Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-16, 20:03   #31
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez fewcia Pokaż wiadomość
Witam się i ja

Bokeh ale mam nadzieję że to "tylko" aparat a zdjęcia zostały?



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
Kurcze, bokeh współczuje, a co ze zdjeciami uda sie odzyskać?

to aparat się zepsuł nie karty więc na szczęśćie zdjęcia są



Sylwia
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:08   #32
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Odp: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Odnoszac sie do starego watku dziekujemy za wasze komenrze odnosnie wizyty u neurologa naet nie wiecie jak nmie to podnislo na duchu we wtorek dzwonie do lekarki dowiedziec sie czy cos zalatwila
Dzis bylimy na badaniach biedne moje malenstwo poklute dwie rczki bo dużo krwi potrzebnie bylo a zeszlo nam prawie 2 godziny bo w przychodni nie chcieli pobiersc z żyły i do szpitala musieliśmy jechać
Pstryczku normalnie jak dorosly pije a sprobuj mu nie dac histerja by byla s dzis jadl sam lyzka znaczy go gardla sobie wpychal a kaszka wypadla na body taka to moja zosia samosia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez mikakrolikowa
Czas edycji: 2013-08-16 o 20:10
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:09   #33
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Tak se myślę...co tak mało stron, a tu już nowy wątek
No więc najpierw wkleję to co w starym zacytowałam

Aha.No i WITAM się w nowej części (już ósmej )

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
silver, u nas niekapek sie nie sprawdzil, ma dziubek, ktory nie jest cycem i juz problem dziec spi, mam sprzatnac bo t.przychodza, ale.....nie chce mi sie !
ojj współczuję

Cytat:
Napisane przez iffonka7 Pokaż wiadomość
Właśnie, kaszke zawsze dajesz z buti? Robisz normalnie taka gesta czy troszke rzadsza?
A ja nigdy nie dawałam kaszki z butli.
Zawsze łyżeczką.
Na szczęście Daria lubi łyżeczką jeść

Cytat:
Napisane przez nafiyqa Pokaż wiadomość
A tak wygladam po pierwszej kaszce

super

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42292864]Nawijko, gdzie małpy, gdzie??? )[/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez treselle0 Pokaż wiadomość
odkryłyśmy właśnie, że Kruszyna ma łaskotki, tak jej się podoba, że sama podnosi rączkę, żeby ją pod paszką połaskotać


[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42293188]A propos małp. Niedawno obok nas otworzyli sklep Małpka Express. Agatka bardzo zafascynowana i ubzdurała sobie, że tam małpy sprzedają bo logo to małpka oczywiście. No i wchodzi z tatą ostatnio i pyta: a czy tu są małpy? a dwie sprzedawczynie, takie młode dziewczyny, siedziały przy stoliku do kawy (bo tam też jest), i jedna niewiele myśląc: tak! tu jedna, a tu druga siedzi - i na siebie pokazuje a potem dały jej piłkę dmuchana [/QUOTE]

jacieniemoge
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:14   #34
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Heeeeej.

Byliśmy dzisiaj o krok od kupna samochodu. Wycofaliśmy się w ostatniej chwili i teraz w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiliśmy, fajny był...
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:18   #35
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
o matko- nałogowiec z Ciebie



mówisz


chyba mnie zupełnie odmóżdżyło- Harrego Pottera włączyłam

jak wam cos napisze to padniecie bo ja wybuchnełam takim smiechem, ze małego w wózku wystraszyłam na spacerze
małzon na 14 do roboty pojechał, przed wyjazdem powiedziałam mu to i owo o moich warunkach a ten mi esa przysyła za godzine gdzies: Sylwia, ja cie kocham, ja chce byc z Wami, najwazniejsi jestescie dla mnie, zmienie sie.
O boziu, akurat mu wierze pewnie sie biedak wystraszył, ze żadam zwrotu kasy albo mu wytocze pozew o rozwód z jego winy zamiast bez orzekania wiecie co? zupełnie mnie nie rusza to co pisał i bedzie mówił, nołłej, decyzje podjełam i jej nie zmnienie, zmarnował trzy szanse, wiecej nie dostanie

