...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::... - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-06, 14:19   #871
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
No wlasnie problem w tym ze nie wiadomo czy ten produkt bedzie oryginalnym bo na stronie GHD website checker wpisujac adres sklepu polskiego GHD-polska pojawia sie komunikat:
"Uwaga, strona nieautoryzowanego/nieznanego dostawcy"
Owszem ale o autentyczności mowi nam hologram i kod a nie strona z jakiej pochodzi. W koncu moze kupuja hurtowo i sprzedają w Polsce? Pośredniczą w zakupie zarabiając np na nizszej cenie przy kupnie hurtowym? No nie wiem. Gdyby nie ban moze ktos bezposrednio z ghd polska by się wypowiedział.

A któraś z Was mogłaby mi doradzic odnośnie scarlet badź gold? Chciałabym dzisiaj zamowić i wtedy dam Wam znac odnosnie oryginalnosci jak i tego jak sprawuje sie prostownica
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 14:43   #872
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Owszem ale o autentyczności mowi nam hologram i kod a nie strona z jakiej pochodzi. )
Ale pomysl logicznie jesli zamowisz i okaze sie ze nie jest ona oryginalna (mimo ze placisz cane jak za normalna) to myslisz ze oni zwroca Ci pieniadze
Nie wiem w jaki sposob Ty dokonujesz zakupow ale ja wszystko kupuje jedynie z wiarygodnych zrodel wlasnie dlatego ze nie mam czasu ani ochoty sprawdzac kto mnie nabiera a kto nie. Jesli ten dystrybutor oferuje faktycznie prostownice GHD to uwazam ze zadbalby o to by jego adres strony internetowej widnial jako autoryzowanego dostawcy...
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 14:56   #873
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Ale pomysl logicznie jesli zamowisz i okaze sie ze nie jest ona oryginalna (mimo ze placisz cane jak za normalna) to myslisz ze oni zwroca Ci pieniadze
Nie wiem w jaki sposob Ty dokonujesz zakupow ale ja wszystko kupuje jedynie z wiarygodnych zrodel wlasnie dlatego ze nie mam czasu ani ochoty sprawdzac kto mnie nabiera a kto nie. Jesli ten dystrybutor oferuje faktycznie prostownice GHD to uwazam ze zadbalby o to by jego adres strony internetowej widnial jako autoryzowanego dostawcy...
Tak zwrócą bo mam do tego prawo przy zawieraniu umowy przez internet. Prawo konsumenta? Z reszta wystarczyło przeczytać regulamin...

2.
Na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny zgodnie z art.2 ust.1, konsument ma możliwość dokonania zwrotu zakupionego i zapłaconego przy odbiorze przesyłki towaru w terminie 10 dni od daty jego odebrania. W tym celu należy złożyć pisemne oświadczenie o

3.
odstąpieniu od umowy zawartej na odległość. W razie odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba ze zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. W przypadku niespełnienia wyżej wymienionych warunków, towar nie zostanie przyjęty. Zwrot towaru powinien nastąpić niezwłocznie nie później niż w terminie 14 dni. Zwrotowi wraz z towarem podlegają również produkty, które dołączone były do niego jako gratisy


I nie bronie tutaj nikogo. Po prostu chcę kupić towar oryginalny nie czekając na przesyłke z zagranicy tym bardziej, że nie chce korzystać z karty kredytowej. Poza tym chyba ktoś juz kupował i sprawdzął towar ze stronka ghd.

Mimo wszystko mam dylemat gdzie zamówić dlatego napisałam tutaj...

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2013-02-06 o 14:58
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 16:30   #874
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Owszem ale o autentyczności mowi nam hologram i kod a nie strona z jakiej pochodzi. (...) Chciałabym dzisiaj zamowić i wtedy dam Wam znac odnosnie oryginalnosci jak i tego jak sprawuje sie prostownica

Skoro mają kody i hologramy, które sprawdzamy, wpisując je bezpośrednio na stronie to żadna firma nie ryzykowałaby oszustwa, to przecież byłaby naprawdę "grubsza" sprawa. Mam dokładnie takie samo podejście.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 17:09   #875
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Czyli rozumiem, że strona pro sprzet tez sprzedaje podróbki bo również wyskakuje komuniat na oficjalnej stronie ghd o nieznanym sprzedawcy?

rozowa z LF niestety wyprzedana kupował ktos na tej stronie? Jak wyglada cala procedura?
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 17:57   #876
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
hymm a to cos złego ze ghd-polska jest dystrybutorem? Rozumiem, że marketing kiepski ale w końcu sprzedają oryginalny produkt?

