Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-31, 08:09   #2701
dziunia2008
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Talking Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Polecam salon Oxygen na Nowym Dworze w tym nowym wieżowcu na krzyżówce.W końcu mam taki kolor jak chciałam i błyszczące włosy Super , jestem bardzo zadowolona
dziunia2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:18   #2702
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Martusia82 - Twoje wypowiedzi są dziwne. Przykro mi naprawdę, że nie znasz się ani trochę na teorii barw, że nie masz pojęcia zielonego o koloryzacji, a ja znam się i wiem, co i jak. Ale wiesz...to nie moja wina, że Tobie się nie chce wiedzieć takich rzeczy.

A już za szczyt uważam cytowanie mojej wiadomości, w której dzielę się swoim doświadczeniem z dochodzenia do jasnego blondu - czymś co przeszłam i podawanie tego, jako argument, że jestem lub byłam fryzjerką

Jeszcze parę Twoich postów i się dowiem, że Twoja koleżanka poddaje mnie do sądu za to, że podzieliłam się informacją o fryzjerce, z której jestem bardzo zadowolona. ŻENADA i tyle.
I bądź uprzejma odczepić się ode mnie, bo tracę powoli cierpliwość do Twoich insynuacji, jakobym była tutaj adwokatem diabła.
Zamiast przyczepiać się do użytkowniczek tego forum, poczytaj wątek dokładniej, zobaczysz, że ze dwa lata temu i ja sceptycznie podeszłam do wypowiedzi dotyczących Ani z Kwiskiej, ale poszłam i co...matko boska zostałam stałą klientką Ani i chwalę i dzielę się WŁASNĄ OPINIĄ o tym salonie i tej fryzjerce. Masz rację - należy mnie ukamieniować, bo mam własne zdanie.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-01-31 o 09:57
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:43   #2703
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Do Martusia82 -bardzo trafne spotrzeżenia. Tak trzymać A Wy dziewczyny przestańcie ją gasić , ma prawo wyraząć własne zdanie.

Do Maylina - ja korzystałam kiedyś z salonu Berendowicz- Kublin, ze 4 razy u p. Konrada , z tego 2 dekoloryzacje z brązu na blond , farbowanie, podcinanie, ampułki. Drogo, ale byłam bardzo zadowolona. Konrad świetnie dobiera kolor ( miesza różne odcienie po swojemu) i bardzo dobrze ścina. Szkoda tylko , ze L`Oreal nie ma ładnych zimnych kolorów , bo byłabym stałą klientką. Po 2-3 myciach odcień włosów mocno się ociepla, co ponoć jest specyfiką L`Orealowskich farb. Po ścięciu włosy świetnie się układały. Zawsze jak byłam , było full klientów.
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 08:50   #2704
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Do Martusia82 -bardzo trafne spotrzeżenia. Tak trzymać A Wy dziewczyny przestańcie ją gasić , ma prawo wyraząć własne zdanie.
Przepraszam bardzo, ale ona obraża mnie, nie pisze o złych doświadczeniach z fryzjerem, tylko jedzie po mnie, jak po łysej kobyle. Brawa?? za co? za szkalowanie użytkowników wątku, którzy podobnie, jak ona mają prawo do wyrażania własnych opinii i to robią? Jej wolno, a mi i innym nie. Bo co? Bo ona pisze negatywnie, a my pozytywnie o salonie? Wytłumacz mi, co w tym dobrego i godnego braw.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-01-31 o 08:52
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 11:16   #2705
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Prawo do wyrażania własnego zdania ma oczywiście każdy, ale jest jeszcze regulamin wizaz.pl i rejestrując się na forum, wyrażacie zgodę na jego przestrzeganie.
Radzę również powstrzymać się od wycieczek osobistych - piszemy ad rem a nie ad personam.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 11:48   #2706
Mika232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dlaczego ja zapomniałam o tym salonie , też polecam salon oxygen
Mika232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 13:53   #2707
Maylina
Rozeznanie
 