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

a poza tym- heloł w nowej części
Delicjanko, pieronem domek chcecie postawic, mam nadzieje,ze Wam sie uda
To k.rwa mógł się zastanawiać jak dostał 2 szansę a nie teraz będzie Cię na litość brał. Mógł o rodzinę dbać a nie brata słuchać
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:19   #36
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Sylwia, ja bym na pewno pękła w takiej sytuacji... Także cieszę się, że Ty się trzymasz. Dużo złego Cię spotkało z jego strony i musisz być silna.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:21   #37
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
Sylwietta- aż Bartulo podskoczył? hehehe

najważniejsze,że się dobrze czujesz

a książka fajna? polecasz? kurde ja to ostatnio nie mam czasu na czytanie,źle mi z tym do tego TZ wraca dopiero w poniedziałek



TZ Bokeh pozdrawiamy!

swoją drogą mógłbyś chociaż raz się do nas odezwać

w końcu masz się czym pochwalić- Hania i Bokeh są cudowne
Marsi, czyta sie fajnie, napisana jest dosc ciętym jezykiem, ale nie biore wszystkiego jako aksjomatu, ot- przeczytac, posmiac sie z niektórych komentarzy. Ja czytam wieczorami, jak Bartulo spi, wy przeleciane, w tv nic nie ma to wtedy myk na łóżeczko, lampeczka, szklanka wody zamiast i książka

popieram w całej rozciągłosci
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Heeeeej.

Byliśmy dzisiaj o krok od kupna samochodu. Wycofaliśmy się w ostatniej chwili i teraz w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiliśmy, fajny był...
oj, a czemu sie wycofaliscie? co to za autko? i daleko? moze jeszcze da sie odkrecic?
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 20:23   #38
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Sylwia SZACUN !!!

Bokeh no to miałaś pechowy dzień, szkoda tylko aparatu i sukienki ;/ Ale mam nadzieję że szybko Ci naprawią .

Mika Buziaki dla Julaska

TZBokeh heeeejka co tam u Ciebie ?:P

Kurdę a ja nadal walcze z kozami z nosa u Blanki, psiukać wodą morską też nie da, jak widzi że moje ręce zbliżają się do jej twarzy to głowa jej lata jak u opętanej ;/
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:23   #39
ninagg
Zakorzenienie
 
Avatar ninagg
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 129
GG do ninagg
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Heeeeej.

Byliśmy dzisiaj o krok od kupna samochodu. Wycofaliśmy się w ostatniej chwili i teraz w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiliśmy, fajny był...
A co chcieliście kupić ?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42288631]Moja żółtko ależ owszem, za to mamina zupka wczoraj fuj

A chrupki to takie: http://hipp.pl/produkty-hipp-sa-idea...lki-ryzowe-36/ uprzedzam, pierońsko twarde :/[/QUOTE]

Co do wafelków ryżowych to my jadłyśmy zwykłe BD i Hipp jabłkowe. Ola je uwielbia i w sumie to przy nich nauczyła się jeść i ładnie przeżuwać grudkowate pokarmy.
__________________
Pierwszy kontakt: 04.02.09
Poznaliśmy się: 14.02.09
Jesteśmy razem: 22.03.09
Zaręczyny: 16.10.10
Data zaślubin: 02.06.2012


Ola 11.12.2012

Wojtek 14.10.2015
ninagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:24   #40
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Sylwia, w Olsztynie, czyli u nas... Citroen Xsara z 2003 r, ale hatchback, tylko bagażnik miał fajny, duży... Cena wyjściowa 5000, facet spuścił do 4400, tylko przeglądu nie ma ten samochodzik, no i w benzynie... Facet się obraził, jak stwierdziliśmy, że się jeszcze zastanowimy. Mój tata stwierdził, że pojedzie do niego w poniedziałek jako inny klient i utarguje 4000 - zobaczymy... Fajne autko, bez cienia rdzy, ładne, tylko trzeba je troszkę poprawić, wyregulować... No sama kurczę nie wiem, trochę żałuję teraz...

