Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII - Strona 76 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-20, 22:07   #2251
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Glycerin, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Dimethyl Isosorbide, Butyrospermum Parkii Butter, Silybum Marianum Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Sesamum Indicum Seed Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Dicetyl Phosphate, Tocopherol, Ceteth-10 Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine

Średnio na jeża, niby w porządku, bo lepsze od reszty drogeryjnych, w miarę ok, tak, jak powyższe Venus czy np. Evree, czyli do organicznych trochę im brakuje. Nie lubię tej firmy, bo się lansuje od dawna/zawsze na naturalność i bezpieczeństwo, a wcale naturalnych i hipoalergicznych kosmetyków nie ma i nigdy nie miała, a ta nowa seria to już przesada, takie piękne opakowania, ale czy naprawdę nie potrafią stworzyć kosmetyku bez tych kilku zbędnych syfów, żeby to miało ręce i nogi, było prawdziwe po prostu i zgodne z oczekiwaniami Nie żebym się czepiała, bo np. parfum czy phenoxyethanol mi jakoś szczególnie nie przeszkadza w składach, o ile nie są przesadnie i sztucznie pachnące, przeszkadza mi cały wydźwięk
Też właśnie nie lubię BJ za to co piszesz, więc niejako się ucieszyłam, że w końcu coś sensownego wypuścili, rzeczywiście zgodnego ze swoją filozofią.
No ale skoro tak nie jest, to nie będę ich wspierała (gdyby o inną markę chodziło pewnie bym kupiła te kosmetyki, mimo nieidealnego składu)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-20, 22:14   #2252
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Aqua, Cetearyl Alcohol, Caprylic/Capric Triglyceride, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Glycerin, Rosa Rubiginosa Seed Oil, Isopropyl Isostearate, Dimethyl Isosorbide, Butyrospermum Parkii Butter, Silybum Marianum Seed Oil, Hydrolyzed Collagen, Sesamum Indicum Seed Extract, Caesalpinia Spinosa Gum, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Limon Fruit Extract, Ananas Sativus Fruit Extract, Vitis Vinifera Fruit Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Jasminum Officinale Flower Extract, Bellis Perennis Flower Extract, Dicetyl Phosphate, Tocopherol, Ceteth-10 Phosphate, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Caprylyl/Capryl Glucoside, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, Triethanolamine

Średnio na jeża, niby w porządku, bo lepsze od reszty drogeryjnych, w miarę ok, tak, jak powyższe Venus czy np. Evree, czyli do organicznych trochę im brakuje. Nie lubię tej firmy, bo się lansuje od dawna/zawsze na naturalność i bezpieczeństwo, a wcale naturalnych i hipoalergicznych kosmetyków nie ma i nigdy nie miała, a ta nowa seria to już przesada, takie piękne opakowania, ale czy naprawdę nie potrafią stworzyć kosmetyku bez tych kilku zbędnych syfów, żeby to miało ręce i nogi, było prawdziwe po prostu i zgodne z oczekiwaniami Nie żebym się czepiała, bo np. parfum czy phenoxyethanol mi jakoś szczególnie nie przeszkadza w składach, o ile nie są przesadnie i sztucznie pachnące, przeszkadza mi cały wydźwięk
Też jestem tego zdania, nie pasują mi składy tego Jelenia, a Venus no cena jest niska, ale nic specjalnie nowego nie wnoszą.
Byłam też dziś w "dużym" Rossmanie jeszcze nie ma tych naturalnych nowości. Kupiłam tylko koncentrat do rak z tego Venus z ciekawości, ale w cenie 8zl za tubeczkę nie spodziewam sie nic szalowego.
Dobrze jednak, że idą w tą stronę, bo np w Hebe te kosmetyki są już dostępne dawno. Ale Petal Fresh maja lepszą cenę w Rossie

Za to w TK Maxx no pokusa na maxa. Dużo kosmetykow Ren do twarzy i sporo marek niezbyt mi znanych, ale dobrze wyglądających. Nie wzięłam jednak nic oprócz mydelek dla Mam, bo akurat dla siebie nic nie znalazłam a wydawać kasę, żebymieć to nie chce mi się