Avatar Maylina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 687
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Do Maylina - ja korzystałam kiedyś z salonu Berendowicz- Kublin, ze 4 razy u p. Konrada , z tego 2 dekoloryzacje z brązu na blond , farbowanie, podcinanie, ampułki. Drogo, ale byłam bardzo zadowolona. Konrad świetnie dobiera kolor ( miesza różne odcienie po swojemu) i bardzo dobrze ścina. Szkoda tylko , ze L`Oreal nie ma ładnych zimnych kolorów , bo byłabym stałą klientką. Po 2-3 myciach odcień włosów mocno się ociepla, co ponoć jest specyfiką L`Orealowskich farb. Po ścięciu włosy świetnie się układały. Zawsze jak byłam , było full klientów.
Cytat:
Napisane przez klajdla Pokaż wiadomość
Ja scinalam sie tam i czesalam na studniowke, jeszcze gdy urzedowali w Magnolii.
Przyznam szczerze, ze nie bylam zadowolona Bylam umowiona na godz 14 (a studniowke mialam o 19). Oczywiscie o 14 jeszcze ktos siedzial na fotelu, wiec musialam czekac... Pozniej okazalo sie, ze... nie ma wody i nie moga mi umyc wlosow Po jakims czasie okazalo sie, ze ostatecznie jest woda, ale lodowata, wiec myli mi glowe w tym lodzie, mieszajac z zagotowana woda z czajnika... Do mycia poszlam w ogole o godz 15, wiec juz godzina spoznienia... Przyszlam z wydrukowanym zdjecie fryzury, ktora na moich dlugich, gestych, podatnych na krecenie wlosach da sie jak najbardziej zrobic (miala to byc fryzura a'la hollywoodzkie fale). Pani od razu stwierdzila, ze takiej fryzury nie da sie zrobic, ewentualnie cos podobnego. No i przystapila do dzialania... Szarpanie i suszenie zbyt goracym strumieniem powietrza. Do tego Pani robila wszystko z wielka laska, jakby spelniala zachcianki rozkapryszonej ksiezniczki, ktora zyczy sobie Bog wie co, na swoj wielki bal, na ktorej ma byc krolowa Wielka laska i ciagle wzdychanie... Efekt koncowy calkiem ladny, chociaz ogolnie nie polecam
Mysle, ze salon moze byc calkiem dobry, ale akurat ta fryzjerka (blondynka w dlugich, prostych wlosach, ok 30 lat) + brak wody i cala ta wizyta mnie nie przekonala.
Dzięki za opinie wybieram sie tylko na ścięcie,stąd moje pytanie.A farbować nie będę,jednak dobrze wiedzieć,ze jest ktoś zadowolony
Jak będę 'po' zdam relacje
Maylina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-31, 14:26   #2708
kotbalamot
Raczkowanie
 
Avatar kotbalamot
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 79
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Do Madziunia80 - pochwaliłam dziewczynę za trafne spostrzezenia dotyczące uprawianej tu namietnej reklamy p. Ani z ul. Kwiskiej i za to , że miała odwagę je wyrazić i bronić swojej opinii.

Do potyczek słownych pomiędzy Wami wogóle się nie odnosiłam.

pozdrawiam
kotbalamot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 15:04   #2709
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Do Madziunia80 - pochwaliłam dziewczynę za trafne spostrzezenia dotyczące uprawianej tu namietnej reklamy p. Ani z ul. Kwiskiej i za to , że miała odwagę je wyrazić i bronić swojej opinii.

Do potyczek słownych pomiędzy Wami wogóle się nie odnosiłam.

pozdrawiam
Ale jakiej reklamy? Wątek ma tytuł, jaki ma, to i chyba nic dziwnego, że przy pytaniu o dobrego fryzjera pojawia się odpowiedź z poleceniem sprawdzonych i ulubionych salonów. Cóż poradzę, że akurat polecam tą fryzjerkę, a nie polecam innych? Czy to daje Marcie prawo do poddawania w wątpliwość moich słów? Chodzę do Ani już około 2 lat i polecam z czystym sumieniem, szczególnie jeśli chodzi o koloryzację i pielęgnację.
A że podobne, jak ja zdanie ma wiele Wizażanek, to i wiele razy pada w wątku nazwa tego salonu. Dla mnie EOT
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-31, 20:48   #2710
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Możecie mi coś powiedzieć o Candy Studio? Szukam kto będzie najlepszy na cięcie- wiadomo że z tym iść na żywioł nie można, bo czekać 2 lata aż odrośnie jest kiepską perspektywą..
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 07:49   #2711
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Becia0d Pokaż wiadomość
Możecie mi coś powiedzieć o Candy Studio? Szukam kto będzie najlepszy na cięcie- wiadomo że z tym iść na żywioł nie można, bo czekać 2 lata aż odrośnie jest kiepską perspektywą..
Widziałam dziewczyny po cięciu w Candy Studio i muszę powiedzieć, że jest pozytywnie - nowocześnie, dokładnie i fryzura dopasowana do kształtu twarzy. Sama myślę, czy się nie wybrać do nich, jak trochę odrosnę

edit:
A co sądzicie o salonie Nena? Byłyście? warto? Pytam o cięcia.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-02-01 o 10:55
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 10:54   #2712
Becia0d
Raczkowanie
 