O taki samochód: http://usedcarsworld.co.uk/wp-conten...0miles2345.jpg

Edytowane przez BlackSanctum
Czas edycji: 2013-08-16 o 20:27
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:25   #41
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
To k.rwa mógł się zastanawiać jak dostał 2 szansę a nie teraz będzie Cię na litość brał. Mógł o rodzinę dbać a nie brata słuchać
Nina, strasznie cięta jestes a takie sytuacje ale dzieki klubowi wiem czemu i bardzo doceniam wsparcie Twoje i wszystkich dziewczyn
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Sylwia, ja bym na pewno pękła w takiej sytuacji... Także cieszę się, że Ty się trzymasz. Dużo złego Cię spotkało z jego strony i musisz być silna.
Black, ja juz raz pękłam, wyprowadziłam sie od niego po pół roku na miesiac, z powodu jego braciszka, obiecywał ze go odseparuje, błagał zebym wrociła i zrobiłam to. Przez jakis czas było ok, potem zaczeło sie robic podobnie jak wczesniej a teraz to juz nie wyobrazam sobie życia z nim dalej, bo wiem, że za jakis czas byłaby powtórka z rozrywki. Cytujac Panią Wójt z Rancza: Żeby jakis mezczyzna sie zmienił to ja o takim przypadku nie słyszałam.
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 20:28   #42
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez mikakrolikowa Pokaż wiadomość
Dzis bylimy na badaniach biedne moje malenstwo poklute dwie rczki.
całujemy rączki Julaska bidulek się nacierpi, aż mi się serce kroi

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Sylwia, w Olsztynie, czyli u nas... Citroen Xsara z 2003 r, ale hatchback, tylko bagażnik miał fajny, duży... Cena wyjściowa 5000, facet spuścił do 4400, tylko przeglądu nie ma ten samochodzik, no i w benzynie... Facet się obraził, jak stwierdziliśmy, że się jeszcze zastanowimy. Mój tata stwierdził, że pojedzie do niego w poniedziałek jako inny klient i utarguje 4000 - zobaczymy... Fajne autko, bez cienia rdzy, ładne, tylko trzeba je troszkę poprawić, wyregulować... No sama kurczę nie wiem, trochę żałuję teraz...
trza było brać, to piękne auta
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:31   #43
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
Sylwia SZACUN !!!

Bokeh no to miałaś pechowy dzień, szkoda tylko aparatu i sukienki ;/ Ale mam nadzieję że szybko Ci naprawią .

Mika Buziaki dla Julaska

TZBokeh heeeejka co tam u Ciebie ?:P

Kurdę a ja nadal walcze z kozami z nosa u Blanki, psiukać wodą morską też nie da, jak widzi że moje ręce zbliżają się do jej twarzy to głowa jej lata jak u opętanej ;/
a na spiocha?
Cytat:
Napisane przez ninagg Pokaż wiadomość
A co chcieliście kupić ?