Nie współpracuję z tą firmą. Po prostu ponad rok zastanawialam sie nad kupnem ale nigdy w zyciu nic z zagranicy nie kupowałam dlatego odwlekałam kupno... a w Niemczech w sklepie widziałam je po 199 euro. A teraz jest w Polsce dystrybutor i to nie z kosmicznymi cenami. No ewentualnie jest jeszcze strona ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠

Nie ukrywam ze na LF bardzo mi sie podoba Pink Cherry Blossom Styler no i cena przystępna jednak mozna ja kupic tylko karta kredytowa czyz nie? no i co z wtyczką?

Pozdrawiam
No właśnie o to chodzi, że to nic złego. Za to jest czymś złym kłamanie, że jest się oddziałem wcale nim nie będąc i wprowadzanie ludzi w błąd. Tak samo złe jest dyktowanie ludziom co mają pisać na forum - to jest po prostu nie uczciwe i to nie jest nagonka na polskiego sprzedawcę tylko sprzeciw wobec negatywnych działań. Nie chcę robić z igły wideł, ale reakcja tego Pana na moje sprostowanie, że nie są oddziałem zagranicznej spółki dość mocno mnie zdziwiła dlatego zlikwidowałam skrzynkę na którą do mnie pisał i napisałam mu to tutaj, bo nie zamierzam być jego łącznikiem na forum piszącym to co on chce. Takim działaniom mówię nie. Po prostu.


O wtyczkę się nie martw Z zewnątrz jest brytyjska, ale w środku jest schowana normalna także wystarczy tylko odkręcić śrubkę, żeby się do niej dostać. Ja nawet nie potrzebowałam śrubokrętu, nożem z okrągłą końcówką dałam radę
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 18:15   #877
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że to nic złego. Za to jest czymś złym kłamanie, że jest się oddziałem wcale nim nie będąc i wprowadzanie ludzi w błąd. Tak samo złe jest dyktowanie ludziom co mają pisać na forum - to jest po prostu nie uczciwe i to nie jest nagonka na polskiego sprzedawcę tylko sprzeciw wobec negatywnych działań. Nie chcę robić z igły wideł, ale reakcja tego Pana na moje sprostowanie, że nie są oddziałem zagranicznej spółki dość mocno mnie zdziwiła dlatego zlikwidowałam skrzynkę na którą do mnie pisał i napisałam mu to tutaj, bo nie zamierzam być jego łącznikiem na forum piszącym to co on chce. Takim działaniom mówię nie. Po prostu.
Nie zrozumialam dokladnie o co w tych mailach chodzi (bo wyslalas jedynie swoje odpowiedzi) ale pewne jest to ze gdyby to byla firma z klasa to dbalaby o kazdego klienta i staralaby sie wytlumaczyc w jaki sposob dzialaja. Tym bardziej tych proszacych o wyjasnienie informacji droga mailowa . Szkoda bo w taki sposob (zwykla nieprzyjemna odpowiedzia dla jazzmank'i) utracili czesc potencjalnych klientow. Jak to mowia 8/22 . Czyli o sprawnej obsludze przekazemy informacje srednio 8 potencjalnym kilentom. Natomiast bedac niezadowolonym az 22'um
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-06, 18:35   #878
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

a do zakupu potrzebna jest karta kredytowa tak?

To gdzie i jaka polecacie kupic? i wie ktos czy warto kupic ten zestaw scarlet czy lepiej postawic na sama prostownice? Czyms sie roznia w ogole? Bo na temat kazdej jest po prostu ogolnie napisane bez wyrozniania cech prostownic.

Rozwieje wasze wątpliwości odnośnie ghd polska
oto link:
http://www.ghdhair.com/about-ghd/order-information

tylko jak widać adres strony muszą poprawic. Dane się zgadzają. Jeszcze zmienia sposob marketingu i moze nie będzie tak źle Ja zamawiam Dam znac jak dostane cudenko i przetestuję

Buziaki!

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2013-02-06 o 19:46
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:55   #879
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
a do zakupu potrzebna jest karta kredytowa tak?
Jeśli sklep przyjmuje płatności pay pal, to nie musisz mieć karty kredytowej. Ja na pay palu mam zwykłą visę i działa.
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:58   #880
nik1ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Do dziewczyn, ktore zamawialy prostownice z angielskich stron...

Czy po otrzymaniu przesylki musialyscie potem placic jeszcze clo dodatkowo, czy to bylo razem wliczone?