Avatar Becia0d
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 176
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

merci! no to się umówię i po wizycie zdam relację
__________________

My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej- na miotle!
Becia0d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 12:09   #2713
AniechTam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Dziewczyny!
Wydawało mi się, że jestem za bardzo przewrażliwiona na punkcie swoich włosów, ale czytając Wasze wypowiedzi, trochę się pocieszyłam, że nie tylko ja mam taki problem. Lepiej mnie zapytać, gdzie nie byłam u fryzjera, niż gdzie byłam
Pewnego razu trafiłam do pani Estery Kulej do salonu Le Grand w rynku, zdążyłam rozpoznać, jaki dziewczyna ma talent i cierpliwość, w momencie, gdy stamtąd odeszła...Po usilnych poszukiwaniach dowiedziałam się, że pracuje w nowym salonie Mariposa. Mogę ją polecić wszystkim zawiedzionym Paniom i Panom. Teraz mam piękny, upragniony blond i taką fryzurę, jaką zawsze chciałam. Niemożliwe stało się możliwe)
AniechTam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 12:52   #2714
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Do Madziunia80 - pochwaliłam dziewczynę za trafne spostrzezenia dotyczące uprawianej tu namietnej reklamy p. Ani z ul. Kwiskiej i za to , że miała odwagę je wyrazić i bronić swojej opinii.

Do potyczek słownych pomiędzy Wami wogóle się nie odnosiłam.

pozdrawiam
mam bardzo podobne spostrzeżenia jak Kotbalamot. Rozumiem ze komuś pasuje jakis fryzjer i o tym pisze, zreszta taki jest tytuł wątku. Ale nie kazdemu ten sam fryzjer bedzie odpowiedał i ma chyba prawo wyrazić swoją krytykę, nawet jeśli jest to wychwalany pod niebiosa specjalista. I nie musi sie to chyba odbywać w atmosferze polowania na czarownice. Te które lubią jakiegos fryzjera nie muszą się czuć w obowiązku od razu ruszania do ataku, jeśli na jego temat pojawi się jakieś niepochlebne zdanie.
I jeszcze jedno: takie działanie ma często odwrotny skutek od zamierzonego: jeśli na temat jakjegoś fryzjera nie mozna złego slowa powiedzieć (a wiadomo ze kienci maja różne opinie) i jest on tak zaciekle broniony to wcale nie przysparza mu symaptii i potencjalnych klientów.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 13:34   #2715
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
mam bardzo podobne spostrzeżenia jak Kotbalamot. Rozumiem ze komuś pasuje jakis fryzjer i o tym pisze, zreszta taki jest tytuł wątku. Ale nie kazdemu ten sam fryzjer bedzie odpowiedał i ma chyba prawo wyrazić swoją krytykę, nawet jeśli jest to wychwalany pod niebiosa specjalista. I nie musi sie to chyba odbywać w atmosferze polowania na czarownice. Te które lubią jakiegos fryzjera nie muszą się czuć w obowiązku od razu ruszania do ataku, jeśli na jego temat pojawi się jakieś niepochlebne zdanie.
I jeszcze jedno: takie działanie ma często odwrotny skutek od zamierzonego: jeśli na temat jakjegoś fryzjera nie mozna złego slowa powiedzieć (a wiadomo ze kienci maja różne opinie) i jest on tak zaciekle broniony to wcale nie przysparza mu symaptii i potencjalnych klientów.
No właśnie - polowanie na czarownice - trafne - to zrobiła swoim postem Marta.
Ja nalegałam, żeby Marta napisała o swoich doświadczeniach z danym fryzjerem, w tym wypadku z Anią z Kwiskiej.
A jak już napisała, to jej post oczerniał mnie i poddawał w wątpliwość szczerość mojej opinii. Dowiedziałam się, że stosuję paskudne praktyki manipulacji, że robię dziewczynom wodę z mózgu, że napisałam kilka tysięcy (sic!) postów pochwalnych o Ance. I szlag mnie trafił, jak to czytałam.
A jeżeli Marta chce, aby jej słowa były brane na poważnie, to powinna była opisać doświadczenia związane z wizytą u Ani, a tymczasem oczerniała innych użytkowników (głównie mnie), oskarżając ich o namolne reklamowanie.

