chce sie zmienic zeby sie podobac :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-19, 18:28   #1
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Post

chce sie zmienic zeby sie podobac :(


nie wiem czy poprzednia wiadomisc ode mnie doszla dlatego pisze raz jeszcze. chce cos w sobie zmienic zeby w koncu zostac w jakis sposob zauwazona. wysylam dwa zdjecia moze cos mi podpowiecie. bardzo mi na tym zalezy.



Witam pisze do was po raz drugi. na poczatku maja mam slub i wesele mojej kolezanki a zupelnie nie wiem jak powinnam sie do niego przygotowac jaki makijaz w co sie ubrac. Moze mi pomozecie troche. bardzo was prosze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12_a_big.jpg (78,9 KB, 462 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12_b_big.jpg (94,8 KB, 434 załadowań)

Edytowane przez magda24
Czas edycji: 2006-02-15 o 11:37 Powód: Zblizajace sie wesele w maju
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:45   #2
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

jesli chodzi o makijaz to uwydatnij swoje oczka, wklej zdjecie do fryzjera i mody, napewno dzieczwczyny podmoga Tobie ja moge zaporoponowac kilka makijazy i fryzurekpozdrawiam serdecznie!!!
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:49   #3
KASIAAO
Raczkowanie
 
Avatar KASIAAO
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: LUBLIN
Wiadomości: 335
GG do KASIAAO
Wink Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

kolejne makijaze....i mała pomoc.
KASIAAO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:50   #4
kasia_m
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 8
GG do kasia_m Wyślij wiadomość przez Yahoo do kasia_m
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ja proponuje wiecej kolorow w zycie wtloczyc np do ubrania turkus roz hmmmmmmwydaje mi s ie ze ci w pastelach ladnie bedziepoza tym podkreslic troszke brwinajlepiej u kosmetyczki ona doradzi i oczywiscie pokochac siebie i sie usmiechac a wierz mi ze to dziala
kasia_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:56   #5
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Droga Magdo!
Na poczatek proponuje zmianę fryzury- z doświadczenia wiem, że dobra fryzura potrafi zdziałać cuda i jeśli fryzjer zmajstruje nam coś fajnego na głowie, to czujemy sie od razu lepiej, a co za tym idzie- lepiej wyglądamy
Proponowałabym Ci przedziałek lekko na bok plus wycieniowane włosy tak, by optycznie wyszczupliły twarz. Załączam przykładowe zdjęcia.

Masz bardzo ładny uśmiech i śliczne rumieńce!
Postaw jeszcze troszkę na oczy- przydatny bylby jakiś tusz pogrubiająco-wydłużający.
A propos- moze napisz nam jeszcze czy malujesz się na co dzień (i jak), oraz jakie lubisz kolory?

Pozdrawiam
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 18:59   #6
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Ja zaczełabym od odpowiedniej diety i ćwiczeń (ale jeżeli nie chcesz tego zmieniać to nie musisz tego czytać a piszę to by Ci pomóc, ponieważ nie napisałaś co dokładnie chcesz zmienic w swoim wyglądzie). Dieta polega na jedzeniu niewielkich porcji potraw bez węglowodanów. Do tego potrzebna silna wola. ćwiczenia: jogging, brzuszki...ale wszystko stopniowo. Podstawą diety jest chude białko (mięso, ryby, białko jaja, tofu) i ograniczenie spożycia węglowodanów złożonych, które sa główną przyczyną tycia.
Podczas jej stosowania należy spożywać często (5 razy dziennie) niewielkie posiłki. Dzięki takiemu sposobowi odżywiania można kontrolować poziom insuliny we krwi, i zapobiegać nagłym atakom głodu pomiędzy posiłkami.
Jeśli chodzi o tłuszcze, to dozwolone są jedynie te, które zawierają kwasy tłuszczowe nienasycone. W takie tłuszcze bogate są orzechy, migdały, awokado i oliwa z oliwek. Inne tłuszcze, jak masło czy śmietana mogą być spożywane tylko w minimalnych ilościach. Należy pić dużo wody. Co najmniej 8 szklanek dziennie. Koniecznie trzeba wypijać szklankę wody pół godziny przed posiłkiem. Pozwala to zwalczyć uczucie głodu. Przerwy między posiłkami nie mogą być dłuższe niż 5 godzin. Należy jeść często, ale niskokaloryczne potrawy. Śniadanie trzeba zjeść koniecznie w ciągu pierwszej godziny po przebudzeniu. Proteiny (mięso, jajka, tofu) należy jeść na początku posiłku. Aby kontrolować ilość białka podczas posiłków poza domem, należy pamiętać , by nie spożyć ich więcej niż zmieści się w dłoni.
Ale Uwaga! Diety tej nie należy stosować dłużej niż przez miesiąc!
A co do Twojego wygladu to niech sie wypowiedzą ekspertki ponieważ ja dopiero za rok zostane wizażystką-charakteryzatorką
Teraz ćwiczenia:

Ćwiczenie nr1.

Połóż się na płaskim podłożu. Może to być podłoga (tu koniecznie rozłóż koc), deska na podłodze, ławka na powietrzu, ławeczka treningowa na siłowni. Ręce ściągnij za głowę i uchwyć krawędź deski, ławki. W przypadku leżenia na podłodze (ja tak stosuje) ręce z dłońmi złożonymi do trzymania tzw.: "kciuków" należy umieścić na bocznej części głowy tuz za uszami. Unieś nogi ze zgiętymi kolanami tak aby uda znalazły się w pozycji prostopadłej do podłogi ( tak jak byś siedział na krześle z oparciem) i dociągnij plecy mocno do deski, (ławki, podłogi). Wykonuj ruchy rock"n"roll - owe. Dociskanie i oddalanie dolnej części pleców do podłogi tzw.: wypinanie dolnej części brzucha wraz z całą dolną częścią kręgosłupa - w górę i w dół. Można także zamiast zgiętych nóg wyprostować nogi w górę, ale tylko w przypadku prostego kręgosłupa. Z czasem między uda można dołożyć obciążenie. ĆWICZENIE pozwala wzmocnić dolne partie brzucha, także cały mięsień prosty brzucha!

Ćwiczenie nr2.

Usiądź bokiem na ławeczce, najlepiej na jej końcowej części. W warunkach domowych może być to najzwyklejszy taboret! Rękoma chwyć jej brzeg. Z ugiętymi kolanami unieś nogi lekko do góry w kierunku klatki piersiowej - brzucha. Następnie wyprostuj je odchylając się w tył jeżeli wymagane będzie utrzymanie równowagi. Teraz znowu unieś kolana w kierunku klatki piersiowej - brzucha tak aby część nóg poniżej zgiętych kolan była prostopadła do ziemi i ściągnij mocno mięśnie brzucha. ĆWICZENIE pozwala na wzmocnienie i wyrzeźbienie dolnej i górnej części brzucha!

Ćwiczenie nr3.

Połóż się na podłodze ze zgiętymi nogami. Tak jak wykonano to w przypadku ćwiczenia nr1. (tak jakbyś siedział w powietrzu na krześle) . Tym razem skrzyżuj stopy w górze. Rękoma chwyć się za boki głowy (za uszami, możesz dotykać je dolna częścią dłoni) i próbuj usiąść. Wykonuj ćwiczenie tak byś starał się głową dotknąć kolan. Nogi staraj się utrzymać możliwie jak najbardziej nieruchomo w górze. W początkowym stadium wykonywania ćwiczenia położenie rąk na brzuchu czyni ćwiczenie łatwiejszym. ĆWICZENIE rozwija mięśnie dolnej i górnej części brzucha!

Ćwiczenie nr4.

Połóż się na podłodze na plecach. Nogi zgięte w kolanach połóż na krześle lub oprzyj o ścianę. Nogi mogą także leżeć na tradycyjnej wersalce z oparciem, fotelu. Unieś głowę i barki w kierunku kolan uginając i ściskają przy tym mięśnie brzucha. Ważne jest by część ciała poniżej pasa zostały podczas wykonywania ćwiczenia nieruchomo na wersalce czy krześle. ĆWICZENIE rozwija głównie górne części brzucha!