Ja mieszkam w Norwegii i jak zamawiam cos z Anglii na sume powyzej £20 to mi zawsze przychodzi dodatkowo placic, wiec chcialam wiedziec jak to jest kiedy sie zamawia do Pl

Chce zamowic z XXX ale sie jeszcze waham...

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:15 Powód: podejrzenie o reklamę
nik1ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 10:27   #881
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
a do zakupu potrzebna jest karta kredytowa tak?

To gdzie i jaka polecacie kupic? i wie ktos czy warto kupic ten zestaw scarlet czy lepiej postawic na sama prostownice? Czyms sie roznia w ogole? Bo na temat kazdej jest po prostu ogolnie napisane bez wyrozniania cech prostownic.

Rozwieje wasze wątpliwości odnośnie ghd polska
oto link:
http://www.ghdhair.com/about-ghd/order-information

tylko jak widać adres strony muszą poprawic. Dane się zgadzają. Jeszcze zmienia sposob marketingu i moze nie będzie tak źle Ja zamawiam Dam znac jak dostane cudenko i przetestuję

Buziaki!
No i świetnie, że wszelkie wątpliwości się rozwiały. Ja już czekam na moją, będę dawać znać jak się spisuje.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-07, 11:05   #882
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez nik1ta Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, ktore zamawialy prostownice z angielskich stron...

Czy po otrzymaniu przesylki musialyscie potem placic jeszcze clo dodatkowo, czy to bylo razem wliczone?

Ja mieszkam w Norwegii i jak zamawiam cos z Anglii na sume powyzej £20 to mi zawsze przychodzi dodatkowo placic, wiec chcialam wiedziec jak to jest kiedy sie zamawia do Pl

Chce zamowic z XXX ale sie jeszcze waham...
Możesz zamówić z oficjalnej strony ghd norweskiej. I żadnego cła nie płacisz...

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-02-07 o 12:15 Powód: usunięcie linku
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:50   #883
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
No i świetnie, że wszelkie wątpliwości się rozwiały. Ja już czekam na moją, będę dawać znać jak się spisuje.
Ja też czekam Jutro powinna być A jaka wybrałas jesli mozna wiedziec?

Pozdrawiam
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 12:58   #884
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
Ja też czekam Jutro powinna być A jaka wybrałas jesli mozna wiedziec?

Pozdrawiam
Moja tak samo.
Gold classic a Ty?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 14:24   #885
nik1ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Smile Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Możesz zamówić z oficjalnej strony ghd norweskiej. I żadnego cła nie płacisz...
Tak, wiem, ze moge , ale cenowo tu w NO mi wychodzi zaplacic za nia ponad 900 zl :/ wiec probuje kombinowac gdzie indziej, taniej

A ponadto, nie wiem na ktora sie zdecydowac, czy ta GHD Gold jest naprawde lepsza od tej IV? Czy ktos kto wyprobowal dwie moze cos sie na ten temat wypowiedziec?
Ja planuje ja uzywac bardziej do robienia lokow/ fal niz prostowania.
nik1ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 17:05   #886
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez nik1ta Pokaż wiadomość
Do dziewczyn, ktore zamawialy prostownice z angielskich stron...

Czy po otrzymaniu przesylki musialyscie potem placic jeszcze clo dodatkowo, czy to bylo razem wliczone?

Ja mieszkam w Norwegii i jak zamawiam cos z Anglii na sume powyzej £20 to mi zawsze przychodzi dodatkowo placic, wiec chcialam wiedziec jak to jest kiedy sie zamawia do Pl

Chce zamowic z XXX ale sie jeszcze waham...
Musisz się zorientować w swoich krajowych przepisach, bo jak się kupuje z Anglii w Polsce, to jest w obrębie Unii i nie ma cła. Gdybym kupowała z poza UE, to zwolnienie z cła jest do przesyłek o wartości do 150 eur, a jak u Was jest to nie wiem.

Tak jak pisała KarolinaK możesz zamówić z norweskiej strony: http://www.ghdhair.com/no/hair-straighteners
na terenie Norwegii przesyłka bez kosztów i widzę, że do niektórych prostownic dorzucają szczotkę gratis
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 07:05   #887
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Moja tak samo.
Gold classic a Ty?
Też IV mi sie po prostu nie podoba :P
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 08:53   #888
nik1ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

[QUOTE=Jazzmanka;
'' bo jak się kupuje z Anglii w Polsce, to jest w obrębie Unii i nie ma cła. Gdybym kupowała z poza UE, to zwolnienie z cła jest do przesyłek o wartości do 150 eur''

Dzieki za info
nik1ta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:23   #889
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

To super, ciekawe czy będziemy tak samo zadowolone.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez nik1ta Pokaż wiadomość
A ponadto, nie wiem na ktora sie zdecydowac, czy ta GHD Gold jest naprawde lepsza od tej IV? Czy ktos kto wyprobowal dwie moze cos sie na ten temat wypowiedziec?
Ja planuje ja uzywac bardziej do robienia lokow/ fal niz prostowania.
Po prostu ładniej wygląda. Moim zdaniem.
Plus IV od wersji GOLD różni się powłoką. Gold ma złotą, która zapewnia lepszy ślizg po włosach. O czym się właśnie przekonuję, bo moje cudeńko już u mnie.

