Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 13:35   #1711
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Ami Pokaż wiadomość
Tak, tak, facet. Zapomniałam napisać. Qrde, zawsze mnie to trochę krępowało. Taki starszy pan. Ciekawe czy dalej ten sam.

400 zł... dużo, zdecydowanie za dużo. Ciekawe na ile mnie jutro Krzysztof skasuje. Z cennika ze strony wyszło mi jakieś 280 zł. Zobaczymy. Że obcina rewelacyjnie, wiem. Kiedyś byłam u niego. Włosy układały się rewelacyjnie. Podobnie jak po p. Kamili i po Wojtku Zielińskim z Mokotowskiej. Tylko z koloru byłam średnio zadowolona, ale dam mu jeszcze jedną szansę.
Na długościach mam bardzo ciemny brąz z bordowym połyskiem. U góry jasny brąz + własne odrosty w takim mysim brązie. Niestety nie mam żadnej sensownej fotki.
Wiem, że włosy farbowane na ciemno, na dodatek z czerwonym odcieniem, ciężko jest rozjaśnić. Więc nie oczekuję cudów po jednej wizycie, ale chciałabym się chociaż zbliżyć do ideału, a nie od niego oddalać.

Daj znać koniecznie jak wrażenia po wizycie u Pawła, a ja napiszę jak Kristof. Chociaż od Pawła odstraszają mnie farby. Ce-ce mają opinię najgorszych na rynku.


No właśnie ja uważam że 280 jeszcze w miarę normalna cena a 400 to ja już musiałabym mieć naprawdę efrekt J.LO wtedy pewnie i 500 bym zapłaciła , ale nie oszukujmy się raczkujemy w tym temacie

Farby też mnie martwią, ja bardzo lubię Loreala uważam że jest najlepszy, ale czy my nie przesadzamy z tymi farbami, może dobry fryzjer powinien sobie poradzić z każdą farba Moja koleżanka , nie z W-wy robi włosy farbami Goldwella i ma świetne, więc może nie ma co się przywiązywać tak bardzo do marki farb
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:36   #1712
kompozyk
Przyczajenie
 
Avatar kompozyk
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 15
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Myślisz, że aż tak , może to racja zrobię cały katalog i zrobię mu wizualizację

Ile zapłaciłaś ?
200zł .
Apropo ile powinno zostawiać sie napiwku? 10% od kwoty bazowej?

Edytowane przez kompozyk
Czas edycji: 2009-05-14 o 13:38
kompozyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 13:44   #1713
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez kompozyk Pokaż wiadomość
200zł .
Apropo ile powinno zostawiać sie napiwku? 10% od kwoty bazowej?
Jesli masz dłuższe włosy to tanio nawet Ja nie uznaję czy się powinno czy nie, jak jestem zadowolona to zostawiam zawsze około 10 % napiwku, ale jak nie to potrafię NIC nie zostawić, w końcu napiwek to jest kwestia zadowolenia z usługi, nie konieczność

Ja do 29 chyba oszaleję z niepewności....

Dziewczyny czy ktoś słyszał coś o salonie ColourBox na Kaczej 9 ? Znalazłam jeden wpis na innym wątku, że super salon, obsługa i polecany p. Tomek , czy ktoś może powiedzieć coś więcej ???

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-14 o 14:19
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 14:11   #1714
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Prestige na Francuskiej (Warszawa)

Cytat:
Napisane przez ines25 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio byłam u Pana Tomka z salonu ColourBox Jestem bardzo zadowolona. Koloryzacja + refleksy + strzyzenie kosztowało mnie 200zł.

Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o tym salonie, o p. Tomku ? Też mnie interesuje koloryzacja i refleksy, ale zrobione perfekcyjnie, jak nas wszystkie zresztą , wszystko chciałabym w tonacji ciepłego karmelu, z jaśniejszymi refleksami , czy możesz mi polecić ten salon ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 16:25   #1715
Puntodivista
☕ sprawia, że jestem☺
 
Avatar Puntodivista
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ✿
Wiadomości: 6 743
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Umówiłam się na czwartek do p. Beaty. Dam jej szansę tym razem z balejażem Zobaczymy. W sumie cięcie było ostatnio super, nawet odrośnięte włoski się układają
__________________

Z m i e n i ł a m swoje życie!
Puntodivista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 17:33   #1716
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

W poniedzialek ide do Pawla z CeCe... Trzymajcie kciuki :P
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 19:11   #1717
Supinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cześć Dziewczyny,

czytam o tych problemach ze zmianą koloru włosów a dokładnie o rozjaśnieniu z ciemnych na jasne. Kilka lat temu miałam ten sam problem tzn przyciemnilam wlosy swiadomie ze wzgledu na ich kiepska kondycje ale po roku znowu chcialam miec jasne wlosy. To prawda ze pytalam fryzjerow czy jest szansa abym nie wyszly jakies rude lub inny kolor - mowili ze nie uzyskam takiego efektu o jakim mysle , ze beda mialy zolty odcien. I wtedy moja kolezanka z pracy polecila mi fryzjera ktory zrobil mi balejage. Wyszlo super. Wlosy byly bez zoltego koloru, w zimnym odcieniu, a po kolejnym farbowaniu to byl moj ideal jezeli chodzi o kolor. Nie bylam u tego kolesia juz jakis czas bo lubie zmieniac ;-) ale moge go polecic. I farbowanie u nich to max 200 zeta. Salon jest na Kabatach , koles nazywa sie Tomek - z tego co pamietam. Zaraz zobacze w notesie , powinnam miec jeszcze do nich adres i tel.
Pozdr.
s.
Supinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 21:09   #1718
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja dzisiaj również byłam u p. Pawła i ciężko mi coś narazie powiedzieć...

Przyszłam z konkretna propozycją - laptopem, kolorek został skonsultowany z innymi fryzjerami, dogaladliśmy się z p. Pawłem i chyba każda ze stron wiedziała o co chodzi.

Ale kolor nie wyszedł Niestety wiedziałam, że tak będzie i p. Paweł uczciwie poinformował mnie o tym na samym początku. Stwierdził (co już wiedziałam). że mam mega różnokolorowe włosy(efekt zabaw pana Kostiwa) i że z rudymi włosami nie wolno w ten sposób postępować, bo ciężko się to przykrywa nową farbą. Próbował jakoś to ujednolicić, ale przeswity nadal są. Powiedział wręcz, że nie jest super, tylko dobrze i nastaiwł mnie na jeszcze 2-3 koloryzacje tymi samymi farbami, żeby ujednolić kolorystykę.

Spodobała mi się jego uczciwość i to, że na siłę nie wciskał mi kitu, że jest cudotwórcą. Myślałam o dekoloryzacji, ale odmówił - nie chciał mi niszczyć włosów.

Generalnie więc na plus. Cena równiez - włosy prawie do tyłka -210 zł.
Jeszcze z dwa razy się tam przejdę i mam nadzieję, że głowa mi się trochę uspokoi. I wtedy wrócę wreszcie do henny.

Aha - ten kolorek, który teraz mam tez nie jest zły

Edytowane przez metice
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:11
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 21:13   #1719
eleganza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Fryzura ślubna Warszawa

Cytat:
Napisane przez martapiwonska Pokaż wiadomość
A czy możesz podać jakieś namiary??
podawałam wyżej ale jak sobi życzysz 506 176 660 :P powodzenia p. Konrad
eleganza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 08:14   #1720
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
W poniedzialek ide do Pawla z CeCe... Trzymajcie kciuki :P
Trzymamy , daj znać koniecznie po jak wrazenia i zadowolenie Robisz kolor czy tylko cięcie ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 09:07   #1721
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dorinka: Czytałam na innym forum o ColourBox - tam z kolei polecają Harego. Sama już nie wiem, gdzie powinnam zgłosić się na cięcie, przyzwyczaiłam się do Krzysztofa z APH, ale coś ostatnio kiepsko strzyże.. Dziewczyny, była któraś
w Galerii Fryzur na Emilli Plater? Czytałam dobre opinie o Piotrze...
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 09:25   #1722
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Dorinka: Czytałam na innym forum o ColourBox - tam z kolei polecają Harego. Sama już nie wiem, gdzie powinnam zgłosić się na cięcie, przyzwyczaiłam się do Krzysztofa z APH, ale coś ostatnio kiepsko strzyże.. Dziewczyny, była któraś
w Galerii Fryzur na Emilli Plater? Czytałam dobre opinie o Piotrze...
Tak to ten sam Harry ma na imię Tomek Też byłam na tym innym forum i czytałam, tam piszą o nim w samych superlatywach Zaczynam się wahać mimo, że zapisałam sie do Pawła z Cece....
Co robić ?
I jeszcze jedna wizażanka zasugerowała mi Franka z Miłek Design, więc już mam mętlik w głowie

