłam konkretnej odpowiedzi, jeśli było to przepraszam. A więc zacznę od początku. w maju zrobiło mi się coś dziwnego na policzku takie kilkanaście krostek w jednym miejscu. poszłam z tym do dermatologa i przepisał mi maść skinoren i nie powiedział nic, że mam skórę chronić filtrami itd. więc ja, niczego nie świadoma smarowałam policzek skinorenem i biegałam tak sobie po słońcu (i to dość mocnym bo to wakacje były). po jakimś czasie te pryszcze zniknęły ale zostały okropne czerwone plamki, a nawet takie jakby ubytki w skórze. Od kąd zaczęłam czytać wizaż już wiem, że to prawdopodobnie dlatego, że nie stosowałam filtrów. Jak myslicie mogę się tego w jakiś sposób pozbyc?? bo już powoli trace nadzieję, nie chcę mieć takiego policzka do końca życia Pomóżcie!!
tamageochi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:38   #2
chuda89
Raczkowanie
 
Avatar chuda89
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 156
Dot.: Blizny po skinorenie.

No cóż, racja na 99% to wina słońca, możliwe że to blizna zanikowa, jedna jak na twoim miejscu wybrała się do p. dermatolog
chuda89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 20:52   #3
tamageochi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17
Dot.: Blizny po skinorenie.

Dzięki już się bałam, że nikt mi nie odpisze.
Myślałam, że poradzi mi ktoś jakiś sposób, żebym sama mogła coś z tym zrobić, bo po tym zdarzeniu jakoś nie mam zaufania do dermatologów No ale pewnie będę zmuszona się do jakiegoś udać.
tamageochi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 10:54   #4
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Blizny po skinorenie.

Cytat:
Napisane przez tamageochi Pokaż wiadomość
Dzięki już się bałam, że nikt mi nie odpisze.
Myślałam, że poradzi mi ktoś jakiś sposób, żebym sama mogła coś z tym zrobić, bo po tym zdarzeniu jakoś nie mam zaufania do dermatologów No ale pewnie będę zmuszona się do jakiegoś udać.

Nie powinnas nic robic na wlasna reke,wybierz sie do specjalisty-ocen Jego rzetelne podejscie na bazie informacji jakie Ci przekaze i na ile Toba sie zainteresuje.Nie skreslaj nikogo na starcie

Watek idzie na Dermatologie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 20:07   #5
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Blizny po skinorenie.

hmm jezeli te blizny nie sa glebokie i np chcesz sprobnowac najpierw jakiejs kuracji domowej to proponuje sie zaopatrzyc w cepan (masc cebulowa) Ja mam na policzkach takie niewielkie blizny potradzikowe (wlasciwie to mialam ) i bardzo dobrze sie tym leczy. Warunek.. miejsce musi byc "zabliznione".. nie moze to byc rana. Jedyny minus to nieprzyjemny zapach masci hehe ..polecam na noc :P
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.