Co do wafelków ryżowych to my jadłyśmy zwykłe BD i Hipp jabłkowe. Ola je uwielbia i w sumie to przy nich nauczyła się jeść i ładnie przeżuwać grudkowate pokarmy.
gdzie mozna je kupic? bo sie jeszcze nie spotkałam
Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Sylwia, w Olsztynie, czyli u nas... Citroen Xsara z 2003 r, ale hatchback, tylko bagażnik miał fajny, duży... Cena wyjściowa 5000, facet spuścił do 4400, tylko przeglądu nie ma ten samochodzik, no i w benzynie... Facet się obraził, jak stwierdziliśmy, że się jeszcze zastanowimy. Mój tata stwierdził, że pojedzie do niego w poniedziałek jako inny klient i utarguje 4000 - zobaczymy... Fajne autko, bez cienia rdzy, ładne, tylko trzeba je troszkę poprawić, wyregulować... No sama kurczę nie wiem, trochę żałuję teraz...
Black, tata ma dobry pomysl, moze cos ugra. A powiem Ci tak: wg mnie lepiej kupic drozsze auto w lepszym stanie niz tansze i dokladac non stop do niego.... a wy duzo jezdzicie? oplaca wam sie LPG montowac?
ja np mam punciaka z 2003 r z silnikiem 1,2. Rodzice mi go kupili dwa lata temu za 11 tys, ale był jak nówka, przejechane mial 38 tys tylko bo jezdził nim dziadzio po 80, garazowany, dziadziowi sie zmarło i żona sprzedawała. Jak spod igły, na benzynie, ani mysle gazu zakladac bo za 30 zł 100 km przejade a ja w sumie niewiele, tyle co do rodziców (3 km w jedną strone mam), do sklepu, do osrodka.
Jesli auto jest w dobrym stanie, a Twoj tata umie to przeciez ocenic to ja bym brała, bo jak kupisz tansze to pieron wie ile bedziesz musiała w niego wlozyc
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:32   #44
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
hej
na szybko -meldunek
szybciej - Szaja wydaje mi się że po nutra jest poprawa - a kiedy agu dostała zwykłe mm?

Krowa dzięki - będę pytać jakby co
no bo nutra typowe dla skazowców

9-10 miesiąc jakoś

Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
I ja sie witam w nowej czesci
Slaskie dziewczyny, maz mnie przez kilka lat wozil po waszej aglomeracji, sama, choc jestem calkiem calkiem kierowca jak nie bylo potrzeby po nie swoich drogach za kierownice sie nie pchalam. Do dzisiaj
Zachcialo mi sie wyskoczyc na zakupy do silesi, mezowi nie chcialo sie szukac kluczykow od naszego auta, wiec wzielam tescia, odpalilam gps i w droge, ale to ustrojstrwo nie umialo zasiegu znalezc, wiec na swiatlach wyciagnelam swoj tel i ustawilalam silesie, szczescie nie trwalo dlugo, bo na kolejnych swiatlach telefon spadl mi tak paskudnie pod fotel, ze za diabla nie moglam go wyciagnac i co? Trzeba bylo jechac na pamiec i na szczescie bez wiekszego nladzenia sie udalo. Pobiegalam sibie po sklepach i jak juz mi sie do synka zatesnilo to sie okazalo, ze samochod na parkingu zgubilam i tak szukalam ze 20 minut myslalam, ze zapamietalam gdzie je zaparkowalam, bo kilka lat temu to samo mi sie zdarzylo w arkadii w warszawie, a tu powtorka z rozrywki, od dzisiaj bede zapisywac!
toś poszalała

Cytat:
Napisane przez pstryczek84 Pokaż wiadomość
Witamw nowej czesci!


he he, nie, nie twoja opinia. jakas mama go zachwalala. a wiesz, tonacy brzytwy sie trzyma wiec probuje juz wszystkiego

tak, jasne z butelki tez sie dziecko krztusi ale jakos tak chyba z butelki mniej poleci niz jak pije z kubka - tak mi sie wydaje

a też fakt

wiesz, co wymyśliłam? że po prostu rano ma pierś (koło 6), potem ok. 9:30 kaszkę, potem obiadek, deserek i po prostu jak nie będzie Dorcia chciała butli z mlekiem, to jeszcze raz kaszka, bo co innego? ale dziwne, bo kaszkę mleczną zje, czyli toleruje inny smak mleka... no chyba, że po prostu zrobiona taka lajtowa - na mm bezmleczna, to pełnowarościowe mm się zrobi + ze 3 miarki kaszki, coby nie tuczyć dodatkowo, a da radę spokojnie to łyżeczką dać ja ciągle się marwię że ona nie zje obiadku i głodna będzie



Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
byłaś na śląsku i ani słówka? osz Ty ! :P

Co ze spotkaniem bom nie w temacie??