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:26
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:01   #1723
gosiak0071
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Puntodivista - ja też się muszę na dniach wybrać do niej... ale oczywiście tylko na cięcie ;] mam to szczęście że mam piękny naturalny brąz

daj znać jak z zadowoleniem z koloru

pzdr

Edytowane przez gosiak0071
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:03
gosiak0071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:25   #1724
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dorinko: byłam u Franka - w moim odczuciu katastrofa, włosy miałam obcięte niechlujnie, nierówno, bez pomysłu (bo Franek sam przyznał, że go nie ma). Mam włosy falowane, grube i sztywne, a za sprawą Franka miałam totalną szopę. Wyszłam z salonu i się popłakałam Miałam ogromne nadzieje, co do tego strzyżenia.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Pod wpływem impulsu zapisałam się do Galerii Fryzur do wspomnianego Pana Piotra - tylko czy to nie dziwne, że zaproponowano mi tyle wolnych terminów - nawet dzisiaj ?
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:39   #1725
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Dorinko: byłam u Franka - w moim odczuciu katastrofa, włosy miałam obcięte niechlujnie, nierówno, bez pomysłu (bo Franek sam przyznał, że go nie ma). Mam włosy falowane, grube i sztywne, a za sprawą Franka miałam totalną szopę. Wyszłam z salonu i się popłakałam Miałam ogromne nadzieje, co do tego strzyżenia.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Pod wpływem impulsu zapisałam się do Galerii Fryzur do wspomnianego Pana Piotra - tylko czy to nie dziwne, że zaproponowano mi tyle wolnych terminów - nawet dzisiaj ?
Ano widzisz, każdy ma inne opinie i oczekiwania Ja nic nie słyszałam o Galerii Fryzur z E. Plater
Łazi mi po głowie ten Hary z Colourbox bo jednak wiele super opinii o nim, w zasadzie same dobre, i nie tylko na wiżażu

Na kiedy się zapisałaś i dlaczego tam ?

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-15 o 10:40
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 10:54   #1726
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Taki impuls Poczytałam opinie na innym forum i ludzie sobie chwalą. Obiecywałam sobie, że zapuszczę włosy, ale po cięciu Krzysztofa z APH paskudnie mi odrastają i muszę je obciąć, nadać jakiś kształt. Zapisałam się na wtorek. Dorinko nie dziwne, że tyle terminów jest wolnych, może tam nikt nie chodzi?
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:06   #1727
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Taki impuls Poczytałam opinie na innym forum i ludzie sobie chwalą. Obiecywałam sobie, że zapuszczę włosy, ale po cięciu Krzysztofa z APH paskudnie mi odrastają i muszę je obciąć, nadać jakiś kształt. Zapisałam się na wtorek. Dorinko nie dziwne, że tyle terminów jest wolnych, może tam nikt nie chodzi?


No dziwne trochę chyba, a zapisałaś się na termin popołudniowo-wieczorny ? Bo wiesz w dzień to pewnie w wiekszości są pustki
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:12   #1728
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Zobaczymy, odezwę się po cięciu. Trzymajcie kciuki
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 11:22   #1729
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Mona Liza Pokaż wiadomość
Zobaczymy, odezwę się po cięciu. Trzymajcie kciuki
Trzymamy
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 11:34   #1730
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Trzymamy , daj znać koniecznie po jak wrazenia i zadowolenie Robisz kolor czy tylko cięcie ?
Robie i kolor i ciecie.I juz sie stresuje. Mam blond wlosy za lopatki w dodatku falowane i zaden fryzjer jeszcze na nie pomyslu nie mial. :/

Generalnie : zawsze ide z mysla o odmianie, mowie o tym otwarcie fryzjerowi (przez ostatnie 10 lat w mojej fryzurze zmienilo sie tylko dodanie grzywki) a wychodze z podcietymi koncowkami i zlocistym blondem. ;] Chcialabym inny kolor, ciecie, cokolwiek jednoczesnie nie rezygnujac zbytnio z dlugosci wlosow.