Przypomniało mi sie jeszcze było kilka kosmetyków Dr Botanicals

Edytowane przez Persefona_12
Czas edycji: 2017-05-20 o 22:26
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 09:40   #2253
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wracam z największego Roska w mojej okolicy w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej. To wszystko prawda, są te marki Vianek, Natura Siberica, Lavera, Organic shop. Capnęłam 2 scruby do ciała tej ostatniej marki, mango i kawowy po 11 zł. Wprawdzie na razie są jakieś wybiórcze produkty, z Vianka widziałam tylko odżywczą serię, z Lavery krem do rąk Basis, ale wszystko w naprawdę spoko cenach Niestety, nie stoi wszystko razem, tylko porozrzucane jest po wszystkich działach. Dla mnie akurat na minus, że są to już bardzo dobrze mi znane kosmetyki, ale na plus, że inni będą mieć do nich lepszy dostęp, no i w razie czego można skoczyć i kupić, jeśli coś się skończy. Jeśli chodzi o Vianka, to można wejść na stronę i mają mapę sklepów i rossmannów, w których są, też Nie miałam czasu się przyglądać, ale Petal Fresh i Be Organic jest w promocji.
Tez byłam wczoraj w jednym Rossie i tam też już były te produkty, ale w tym co ja byłam to to wszystko razem stało Z Lavery widziałam, że były różne kosmetyki z tej serii Basis Sensitiv, ale chyba tylko z tej.


No i witam się podczytuje was już od jakiegoś czasu, ale to mój pierwszy post na tym wątku
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 10:30   #2254
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Za to w TK Maxx no pokusa na maxa. Dużo kosmetykow Ren do twarzy i sporo marek niezbyt mi znanych, ale dobrze wyglądających. Nie wzięłam jednak nic oprócz mydelek dla Mam, bo akurat dla siebie nic nie znalazłam a wydawać kasę, żebymieć to nie chce mi się

Przypomniało mi sie jeszcze było kilka kosmetyków Dr Botanicals
Ja mojej mamie w końcu nie kupiłam niczego kosmetycznego, tym razem mikser ręczny, bo jej się popsuł

Najbardziej liczyłam po cichu, że Sylveco stworzy zestawy tych swoich nowych mydeł, tak jak robi z innymi kosmetykami, wyglądałyby cudnie razem, no i w niższej cenie.

Dr. Botanicals to kolejna ściema.

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Tez byłam wczoraj w jednym Rossie i tam też już były te produkty, ale w tym co ja byłam to to wszystko razem stało Z Lavery widziałam, że były różne kosmetyki z tej serii Basis Sensitiv, ale chyba tylko z tej.


No i witam się podczytuje was już od jakiegoś czasu, ale to mój pierwszy post na tym wątku
Witaj
Niestety, ostatnimi czasy każdy Rossmann wygląda inaczej. Mogliby to wszystko ujednolicić, zrobić jeden duży dział z kosmetykami eko lub podział na producentów, bo większość ludzi nie wie, co jest czym, nawet ja, znająca się dobrze na rynku kosmetyków naturalnych, miałam problem z ogarnięciem wszystkiego. Petal Fresh stoi na dole na kosmetykach włosowych, krem do rąk Lavery stał razem z pielęgnacją do twarzy Vianka i kosmetykami do twarzy i ciała Be Organic, pewnie było gdzieś więcej Lavery, ale już nie miałam czasu poszukiwać. A scruby Organic Shop stały razem z płynami do kąpieli marek typu Dove, Palmolive i stały razem z kremem do ciała. Bałagan straszny, chyba, że dopiero co mieli dostawę i na szybko poukładali, jak im leciało, bo tak to wyglądało Widziałam też markę White Flowers (chyba naturalna), po jednym-dwa kosmetyki na dział, a taka ilość też ginie w "tłumie".
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2017-05-21 o 10:33
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 13:21   #2255
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mojej mamie w końcu nie kupiłam niczego kosmetycznego, tym razem mikser ręczny, bo jej się popsuł

Najbardziej liczyłam po cichu, że Sylveco stworzy zestawy tych swoich nowych mydeł, tak jak robi z innymi kosmetykami, wyglądałyby cudnie razem, no i w niższej cenie.

Dr. Botanicals to kolejna ściema.