Ćwiczenie nr5.

Połóż się plecami na podłodze. Pod sobą nie zapomnij o kocu lub gdy wykonujesz ćwiczenia na powietrzu, chociaż o miękkiej zielonej trawie. Unieś i zegnij kolana tak aby stopy pozostały na ziemi. Rozstaw nogi na boki do pozycji na za dziesięć druga. Nogi w kolanach powinny być zgięte tak by obserwujący cię z boku widział trójkąt, którego podstawą jest ziemia, a boki to twoje nogi. Ręce trzymaj zgięte blisko przy uszach. Unieś z podłoża swoje barki, wraz z napiętym brzuchem tak wysoko jak tylko pozwoli Ci aktualna siła mięśni Twego brzucha. Wyczuwając odpowiednie napięcie mięśni brzucha (nawet ból) pozostań w takiej pozycji nad ziemią przez kilka sekund! Nogi podczas ćwiczenia powinny zostać nieruchome. ĆWICZENIE wzmacnia cały brzuch z uwzględnieniem wszystkich partii bocznych, w przypadku wykonywania ćwiczenia na boki, na przemian z pierwotną wersją ćwiczenia:

lewa część brzucha w kierunku prawego kolana

prawa część brzucha w kierunku lewego kolana

By uczynić tę wersję ćwiczenia bardziej atrakcyjną, podczas przytrzymania uniesionych barków z częścią mięśni brzucha, wykonuj rękoma, ze ściśniętą dłonią ruchy sierpowe, tak jak czynią to zawodowi bokserzy. Lewa ręka uderza w prawą stronę, prawa w lewą. Ruch rękoma powtórz po 2 - 3 razy w każdym kierunku na przemian podczas jednego podtrzymania napiętych mięśni brzucha.

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2005-12-19 o 19:45
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 19:43   #7
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ja bym minimalnie wyregulowala brwi (minimalnie, bo sa ladne i nie potrzebuja wielkiej korekty) i podkreslilabym je jasnobrazowym, matowym cieniem (uzyj cienkiego pedzelka) - wg mnie cien daje bardziej naturalny efekt, chociaz sporo dziewczyn chwali sobie kredki. ladne, zadbane brwi bardzo wiele daja.
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 19:51   #8
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ekhem... ja poczułabym się urażona :/ Tapcia to było troszkę nie na miejscu

Madzia moja imienniczko odpowiedz na pytanka Wtedy dobierzemy Ci twoje kolorki, co do których możesz dobierać ubrania i kolory makijażu. Na 1 rzut oka wyglądasz mi na wiosnę lub lato.
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 19:59   #9
madmłazel_chanell
Raczkowanie
 
Avatar madmłazel_chanell
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: paradise
Wiadomości: 350
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Proponuję ci trochę wyregulować brwi, róż do policzków może troszkę zbyt intensywnie nałożony ( jeśli taki miał być efekt to bardzo przepraszam ), ładnie wygląda na tobie ten błyszczyk masz bardzo ładny uśmiech
Włoski może troszkę bardziej zapuść, bo włosy przed ramiona uwydatniają okrągłe kształty buzi.
Pozdrawiam
__________________
jedna z tych co w moment myśli kradną
zniewalają wzrok już
nie uciekniesz w stronę żadną

madmłazel_chanell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 20:23   #10
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa
ekhem... ja poczułabym się urażona :/ Tapcia to było troszkę nie na miejscu

Madzia moja imienniczko odpowiedz na pytanka Wtedy dobierzemy Ci twoje kolorki, co do których możesz dobierać ubrania i kolory makijażu. Na 1 rzut oka wyglądasz mi na wiosnę lub lato.
Madzia moja imienniczko odpowiedz na pytanka Wtedy dobierzemy Ci twoje kolorki, co do których możesz dobierać ubrania i kolory makijażu. Na 1 rzut oka wyglądasz mi na wiosnę lub lato.

odpowiadalam na te pytania raz mi wyszla wiosna a raz lato
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 20:40   #11
magda24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez Meariel
Droga Magdo!
Na poczatek proponuje zmianę fryzury- z doświadczenia wiem, że dobra fryzura potrafi zdziałać cuda i jeśli fryzjer zmajstruje nam coś fajnego na głowie, to czujemy sie od razu lepiej, a co za tym idzie- lepiej wyglądamy
Proponowałabym Ci przedziałek lekko na bok plus wycieniowane włosy tak, by optycznie wyszczupliły twarz. Załączam przykładowe zdjęcia.