Nawijka, śliczny ten Twój Nawijek


Ja po weselu matko ale jestem padnięta ! o 3 zasnęliśmy a o 6 rano pobudka bo musieliśmy wracać bo tż szedł na 10 do pracy, wróciłam położyłam się na chwile jak hania spała ale akurat nie uraczyła mnie długą drzemką... chyba zaraz pojde spać

W ogóle 20 minut przed wyjściem, tż zepsuł mi sukienkę, zapinał mi zamek i strzelił ! nie muszę mówić jaka byłam zła? Na domiar złego zepsuł mi się aparat !!!!!!! robiłam zdjęcia na wesleu jako prezent dla tej mojej pani młodej i o 12 w nocy mi wyskoczył komunikat o errorze i dupa, muszę wysłać na serwis, normalnie poryczałam się bo wiecie... na szczęscie w nocy a nie w ciągu dnia bo nie wiem co bym zerobiła, wstyd niesamowicie no ale w sumie nie moja wina.... No i wściekła jestem nigdy mi się takie coś nie zdarzyło, waidomo rzeczy się psują ale ehh.... mam nadzieję że szybko mi to naprawią, bo muszę im jeszcze zrobić plener


Ide Was dalej poczytać
oby szybko naprawili!

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
o matko- nałogowiec z Ciebie



mówisz


chyba mnie zupełnie odmóżdżyło- Harrego Pottera włączyłam


uwielbiam jak też książkę i audiobooki

jak wam cos napisze to padniecie bo ja wybuchnełam takim smiechem, ze małego w wózku wystraszyłam na spacerze
małzon na 14 do roboty pojechał, przed wyjazdem powiedziałam mu to i owo o moich warunkach a ten mi esa przysyła za godzine gdzies: Sylwia, ja cie kocham, ja chce byc z Wami, najwazniejsi jestescie dla mnie, zmienie sie.
O boziu, akurat mu wierze pewnie sie biedak wystraszył, ze żadam zwrotu kasy albo mu wytocze pozew o rozwód z jego winy zamiast bez orzekania wiecie co? zupełnie mnie nie rusza to co pisał i bedzie mówił, nołłej, decyzje podjełam i jej nie zmnienie, zmarnował trzy szanse, wiecej nie dostanie

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:44 ----------

a poza tym- heloł w nowej części
Delicjanko, pieronem domek chcecie postawic, mam nadzieje,ze Wam sie uda

a co, znów akcja jakaś była?

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość

[/COLOR]TZ Bokeh pozdrawiamy!

swoją drogą mógłbyś chociaż raz się do nas odezwać

w końcu masz się czym pochwalić- Hania i Bokeh są cudowne


nooo i Piotr z małego agd pozdrawia

Deli, pamiętamy wracaj!

A mysmy na basen znów podjechali dzisiaj, fajnie, Dorka tym razem wcale nie usnęła, dopiero na noc! taka rozbawiona a jutro zgarniam po połoudniu obie królewny i mamy spotkanie z 2 dziewczynami z wątku Agatkowego jeszcze z ich dziećmi.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:34   #45
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Dziewczyna ja juz na prawde nie wiem co jest ani jak pomoc mojemu dziecku. On w dzien jest takim pogodnym dzieckiem, a w nocy nie pospi dluzej niz 30 minut i co chwile budzi sie z tym przerazliwym placzem. Przed chwila tez byl atak histerii, tak silny, ze plakalam razem z nim. Dostal wieczorem 2/3 czopka vibrucol, ale nie widze zeby mu to cokolwiek pomagalo, do tego dziaselka posmarowane dentinoxem. Obecnie spi, ale co kilka minut sie tak nerwowo rzuca. Bylismy juz u tylu lekarzy i nikt nie ma pomysly jak pomoc.
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:36   #46
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Sylwia, te chrupki jabłkowe ryżowe i z jagodami są w kauflandzie u nas