Witaj
Niestety, ostatnimi czasy każdy Rossmann wygląda inaczej. Mogliby to wszystko ujednolicić, zrobić jeden duży dział z kosmetykami eko lub podział na producentów, bo większość ludzi nie wie, co jest czym, nawet ja, znająca się dobrze na rynku kosmetyków naturalnych, miałam problem z ogarnięciem wszystkiego. Petal Fresh stoi na dole na kosmetykach włosowych, krem do rąk Lavery stał razem z pielęgnacją do twarzy Vianka i kosmetykami do twarzy i ciała Be Organic, pewnie było gdzieś więcej Lavery, ale już nie miałam czasu poszukiwać. A scruby Organic Shop stały razem z płynami do kąpieli marek typu Dove, Palmolive i stały razem z kremem do ciała. Bałagan straszny, chyba, że dopiero co mieli dostawę i na szybko poukładali, jak im leciało, bo tak to wyglądało Widziałam też markę White Flowers (chyba naturalna), po jednym-dwa kosmetyki na dział, a taka ilość też ginie w "tłumie".
Bo Rossmany to chyba tez maja sklepy franczyzowe? Stąd te różnice? W Hebe stoją naturalne obok siebie i to jest fajne. Nie trzeba szukac po calym sklepie. Idę do jednego regału i już. Mam White Flowers mydło w płynie i błoto do ciała i jest ok. Niestety Venus z Rossmana ma propylene glycol i phenoxyetanol

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Tez byłam wczoraj w jednym Rossie i tam też już były te produkty, ale w tym co ja byłam to to wszystko razem stało Z Lavery widziałam, że były różne kosmetyki z tej serii Basis Sensitiv, ale chyba tylko z tej.


No i witam się podczytuje was już od jakiegoś czasu, ale to mój pierwszy post na tym wątku
Witaj
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 16:44   #2256
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Witaj
Niestety, ostatnimi czasy każdy Rossmann wygląda inaczej. Mogliby to wszystko ujednolicić, zrobić jeden duży dział z kosmetykami eko lub podział na producentów, bo większość ludzi nie wie, co jest czym, nawet ja, znająca się dobrze na rynku kosmetyków naturalnych, miałam problem z ogarnięciem wszystkiego. Petal Fresh stoi na dole na kosmetykach włosowych, krem do rąk Lavery stał razem z pielęgnacją do twarzy Vianka i kosmetykami do twarzy i ciała Be Organic, pewnie było gdzieś więcej Lavery, ale już nie miałam czasu poszukiwać. A scruby Organic Shop stały razem z płynami do kąpieli marek typu Dove, Palmolive i stały razem z kremem do ciała. Bałagan straszny, chyba, że dopiero co mieli dostawę i na szybko poukładali, jak im leciało, bo tak to wyglądało Widziałam też markę White Flowers (chyba naturalna), po jednym-dwa kosmetyki na dział, a taka ilość też ginie w "tłumie".
Żel pod prysznic z White Flowers ma w składzie Methylchloroisothiazolino ne i Methylisothiazolinone, więc chyba tak średnio ale nie wiem jak reszta.
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-21, 19:03   #2257
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Właśnie zdjęłam z twarzy maskę w płachcie nasączoną sokiem brzozowym i żelem aloesowym. Cudo Trzymałam ją ponad pół godziny, potem nałożyłam lekkie serum tylko. Cera gładziutka, ukojona, miękka!
Planuję powtarzać przez parę następnych dni, bo mam jakieś podrażnienie na twarzy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-21, 21:20   #2258
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Właśnie zdjęłam z twarzy maskę w płachcie nasączoną sokiem brzozowym i żelem aloesowym. Cudo Trzymałam ją ponad pół godziny, potem nałożyłam lekkie serum tylko. Cera gładziutka, ukojona, miękka!
Planuję powtarzać przez parę następnych dni, bo mam jakieś podrażnienie na twarzy.
Fajny pomysł, zwłaszcza z sokiem brzozowym. A jakiego użyłaś?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 07:25   #2259
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Fajny pomysł, zwłaszcza z sokiem brzozowym. A jakiego użyłaś?
kupuję biowald, ten:
https://www.e-piotripawel.pl/towar/s...turalny/279534
on właśnie bez cukru jest
przelałam go też do resztki wody różanej i trzymam w lodówce przez kilka dni za tonik będzie robił
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 08:40   #2260
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