Czy naprawdę uważacie, że jeżeli ktoś poleca jednego fryzjera to jego zamiarem jest reklamowanie? To po diabła ten wątek, jeżeli nie można polecić sprawdzonej osoby kilku czy kilkudziesięciu użytkowniczkom.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez madziunia80
Czas edycji: 2011-02-01 o 13:35
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:31   #2716
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
No właśnie - polowanie na czarownice - trafne - to zrobiła swoim postem Marta.
Ja nalegałam, żeby Marta napisała o swoich doświadczeniach z danym fryzjerem, w tym wypadku z Anią z Kwiskiej.
A jak już napisała, to jej post oczerniał mnie i poddawał w wątpliwość szczerość mojej opinii. Dowiedziałam się, że stosuję paskudne praktyki manipulacji, że robię dziewczynom wodę z mózgu, że napisałam kilka tysięcy (sic!) postów pochwalnych o Ance. I szlag mnie trafił, jak to czytałam.
A jeżeli Marta chce, aby jej słowa były brane na poważnie, to powinna była opisać doświadczenia związane z wizytą u Ani, a tymczasem oczerniała innych użytkowników (głównie mnie), oskarżając ich o namolne reklamowanie.

Czy naprawdę uważacie, że jeżeli ktoś poleca jednego fryzjera to jego zamiarem jest reklamowanie? To po diabła ten wątek, jeżeli nie można polecić sprawdzonej osoby kilku czy kilkudziesięciu użytkowniczkom.
Kurcze to i pewnie niedługo i ja zostanę posądzona o reklamę, bo już kilka razy pisałam o Pani Ani, a trafiłam tam dzięki Waszym opiniom . Jestem zadowolona. niebawem idę na kolor i mam nadziję, że również będzie dobrze.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 14:36   #2717
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
Kurcze to i pewnie niedługo i ja zostanę posądzona o reklamę, bo już kilka razy pisałam o Pani Ani, a trafiłam tam dzięki Waszym opiniom . Jestem zadowolona. niebawem idę na kolor i mam nadziję, że również będzie dobrze.
oj, tak miej się na baczności
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 19:41   #2718
Kinga 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Witajcie dziewczyny dawno mnie nie było wyjechałam na dłużej więc i Anię z Kwiskiej musiałam zdradzić mam małą ruinę na głowie dziewczyna się załamie jak zobaczy co mam na głowie . Jutro idę zrobić włoski.
i już się nie mogę doczekać.



Poczytałam sobie co słychać na moim ulubionym forum i jestem lekko w szoku. !!!! Odnoszę wrażenie ,że koleżanka Marta pewnie jest jakąś konkurencją Ani z Kwiskej! Biedaczkę serce bolało i musiała sobie poużywać a i pewnie udowodnić sobie i przed całym światem jaka to ona jest "ważna". ... i co
Przykre tylko ,że tacy ludzie się tu logują i zioną tak wielkim jadem
Usiłują podważyć czyjąś wiarygodność !!!!!!! żałosne pewnie i mi się dostanie bo i ja jestem stałym klientem na kwiskej a wcześniej na jarzębinowej
madziunia 80 podzielam twoją opinię!!!!
Kinga 80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 08:32   #2719
inga_iga
Raczkowanie
 
Avatar inga_iga
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 449
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Podczytuje forum w nadziei na znalezienie fryzjera idealnego. Niestety ostatnio forum to nie bank informacji a klub wzajemnej adoracji. Każdy ma prawo wyrazić swoje danie, nawet jeśli jest inne niż Wasze. Argumenty Marty są sensowne, za panią Anią z kolei przemawiają pozytywne komentarze od wielu internautek.
Uznajcie że jest remis i niejasności wyjaśnijcie na PW, bo tu się robi taka burza w szklance wody, która dla osób takich jak ja, obserwujących a nie biorących czynnego udziału w dyskusjach, podważa wiarygodność opini, bo skoro krytyka jest tak zaciekle zwalczana, to może jak z komentarzami na allegro. lepiej nie wystawiać negatywa,żeby samemu nie oberwać.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Kinga 80 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny dawno mnie nie było wyjechałam na dłużej więc i Anię z Kwiskiej musiałam zdradzić mam małą ruinę na głowie dziewczyna się załamie jak zobaczy co mam na głowie . Jutro idę zrobić włoski.
i już się nie mogę doczekać.