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Ezzo, a jak spanie w dzień? uszka sprawdzane? przy zapaleniu ucha może być taki objaw, że dziecko nie chce spać/leżeć bo go boli, jakoś tam ciśnienie w uchu się zmienia i ból wielki.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:36   #47
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Mi się wydaje, że pieniądze niewielkie jak na ten samochód, ale coś tam w nim skrzypiało, dlatego ja się wycofałam, chciałam powiedzieć facetowi, że się zastanowimy na spokojnie w domu i żeby go trzymał dla nas do poniedziałku - ale nie zdążyłam, bo się obraził i pojechał (). Dlatego tata zamierza jechać, rzucić okiem, stargować cenę i wziąć go dla nas już wtedy, jeśli faktycznie warto. Minus jest taki, że nie ma klimy... A silnik ma 1,6, więc na 100km pali jakieś... 7 litrów? W trasie, czyli nie tak malutko.
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:37   #48
iffonka7
Zadomowienie
 
Avatar iffonka7
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 380
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
o matko- nałogowiec z Ciebie



mówisz


chyba mnie zupełnie odmóżdżyło- Harrego Pottera włączyłam

jak wam cos napisze to padniecie bo ja wybuchnełam takim smiechem, ze małego w wózku wystraszyłam na spacerze
małzon na 14 do roboty pojechał, przed wyjazdem powiedziałam mu to i owo o moich warunkach a ten mi esa przysyła za godzine gdzies: Sylwia, ja cie kocham, ja chce byc z Wami, najwazniejsi jestescie dla mnie, zmienie sie.
O boziu, akurat mu wierze pewnie sie biedak wystraszył, ze żadam zwrotu kasy albo mu wytocze pozew o rozwód z jego winy zamiast bez orzekania wiecie co? zupełnie mnie nie rusza to co pisał i bedzie mówił, nołłej, decyzje podjełam i jej nie zmnienie, zmarnował trzy szanse, wiecej nie dostanie
Jak to przeczytałam to zaraz włączyłam Harrego też muszę się trochę odmóżdżyć
Co do TŻ to się troszke chłopak zdziwi

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
to aparat się zepsuł nie karty więc na szczęśćie zdjęcia są
Całe szczęście

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Heeeeej.

Byliśmy dzisiaj o krok od kupna samochodu. Wycofaliśmy się w ostatniej chwili i teraz w sumie nie wiem, czy dobrze zrobiliśmy, fajny był...
Chciałam się spytać czemu się wycofaliście ale już wiem
__________________
26.02.2013 Bartuś
18.11.2014 Kajtuś
iffonka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:37   #49
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

ja odswiezam odswiezam i odswiezam subskrypcje, nic nowego, a tu...nowy watek szalone!

lenova kochanie, czekamy na foty!!!!!

bokeh, ja tam nigdzie nie widze wielkiego slonia wygladasz bosko, nie wiem, czego Ty od siebie chcesz
a co dospotkania, zero szczegolow, takze tego....zaraz snieg spadnie i trza bedzie czekac na ocieplenie, wiec musimy sie ogarnac wszystkie razem, poza tym szajka do roboty wraca!

marsi, ja po polgodzinnym joggingu, wiec dawaj treninga!
mialam dzisiaj chodakowska robic ale stwierdzilam, ze jeszcze musze spalic tluszczyku a potem sie wezme za modelowanie

mika, buziak dla Julaska

Sylwia, silna z Ciebie kobieta, podziwiam Cie kochana, nie daj sie!!!!!
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-16, 20:37   #50
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez hje Pokaż wiadomość
Nawijko, no jakoś tak się dzisiaj dziecię samo sobą zajmuje.
Szczęściara

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
Co ze spotkaniem bom nie w temacie??