Nicto, byle do poniedzialku... W nastepna sobote wesele.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 12:18   #1731
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Robie i kolor i ciecie.I juz sie stresuje. Mam blond wlosy za lopatki w dodatku falowane i zaden fryzjer jeszcze na nie pomyslu nie mial. :/

Generalnie : zawsze ide z mysla o odmianie, mowie o tym otwarcie fryzjerowi (przez ostatnie 10 lat w mojej fryzurze zmienilo sie tylko dodanie grzywki) a wychodze z podcietymi koncowkami i zlocistym blondem. ;] Chcialabym inny kolor, ciecie, cokolwiek jednoczesnie nie rezygnujac zbytnio z dlugosci wlosow.

Nicto, byle do poniedzialku... W nastepna sobote wesele.
Zazdroszczę blondu za łopatki, ja bym w życiu ich nie obcięła Pewnie są takie ładne, że żadne fryzjer nie chce ich obcinać
A masz jakiś pomysł na kolor chociaż, jaki Ci się marzy ? Czy chcesz się oddać w ręcę Pawła i liczysz na jego inicjatywę ?
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:02   #1732
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dorinka30 Pokaż wiadomość
Zazdroszczę blondu za łopatki, ja bym w życiu ich nie obcięła Pewnie są takie ładne, że żadne fryzjer nie chce ich obcinać
A masz jakiś pomysł na kolor chociaż, jaki Ci się marzy ? Czy chcesz się oddać w ręcę Pawła i liczysz na jego inicjatywę ?
A kolorow mam kilka, marzy mi sie platyna bez odcienia zolci , ew popielaty blond, na pewno zimny odcien albo taki hmm kawa z mlekiem bez odcienia rudosci. Czyli latwo nie bedzie
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 14:12   #1733
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
A kolorow mam kilka, marzy mi sie platyna bez odcienia zolci , ew popielaty blond, na pewno zimny odcien albo taki hmm kawa z mlekiem bez odcienia rudosci. Czyli latwo nie bedzie
O rany to przeciwnie niż mi, bo ja kocham ciepłe blondy W każdym razie łatwo nie będzie bo z blondami nie jest łatwo nigdy i bardzo jestem ciekawa jaki efekt i Twoje wrażenia. To już w poniedziałek i powiem Ci, że denerwuję się z Tobą, bo strasznie panikuję przed swoją wizytą pewnie z powodu ostatniej traumy fryzjerskiej
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:53   #1734
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Poddałam się dzisiaj intuicji, zobaczymy jak to się skończy Zrezygnowałam z wizyty w Galerii Fryzur, jakoś brak klientek mnie odstraszył. Wracając z pracy do domu przypomniałam sobie, że w bloku obok jest salon fryzjerski (niewłaściwa to nazwa, raczej pracownia, showroom), do którego kiedyś już się przymierzałam. Jestem umówiona pod koniec tygodnia. Pierwsze wrażenie z samego zapisu bardzo dobre.
A wybieram się tutaj: www.hair-room.eu
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:13   #1735
emptyline
Przyczajenie
 
Avatar emptyline
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

sluchajcie, a możecie mi podać adres do tego forum, gdzie jest o Tomku "Harrym".
Nie mogę się cholera zdecydowac na żadnego fryzjera.

Galeria Pana Kostiwa mnie niestety od niego odstraszyła.
emptyline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:06   #1736
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Witam serdecznie.

Poszukując dobrego fryzjera w Warszawie, trafiłam na forum.
I zachecona pozytywnymi opiniami na temat pana Pawla z CeCe, postanowilam wybrac sie wlasnie do niego
Bylam wlasnie niedawno i dlatego zalogowalam sie, zeby solidarnie podzielic sie wrazeniami.

