Jakie cienie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-09-18, 16:02   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Jakie cienie???


Wiem ze nudze, ale prosze mi fachowo doradzic jaki kolor cieni ozywi moją twarz. Mam bardzo jasna karnacje i szaro zielone oczy w jasnej oprawie. Do tej pory używam bardzo ciemnych cieni - typu gorzka czekolada i czarnego tuszu do rzes. Chcę coś zmienić, tak żeby twarz nie wyglądała mdło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0051.jpg (83,9 KB, 6 załadowań)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 18:37   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie???

Wiesz kiedyś miałam ten sam problem. I w moim przypadku idealnie sprawdził sie cień jasnofioletowy, perłowy a w kącikach ciemniejszy fiolet (ale bez przesady) teraz jak moja twarz wyglada na zmęczoną, maluję się tymi kolorkami. pod warunkiem że nie ma się sinego odcienia skóry, ale z tego co widzę ty takiego nie posiadasz. Generalnie zasada jest taka że cienie powiiny mieć kontrastowy kolor wstosunku do kolory tęczówki. Ja mam piwne oczy i jak nałoże brązowy cień to wygladam strasznie mdło. Spróbuj, może akurat. Możesz kupić jakies tańszy zestaw cieni i spróbować. Niestety wszystko trzeba sprawdzic na sobie...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-18, 22:28   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie???

Jeśli masz ochotę na odmianę to polecam cienie rudawe ( koralowy ,złamany oranżem róż, terracota ...). Podkreślą porcelanowoą cerę i to co kocie ( zielone) w oczach.Dobrze im z delikatnym różem (też terracotta lub inny nienachalnie ciepły) i wytuszowanymi rzęsami.
Poza tym złoty i złoty beż są świetne.
Mam zielone oczy i ostatnio kupiłam sobie cienie ,które są pogodzeniem obu porad (Nanny i mojej): Lumene nr.55.Niezły efekt daje położenie rudego na góną powiekę i podkreślenie dolnej fioletowym Nie przeraź się tylko ich kolorem. W użyciu są inne - milutkie i subtelne.I nie ryzykujesz utopienia dużej sumy.
Pozddrawliaju
Noa
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 06:28   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie???

Ojej...bardzo, bardzo dziekuje za rady [img]icons/icon7.gif[/img] Och ale bede sobie dziś eksperymentowac [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-09-19, 06:46   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Jakie cienie???

Spróbuj cieni z zestawu SHISEIDO Silky Eye Shadow Duo nr S1 TAFFETA TAUPE. To dwa odcienie beżu, które cudownie ożywiają oko, a w połąxczeniu z delikatnie roztartą czarną bądź grafitową kreską wykonaną miękkim ołówkiem, dają bardzo intrygujący wygląd. Twarz będzie olśniewająca!
Pozdrawiam
Lila
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.