Cytat:
Napisane przez sylwietta1988 Pokaż wiadomość
nołłej, decyzje podjełam i jej nie zmnienie, zmarnował trzy szanse, wiecej nie dostanie
I TAK TRZYMAJ!!!On teraz będzie udawał dobrego męża i ojca!
Ale nie daj się nabrać...

Cytat:
Napisane przez marsi11 Pokaż wiadomość
[/COLOR]TZ Bokeh pozdrawiamy!

swoją drogą mógłbyś chociaż raz się do nas odezwać

w końcu masz się czym pochwalić- Hania i Bokeh są cudowne
Zgadzam się

Cytat:
Napisane przez bokeh Pokaż wiadomość
to aparat się zepsuł nie karty więc na szczęśćie zdjęcia są
ufffff
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:39   #51
bokeh
Zakorzenienie
 
Avatar bokeh
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 5 598
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42298274]no bo nutra typowe dla skazowców

9-10 miesiąc jakoś



toś poszalała




a też fakt

wiesz, co wymyśliłam? że po prostu rano ma pierś (koło 6), potem ok. 9:30 kaszkę, potem obiadek, deserek i po prostu jak nie będzie Dorcia chciała butli z mlekiem, to jeszcze raz kaszka, bo co innego? ale dziwne, bo kaszkę mleczną zje, czyli toleruje inny smak mleka... no chyba, że po prostu zrobiona taka lajtowa - na mm bezmleczna, to pełnowarościowe mm się zrobi + ze 3 miarki kaszki, coby nie tuczyć dodatkowo, a da radę spokojnie to łyżeczką dać ja ciągle się marwię że ona nie zje obiadku i głodna będzie





oby szybko naprawili!




a co, znów akcja jakaś była?





nooo i Piotr z małego agd pozdrawia

Deli, pamiętamy wracaj!

A mysmy na basen znów podjechali dzisiaj, fajnie, Dorka tym razem wcale nie usnęła, dopiero na noc! taka rozbawiona a jutro zgarniam po połoudniu obie królewny i mamy spotkanie z 2 dziewczynami z wątku Agatkowego jeszcze z ich dziećmi.[/QUOTE]


Szaja - klub


lece spać dziołszki jutro może jeszcze Was podczytam nie pisać za dużo !
__________________
27.01.2013 Nasza Hanusia
bokeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:40   #52
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

A ja lubię Harrego Pottera
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:41   #53
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Dziewczyny spotkanie w czwartek wam pasuje?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:43   #54
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
mialam dzisiaj chodakowska robic ale stwierdzilam, ze jeszcze musze spalic tluszczyku a potem sie wezme za modelowanie
Ja też się wzięłam za siebie. Dziś robiłam chodakowską(strasznie mi się nie chciało ale zmusiłam się )
Jutro hula hop.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:44   #55
sylwietta1988
Zakorzenienie
 
Avatar sylwietta1988
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 4 666
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42298274]
a co, znów akcja jakaś była?





nooo i Piotr z małego agd pozdrawia

Deli, pamiętamy wracaj!

A mysmy na basen znów podjechali dzisiaj, fajnie, Dorka tym razem wcale nie usnęła, dopiero na noc! taka rozbawiona a jutro zgarniam po połoudniu obie królewny i mamy spotkanie z 2 dziewczynami z wątku Agatkowego jeszcze z ich dziećmi.[/QUOTE]akcja nieakcja- odmówił zamontowania dzieciowi fotelika z powodu braku czas, ze niby do roboty jedzie i nie zdazy (1,5 godz miał) to na niego wjechałam i sobie nie załowałam sama bym go założyła w 5 minut ale skoro jest ojcem to niech sie wykaze

udanego spotkania

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42298318]Sylwia, te chrupki jabłkowe ryżowe i z jagodami są w kauflandzie u nas