A zatem...
po przeczytaniu tylu superlatyw na jego temat, poszlam tam z wielkimi nadziejami,
ale przyznam szczerze, ze (przynajmniej w moim przypadku) rewelacji nie ma...
Kolor owszem - calkiem calkiem. Nie wymarzony, bo ze zbyt rudawym polyskiem, a wyraznie zaznaczalam, ze rudawego nie chce (zobaczymy jeszcze jak bedzie sie zmywac...)
Na sama farbe firmy CeCe wlosy zareagowaly pozytywnie - kolor wyglada jakosciowo dobrze i mysle, ze jest to farba dosc lagodna dla struktury wlosa i ze maja bardzo ladna i ciekawa kolorystyke w zakresie naturalnych odcieni. Choc niestety nie pokrywa dokladnie pojedynczych siwych wloskow...
Sam pan Pawel na pewno wie co to znaczy naturalny odcien - co wazne. Pozatym farbuje wlasnorecznie i robi to naprawde ekspresowo i dokladnie.
Tyle na temat koloru, ktory jest ta mocniejsza strona mojej wizyty u pana Pawla.
Niestety z cieciem gorzej. Juz jak wychodzilam z salonu czulam, ze to chyba nie to. Ale jak obudzilam sie rano i zaczelam patrzec z roznych stron w lusterko to juz polecialy lzy...
Mam wlosy bardzo pocieniowane, bardzo, na calej dlugosci - z tylu to po prostu od gory do dolu tysiace warstw spod ktorych wystaja na dole te najdluzsze...
Z przodu mam duzo wyciete (za duzo) i porobione jakies szczatkowe "pazurki", ktore nachodza mi na twarz (czego nie znosze). Bez sensu. Nie podobaja mi sie takie fryzury - wedlug mnie postarzaja. Byc moze sa osoby ktore bylyby zadowolone, ja nie jestem -nie moj styl...
Owszem, one mialy byc troche cieniowane, ale troche i to w sposob zakamuflowany (zeby zdjac troche z objetosci i nadac lekkosc, a nie robic jakas warstwowa mozaike).
Musze przyznac - mam naprawde wymagajace wlosy - sa bardzo grube i geste i naprawde zeby ciecie wygladalo fajnie - potrzebuja super zdolnego fryzjera... Pan Pawel sam przyznal, ze takiej ilosci wlosow jeszcze nie widzial. Ale efekt nie jest dobry - nawet jak zwiazuje je w kitke, to wciaz od spodu, czyli od skory glowy mam ciezko i gesto, za to sama kitka, mimo moich poteznych wlosow, to smetny, wycieniowany pedzelek
Byc moze za duzo swobody zostawilam panu Pawlowi - choc najdziwniejsze jest dla mnie to, ze i tak bardzo duzo mowilam o swoich oczekiwaniach i na wszystko pan Pawel odpowiadal - "wiem, widze, zrobimy, bedzie"... Pytalam tez czy on ma jakas wizje, zaznaczajac przy tym, ze nie gwarantuje, ze sie zgodze, ale, ze chetnie poslucham. Jednak jak widac pan Pawel, zamiast opisywaniem, zajal sie cieciem...
A ja pelna wiary w jego mozliwosci rozkosznie sie zrelaksowalam - gazetka, kawka, rozmowa i stracilam czujnosc. Fakt, ze naprawde robi wrazenie czlowieka kompetentnego, konkretnego i normalnego. Jest takze mily, kontaktowy, niezmanierowany itp. Poza tym jego ciecia i technika wydaja sie byc naprawde pewne.
Na koniec pan Pawel, tylko wypisal rachunek i nawet nie zapytal, czy jestem zadowolona, tylko pobiegl dalej...

