Zmienić Wygląd - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-08, 08:21   #1
drewak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20

Zmienić Wygląd


dziewczyny pomozcie,mam dosyc tej fryzury,sa takie wlasnie krotkie i czego nie widac pocieniowane,gorna warstwa wlosow ma moze z 10cm,w ogole to chcialabym miec dluzsze wlosy, takie ponizej ramion,wiec je zapuszczam,ale jaka fryzurke zrobic przejsciowa,no i mam okragla buzie,co zreszta widac)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oplasek numel(478).jpg (42,1 KB, 227 załadowań)
drewak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 08:43   #2
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Zmienić Wygląd

Na moje oko wygladasz dziewczeco i kobieco ,jestem rowniez za zapuszczeniem wlosow do ramion ,cieniowanie nie powinno byc drastyczne bo wydaje mi sie ,ze bedzie to efekt opchniecia fryzury przez fryzjerka ,a to Ty musisz byc na pierwszym planie .Zeby cos odmienic kup sobie fantazyjne kolczyki na kazdy dzien tygodnia a wlosy upinaj poki co i odzywiaj od wewnatrz i zewnatrz, nowa klamre do wlosow dla odmiany,nablyszczacz aby wlosy razily blaskiem co przy blond wlosach jest bardzo potrzebne aby podkreslic ich piekno ,raczej nie ryzykowalabym dodatkowym cieniowaniem wlosow co moze miec miejsce jak pojedziesz do fryzjerki bez sluchu i wyobrazni.Kolor wlosow bylby moim zdaniem korzystniejszy ton badz dwa ciemniejszy ,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 22:04   #3
drewak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Zmienić Wygląd

dzieki bardzo za porade,jakos musze wytrzymac przy zapuszczaniu,a jaki nablyszczacz bys polecila
drewak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 22:18   #4
drewak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Zmienić Wygląd

a jakbyscie upinaly te wlosy,moze cos fantazyjnego????nudzi mi sie ten kitek lub klamra, a moze troche podkrecic????
drewak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 22:48   #5
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Zmienić Wygląd

mozesz sobie zrobic na papiloty,tez wyjdzie fajna fryzurka,albo tak jak na tych fotkach warkoczyki
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-02-02 o 23:55
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-09, 08:50   #6
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Zmienić Wygląd

Fryzurki z warkoczykami sa super ,nie przesadzalabym z iloscia warkoczykow ,zeby nie odebralo to Tobie szyku.Styl domu Chloe pasuje mi do Ciebie i na wieczor Gucci(w razie czego niech odezwa sie sponsorzy w celu sprawdzenia mojej teorii )Goldwell ma calkiem niezly spray nablyszczajacy,seria John Frieda dla blond wlosow ma calkiem niezle produkty .Aby wlosy szybciej rosly polecam WAxHenne biale opakowanie z apteki .Wygladasz sexy w tym upieciu,jestem zdania ze faceci tak naprawde dostrzegaja niewymuszone fryzury,te fantazyjne ich oniesmielaja i basta,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-12, 21:45   #7
drewak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Zmienić Wygląd

dzieki madonek,fajnie sie czyta od Ciebie wiadomosci)
drewak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-12, 22:18   #8
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Zmienić Wygląd

Witam! Ja bym troszkę ściemniła te włoski
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 07:56   #9
drewak1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 20
Dot.: Zmienić Wygląd

dzieki za rady , jak narazie ciagle je zapuszczam) kupilam odzywke WAX no i zobaczymy co bedzie...upinam czasem rozpuszcze ,no i moze dzis lekko podkrece,papa
drewak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 10:46   #10
magda_as
Przyczajenie
 
Avatar magda_as
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Zmienić Wygląd

a moze warkoczyki ? Warkoczyki kazdej dziewczynie dodaja uroku. i Zmieniaja wyglad. 3 miesiace bedziesz .. bez upinania, czesnia i martwienia sie co z nimi dzis zrobic mozna zmieszac dwa kolory co przyciemni ci troszke twarz a kolor ciemny wyszczupla. Goraco polecam i pozdrawiam... zapraszam na mojego bloga www.warkoczykii.blog.onet .pl
__________________
magda_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 11:28   #11
madonek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 588
Dot.: Zmienić Wygląd

T tymi lokami to bym byla ostrozna twarz bedzie zaokraglona ,a nie o to chodzi ...Te upiecie jest sexy ,zrob sobie moze z dwa warkoczyki zeby wierzch koku porazal akcentem .A ten top nie za bardzo pasuje ,podkresla naczynka Zapusc wlosy ,akcentuj policzki ,kolczyki o ksztalcie podluznym ,fajny zakiet ,nowy perfum stop all the best Drewak jestes bardzo kobieca i nie potrzebujesz zadnych lokow ,ani czerwien topow,pozdr
madonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 23:40   #12
Megg
BAN stały
 
Avatar Megg
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 329
Dot.: Zmienić Wygląd

A jaki nabłyszczacz byście polecały ?
Megg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:37.