Masz bardzo ładny uśmiech i śliczne rumieńce!
Postaw jeszcze troszkę na oczy- przydatny bylby jakiś tusz pogrubiająco-wydłużający.
A propos- moze napisz nam jeszcze czy malujesz się na co dzień (i jak), oraz jakie lubisz kolory?

Pozdrawiam
tak maluje sie nacodzien. przewaznie to uzywam cieni do powiek i tuszu czarnego. tych cieni troche mam tzn na paletce jest 15 podwojnych i zawsze mam problem co wybrac. jesli chodzi o kolory to lubie niebieski fioletowy brazowy oczywiscie nie za ciemne. takich kolorow uzywam jak sie maluje lub czasem nawet mieszam 2 kolory ze soba.
magda24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-19, 22:23   #12
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Magda24, mysle, za powinnas nakladac w wewnetrzynych kacikach jasny cien, najlepiej jakis kremowy, w kolorze szampana. Masz blisko osadzone oczy, to jest oddali optycznie. Ja mimo, ze nie mam takich oczu i tak robie w ten sposob, dzieki temu oczy sa swietliste, wyrazne...
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 22:38   #13
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez tapcia
Ja zaczełabym od odpowiedniej diety i ćwiczeń (ale jeżeli nie chcesz tego zmieniać to nie musisz tego czytać a piszę to by Ci pomóc, ponieważ nie napisałaś co dokładnie chcesz zmienic w swoim wyglądzie).
A ja, na Twoim miejscu, zaczęłabym czytać dokładniej na jakim forum jest umieszczony post!
Podejżewam, że gdyby Magda chciała się odchudzać pani instruktorko, zamieściłaby swój post na Fitnessie.

Ale do rzeczy...
Zmieniłabym lub unowocześniła fryzurę. Podcięła włosy, pocieniowała, bo są dość gęste i jest co ciąć. Zostałabym przy kolorze blond, pasuję do Ciebie.

Wyregulowałabym brwi, tak aby nabrały linii.
Podkład w/od beżu, półkryjący, aby zatuszować ewentualne rumieńce. Korektor do tuszowania cieni pod oczami.
W wewnetrzne kąciki oczu malowałabym jasnym cieniem, aby optycznie "rozstawić" oczy, oddalić je trochę.
Masz ładne niebieskie oczy, tak więc brązy, beże, szrości, różowe kolory cieni będą Ci pasować.
Tusz pogrubiający [??], ale w sumie to nic nie wiem o Twoich rzęsach.

Reszta to kwestia dobrania odpowiedniej techniki malowania, ale to trzebaby obczaić dokładniej Twoje oczy.

W kwesti stroju, może żywsze kolory i mała rezygnacja ze smutnej czerni, którą ja też uwielbiam.

POzdr.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 00:32   #14
soley1
Raczkowanie
 
Avatar soley1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 293
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Moim zdaniem twoim atutem sa sliczne niebieskie oczy i ladne wlosy. A zeby to podkreslic powinnas ladnie wyregulowac brwi ,jak juz moje poprzedniczki wspomnialy , przez to zostana podkreslone oczy. A co do wloskow to widze cie jedynie w dluzszej grzywce na bok, optycznie wydluzy i wyszczupli twarz, koniec z przedzialkiem na srodku, nie jest zbyt korzystny.
Moze sprobuj troche dodac czerwieni lub niebieskiego w swojej garderobie.
Mam nadzieje ze cos pomoglam. Powodzenia
soley1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 04:27   #15
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

nie rozumiem czemu atakujecie Tapcie, przeciez napisala mily list z zyczliwa rada. Wiadomo, ze bardzo trudno jest stracic kg (sama zaczynam z nimi walke juz od 2 lat i ciagle nie moge zaczac) ale Tapcia chciala pomoc Magdzie. Prawda jest oczywiscie, ze nie zamiescila tego watku na Fitness ale Tapcia jej nie zaatakowala tylko chciala pomoc.
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 10:39   #16
adria21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 126
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez Tapcia
...