teraz jest 2+2 na pielęgnację w rossmanie ja już planuję obkupić się w alterre tołpę ava
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 08:47   #2261
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Widziałyście nową linię L'oreal? http://www.rossmann.pl/Produkt/Botan...h-,401761,7150
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 09:02   #2262
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Bo Rossmany to chyba tez maja sklepy franczyzowe? Stąd te różnice? W Hebe stoją naturalne obok siebie i to jest fajne. Nie trzeba szukac po calym sklepie. Idę do jednego regału i już. Mam White Flowers mydło w płynie i błoto do ciała i jest ok. Niestety Venus z Rossmana ma propylene glycol i phenoxyetanol
Franczyza to nie jest, chociaż nie wiem, może coś pozmieniali w swojej polityce

Cytat:
Napisane przez pinaa Pokaż wiadomość
Żel pod prysznic z White Flowers ma w składzie Methylchloroisothiazolino ne i Methylisothiazolinone, więc chyba tak średnio ale nie wiem jak reszta.


Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Widziałyście nową linię L'oreal? http://www.rossmann.pl/Produkt/Botan...h-,401761,7150
Tak, o tej linii mówimy od kilku tygodni, nic specjalnego, szampony mają sls i glikol prop.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 09:31   #2263
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Mazidła - 14 % rabatu na wszystko w dniach 20-26 maja, kod MAMA
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 11:30   #2264
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Nie lubię tej firmy, bo się lansuje od dawna/zawsze na naturalność i bezpieczeństwo, a wcale naturalnych i hipoalergicznych kosmetyków nie ma i nigdy nie miała, a ta nowa seria to już przesada, takie piękne opakowania, ale czy naprawdę nie potrafią stworzyć kosmetyku bez tych kilku zbędnych syfów, żeby to miało ręce i nogi, było prawdziwe po prostu i zgodne z oczekiwaniami
Nie znoszę Białego Jelenia. Kupiłam ich mydło w płynie do rąk bo mi się wydawało że takie naturalne hipoalergiczne i ogólnie cudo a po dwóch użyciach zaczęła mi skóra złazić.

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wracam z największego Roska w mojej okolicy w CH Pogoria w Dąbrowie Górniczej.
Przyjechałaś do cywilizacji i znów nie dałaś znać.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 11:34   #2265
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;73825781]A ten szampon jest naturalny? Mogłabyś wkleić skład z opakowania?[/QUOTE]

tak juz dodaje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18685583_1460593384011640_1314957310_n.jpg (56,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 18643699_1460593377344974_1498634398_n.jpg (94,7 KB, 45 załadowań)
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 12:02   #2266
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Mazidła - 14 % rabatu na wszystko w dniach 20-26 maja, kod MAMA
ooo dzieki super a macie jeszcze zniżki do jakiś sklepów z okazji dnia mam , moje święto i szykuję się na większe zakupy

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Glukonolakton można chyba łączyć ze wszystkimi hydrolatami.
Patrzyłaś na stronach sklepów z półproduktami? Tam zazwyczaj są fajne przepisy na toniki. Ale nawet najprostszy (hydrolat - glukonolakton - panthenol) będzie fajny.
wlaśnie ciężko mi jest to ogarnąć☠szukałam przepisów ale nie wiem czy wy mierzycie paskami ph toników , jaką wodę dolewacie ?
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 12:17   #2267
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość




Nie znoszę Białego Jelenia. Kupiłam ich mydło w płynie do rąk bo mi się wydawało że takie naturalne hipoalergiczne i ogólnie cudo a po dwóch użyciach zaczęła mi skóra złazić.



Przyjechałaś do cywilizacji i znów nie dałaś znać.
Miałam to samo z BJ, wysuszające okropieństwo, te ich flagowe mydła w kostce nie lepsze.

