piecze mnie przy siusianiu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-12, 11:06   #1
meovv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Unhappy

piecze mnie przy siusianiu


Witajcie. Mam intymny problem : ( mianowicie od około 4 dni piecze mnie ujście pochwy przy siusianiu! nie wiem co to może być. Idę do toalety, siusiam i w połowie muszę przerwać, bo piecze mnie strasznie, a kiedy tak jakby robię je na siłe to gdy się wycieram mam takie kawałki krwi, jakby początki okresu, i tak za każdym razem. Dodam, że masturbowałam się dzień przed tym jak zaczeło mnie piec i mam 15 lat. Co to może być?
aaaa, i jeszcze takie małe pytanko. Czy ginekolog powie mojej mamie, że się masturbuje, albo spyta o to?

Edytowane przez meovv
Czas edycji: 2011-02-12 o 11:16
meovv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 13:08   #2
NiomNiom
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: tu i tam..
Wiadomości: 67
Dot.: piecze mnie przy siusianiu

Nie jestem pewna, ale tak chyba wygląda zapalenie pęcherza lub coś w tymże rodzaju. Radzę się wybrać jednak do ginekologa. Albo może do urologa? Albo lekarza rodzinnego? Nie znam się :F

A co do masturbacji - ginekolog nie ma się po co o to pytać, i na pewno nie powie twojej mamie o tym z bardzo prostego powodu - a mianowicie, nie można "wypatrzyć" poprzez badania czy ktoś się masturbuje czy nie.
NiomNiom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:37   #3
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: piecze mnie przy siusianiu

miałam identycznie, okazało sie ze to zapalenie dróg moczowych xD w sumie wazniejsze od pójscia do gina jest zrobienie bad moczu - zrob jak najszybciej i od razu oddaj tez mocz na posiew (w osobnych pojemniczkach z apteki) musi to byc mocz PORANNY jak co. jak wyniki beda zle to wtedy z tym do gina, przepisze Ci Furagin i bedzie si.
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 14:47   #4
semik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 25
Dot.: piecze mnie przy siusianiu

A ja radzę iść do lekarza (ginekologa lub urologa) nawet jak wyniki moczu okażą się dobre. To może być wszystko: problem z pęcherzem, nerkami, poważne zapalenie pochwy i może to być również spowodowane przez bakterie, które w moczu są niewykrywalne. Zresztą warto oprócz badania ogólnego zrobić również posiew moczu i inne badania, ale to już wszystko powie lekarz. Powodzenia!!!
semik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 10:54   #5
izabelaWM
Przyczajenie
 
Avatar izabelaWM
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 24
Dot.: piecze mnie przy siusianiu

na ta dolegliwość bardzo dobra jest pokrzywa, można ją kupic w każdym sklepie ale tak jak moja poprzedniczka napisała trzeba wybrać się do lekarza....Ja mam ten sam problem i gin mi powiedział żeby nie leczyc się samej tylko iść do lekarza pierwszego kontaktu już z badaniem moczu aby później zrobić badania przesiewowe... Pozdrawiam
izabelaWM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-13, 22:11   #6
kakti
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 135
Dot.: piecze mnie przy siusianiu

z zapaleniem pęcherza nie ma żartów, bo niestety ta dolegliwość lubi powracać. teraz, jak już raczej na pewno masz zapalenie pęcherza, to radzę ci zrobić badanie moczu i pójść do lekarza. a na przyszłość warto stosować profilaktykę: zakładać ciepłe majtki, nie siadać na zimnym, pić sporo płynów, pić sok i herbatkę żurawinową lub łykać kapsułki z żurawiną np. prouro, jeść owoce i warzywa z zawartością wit.C.
kakti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 10:55   #7
effibia
Raczkowanie
 
Avatar effibia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 81
Dot.: piecze mnie przy siusianiu

z tego co piszesz to raczej zapalenie pecherza...ja tez mialam wzielam furagin<na recepte> i bralam urosept bez recepty.pomoglo w ciagu 3 dni i muszisz duzo pic mimo to,ze bedziesz czesxiej chodzila do toalety.tylko troche niepokojaca jest ta krew.idz do lekarza rodzinnego mysle,ze furagin Ci przepisze bez problemu.nie jest drogi ok 10zl. a jak nie pomoze to przejdz sie do ginekologa bo nie wiadomo skad dokladnie ta krew sie wydobnywa. co do masturbacji nie zauwazy nic i na p[ewno sie nie zapyta wiec nie martw sie
effibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.