Hmmm... przede wszystkim - wszystkie cwieczenia sa na miesnie brzucha, jesli juz zwrocono uwage na koniecznosc cwiczen to wydaje mi sie, iz caloksztaltu, a nie tylko brzucha. Zatem kompleksowy, regularny fitnes wraz z cwiczeniami na uda, rece, barki, plecy oraz bieznia albo rowerek jako rozgrzewka i na zakonczenie sesji cwiczen. Przed kazdym cwiczeniem koniecznie nalezy pamietac o rozgrzewce - bez niej kontuzje murowane, na zakonczenie wskazany streczing, doskonale modeluje i pomaga uniknac zakwasow. Wszystko to jednak regularnie co najmniej 3 razy w tygodniu po 45 minut minimum. Zgadzam sie przy tym, iz post nie do konca zostal umieszczony w kontekscie i na forum,ktory sugerowal post rozpoczynajacy watek.

Co do diety - jesli planuje sie staly wysilek fizyczny, nalezy uwzglednic to takze w diecie - organizm musi z czegos budowac miesnie i zyc. Dieta czyli zapotrzebowanie energetyczne organizmu zwiazane jest takze z trybem zycia - duzo siedzenia, duzo chodzenia, stres.

Co do watku wizazystkiego ;-)
Ja nie proponuje brazow, zwlaszcza zadnych cieplych odcieni (to wprawdzie 'tzw. 'bezpieczne kolory', ale... tylko bezpieczne i automatyczne stosowanie brazow bywa podstawowym bledem), zimne, i raczej sklanialabym sie do zimnych szarosci i ew. brudnych rozy, braz masz na zdjeciu i to m.in. chcesz zmienic Zgadzam sie, ze modelowanie brwi, w jakim stopniu zalezy od tego co lubisz (duze, naturalne brwi, czy ciensze, skorygowane). Maskara ciemno brazowa, ale bez efektu sztucznych szes tylko naturalnych, dluzszych. Korektor po doczy i podklad, ktory nieco wylagodzilby rozowosc policzkow. Jesli chcesz wymodelowac twarz tak by stala sie szczuplejsza i wyrazista - jest instrukcja na stronie glowej wizazu odnosnie stosowania pudrow i rozy

Zmien moze tez kolory jakie nosisz, nosisz brazy, tak jak na zdjeciu? Wydaje mi sie, ze zdecydowanie zimne szarosci, spalone roze, brudne blekity, z czyms pod szyja - np. mala, zawiazane zalotnie na boku apaszeczka

Nie spodnie, ale spodnice - w zaleznosci od tego jak lubisz swoje lydki dluszcze lub krotsze - no i wyzszy obcas - wysmukli calosc. Unikaj szerokich rzeczy bo one jeszcze poteguja wrazenie wielkosci, nie boj sie ubran mniej obszernych, nie rzadko w nich wyglada sie lepiej bo nie dodaja nam juz nic a wowczas okazuje sie, ze nie jest tak zle

I to byloby chyba na tyle moich dywagacji

Trzymam kciuki za zmiany i zycze powodzenia
adria21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 17:03   #17
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Nineczka dokładnie o to mi chodzi. Nie narzucam nikomu żeby to czytał a tym bardziej żeby przestrzegał tego, co napisałam. Chciałam tylko pomóc i zrobiłam to z życzliwoscią. Nie żeby kogos obrazić czy urazić Podkreśliłam to w nawiasie w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi. Magda nie napisała co chce zmienic. Zarzucacie mi że gdyby chciała sie odchudzać to swój post zamieściłaby na "Fitnessie" ale co do zmiany fryzury propozycje padły. Więc drogie fryzjerki gdyby chciała zmienic fryzure to zamieściła by ten post na "Pytania do fryzjerki"...przygarniał kocioł garnkowi