Kochana, ja nawet w Sosnowcu byłam, a w DG tylko po drodze

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
tak juz dodaje
O Boże, co to ma być Kompletna tragedia! To nie jest skład INCI, więc niewiele mówi o proporcji składników, ale na tyle dużo, żeby się trzymać z daleka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 13:47   #2268
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam to samo z BJ, wysuszające okropieństwo, te ich flagowe mydła w kostce nie lepsze.

Kochana, ja nawet w Sosnowcu byłam, a w DG tylko po drodze



O Boże, co to ma być Kompletna tragedia! To nie jest skład INCI, więc niewiele mówi o proporcji składników, ale na tyle dużo, żeby się trzymać z daleka
dlaczego ?? mi się sprawdza mam bardzo dużo nowych włosów baby hair , wlosy sie fajnie uklałaja itd
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-22, 15:28   #2269
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez basia0707 Pokaż wiadomość
dlaczego ?? mi się sprawdza mam bardzo dużo nowych włosów baby hair , wlosy sie fajnie uklałaja itd
Absolutnie nie neguję, że coś się komuś sprawdza lub nie, po prostu skład nie nadaje się na ten wątek i nie można go nazwać naturalnym, ani tym bardziej ekologicznym, bo taki nie jest
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-22, 20:00   #2270
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Na iwos.pl darmowa dostawa dla zamówień od 39 zł do północy 23 maja (konieczna przedpłata zamówienia)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 07:40   #2271
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Franczyza to nie jest, chociaż nie wiem, może coś pozmieniali w swojej polityce







Tak, o tej linii mówimy od kilku tygodni, nic specjalnego, szampony mają sls i glikol prop.
A już myślałam, że będzie coś ciekawego do testowania.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 07:59   #2272
Persefona_12
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Wykańczam odżywkę JMO do włosów brązowych. Jeśli bym zapłaciła za nią regularną cenę sklepową to bym była rozczarowana. W zasadzie jedyne plusy dla mnie są takie, że ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia że włosy są miękkie. Ale to potrafi wiele tańszych odżywek, więc raczej więcej nie kupię nawet w tk maxx


Mam problem ostatnio z wypadaniem włosów, Lecą na potęgę. Niestety odżywka PF Hair Rescue, która mi kiedyś mocno pomogła przy wypadaniu, skończyła się a jest dostępna tylko w niewielu Rossmanach.
Myślałam o zastosowaniu jakiejś wcierki, ale nie wiem która na wypadanie może być dobra? Ta z Vianka chyba bardziej na wzrost działa. Albo może samemu coś powcierać. Olej, czy napar np. ze skrzypu?
Persefona_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 08:19   #2273
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Wykańczam odżywkę JMO do włosów brązowych. Jeśli bym zapłaciła za nią regularną cenę sklepową to bym była rozczarowana. W zasadzie jedyne plusy dla mnie są takie, że ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia że włosy są miękkie. Ale to potrafi wiele tańszych odżywek, więc raczej więcej nie kupię nawet w tk maxx


Mam problem ostatnio z wypadaniem włosów, Lecą na potęgę. Niestety odżywka PF Hair Rescue, która mi kiedyś mocno pomogła przy wypadaniu, skończyła się a jest dostępna tylko w niewielu Rossmanach.
Myślałam o zastosowaniu jakiejś wcierki, ale nie wiem która na wypadanie może być dobra? Ta z Vianka chyba bardziej na wzrost działa. Albo może samemu coś powcierać. Olej, czy napar np. ze skrzypu?
mój sprawdzony zestaw na wypadanie to sesa i placenta na przemian na skórę głowy a do łykania przez kwartał merz special.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 08:55   #2274
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Absolutnie nie neguję, że coś się komuś sprawdza lub nie, po prostu skład nie nadaje się na ten wątek i nie można go nazwać naturalnym, ani tym bardziej ekologicznym, bo taki nie jest
Mhm, dobrze rozumiem
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 09:12   #2275
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam to samo z BJ, wysuszające okropieństwo, te ich flagowe mydła w kostce nie lepsze.

Kochana, ja nawet w Sosnowcu byłam, a w DG tylko po drodze
Skład kostek na szczęście obejrzałam przed zakupem.

I nie zginęłaś w wielkim świecie?