Pierwsze wrażenie: jestem oczarowana!!! Pełna profeska. Nigdy więcej żadnych innych prostownic. Widać różnicę pomiędzy tymi, których używałam wcześniej a nią. Zabieram się za pierwsze prostowanie, napiszę później o niej więcej.
PS Co do wątpliwości odnośnie oryginalności- nie mam żadnych. Jest naklejka z kodem, oryginalne zapakowanie i instrukcje. Zamówienie z polskiej strony zdecydowanie było dobrym pomysłem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-02-08 o 12:03
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 17:00   #890
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
To super, ciekawe czy będziemy tak samo zadowolone.

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------



Po prostu ładniej wygląda. Moim zdaniem.
Plus IV od wersji GOLD różni się powłoką. Gold ma złotą, która zapewnia lepszy ślizg po włosach. O czym się właśnie przekonuję, bo moje cudeńko już u mnie.

Pierwsze wrażenie: jestem oczarowana!!! Pełna profeska. Nigdy więcej żadnych innych prostownic. Widać różnicę pomiędzy tymi, których używałam wcześniej a nią. Zabieram się za pierwsze prostowanie, napiszę później o niej więcej.
PS Co do wątpliwości odnośnie oryginalności- nie mam żadnych. Jest naklejka z kodem, oryginalne zapakowanie i instrukcje. Zamówienie z polskiej strony zdecydowanie było dobrym pomysłem.
zgadzam sie w 100% jestem mile zaskoczona przesyłką dzisiaj pierwsze testy a wieczorne wyjscie przede mna, takze zobaczymy jak sie spisze

najlepszy tekst kuriera do lubego "Panie prostownik za 500zł?!"

ahh Ci faceci


Edit: Prostownica zarejestrowana!

Edytowane przez justaa_
Czas edycji: 2013-02-08 o 17:07
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 21:33   #891
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez justaa_ Pokaż wiadomość
zgadzam sie w 100% jestem mile zaskoczona przesyłką dzisiaj pierwsze testy a wieczorne wyjscie przede mna, takze zobaczymy jak sie spisze

najlepszy tekst kuriera do lubego "Panie prostownik za 500zł?!"

ahh Ci faceci


Edit: Prostownica zarejestrowana!
prostownik, uwielbiam niektórych facetów. ja na razie jestem świetnie zadowolona. największy szok w życiu przeżyłam przed chwilą. prostowałam włosy mniej więcej przed obiadem, cały czas były idealnie proste aż do 21. o tej godzinie nałożyłam sobie na nie olejek, zakręciłam w koczek, pod folię i ręcznik. przed chwilą zmywałam olej i najlepszy był moment zdjęcia folii... owszem, włosy wilgotne od olejku, ale dalej idealnie proste. śmiałam się do siebie jak nie wiem.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 22:32   #892
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Mi dzisiaj po raz pierwszy udało się zrobić trochę więcej loków ale chyba nie będę tego za często robić, bo najładniejsze wychodziły jak przesuwałam prostownicę powolutku powoluteńku, a to nudne jest
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-09, 12:43   #893
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Anooo, ja mam tak samo! Jak chcę sobie zrobię piękne loki to zazwyczaj mi na to schodzi co najmniej 45 minut... Aż momentami mnie ręce bolą od unoszenia ich w górę . A jakie długie włoski masz?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:21   #894
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Post Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Anooo, ja mam tak samo! Jak chcę sobie zrobię piękne loki to zazwyczaj mi na to schodzi co najmniej 45 minut... Aż momentami mnie ręce bolą od unoszenia ich w górę . A jakie długie włoski masz?
Tez tak mam dlatego zastanawialam sie nad termolokami... Ale na pewno pokusze sie zrobic je prostownica bo narazie jestem bardzo zadowolona
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 15:33   #895
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Ja właśnie skończyłam je robić, ślicznie wyszły, sprężynki takie. Ta prostownica jest naprawdę sprzętem wielofunkcyjnym do zadań specjalnych
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 18:59   #896
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Anooo, ja mam tak samo! Jak chcę sobie zrobię piękne loki to zazwyczaj mi na to schodzi co najmniej 45 minut... Aż momentami mnie ręce bolą od unoszenia ich w górę . A jakie długie włoski masz?
Kończą się około 3 cm pod zapięciem od stanika, ale niedługo będę musiała podciąć kilka cm, bo zauważyłam porozdwajane końcówki, a już dawno mi się nie rozdwajały. Chyba zaszkodziło im to że za późno kupiłam termoochronę, bo jeszcze przed zakupem prostownicy prostowałam na szczotce przy użyciu suszarki używając albo samego jedwabiu albo odżywek wygładzających. Będzie z kilka miesięcy jak tak robiłam. Mam nauczkę.