Poczytałam sobie co słychać na moim ulubionym forum i jestem lekko w szoku. !!!! Odnoszę wrażenie ,że koleżanka Marta pewnie jest jakąś konkurencją Ani z Kwiskej! Biedaczkę serce bolało i musiała sobie poużywać a i pewnie udowodnić sobie i przed całym światem jaka to ona jest "ważna". ... i co

Przykre tylko ,że tacy ludzie się tu logują i zioną tak wielkim jadem
Usiłują podważyć czyjąś wiarygodność !!!!!!! żałosne pewnie i mi się dostanie bo i ja jestem stałym klientem na kwiskej a wcześniej na jarzębinowej
madziunia 80 podzielam twoją opinię!!!!

Żałosne sa wycieczki personalne nie mające zwiazku z tematem.
inga_iga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 10:59   #2720
Kinga 80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Wczytaj się w sens wypowiedzi Marty a dostrzeżesz drugie dno.
Kinga 80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 13:52   #2721
evek
Wtajemniczenie
 
Avatar evek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 201
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Kobietki, wróćmy do meritum. Może najłatwiej przyjąć zasadę, że jedna opinia na temat salonu wystarczy i na pytania "jaki salon polecacie?" nie odpowiadamy po raz wtóry salon X, czy Y, tylko odsyłamy do lektury poprzednich postów. I nikt wtedy nikomu nie zarzuci nachalnej reklamy. Howgh!
evek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 14:28   #2722
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez inga_iga Pokaż wiadomość
Podczytuje forum w nadziei na znalezienie fryzjera idealnego. Niestety ostatnio forum to nie bank informacji a klub wzajemnej adoracji. Każdy ma prawo wyrazić swoje danie, nawet jeśli jest inne niż Wasze. Argumenty Marty są sensowne, za panią Anią z kolei przemawiają pozytywne komentarze od wielu internautek.
Uznajcie że jest remis i niejasności wyjaśnijcie na PW, bo tu się robi taka burza w szklance wody, która dla osób takich jak ja, obserwujących a nie biorących czynnego udziału w dyskusjach, podważa wiarygodność opini, bo skoro krytyka jest tak zaciekle zwalczana, to może jak z komentarzami na allegro. lepiej nie wystawiać negatywa,żeby samemu nie oberwać.

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------




Żałosne sa wycieczki personalne nie mające zwiazku z tematem.
Więc ja, tak jak i dziewczyny przede mną podkreślę sens całej kłótni. Sama nie jestem klientką pani Ani więc nie oceniam.

rzecz NIE DOTYCZY tego, że jakaśtam dziewczyna jest niezadowolona. Takie opinie zdarzały się już wcześniej i są traktowane normalnie.
Rzecz dotyczy ZARZUCANIA innej dziewczynie, że robi reklamę swojej ulubionej fryzjerce jako jej koleżanka lub sama fryzjerka.
Więc przestańcie dziewczynę linczować za to, że nie pozwala innym wyrazić złej opinii, bo tej opinii nikt się nie czepia. Chodzi tylko o niesłuszne oczernianie.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:11   #2723
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

a ja własnie umówiłam się na przyszły piątek do Pani Ani - nie mam pojęcia co chcę na głowie ani też jaki kolor, zobaczymy co Pani Ania wymyśli
będzie to moja pierwsza wizyta u Pani Ani wiec nie omieszkam podzielić się wrażeniami
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 15:27   #2724
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
a ja własnie umówiłam się na przyszły piątek do Pani Ani - nie mam pojęcia co chcę na głowie ani też jaki kolor, zobaczymy co Pani Ania wymyśli
będzie to moja pierwsza wizyta u Pani Ani wiec nie omieszkam podzielić się wrażeniami

no to czekam z nierpliwościa na rezultat
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-02, 16:19   #2725
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[QUOTE=kotbalamot;24742912]Do Martusia82 -bardzo trafne spotrzeżenia. Tak trzymać A Wy dziewczyny przestańcie ją gasić , ma prawo wyraząć własne zdanie.