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Ezzo, a jak spanie w dzień? uszka sprawdzane? przy zapaleniu ucha może być taki objaw, że dziecko nie chce spać/leżeć bo go boli, jakoś tam ciśnienie w uchu się zmienia i ból wielki.[/QUOTE]
kauflanda najblizej mam wlasnie u Was tym razem nie pomoglas
Cytat:
Napisane przez ezzo Pokaż wiadomość
Dziewczyna ja juz na prawde nie wiem co jest ani jak pomoc mojemu dziecku. On w dzien jest takim pogodnym dzieckiem, a w nocy nie pospi dluzej niz 30 minut i co chwile budzi sie z tym przerazliwym placzem. Przed chwila tez byl atak histerii, tak silny, ze plakalam razem z nim. Dostal wieczorem 2/3 czopka vibrucol, ale nie widze zeby mu to cokolwiek pomagalo, do tego dziaselka posmarowane dentinoxem. Obecnie spi, ale co kilka minut sie tak nerwowo rzuca. Bylismy juz u tylu lekarzy i nikt nie ma pomysly jak pomoc.
o jejusiu, jak sie przykro czyta, tak mi szkoda maluszka

uciekam na łózeczko
sylwietta1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:44   #56
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

Bardzo dziekujemy za mile slowa nt. mojego pieciolatka

szaja, fajnie, ze tak dlugo macie kontakt z dziewczynami z Agatkowego watku

ezzo, ja nie pomoge niestety ale na pewno straszne to musi byc, jak nie wiesz jak ulzyc dzieciaczkowi

Sylwia, twarda babka z Ciebie, tak trzymaj!!
Duzo sily przesyłam
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:45   #57
ezzo
Zadomowienie
 
Avatar ezzo
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 657
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42298318]Sylwia, te chrupki jabłkowe ryżowe i z jagodami są w kauflandzie u nas

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Ezzo, a jak spanie w dzień? uszka sprawdzane? przy zapaleniu ucha może być taki objaw, że dziecko nie chce spać/leżeć bo go boli, jakoś tam ciśnienie w uchu się zmienia i ból wielki.[/QUOTE]

Szaja w dzien wlasnie nie ma problemu, ma swoje 2drzemki, czasem dluzsze, czasem krotsze i wtedy spi spokojnie. Jako tako do samych uszek nikt mu nie zagladal, ale on skubie sobie uszka czesto i bardziej mu to frajde sprawia. Problem pojawia sie wylacznie w soaniu nocnym, dodam, ze spi z nami, probowalismy opcji z wlaczonym swiatlem, radiem, muzyka klasyczna, wszystko z marnym efektem. Teraz eksperymentujemy z tymi czopkami, za 5 dnimamy sie zglosic do pani doktor i zrelacjonowac czy sa jakies efekty. Myslisz, ze czopki moga przyniesc efekt wyciszajacy po kilku dniach? Tak sie boje faszerowania malego jakimis silniejszymi specyfikami dzialajacymi na uklad nerwowy.
ezzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:46   #58
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

deli, oczywiscie, ze pamietamy! wracaj do nas

djerba do mnie dzwonila, macie pozdrowienia od niej, ale do nas juz raczej nie wroci na stale na watek

odparowuje po bieganiu i juz mnie tak d.upa boli od siedzenia na parkiecie, ze nie wiem, jak wstane


bokeh, dobrze, ze zdjecia odratowane!!!!!!!!!!
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:46   #59
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42298465]Dziewczyny spotkanie w czwartek wam pasuje?[/QUOTE]

ofkors
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-16, 20:47   #60
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013, cz. VIII

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;42298465]Dziewczyny spotkanie w czwartek wam pasuje?[/QUOTE]
Nie :P
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:59.