Mi loczki trochę szybciej idą, bo mimo że długie włosy mam to niestety nie są zbyt grube, ale i tak w porównaniu do błyskawicznego prostowania, to wieczność i nuda i niepewność czy tym razem się uda czy się nie uda
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 19:08   #897
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez Jazzmanka Pokaż wiadomość
Kończą się około 3 cm pod zapięciem od stanika, ale niedługo będę musiała podciąć kilka cm, bo zauważyłam porozdwajane końcówki, a już dawno mi się nie rozdwajały. Chyba zaszkodziło im to że za późno kupiłam termoochronę, bo jeszcze przed zakupem prostownicy prostowałam na szczotce przy użyciu suszarki używając albo samego jedwabiu albo odżywek wygładzających. Będzie z kilka miesięcy jak tak robiłam. Mam nauczkę.

Mi loczki trochę szybciej idą, bo mimo że długie włosy mam to niestety nie są zbyt grube, ale i tak w porównaniu do błyskawicznego prostowania, to wieczność i nuda i niepewność czy tym razem się uda czy się nie uda
Hm, to mamy włoski podobnej długości, może moje są trochę dłuższe, bo tył mam do stanika/trochę za. Za to nieźle mnie nastraszyłaś, bo ja nie prostowałam włosków od sierpnia tylko odżywiałam i stan się super poprawił. A odkąd dostałam GHD (w zasadzie to tylko kilka dni) to prostuję, lokuję jak szalona . O termoochronie nawet nie pomyślałam. Mówisz, że jednak trzeba? A co masz w planach kupić?
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-10, 19:27   #898
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

A ja dodaję fotki.
1. Przed prostowaniem.
2,3. Po prostowaniu.
4. Po dodatkowym przedłużeniu "ombre"
5,6,7. Delikatne loczki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (60,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po1.jpg (58,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po2.jpg (42,6 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przedł.jpg (123,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki1.jpg (63,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki2.jpg (37,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg l0oki3.jpg (54,5 KB, 36 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 21:18   #899
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 364
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Hm, to mamy włoski podobnej długości, może moje są trochę dłuższe, bo tył mam do stanika/trochę za. Za to nieźle mnie nastraszyłaś, bo ja nie prostowałam włosków od sierpnia tylko odżywiałam i stan się super poprawił. A odkąd dostałam GHD (w zasadzie to tylko kilka dni) to prostuję, lokuję jak szalona . O termoochronie nawet nie pomyślałam. Mówisz, że jednak trzeba? A co masz w planach kupić?
Już kupiłam mam blisko sklep z artykułami fryzjerskimi i chciałam tam pójść, ale ich godziny otwarcia mi ciągle nie pasowały i w soboty nie pracują, więc kupiłam w Rossmannie. Nie wiem na ile to jest dobre, ale lepszy rydz... https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...rmo-spray.html ups, dopiero zauważyłam, że ma PEG w składzie. No trudno, kosztował 11 zł i mogłam go mieć od razu

Ja od niedawna dopiero tak bardziej się skupiam na włosach i zrobiłam hennę zamiast farby (dzięki koleżankom) i (również dzięki koleżankom) zaczęłam olejować

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja dodaję fotki.
1. Przed prostowaniem.
2,3. Po prostowaniu.
4. Po dodatkowym przedłużeniu "ombre"
5,6,7. Delikatne loczki.
Ale równe te loczki masz
Jazzmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 07:26   #900
justaa_
Raczkowanie
 
Avatar justaa_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 252
Dot.: ...:::GHD prostownica, wszytko i więcej o tym cudeńku :::...

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
A ja dodaję fotki.
1. Przed prostowaniem.
2,3. Po prostowaniu.
4. Po dodatkowym przedłużeniu "ombre"
5,6,7. Delikatne loczki.
loczki wyglądają naprawde ślicznie
justaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-17 13:54:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.