Edytowane przez Tapcia
Czas edycji: 2005-12-20 o 17:23
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 21:22   #18
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez Tapcia
Nineczka dokładnie o to mi chodzi. Nie narzucam nikomu żeby to czytał a tym bardziej żeby przestrzegał tego, co napisałam. Chciałam tylko pomóc i zrobiłam to z życzliwoscią. Nie żeby kogos obrazić czy urazić Podkreśliłam to w nawiasie w pierwszym zdaniu mojej wypowiedzi. Magda nie napisała co chce zmienic. Zarzucacie mi że gdyby chciała sie odchudzać to swój post zamieściłaby na "Fitnessie" ale co do zmiany fryzury propozycje padły. Więc drogie fryzjerki gdyby chciała zmienic fryzure to zamieściła by ten post na "Pytania do fryzjerki"...przygarniał kocioł garnkowi
O boshe, ale przygadał.

Dziwne, żeś na kg zwróciła uwagę, a nie na strój, na przykład.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 23:02   #19
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Czesc
Niewiem jakim typem jestes-wydaje mi sie ze lato-chociaz na 1 zdjeciu wyszlas cieplawo
Moje rady
-zmienilabym kolor wlosow o jeden ton ciemniejszy-nada to Twojej twarzy charakteru i optycznie ja wyszczupli
-fryzura -wlosy dlugie z wystrzepionymi pazurkami kolo twarzy z dluzsza grzywka-optycznie wyszczupli to tez buzie
- brwi troszke wyregulowac-otworzy to oko
-pokombinowalabym z rozem- nalozenie rozu na skos wyszczupli buzie

Zdjecia:
-kolor wlosow
-propozycja fryzury
-kolor wlosow
-jak nakladac roz-zielony kolor pokazuje jak nakladac roz-brazowy jak puder brazujacy lub podklad o ciemniejszym odcieniu -zeby wyszczuplic twarz.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-20, 23:22   #20
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Czesc Magda Po 1 chce napisac ze wygladasz na mega sympatyczna kobiete! Teraz szybciutko przejde do rzeczy. Wklejam zdjecia ciuszkow oryginalnych, w ktorych z cala pewnoscia bedzie Ci do twarzy i wydobeda one z Ciebie kobiecosc (moze masz jakas zaufana krawcowa i zdjecia beda jak znalazl). Co do buzi, to proponuje ja nieco "wzmocnic": makijaz oczek nieco ciemniejszy (chetnie bym Cie w brazie widziala lecz nie za mocnym i mysle ze cienie matowe beda the best), rzesy bardziej podkreslone tuszem, buzia mniej rozowiutka (a moze bylas po wysilku) i zmatowiona (choc wlasciwie nie widze aby sie swiecila ale pilnuj tego), usta bardzo mi sie podobaja, moze mala korekta brwi?, nie myslalas nigdy o ciemniejszych wlosach? mysle ze byloby Ci w nich korzystnie. Pozdrawiam!!
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 23:33   #21
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Propozycje:
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 23:36   #22
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Bardzo mi sie tu podoba dla Ciebie makijaz Charlize i pierwszy:
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 23:44   #23
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

I prosze :
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 13:28   #24
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ja stawiam przede wszystkim na korekcje ksztaltu twarzy wiem ze to mozolne bo sama zmagam sie z tym corano ciemniejszym podkladem modelujemy to co chcemy "schowac" jasniejszym wydobywamy kosci policzkowe luki brwiowe, linie szczeki no i roz, ewenbtualnie puder brazujacy ktorym w twoim wypadku podkreslamy "dolek, ktory utworzy sie gdy wciagniesz policzki robiac tzw "rybke" i podbrodek az po szyjke czyli wszystko co ponizej lini szczeki... to sprawia ze optycznie ubywa nam na buzcie pare kilo bez diet i cwiczen a potem to juz jak kto lubi ja polecam zaznaczyc brwi i oczka bo warto pozdrawiam cie serdecznie i milych eksperymentow
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:09   #25
st_ella
Wtajemniczenie
 