Dzięki za info o peelingach. Myślę że te 10 g to będzie tak akurat na wypróbowanie czy mi się spodobają peelingi i który bardziej.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 10:03   #2276
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Dziewczyny, znacie jakiś naturalnysposób na pozbycie się wrośniętych włosków? Zwłaszcza jeden mam tak uparty, siedzi pod skórą już chyba kilka miesięcy i wygląda bardzo nieestetycznie. Może jakieś konkretne kwasy się sprawdzają żeby złuszczyć ten naskórek?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 12:51   #2277
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiś naturalnysposób na pozbycie się wrośniętych włosków? Zwłaszcza jeden mam tak uparty, siedzi pod skórą już chyba kilka miesięcy i wygląda bardzo nieestetycznie. Może jakieś konkretne kwasy się sprawdzają żeby złuszczyć ten naskórek?
Igła. Sposób naturalny i na dodatek błyskawiczny
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 15:12   #2278
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Igła. Sposób naturalny i na dodatek błyskawiczny
Za głęboko siedzi, boję się aż tak wbijać
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 18:21   #2279
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Persefona_12 Pokaż wiadomość
Wykańczam odżywkę JMO do włosów brązowych. Jeśli bym zapłaciła za nią regularną cenę sklepową to bym była rozczarowana. W zasadzie jedyne plusy dla mnie są takie, że ułatwia rozczesywanie włosów i sprawia że włosy są miękkie. Ale to potrafi wiele tańszych odżywek, więc raczej więcej nie kupię nawet w tk maxx


Mam problem ostatnio z wypadaniem włosów, Lecą na potęgę. Niestety odżywka PF Hair Rescue, która mi kiedyś mocno pomogła przy wypadaniu, skończyła się a jest dostępna tylko w niewielu Rossmanach.
Myślałam o zastosowaniu jakiejś wcierki, ale nie wiem która na wypadanie może być dobra? Ta z Vianka chyba bardziej na wzrost działa. Albo może samemu coś powcierać. Olej, czy napar np. ze skrzypu?
Nie przepadam jakoś ogólnie za JMO

Olej Sesa, ale ostrzegam, ma orientalny, !BARDZO! intensywny zapach.

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Skład kostek na szczęście obejrzałam przed zakupem.

I nie zginęłaś w wielkim świecie?

Dzięki za info o peelingach. Myślę że te 10 g to będzie tak akurat na wypróbowanie czy mi się spodobają peelingi i który bardziej.
Jak wjechałam, to aż dech mi zaparło i padłam z wrażenia. Do dziś oczyma wyobraźni wodzę po tym zabytkowym budownictwie z czasów Gierka, a dziury na drogach macie większe, niż u mnie, jestem pod ogromnym wrażeniem!

Sosnowiec nie jest najpiękniejszy, niestety. Tylu odcieni szarości chyba nigdzie nie widziałam, ale jak każde miasto, ma swój niepowtarzalny klimat

Ale 2 tyg. temu byłam na Pogorii III, tam jest fajnie

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Igła. Sposób naturalny i na dodatek błyskawiczny
Też lubię

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Za głęboko siedzi, boję się aż tak wbijać
Salicylowy jest polecany, może kup maść na odciski Aflofarm w aptece, ona kosztuje ok 3-4 zł. Ma stężenie 40% kwasu salicylowego i 10% mlekowego, zmieszaj z jakimś kremem lub olejem przed aplikacją, bo inaczej będzie za mocna i smaruj codziennie punktowo.
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-23, 18:52   #2280
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XIII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak wjechałam, to aż dech mi zaparło i padłam z wrażenia. Do dziś oczyma wyobraźni wodzę po tym zabytkowym budownictwie z czasów Gierka, a dziury na drogach macie większe, niż u mnie, jestem pod ogromnym wrażeniem!

Sosnowiec nie jest najpiękniejszy, niestety. Tylu odcieni szarości chyba nigdzie nie widziałam, ale jak każde miasto, ma swój niepowtarzalny klimat

Ale 2 tyg. temu byłam na Pogorii III, tam jest fajnie
Na mojej trasie dziur nie ma.

Nie lubię Sosnowca ani ludzi stamtąd. Dziwni są.

Na Pogorii III pół dzieciństwa/czasów nastoletnich spędziłam.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-19 11:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:37.