La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-17, 23:21   #481
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Wiecie może gdzie kupie najtaniej Effaclar Duo?

Moja skóra jest sucha, ale zanieczyszczona i z trądzikiem. Mam nadzieje że mi pomoże.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-18, 11:52   #482
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

witajcie
ja lrp stosowałam ok rok temu, rewelacja. szybko znikneły mi wszelkie niedoskonałości. Starczył mi na bardzo długo. Stosowałam go tylko na noc, super sprawa.
skoncył mi się ;(
niestety mam problemy finansowe a on mało nie kosztuje. ciekawe czy uda mi się znaleźć cos równie dobrego za niższą cenę ;(
albo zbankrutuje do konca i zaszaleje
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 19:52   #483
Malinowy_Torcik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 32
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Jednak ten krem na mnie nie dziala. Bez przerwy jestem wysypana, nic sie nie goi, nawet nie czuje ze czegos uzywam jakbym woda si smarowalam. Dokoncze opakowanie i podziekuje.. kasa wyrzucona w bloto..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Malinowy_Torcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-29, 10:12   #484
na25talia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 6
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

witajcie,
mam problem- zakupiłam komplet i zaczełam go razem stosować, mowa o effeclair duo i effeclair zelu do mycia twarzy. Problem w tym, że mam zaczerwienioną i ciagle lekko piecze mnie twarz. Wczoraj po tygodniu odstawiłam ten zestaw i uzyłam innego zelu do mycia twarzy i innego kremu do twarzy. Dzis nic mnie nie piecze i nie jest różowa. Ewidentnie cos z tego zestawu mnie uczula, pytanie co? Dodam, że mam cere mieszaną, która coraz bardziej zmienia się w wrażliwą. Nie znam sie za bardzo na składzie kosmetyków, ale podejrzewam, ze to w kremie duo jest jakis kwas, a jak wiadomo po kwasach buzia jest zaczerieniona i powinno sie unikac słońca. Czy moze ktos mi cos podpowiedziec, wymienic swoje doswiadczenia? Naczytałam sie wiele pozytywnych recenzji o tym zelu i kremie, kupiłam je i wielkie rozczarowanie, a jak wiadomo tanie to nie są kosmetyki. Moze tak jest na poczatku, bo skóra sie przyzwyczaja, a potem juz jest ok?
pomocy !!!!
[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 11:12 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Wiecie może gdzie kupie najtaniej Effaclar Duo?

Moja skóra jest sucha, ale zanieczyszczona i z trądzikiem. Mam nadzieje że mi pomoże.
szukaj na necie, ja kupiłam effeclair duo plus zel do mycia twarzy effeclair 200 ml, za zestaw zapłaciłam 55 złotych, a w aptekach za ta sume proponują sam krem...

Edytowane przez na25talia
Czas edycji: 2014-08-29 o 10:11
na25talia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 09:35   #485
szmeterling
Raczkowanie
 
Avatar szmeterling
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 298
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

dziewczyny, podnosze.
wczoraj po raz 1szy uzylam kremu punktowo na przebarwienia. dzis rano te blizny byly tak czerwone jak swieze. miala tak ktoras z Was?
szmeterling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 13:49   #486
MinkaLelka
Przyczajenie
 
Avatar MinkaLelka
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Hej! Wiem, że temat stary, ale może ktoś znajdzie, przeczyta i to mu pomoże. Ja biorę effaclar już ponad dwa lata, środek jest świetny, ale skóra musi się przyzwyczaić. Sama używam jako podkład rano. Krem będzie trochę wysuszał, jak wszystkie przeciwtrądzikowe, więc musisz dobrze nawilżać skórę jakimiś kremikami (np sevoljum).
MinkaLelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-08, 22:15   #487
Matsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cześć dziewczyny.

Robię mały odkop ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Jako facet czuję się usprawiedliwiony pytając o coś tak oczywistego

Do rzeczy. Czy podczas porannego stosowania effaclaru duo mogę nakładać na niego jakiś krem nawilżający czy też powinien pozostać sam effaclar duo na twarzy dla lepszego działania?
Matsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-09, 07:50   #488
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez Matsy Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Robię mały odkop ponieważ nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Jako facet czuję się usprawiedliwiony pytając o coś tak oczywistego

Do rzeczy. Czy podczas porannego stosowania effaclaru duo mogę nakładać na niego jakiś krem nawilżający czy też powinien pozostać sam effaclar duo na twarzy dla lepszego działania?
Takie kremy należy nakładać na noc, a na dzień krem z filtrem, bo się można przebarwień dorobić

Mnie w ogóle nie pomógł
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-09, 16:39   #489
Matsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Dziękuję za odpowiedź oraz radę

Zastanawiałem się właśnie czy kremu z filtrem sobie nie odpuścić na rzecz jakiegoś lekkiego kremu nawilżającego ponieważ mam nie najlepsze wspomnienia z filtrami. Gdy chodziłem na zabiegi do kosmetyczki to został mi polecony krem z filtrem od Arkany, który mam wrażenie iż był przyczyną bardzo brzydkich zmian przypominających zaskórniki zamknięte, lecz z ropą i w rozmiarze XL. Podejrzewam iż to on był sprawcą ponieważ wcześniej takich zmian na swojej twarzy nie zaobserwowałem, natomiast od czasu gdy przestałem go używać nic podobnego mi nie wyskoczyło.
Matsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 08:23   #490
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Wypróbowałeś raptem jeden krem z filtrem i na jego podstawie oceniasz setki zupełnie innych?

Szkoda skóry, po latach będziesz żałował nieużywania filtrów w ciągu lata. Warto znaleźć po prostu odpowiedni dla siebie.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-10, 14:24   #491
Matsy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 18
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

Dziękuję za radę Oczywiście mam zamiar stosować filtr, miałem tylko mały problem się do niego przekonać po nie najlepszych doznaniach. Potrzebowałem chyba małego pouczenia
Matsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-23, 11:04   #492
Grajmi
Raczkowanie
 
Avatar Grajmi
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 94
Dot.: La Roche-Posay, Effaclar Duo

U mnie z tej serii sprawdził sie krem punktowy na wypryski. Naprawdę fajnie działa.
Grajmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.