Avatar st_ella
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje miasto
Wiadomości: 2 239
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Cytat:
Napisane przez Guni
Czesc Magda .... Wklejam zdjecia ciuszkow oryginalnych, w ktorych z cala pewnoscia bedzie Ci do twarzy i wydobeda one z Ciebie kobiecosc (moze masz jakas zaufana krawcowa i zdjecia beda jak znalazl). ...
ja uważam że nie powinnaś nosic takich rzeczy jak zaproponowała Guni - ponieważ są "za stare"
Noś coś młodzieżowego - popatrz jak chodzą dziewczyny na ulicach i nie bój sie eksperymentować... najważniejsze - przymierzaj duzo w sklepach nie tylko to co chciałabys mieć - również to co wisis obok i niekoniecznie wydaje się fajne - ja wiele razy w ten sposób dobralam coś dla mnie co było strzałąem w dziesiątkę...

Nie znam się za bardzo na zmianie wizerunku ale podobnie jak inne dziewczyny zwróciłam uwagę na Twoją fryzurę - tez zaproponowałabym przyciemnienie włosów - jeśli sie obawiasz - rób to stopniowo - ton za tonem....
przy twarzy postrzębiłabym i zaczęła zapuszczać włosy
regulacja brwi i lekkie przyciemnienie podkreśli Twoją urode - polecam - to nie jest droga sprawa a warto!
__________________

st_ella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:18   #26
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

ja tez uwazam, ze te ubranka sa "za stare" a Ty jestes mloda kobieta. Ja proponuje podpatrzec Anie Orlowska (chyba tak ma na nazwisko) to ta kobitka ktora prowadzi " No to pieknie".. zobacz jak ona sie fajnie ubiera!
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:29   #27
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

st_ella a może Guni nie chodziło o to żeby krawcowa uszyła identyczne ubrania, jakie zamieściła na forum tylko w tym fasonie. Dzięki temu będzie kamuflować swoje ukochane ciałko a nie wyróżniać go. Te fasony ubrań są dla Niej idealne. Przecież nie ubierze krótkiej białej mini i różowy obcisły topless, bo będzie delikatnie mówiąc nie ładnie wyglądać. Kolor ubrań nie może być za jasny - bo pogrubia, więc materiał musi być w ciemniejszych odcieniach, co nie znaczy ze starych i nie modnych W Top Secret widziałam podobne rzeczy jak na fotkach Guni tylko że to było pare miechów temu...
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:30   #28
lancomee
Raczkowanie
 
Avatar lancomee
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 311
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

mnie też jakoś pasują do Ciebie ciemniejsze włosy z mniej odznaczającymi sie pasemkami. i czekam na efekty po metamorfozie(: jestem z Tobą i życze sukcesu!
lancomee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:35   #29
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

Nineczka bo to w końcu tv Już nie raz widziałam jej fałdki tłuszczyku przez obcisłą czarna bluzeczke mam na mysli Anne Orłowska Filasiewicz. Ale za to potrafi idealnie wyszczuplic swoja twarz i czasami bardzo ładnie wygląda - ostanio - w stróju wróżki
Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 15:35   #30
nineczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: CA, USA
Wiadomości: 2 385
Dot.: chce sie zmienic zeby sie podobac :(

a ja uwazam, ze osoby o ksztaltach niemodelkowych robia bardzo czesto ten blad ze zakladaja zbyt duze, bezksztaltne ubrania. Nie chodzi o to zeby nosic opiete rzeczy (bo to faktycznie zle wyglada) ale nie chodzi tez o noszenie bardzo luznych ubran. Ja proponuje podpatrzec styl tej makijazystki z "No to pieknie" ona ubiera sie bardzo ladnie a nie wyglada jak modelka. Zauwazylam tez, ze ona nosi fajnie dodatki..

p.s moze ktoras z Was ma jej zdjecia? i moglaby wklejc?
nineczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.