Przepraszam, za dlugi opis - przezywam teraz, bo sporo sobie obiecywalam...
I do tego nie znosze wydawac pieniedzy (nie malych uwazam) na cos z czego nie jestem w pelni zadowolona.
Generalnie - nie ma tragedii, ale - to nie to...
Pociesza mnie tylko, ze wloski szybko rosna - w tym nadzieja
Byc moze sprobuje jeszcze i dam szanse panu Pawlowi, ale juz z innym nastawieniem i w oparciu o moje wlasne wizje. I na pewno z wieksza iloscia czasu, bo jednak panowal pospiech. Moze tez musi on lepiej poznac moje upodobania i rodzaj wlosow i wtedy jakis konsensus sie osiagnie...
Chyba ze do tej pory znajde jakiegos fryzjerskiego cudotworce - szukam od kilku lat...

Pozdrawiam.
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:16   #1737
dorinka30
Zakorzenienie
 
Avatar dorinka30
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 459
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez emptyline Pokaż wiadomość
sluchajcie, a możecie mi podać adres do tego forum, gdzie jest o Tomku "Harrym".
Nie mogę się cholera zdecydowac na żadnego fryzjera.

Galeria Pana Kostiwa mnie niestety od niego odstraszyła.
Proszę ,ja znalazłam tutaj o nim informacje

http://www.goldenline.pl/forum/zdrow...roda/73374/s/2

Day czyli na kolor polecasz Pawła z Cece czy raczej nie ? Bo ja przyznam szczerze idę tam na kolor głównie, fryzury żadnej nie chcę ale przyznam szczerze, że zaczynam się wahać i zastanawiam nad Tomkiem Harrym z Colourbox.... Poradź coś ...

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Mona Liza widzę, że kombinujesz jak ja , też mam już większe wątpliowości niż pewność, kusi mnie Tomek "Harry" mimo że na wizażu znalazłam o nim tylko jeden, ale za to pozytywny wpis

Edytowane przez dorinka30
Czas edycji: 2009-05-15 o 18:13
dorinka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:41   #1738
Mona Liza
Raczkowanie
 
Avatar Mona Liza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Museum Star
Wiadomości: 162
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Day - wiem dosknale o czym piszesz, mam ten sam problem. Z gęstych, grubych włosów wyszła - jak mawia mój TŻ - fryzura klocka lego, przylizana, włosy wcale się nie unoszą mimo cieniowania i degażowania. jestem krok dalej, bo odrosły już trochę. tylko kształtu fryzurze ciągle brak.

Dorinko - trudno, gorzej chyba już wyglądać nie mogę jakoś fluidy salonu do którego się zapisałam optymistycznie mnie nastroiły
Mona Liza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 19:08   #1739
day
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Mysle, na koloryzacje mozna pana Pawla polecic (choc bylam tylko raz - wiec to malo wymierne). Fakt, ze wszyscy z obslugi w salonie, a troche tych osob bylo, mieli ladne staranne fryzury i bardzo ladne naturalne kolory.
Nie bez znaczenia jest tez fakt ze salon CeCe ma dobre swiatlo w tym duzo swiatla dziennego i normalne kolory scian, co przy koloryzacji bardzo pomaga w doborze (oczywiscie mowa o niuansach, no ale o to przeciez nam chodzi )
i naprawde niezla ta ich paleta kolorow.
Slyszalam tez ze maja jakas koloryzacje roslinna - drozsza troche.

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Ze swojej strony moge jeszcze polecic Sebastiana z Zurawiej. Bylam u niego juz iles razy i jest to naprawde dobry fryzjer. Minusem sa bardzo dlugie terminy do niego... i najtaniej nie jest, dlatego ja szukam jeszcze innych rozwiazan.
Ale na pewno warto sprobowac - dobrze tnie.
Kolor tez ok - pan Sebastian ma swiadomosc jak to wszystko dziala i co wazne - nie czaruje, tylko od razu mowi wprost - nie wyjdzie albo szkoda wlosow. I naprawde wielokrotnie sie przekonywalam, ze mial racje...
Jest solidny i dokladny, poza tym mily i normalny chlopak.
day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 23:06   #1740
emptyline
Przyczajenie
 
Avatar emptyline
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czekam na twoje sprawozdanie Mona Liza, bo szczerze mnie ten salon zaciekawił, choć musze przyznac, ceny mają konkretne.

Edytowane przez emptyline
Czas edycji: 2009-05-15 o 23:28
emptyline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.