Normalnie az sie zdenerwowałam, i postanowiłam napisac! Sledze forum fryzjerskie od chyba pol roku, a zaczelo sie przed slubem, jako ze specjalnie hodowalm wlosy by dobrze je obciac i zafarbowac, bo jakos zawsze mialam z nimi przeboje, niewazne czy do jak dobrego i drogiego fryzjera w centrum Wrocka poszlam...Przewertowalm cale to forum plus pare innych, i jesli chodzi o Mdziunie80 to na poczatku tez mi sie wydalo to dziwne, ze wychwala p.Anie, ale jak doczytalm poczatek forum, to stalo sie jasne, ze pisala o roznych swoich doswiadczeniach z innymi fryzjerami,az trafila na p.Anie i jest po prostu bardzo zadowolona. Przekonalo mnie to do tego, by samej sie tam wybrac, i nie zaluje, teraz sama bede zachwalac, bo wreszcie trafialm na swojego fryzjera. Nie rozumiem uwagi, co do cennika- ceny sa jakie sa i jak komus nie pasuje, nie musi korzystac z tej oferty! Ale dlaczego niby w centrum ma prawo byc drozej a poza juz nie????Jesli znajoma Martusi byla niezadowolona, ma prawo skladac reklamacje-zasady obowiazuja wszedzie te same.Wyrazac swoje opinie oczywiscie mozna, ale oczerniac kogos na podstawie swoich wyobrazen bez zapoznania sie z caloscia tego forum- to duza przesada!
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 08:12   #2726
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[QUOTE=ewelajna25;24804256]
Cytat:
Napisane przez kotbalamot Pokaż wiadomość
Do Martusia82 -bardzo trafne spotrzeżenia. Tak trzymać A Wy dziewczyny przestańcie ją gasić , ma prawo wyraząć własne zdanie.

Normalnie az sie zdenerwowałam, i postanowiłam napisac! Sledze forum fryzjerskie od chyba pol roku, a zaczelo sie przed slubem, jako ze specjalnie hodowalm wlosy by dobrze je obciac i zafarbowac, bo jakos zawsze mialam z nimi przeboje, niewazne czy do jak dobrego i drogiego fryzjera w centrum Wrocka poszlam...Przewertowalm cale to forum plus pare innych, i jesli chodzi o Mdziunie80 to na poczatku tez mi sie wydalo to dziwne, ze wychwala p.Anie, ale jak doczytalm poczatek forum, to stalo sie jasne, ze pisala o roznych swoich doswiadczeniach z innymi fryzjerami,az trafila na p.Anie i jest po prostu bardzo zadowolona. Przekonalo mnie to do tego, by samej sie tam wybrac, i nie zaluje, teraz sama bede zachwalac, bo wreszcie trafialm na swojego fryzjera. Nie rozumiem uwagi, co do cennika- ceny sa jakie sa i jak komus nie pasuje, nie musi korzystac z tej oferty! Ale dlaczego niby w centrum ma prawo byc drozej a poza juz nie????Jesli znajoma Martusi byla niezadowolona, ma prawo skladac reklamacje-zasady obowiazuja wszedzie te same.Wyrazac swoje opinie oczywiscie mozna, ale oczerniac kogos na podstawie swoich wyobrazen bez zapoznania sie z caloscia tego forum- to duza przesada!
ewelajna25 - a farbowałaś może włosy u Pani Ani? Jak tak to na jaki kolor i czy sama wybierałaś z palety czy Pani Ania coś zaproponowała?
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:20   #2727
Angie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 37
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Sledze ten watek od lat i na ogol sie nie udzielam, taka ze mnie pasywna osobka;-) niby znalazlam swoja fryzjerke, ale kobieta zmienna jest i postanowilam wybrac sie do jakze chwalonej pani Ani.

UWAGA UWAGA, to nie bedzie kolejny poemat na jej czesc!

Tak jak przypuszczalam, mialam juz kiedys z ta pania podczas jej pracy w Upiekszalni. Nie bylam wtedy zadowolona z jej pracy, wiec troche zbladlam wchodzac do salonu na Kwiskiej i widzac znana twarz.
No ale, dac jej szanse, zwlaszcza ze juz zaplacilam za dojazd taksowka, zeby byc na czas.
Wchodze, jakas inna klientka jeszcze jest obslugiwana, OK, czekam. Czekam, czekam, nikt mi nic nie powie, ile jeszcze mam czekac i w ogole.
Po godzinie moja poprzedniczka zeszla z fotela i chciala placic, okazalo sie, ze akurat tego dnia nie mozna placic karta i trzeba zasuwac po kase do automatu kolo Kauflandu. A akurat tego dnia (koncowka grudnia 2010) bylo naprawde tragicznie slisko, auta jezdzily z 30 na godzine, a piesi wywali sie en masse. Zeby nie bylo nieporozumien - nie mam pretensji do pani A. o pogode, tylko o fakt, ze nie poinformowala klientow o tym defekcie PRZED ich przyjscie do salonu, zamiast narazac na zlamanie nogi.

OK, siadam na fotelu i sie zaczyna strzyzenie.
Gdy doszlo do grzywki, troche sie balam o moje oczy, bo pani Ani swoimi dlugasnymi paznokciami nieco po nich drapala.
Moze dlatego z (cyt)."wielkiej grzywki' wyszlo cos krzywego, ok. 1 cm dlugosci ma toto...
Naprawde katastrofa.
Ale p. Ania byla swoja praca zachwycona. Ogolnie rzecz ujmujac, sprawia osoby, ktora jest soba zachwycona.

Na koniec probowala namowic mnie na ktorys z kosmetykow, bo sa w TAKIEJ promocji, zaczela mi przeliczac, ile to wychodzi cenowo za 250 ml, a jak sie na 100 ml przeliczy, to juz w ogole b. tanio, czekalam az dojdziemy do 1 ml...(btw w wielu sklepach online zagranica mozna kupic kosmetyki Joico taniej)...
Wykazalam sie asertywnoscia i odmowilam zakupu pierwszej serii kosmetykow, wiec p. Anna zaczela mi zachwalac kosmetyki do wlosowo farbowanych, nawet jesli moja czupryna farby nie widziala...
Przy zaplacaniu lekka niespodzianka, umawiajac sie na wizyte spytalam sie o orientacyjna cena, przy placeniu zaplacilam przeszlo 50 zl.

Reasumujac: dobra byla kawa, zaklad fryzjerski jest milo urzadzony. Tylko kawa za przeszlo 100 zl to troche drogo...Bo fryzura niestety nie jest warta zlamanego grosza...

Aha i juz naprawde na sam koniec, nie jestem fryzjerka, nie mam ani jednej kolezanki fryzjerki, nie jestem kolezanka, o kt. pisala kilka postow wczesniej inna dziewczyna. Jestem po prostu niezadowolona klientka pani Ani, ktora dala upust swoim emocjom...
Angie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 11:28   #2728
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

Cytat:
Napisane przez Angie Pokaż wiadomość
Sledze ten watek od lat i na ogol sie nie udzielam, taka ze mnie pasywna osobka;-) niby znalazlam swoja fryzjerke, ale kobieta zmienna jest i postanowilam wybrac sie do jakze chwalonej pani Ani.

UWAGA UWAGA, to nie bedzie kolejny poemat na jej czesc!

Tak jak przypuszczalam, mialam juz kiedys z ta pania podczas jej pracy w Upiekszalni. Nie bylam wtedy zadowolona z jej pracy, wiec troche zbladlam wchodzac do salonu na Kwiskiej i widzac znana twarz.
No ale, dac jej szanse, zwlaszcza ze juz zaplacilam za dojazd taksowka, zeby byc na czas.
Wchodze, jakas inna klientka jeszcze jest obslugiwana, OK, czekam. Czekam, czekam, nikt mi nic nie powie, ile jeszcze mam czekac i w ogole.
Po godzinie moja poprzedniczka zeszla z fotela i chciala placic, okazalo sie, ze akurat tego dnia nie mozna placic karta i trzeba zasuwac po kase do automatu kolo Kauflandu. A akurat tego dnia (koncowka grudnia 2010) bylo naprawde tragicznie slisko, auta jezdzily z 30 na godzine, a piesi wywali sie en masse. Zeby nie bylo nieporozumien - nie mam pretensji do pani A. o pogode, tylko o fakt, ze nie poinformowala klientow o tym defekcie PRZED ich przyjscie do salonu, zamiast narazac na zlamanie nogi.

OK, siadam na fotelu i sie zaczyna strzyzenie.
Gdy doszlo do grzywki, troche sie balam o moje oczy, bo pani Ani swoimi dlugasnymi paznokciami nieco po nich drapala.
Moze dlatego z (cyt)."wielkiej grzywki' wyszlo cos krzywego, ok. 1 cm dlugosci ma toto...
Naprawde katastrofa.
Ale p. Ania byla swoja praca zachwycona. Ogolnie rzecz ujmujac, sprawia osoby, ktora jest soba zachwycona.

Na koniec probowala namowic mnie na ktorys z kosmetykow, bo sa w TAKIEJ promocji, zaczela mi przeliczac, ile to wychodzi cenowo za 250 ml, a jak sie na 100 ml przeliczy, to juz w ogole b. tanio, czekalam az dojdziemy do 1 ml...(btw w wielu sklepach online zagranica mozna kupic kosmetyki Joico taniej)...
Wykazalam sie asertywnoscia i odmowilam zakupu pierwszej serii kosmetykow, wiec p. Anna zaczela mi zachwalac kosmetyki do wlosowo farbowanych, nawet jesli moja czupryna farby nie widziala...
Przy zaplacaniu lekka niespodzianka, umawiajac sie na wizyte spytalam sie o orientacyjna cena, przy placeniu zaplacilam przeszlo 50 zl.

Reasumujac: dobra byla kawa, zaklad fryzjerski jest milo urzadzony. Tylko kawa za przeszlo 100 zl to troche drogo...Bo fryzura niestety nie jest warta zlamanego grosza...

Aha i juz naprawde na sam koniec, nie jestem fryzjerka, nie mam ani jednej kolezanki fryzjerki, nie jestem kolezanka, o kt. pisala kilka postow wczesniej inna dziewczyna. Jestem po prostu niezadowolona klientka pani Ani, ktora dala upust swoim emocjom...
I patrzcie - można napisać rzeczowo negatywną opinię i ja się nie czepiam, bo nie mam czego. Opinia sensowna. Przykro mi tylko, że tak wyszło, mam nadzieję, że znajdziesz swojego ulubionego fryzjera No i że się z nami nim podzielisz
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 23:03   #2729
ewelajna25
Zadomowienie
 
Avatar ewelajna25
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: To stąd, to stamtąd, a czasem jeszcze skąd indziej;-)
Wiadomości: 1 200
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

[QUOTE=francuzzka;24814603]
Cytat:
Napisane przez ewelajna25 Pokaż wiadomość

ewelajna25 - a farbowałaś może włosy u Pani Ani? Jak tak to na jaki kolor i czy sama wybierałaś z palety czy Pani Ania coś zaproponowała?
Farbowałam już 2-krotnie, raz właśnie na wesele a za jakiś czas odswierzałąm i lekko zmieniałam odcien. P. Ania bardzo trafnie potrafiła określić jakie kolory będą wspołgrały z moim typem urody, a muszę przyznać, że przyszłam tam bez żadnej konkretnej wizji, czyli najgorszy typ klientki-niezdecydowana Podobały mi się różne kolory, p.Ania zasugerował acoś z gamy rudości i to byl strzal w 10-tkę bo ogólnie uwielbiam rudy, ale fryzjerzy wcześniej nawet jak przyszłam ze zdjęciem konkretnego rudego robili mi inny odcień!Ucieszylo mnie to tez z tego względu, ze jakis czas wczesniej mialm robiona analize kolorystyczna i wiedzialm, ze takie kolory sa mi polecane, takze byl to dla mnie znak, ze p.Ania zna sie n adoborze kolorow.Umie doradzic i jest fachowcem, do tego potwierdzam ze to bardzo skromna osoba. Efekt calosciowy jak dla mnie w stosunku cena do jakosci wypada baardzo pozytywnie i dlatego na razie nie bede zmieniac fryzjera. Aha, inna znajoma fryzjerka, ktora czesala mnie do slubu, chwalila bardzo kolor, ze taki rowny i dobrze dobrany. Podoba mi sie w tym salonie to, ze dziewczyna rzeczywiscie nie tylko zna sie na swojej pracy, ale tez nie chelpi sie i nie zadziera nosa, a to dla mnie duzo znaczy.Dzieki p. Ani odkrylam tez na nowo, ze mam naturalne loki, a uparcie prostowalm wlosy od prawie 3 lat
ewelajna25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-03, 23:19   #2730
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Dobry Fryzjer - Wrocław

A czy ktoras z Was scinala sie moze w salonie Studio 103?
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:36.